آگهی استخدام معاونت علمي و فناوري رييس جمهور(دریافت کارت ورو به جلسه)

شهر های مورد نیاز :
تعداد مورد نیاز :
تاریخ انقضاء :
متن آگهی

آگهی استخدام معاونت علمي و فناوري رييس جمهور

معاونت علمی و فناوری رییس جمهور و صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران کشور برای تأمین نیروی انسانی مورد نیاز دستگاه‌های اجرایی طبق مفاد قانون مدیریت خدمات کشوری و دستورالعمل نحوه برگزاری امتحان عمومی و تخصصی برای بکارگیری افراد در دستگاه‌های اجرایی و از محل سهمیه استخدامی (شماره مجوز- ۴۰۹۹۴/۹۱/۲۲۰ مورخ ۲۵/۱۰/ ۱۳۹۱ و شماره مجوز- ۶۲۵۳/۱۱۰/دم مورخ ۱/۱۲/۱۳۹۱) معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور، تعداد ۹۸  نفر از افراد واجد شرایط بومی استان تهران را از طریق برگزاری آزمون توانمندی‌های عمومی، مصاحبه و گزینش بصورت رسمی آزمایشی/ پیمانی به شرح ذیل استخدام می‌نمایند.

 

  • شهرهای مورد نیاز : تهران
  • تعداد مورد نیاز : 98 نفر
  • تاریخ انقضا :21 اردیبهشت ماه 92

——————————————————————————————————————————-

متن آگهی

جهت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی اینجا کلیک نمایید.

معاونت علمی و فناوری رییس جمهور و صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران کشور برای تأمین نیروی انسانی مورد نیاز دستگاه‌های اجرایی طبق مفاد قانون مدیریت خدمات کشوری و دستورالعمل نحوه برگزاری امتحان عمومی و تخصصی برای بکارگیری افراد در دستگاه‌های اجرایی و از محل سهمیه استخدامی (شماره مجوز- ۴۰۹۹۴/۹۱/۲۲۰ مورخ ۲۵/۱۰/ ۱۳۹۱ و شماره مجوز- ۶۲۵۳/۱۱۰/دم مورخ ۱/۱۲/۱۳۹۱) معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور، تعداد ۹۸  نفر از افراد واجد شرایط بومی استان تهران را از طریق برگزاری آزمون توانمندی‌های عمومی، مصاحبه و گزینش بصورت رسمی آزمایشی/ پیمانی به شرح ذیل استخدام می‌نمایند.

