خانه » استخدام در استان تهران » آگهی استخدام مهماندار در شرکت هواپیمایی ماهان

آگهی استخدام مهماندار در شرکت هواپیمایی ماهان

متن آگهی:

فراخوان استخدام مهماندار در شرکت هواپیمایی ماهان 

با توجه به گسترش شبکه پروازی و افزایش تعداد هواپیماها و در راستای ارائه خدمات شایسته به مسافرین محترم ، شرکت هواپیمایی ماهان ، تعدادی “مهماندار” برای شهر “تهران” می پذیرد.

ثبت نام متقاضیان، رایگان و صرفاً اینترنتی و از طریق بانک مشاغل سایت ماهان، انجام می شود.

ارسال کلیه اطلاعیه ها، پیامها ، خبرهای مربوط به این فراخوان ، از طریق آدرس بالا و در همین صفحه ، قابل رویت و استفاده متقاضیان می باشد.

توصیه می شود ، پیش از انجام هر اقدامی و حتی ثبت نام ، بخش “راهنما و سئوالات متداول” را به دقت مطالعه نمایید. در این بخش اطلاعاتی ارائه می گردد که مسلماً بسیاری از سئوالات مورد نظر شما در آن گنجانیده شده است.

متقاضیان شغل مهمانداری می توانند با ورود به بخش “ثبت نام و عضویت” ، فرایند ثبت نام خود را آغاز نمایند.

زمان ثبت نام : از هشتم خرداد تا اطلاع ثانوی

شرایط اختصاصی برای متقاضیان این دوره:
۱- تسلط به زبان انگلیسی (مشاهده جدول سطوح)
۲- حداقل مدرک تحصیلی دیپلم
۳- کارت پایان خدمت یا معافیت دائم غیرپزشکی (آقایان)
۴- عدم اشتغال به کار و تحصیل
۵- شرایط سنی : آقایان/خانمها : حداکثر ۲۵ سال (متولدین خرداد ۱۳۷۰ به بعد)
۶- تناسب قد و وزن و همچنین داشتن ظاهری آراسته و متناسب با شغل مهمانداری :
آقایان : حداقل ۱۷۰ سانت و حداکثر ۱۸۵ سانت
خانمها : حداقل ۱۶۵ سانت و حداکثر ۱۸۰ سانت

توجه ۱ : خانمهای متاهل بایستی در روز و زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون ، رضایت نامه محضری از همسر خود ارائه نمایند.

توجه ۲ : دارا بودن شرایط لازم از نظر سلامتی جسمانی و روانی برای تصدی این شغل بر طبق استانداردها و معیارهای پزشکی هوایی

توجه ۳ : محل سکونت، صرفاً مناطق ۲۲ گانه شهر تهران و براساس محدوده ای که از سوی شرکت تعیین می شود.

نکات بسیار مهم :
۱) متقاضیانی که در دوره های گذشته در مراحل پزشکی پذیرش نشده اند ، واجد شرایط جهت ثبت نام در این دوره نمی باشند.

۲) داوطلبانی که دارای مدارک فنی (تعمیر هواپیما نظیر A&P یا E&E) ، خلبانی (از قبیل PPL یا CPL) و دیسپچری می باشند و یا در حال حاضر به تحصیل و آموزش در این رشته ها اشتغال دارند ، به هیچ عنوان پذیرفته نخواهند شد ، لذا از ثبت نام خودداری نمایند.

۳) متقاضیانی که نیاز به ثبت نام مجدد ندارند :
کلیه متقاضیان ساکن در شهر تهران که دارای شرایط فوق بوده و از بیستم آبان ماه ۱۳۹۴ تا به امروز ، اطلاعات خود را در این سامانه ثبت و درخواست خود را ارسال نموده اند ، نیازی به ثبت نام مجدد ندارند.

۴) تاکید فراوان می گردد که کلیه اطلاعات خود را در فرمهای مربوطه ، فقط بصورت فارسی درج نمایید. لازم به توضیح است که سامانه در مراحل بعدی و بصورت اتوماتیک ، اطلاعات غیر فارسی را حذف می نماید.

۵) در این دوره ، ارسال تصویر پرسنلی و الصاق آن به درخواستها و همینطور ارسال فایل رزومه ، ضروری نمی باشد، پس در این موارد نیاز به انجام هیچ اقدامی نیست. (به تلفنها ، فکسها یا ایمیلهای ارسالی در این مورد ، ترتیب اثر داده نخواهد شد)

توجه :
الف) براساس خط مشی مصوب و مورد تاکید مدیریت شرکت هواپیمایی ماهان، کلیه درخواستهای استخدام، بصورت الکترونیکی و منحصراً از طریق وبسایت دریافت می گردد و کاملاً محرمانه تلقی خواهد شد.

ب) این فرایند کاملاً رایگان بوده و در هیچ یک از مراحل ثبت نام ، آزمون و مصاحبه ، وجهی از متقاضیان دریافت نمی گردد.

ج) شرکت هواپیمایی ماهان در امر استخدام به هیچ وجه نماینده یا کارگزاری ندارد و موسسات ، سایتها ، شرکتها ، دفاتر کاریابی و افراد متفرقه ، مجاز به اطلاع رسانی یا راهنمایی به همراه دریافت وجهی از متقاضیان نمی باشند و هرگونه دخالتی در این زمینه ، در صورت مشاهده یا گزارش ، از طریق مبادی قانونی پیگیری خواهد شد.

د) به جهت حجم بسیار بالای کار ، در بخشهایی که مدیریت دوره های استخدامی را برعهده دارند ، به کلیه تماسهای تلفنی و مراجعات حضوری متقاضیان ، پاسخی داده نخواهد شد و اصرار و اقدام بر این امر از سوی متقاضی ، موجب ثبت امتیاز منفی برای وی می گردد.

جهت ثبت نام اینجا کلیک نمایید

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *