خانه » استخدام در استان آذربایجان شرقی » آگهی استخدام نهاد ریاست جمهوری سال ۹۲

آگهی استخدام نهاد ریاست جمهوری سال ۹۲

متن آگهی:

معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود به استناد قانون مدیریت خدمات کشوری از محل سهمیه استخدامی شماره ۲۳/۹۲/۲۲۰/د ، ۴/۳/۱۳۹۲ ، ۲۰ نفر از افراد واجد شرایط را از طریق برگزاری آزمون توانمندی‌های عمومی ، تخصصی ، مصاحبه و گزینش به صورت پیمانی برای خدمت در تهران به شرح زیر استخدام می‌کند.
عنوان شغل تعداد مورد نیاز شرایط احراز
کارشناس برنامه ریزی امور اداری و استخدامی کشوری ۱۰ نفر – دکتری در رشته مدیریت با گرایش‌های رفتار سازمانی، منابع انسانی، تصمیم گیری و خط مشی گذاری عمومی ، تطبیقی و توسعه ، سیاست گزاری بخش عمومی، سیستم‌ها، فناوری اطلاعات، تحول
– دکتری مهندسی صنایع با گرایش‌های سیستم و بهره‌وری، سیستم‌های اقتصادی و اجتماعی، صنایع
۱۰ نفر – فوق لیسانس در رشته مدیریت با گرایش‌های دولتی، فناوری اطلاعات، منابع انسانی و مهندسی صنایع تمامی گرایش‌ها
شرایط عمومی :
– تدین به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور
– تابعیت نظام جمهوری اسلامی ایران
– التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
– داشتن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا معافیت دایم از خدمت
– عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر و عدم سابقه محکومیت جزایی موثر
– دارا بودن توانایی جسمی و روانی متناسب با شغل مورد نظر
– نداشتن منع استخدام در دستگاه‌های دولتی به موجب آرای مراجع قانونی
– داوطلبان استخدام نباید مستخدم رسمی، ثابت و یا پیمانی سایر دستگاه‌های دولتی و یا بازخرید خدمت باشند. (در این حالت ‌باید قبل از صدور حکم از مسئولیت قبلی استعفا دهند)شرایط تخصصی :
– حداقل سن ۲۵سال تمام و حداکثر ۴۰ سال تا زمان انتشار این اطلاعیه
– داشتن حداقل معدل ۱۶ برای مدرک تحصیلی فوق لیسانس
– تسلط به زبان انگلیسی
– سپردن تعهد به مدت ۸ سال در صورت پذیرفته شدنتبصره : موارد زیر به شرط ارائه تاییدیه های معتبر به حد اکثر سن مقرر اضافه خواهد شد.
الف ) داوطلبانی که در جبهه های نبرد حق علیه باطل ( از ۳۱/۶/۱۳۵۹ تا ۲۹/۵/۱۳۶۷ ) به طور داوطلبانه خدمت کرده اند، به میزان مدت حضور در جبهه و همچنین مدت زمان بستری شدن یا استراحت پزشکی رزمندگان در اثر مجروحیت در جبهه های نبرد حق علیه باطل.
ب ) افراد خانواده معظم شهدا، آزاذگان، مفقودالاثرها و جانبازان از کار افتاده کلی که قادر به انجام کار نیستند شامل ( همسر، فرزندان، پدر و مادر، برادر و خواهر ) تا میزان ۵ سال.
پ ) رزمندگان با حداقل ۶ ماه حضور داوطلبانه در جبهه، جانبازان، آزادگان و همسران شهدا ، جانبازان و آزادگان، فرزندان شاهد و جانباز و آزاده از شرط حداکثر سن معافند.
ت ) داوطلبانی که به صورت غیر رسمی و تمام وقت در دستگاه های دولتی از تاریخ ۲۲/۱۱/۱۳۵۷ به خدمت اشتغال داشته‌اند، به میزان خدمت غیر رسمی آنها اضافه می‌شود. ( حداکثر ۵ سال به سقف سنی )