برای دیدن عناوین شغلی اینجا کلیک نمایید

شرايط عمومي استخدام:
1- داشتن تابعيت ايران.
2- انجام خدمت دوره ضرورت يا معافيت قانوني براي مردان.
3- عدم اعتياد به دخانيات و مواد مخدر.
4- نداشتن سابقه محكوميت جزائي مؤثر.
5- دارا بودن مدرک تحصيلي دانشگاهي و يا مدرک همتراز (براي مشاغلي که مدرک همتراز در شرايط احراز آنها پيش‌بيني شده است).
6- داشتن سلامت جسماني و رواني و توانايي براي انجام کاري که استخدام مي‌شوند.
7- التزام به قانون اساسي جمهوري اسلامي ايران.
شرايط اختصاصي استخدام:
1- داشتن حداقل سن 23 (بيست و سه) سال و حداکثر 40 (چهل) سال تمام تا آخرين روز مهلت ارسال مدارک.
تبصره: موارد ذيل به شرط ارائه تأييديه‌هاي معتبر به حداكثر سن مقرر اضافه خواهد شد:
الف) داوطلباني كه در جبهه‌هاي نبرد حق عليه باطل (از تاريخ 31/6/1359 لغايت 29/5/1367) به طور داوطلبانه خدمت نموده‌اند، به ميزان مدت حضور در جبهه و همچنين مدت زمان بستري شدن و يا استراحت پزشكي رزمندگان در اثر مجروحيت در جبهه‌هاي نبرد حق عليه باطل.
ب) افراد خانواده معظم شهدا، آزادگان، مفقودالاثرها، جانبازان از كار افتاده كلي كه قادر به كار نمي‌باشند شامل: همسر، فرزندان، پدر، مادر، خواهر و برادر تا ميزان 5 سال.
ج) رزمندگان با حداقل 6 ماه حضور داوطلبانه در جبهه، جانبازان، آزادگان و همسران و فرزندان شهدا، جانبازان و آزادگان از شرط سني و جنسيت معاف هستند.
د) داوطلباني كه به صورت غير رسمي و تمام وقت در دستگاه‌هاي دولتي از تاريخ 22/11/1357 به خدمت اشتغال داشته‌اند به ميزان مدت خدمت غير رسمي آنها.
2- داوطلبان مي‌بايست بومي استان تهران باشند.
مدارك مورد نياز:
1- تكميل برگ درخواست شغل (در سايت ارائه شده).
2- تصوير آخرين مدرك تحصيلي دانشگاهي، با فرمت JPG.
3- تصوير كارت ملي با فرمت JPG.
4- تصوير صفحه اول شناسنامه و در صورت توضيحات تصوير صفحه آخر، با فرمت JPG.
5- تصوير كارت پايان خدمت نظام وظيفه عمومي و يا معافيت قانوني دائم (ويژه برادران). تاريخ پايان خدمت يا معافيت بايد قبل از تاريخ آخرين مهلت ارسال مدارك باشد، با فرمت JPG.
6- پرداخت مبلغ 114.000 ريال به حسابجاري 980 خزانه نزد بانك مركزي جمهوري اسلامي ايران (طبق دستورالعمل مندرج در نحوة ثبت نام).
7- عكس 4×3 جديد، با فرمت (DPI75) JPG، حداكثر 160 كيلو بايت.
8- مدارك دال بر ايثارگري، معلوليت (معلولين عادي با ارائه گواهي از سازمان بهزيستي و حسب مورد از مراجع ذي‌ربط).
9- مدارك دال بر بومي بودن.
نحوه ارسال مدارك و مهلت ثبت نام:
ثبت‌نام از طريق اينترنت انجام خواهد شد. متقاضيان واجد شرايط مي‌بايست به سايت‌هاي: (www.sanjesh.org و يا www.isti.ir) مراجعه و فرم ثبت‌نام را از تاريخ 18/2/1392 حداكثر تا تاريخ 21/2/1392 تكميل نمايند و نسبت به واريز مبلغ 114.000 ريال به صورت الكترونيكي و از طريق كارت‌هاي بانكي متصل به شبكه شتاب به عنوان حق شركت در آزمون‌هاي توانمندي عمومي داوطلبان استخدام اقدام نمايند.
زمان و محل توزيع كارت:
كارت ورود به جلسه آزمون از طريق سايت مذكور از تاريخ 8/3/1392 قابل دسترسي و دريافت مي‌باشد. زمان برگزاري آزمون 10/3/1392 و محل برگزاري آزمون در هنگام ارائه كارت به اطلاع داوطلبان خواهد رسيد.
ـ نتايج آزمون بر اساس 3 برابر ظرفيت متعاقباً از طريق پايگاه اطلاع رساني معاونت علمي و فناوري اعلام خواهد شد.
 مواد آزمون:
مواد آزمون عبارتند از:
الف) آزمون توانمندي‌هاي عمومي شامل: 1- معارف اسلامي (ضريب 3)، 2- زبان و ادبيات فارسي و ادبيات اداري (ضريب 2)، 3- اطلاعات سياسي و اجتماعي و مباني قانوني (ضريب 2) (جمعا 90 سوال چهارگزينه‌اي (بدون اعمال نمره منفي) خواهد بود.
تبصره: اقليت‌هاي ديني از پاسخگويي به سؤالات معارف اسلامي معاف مي‌باشند و امتياز آن در ساير مواد آزمون عمومي توزيع مي‌شود.
ب) آزمون اختصاصي دستگاه: سؤالات مرتبط با اسناد بالادستي علم و فناوري (ضريب 4) كه به تعداد 30 سؤال چهار گزينه‌اي (بدون اعمال نمره منفي) خواهد بود.
ج) داشتن گواهي نامه معتبر در خصوص زبان انگليسي عمومي در سطح متوسط (Intermediate) و مهارت‌هاي عمومي فن‌آوري اطلاعات از مراکز معتبر تعيين صلاحيت شده.
تذكر: 100% درصد سهميه استخدامي به داوطلبان بومي تعلق دارد.
تبصره: بومي شامل افرادي مي‌شود كه حداقل داراي يكي از ويژگي‌هاي زير باشند:
الف) محل تولد داوطلب با استان مورد تقاضا براي استخدام يكي باشد.
ب) حداقل پنج سال از سنوات تحصيلي داوطلب (ابتدايي، راهنمايي يا دبيرستان) بصورت پيوسته در استان تهران طي شده ‌باشد.
ج) همسر و فرزندان پرسنل نيروهاي مسلح كه استان محل تولد همسر يا پدر (شاغلين نيروهاي مسلح) در استان تهران بوده و يا محل سكونت كنوني آنان (در خصوص بازنشستگان نيروهاي مسلح) در استان مذكور باشد.
د) حداقل سه سال تمام سابقه كار تمام وقت در دستگاه‌هاي اجرايي استان تهران، با پرداخت حق بيمه داشته باشد.
تبصره: 
1- اولويت انتخاب داوطلبان با بومي شهرستان تهران مي‌باشد و در صورتي که داوطلب بومي شهرستان تهران حد نصاب لازم براي قبولي را کسب نکرده باشد، از داوطلبان بومي ساير شهرستان‌هاي استان در صورت شرکت در آزمون مربوط به آن محل انتخاب مي‌گردند. توجه: داوطلبان موضوع اين بند بايستي مدارك لازم را به همراه مدارك مورد نياز ارسال نمايند.
