خانه » اطلاعیه های مهم » استخدام معلم با رویکرد جذب بومی‌پذیری

استخدام معلم با رویکرد جذب بومی‌پذیری

متن آگهی:

استخدام معلم با رویکرد جذب بومی‌پذیری
رئیس آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان از جذب و استخدام آزاد ۵۰۹ معلم دیگر با رویکرد جذب بومی‌پذیری خبر داد.
به گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از زاهدان؛ علیرضا نخعی در جلسه شورای آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان گفت: از تعداد ۹۶ هزار کودک بازمانده از تحصیل شناسایی شده، در حال حاضر ۳۶ هزار کودک در کلاس درس حضور دارند.
وی با بیان اینکه در این سهمیه جذب معلم برای کودکان و دانش‌آموزان استثنایی نیز در اولویت قرار دارد، ادامه داد: وقتی در عمل دایر بومی را محدود به شهرستان می‌کنیم تعداد به سهمیه‌های داوطلب نیست به طوری‌که از سهمیه استخدامی اخیر ۱۹۵ نفر جذب نشده است.
نخعی با اشاره به اینکه نرخ تکرار پایه در مقطع ابتدایی بالا است، بیان کرد: از آنجایی‌که طرح سنجش در پیشگیری از اختلالات یادگیری موثر است، از سال آینده با توافقی که با دانشگاه علوم پزشکی انجام شده است، هر خانه بهداشت یک پایگاه سنجش نیز خواهد بود.
کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *