خانه » استخدام در استان کرمان » استخدام معاونت تحقیقات دانشگاه علوم پزشکی کرمان

استخدام معاونت تحقیقات دانشگاه علوم پزشکی کرمان

متن آگهی:

خبر ۲۱ مهر ماه ۹۷ – معاونت تحقیقات دانشگاه علوم پزشکی وخدمات بهداشتی درمانی کرمان جهت تامین نیروی های پژوهشی مورد نیاز خود در نظر دارد تعداد ۷ نفر نیرو به صورت شرکتی  و خرید خدمت در مقاطع تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد در رشته های مدیریت خدمات  بهداشتی درمانی، زمین شناسی، بهداشت محیط (گرایش آب و فاضلاب) ،مهندسی رایانه (گرایش های نرم افزار، سخت افزار گرایش امنیت اطلاعات) و خاک شناسی را ازطریق آزمون کتبی و مصاحبه تخصصی جذب نمایند . لذا متقاضیان می توانند حداکثر تا پایان وقت اداری روز دوشنبه مورخ ۹۷/۷/۲۳ از طریق ثبت نام درسامانه کارآفرینی دانشگاه برای بررسی مدارک اولیه و کسب امتیازات لازم جهت شرکت درآزمون مزبور، ثبت نام نمایند

جهت ثبت نام اینجا کلیک نمایید

.

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.