2- از كل مجوز استخدامي، حداقل 25% از ميان جانبازان و آزادگان فاقد شغل و فرزندان و همسران شهدا و جانبازان 25% و بالاتر و فرزندان و همسران آزادگان يك سال و بالاي يك سال اسارت معرفي شده از سوي بنياد شهيد و امور ايثارگران با رعايت سقف مقرر در اين بند استخدام خواهند شد.
3- از كل مجوز استخدامي 5% نيز به رزمندگان با سابقه حداقل 6 ماه حضور داوطلبانه در جبهه‌ها، همسر و فرزندان آنان و فرزندان جانبازان زير 25% و آزادگان كمتر از يك سال اسارت و خواهران و برادران شهدا اختصاص خواهد يافت مشولين اين بند بر اساس آگهي استخدامي در آزمون شركت نموده و در بين خود به رقابت خواهند پرداخت.
4- استخدام مازاد بر 30% سهميه ايثارگران از طريق رقابت با ساير داوطلبان واجد شرايط صورت خواهد گرفت.
5- ايثارگراني كه از بنياد شهيد و امور ايثارگران كارت شناسايي دارند و افراد وابسته به آنان در صورت ارائه تصوير، نيازي به اخذ و ارائه گواهي از بنياد مذكور ندارند.
6- در گواهي خانواده جانبازان مي‌بايست جمله (عضو خانواده جانباز از كار افتاده كلي غيرقادر به كار قيد گردد) در غير اينصورت اين افراد نمي‌توانند از مزاياي مربوطه بهره‌مند گردند.
7- انتخاب ايثارگران در حد سهميه تعيين شده به ترتيب نمره كسب شده از بين ايثارگران واجد شرايط كه در زمان مقرر ثبت‌نام نموده‌اند انجام خواهد شد.
8- معلولين عادي بشرط كسب حد نصاب نمره لازم و دارا بودن شرايط مندرج در آگهي به ترتيب نمره مكتسبه از 3 درصد سهميه قانوني مربوطه برخوردار خواهند بود.
9- انتخاب داوطلبان استخدام براي انجام مصاحبه تخصصي حداكثر به ميزان 3 برابر ظرفيت مورد نياز از ميان افرادي كه حد نصاب نمره آزمون عمومي (60 درصد كل نمره آزمون) را كسب كرده‌اند، به ترتيب بالاترين نمرات آزمون تخصصي انجام خواهد شد.
10- كسب حد نصاب نمره لازم در آزمون توانمندي‌هاي عمومي صرفاً به منزله تأييد صلاحيت عمومي و تصحيح اوراق امتحان بوده و هيچگونه حق استخدامي ايجاد نمي‌كند و انتخاب داوطلبان براساس نمرات آزمون تخصصي و با رعايت اولويت‌هاي مقرر صورت مي‌پذيرد.
11- افرادي که حدنصاب60 % آزمون (توانمندي‌هاي عمومي) را کسب نموده‌اند و پس از اعمال نمرات تخصصي به عنوان پذيرفته شده اوليه معرفي شده‌اند، بايد حداکثر ظرف مدت يك ماه از زمان اعلام نتيجه آزمون، گواهي‌نامه معتبر در خصوص زبان انگليسي عمومي و مهارت‌هاي عمومي فن‌آوري اطلاعات را ارائه نمايند. در صورت عدم ارائه مدارک مذکور در مدت تعيين شده افراد ذخيره جايگزين خواهد شد. در مواردي که استخدام و جذب بعد از آزمون اوليه منوط به انجام مصاحبه تخصصي و آزمون عملي باشد پس از ارائه گواهي نامه مذکور و حداکثر ظرف مدت سه ماه از زمان اعلام نتيجه اوليه مصاحبه تخصصي يا آزمون عملي به عمل مي‌آيد.
تبصره: کساني که فاقد گواهي‌نامه‌هاي مذکور مي‌باشند و يا گواهي‌نامه آنان از مراکز تعيين صلاحيت شده نمي‌باشد موظفند در يکي از مراکز تعيين صلاحيت شده که در بخش «اعتبارسنجي موسسات آموزشي» با عنوان «مؤسسات تعيين صلاحيت شده» سايت مرکز آموزش مديريت دولتي با آدرس: www.smtc.ac.ir قابل مشاهده مي‌باشد، پس از شرکت در آزمون تعيين سطح، گواهي‌نامه مذکور را ارائه نمايند.
12- كاركنان غير رسمي به ازاي هر سال سابقه خدمت مربوط و مشابه از (2) درصد و حداكثر (20) درصد كل امتياز در هر يك از مراحل آزمون استخدامي به صورت جداگانه برخوردار خواهند شد.
13- اولويت انتخاب داوطلبان در شرايط يكسان به ترتيب با شاغلين غير رسمي معاونت علمي و فناوري و صندوق حمايت از پژوهشگران و فناوران كشور و شاغلين غير رسمي مناطق محروم و دور افتاده استان تهران خواهد بود.
14- به مدارك ارسالي توسط دانشجويان و دارندگان مدارك تحصيلي بالاتر و پائين‌تر از مقاطع تحصيلي اعلام شده در شرايط احراز مشاغل مذكور در آگهي و همچنين مدارك معادل (به استثناي دارندگان مدارك تحصيلي معادل صادره از دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالي كشور كه در آزمون جامع سازمان سنجش آموزش كشور شركت نموده و موفق به كسب حدنصاب لازم شده‌اند و گواهي مبني بر امكان ادامه تحصيل در مقطع بالاتر با ارزش علمي دارند) ترتيب اثر داده نخواهد شد.
15- مدارك تحصيلي فارغ‌التحصيلان دانشگاه آزاد اسلامي در صورت پذيرفته شدن در آزمون (حداكثر 2 ماه پس از اعلام نتيجه) بايستي به تاييد سازمان مركزي دانشگاه مذكور برسد.
16- مسئوليت ناشي از عدم رعايت دقيق ضوابط و شرايط اعلام شده در متن آگهي و يا ارسال مدارك بصورت ناقص بر عهده داوطلب خواهد بود و در هر مرحله از مراحل امتحان، مسابقه و جذب محرز شود داوطلب به اشتباه يا به عمد اطلاعات خلاف واقع داده و يا فاقد شرايط مندرج در آگهي است، از انجام مراحل بعدي محروم گرديده و در صورت صدور حكم استخدامي، حكم مزبور لغو و بلااثر مي‌گردد.
17- اسامي پذيرفته‌شدگان پس از تأييد مراجع ذي‌صلاح از طريق سامانه کارمند ايران (پورتال مردم) به اطلاع داوطلبان خواهد رسيد.
18- انتخاب نهايي پذيرفته شدگان آزمون پس از طي مراحل گزينش ميسر مي‌باشد.

لینک ثبت نام

اطلاعات تماس
نشانی :
تلفن :
وبسایت :
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها
setareh
۱۱:۴۹ ~ ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۲

چرا نگفته چه رشته ای می خواهند؟

[پاسخ]

مصطفي
۱۴:۵۹ ~ ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۲

نگفته چه رشته اي يك سري برن سبت نام كنن پول رو بزنن به جيب نكتش اينه به نكته ها توجه كنيد

[پاسخ]

مصطفي
۱۵:۰۱ ~ ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۲

حالا ايراد از ثبت نام من بگير اينو انجوري نوشتم توجه شما بيشتر شه چون همينجوري ژول به جيب ميزنند

[پاسخ]

مصطفي
۱۵:۰۲ ~ ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۲

پس به نكته ها و ريز ه كاري ها دقت كنيد

[پاسخ]

جوادکرملو
۰۹:۳۶ ~ ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲

چرااینقدرمهلتش کمه برای ثبت نام.برای بعضی رشته ها یه نفرمی خوان که ارزش ثبت نام نداره

[پاسخ]

سارا
۱۴:۳۰ ~ ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲

چرا فقط تهرانیااااااااااااااااااااا
این همه کازر براشون ریختن بازم……………

[پاسخ]

سید محمد
۱۰:۰۶ ~ ۹ خرداد ۱۳۹۲

اقا من ثبت نام کردم اول پولشو گرفتند بعد بدلیل اشکال سایت نشد مدارک اپلود بشه زنگ زدم معاونت گفتند برید سنجش به ما مربوط نیست!!!!!!گفتیم سنجش که پاسخ کسی رو نمیده شما جذب میکنید متولی شمایید خلاصه هیچ کدام جواب ندادند وپولو گرفتند ی اب هم بالاش وگفتند مملکت که خر تو خره کی مستونه به ما چیزی بگه خیلی ها هم مثل من شدند

[پاسخ]