مدارک مورد نیاز :
– تکمیل برگ درخواست شغل
– تصویر آخرین مدرک تحصیلی
– تصویر صفحه اول شناسنامه ( در صورت داشتن توضیحات، تصویر آخر )
– تصویر کارت ملی ( دورو )
– تصویر کارت پایان خدمت وظیفه عمومی
– رسید بانکی مبنی بر پرداخت مبلغ یکصد و چهارده هزار ریال (۱۱۴۰۰۰ ریال) به حساب جاری ۹۸۰ خزانه نزد بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، قابل پرداخت در تمام شعب بانک ملی ایران، به عنوان حق شرکت در آزمون‌های تخصصی و آزمون عمومی داوطلبان ( ایثارگران ۵۰درصد این مبلغ را می‌پردازند و فرزندان شاهد از پرداخت هزینه معافند)
– ۲ قطعه عکس ۴*۳ جدید تمام رخ ، پشت نویسی شده
– مستندات ایثارگری و معلولان عادی
تـوجــه:
داوطلبان پذیرفته شده در آزمون لازم است مدارک فوق الذکر را شخصاً و حداکثر پنج روز بعد از اعلام نتایج به مرکز امور اداری و منابع انسانی تحویل نمایند.

مواد آزمون :
الف- آزمون توانمندی های عمومی شامل ادبیات فارسی ، زبان انگلیسی ، فناوری اطلاعات، ریاضی وآمار مقدماتی ، معارف اسلامی و اطلاعات سیاسی و اجتماعی و مبانی قانونی است.
٭ اقلیت های مذهبی از پاسخگویی به پرسش‌های معارف اسلامی معافند و امتیاز آن در سایر مواد آزمون توزیع می‌شود.
ب- آزمون تخصصی شامل پرسش‌های مرتبط با مشاغل است.اعلام نتایج:
اسامی داوطلبان پذیرفته شده از طریق همین سامانه به نشانی:  http://estekhdam.mdhc.ir حداکثر ۱۰ روز بعد از برگزاری آزمون اعلام خواهد شد.تذکرات:
۱- سهمیه ایثارگران مطابق ضوابط مربوطه عمل خواهد شد.
۲- معلولان عادی به شرط دارا بودن شرایط مندرج در آگهی و کسب حد نصاب نمره لازم از سهمیه قانونی مربوط (۳ درصد) بهره مند می‌شوند.
۳- استعداد های برتر و نخبگان که مورد تأیید بنیاد ملی نخبگان باشند، از اولویت استخدام برخوردارند.
۴- داوطلبان نباید از افرادی باشند که به موجب آرای مراجع قضایی و ذی‌صلاح از خدمت دولتی منع شده‌اند.
۵- در هر مرحله از مراحل امتحان ، مسابقه و جذب مشخص شود که داوطلب اطلاعات خلاف داده یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است ، از انجام مراحل بعدی محروم خواهد شد.
۶- به مدارک تحصیلی پایین تر از مقاطع تحصیلی اعلام شده در شرایط احراز مشاغل مورد اشاره و همچنین به مدارک معادل ترتیب اثر داده نمی‌شود.
۷- انتخاب داوطلبان برای انجام مصاحبه تخصصی حداکثر به میزان ۳ برابر ظرفیت مورد نیاز از میان افرادی که حد نصاب نمره آزمون عمومی ( ۶۰ درصد کل نمره آزمون ) را کسب کرده اند ، و بر اساس نمره فضلی آزمون تخصصی انجام می‌شود.
۸- انتخاب نهایی پذیرفته شدگان آزمون پس از طی مراحل مصاحبه و گزینش صورت می‌پذیرد.

محل توزیع کارت و برگزاری آزمون :‌
کارت ورود به جلسه آزمون استخدام روزهای چهارشنبه (۰۱/۰۸/۱۳۹۲) و پنج‌شنبه (۰۲/۰۸/۱۳۹۲) از طریق همین سامانه قابل پرینت می‌باشد.
تبصره : زمان برگزاری آزمون روز جمعه ، ۰۳/ ۰۸/ ۱۳۹۲ است و محل برگزاری آزمون بر روی کارت ورود به جلسه آزمون داوطلبان درج خواهد شد.
ضمناً اصل فیش واریزی در روز آزمون از متقاضیان تحویل گرفته می شود.

شـروع ثبت نام از ساعت ۱۰ صبح روز چهارشنبه ۱۰/۰۷/۱۳۹۲ به مدت ۱۰ روز
 تـکـمـیـل فـرم ثـبـت نـام :

اطلاعات تماس

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

۱ دیدگاه تاکنون.

  1. مدینه دیانتی نسب گفت:

    با سلام و شادباش کارشناس ارشد روانشناسی با گرایش صنعتی سازمانی می باشم چرا برای جذب نیرو از رشته فوق هیچ صحبتی به میان نمی آید. با تشکر

    [پاسخ]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *