خانه » استخدام در استان فارس » استخدام متصدی امور دفتری در یک شرکت تولیدی خدماتی

استخدام متصدی امور دفتری در یک شرکت تولیدی خدماتی

متن آگهی:

یک شرکت تولیدی خدماتی به منظور انجام امور دفتری خود از بین ساکنین شهر صدرا یک نفر متصدی دفتری را بصورت نیمه وقت (از ساعت ۱۶ الی ۱۹ شب) با مشخصات زیر به همکاری دعوت می نماید.

رد جنسیت سن مدرک تحصیلی مهارت
۱ خانم/آقا حداکثر ۳۰ سال کارشناس مدیریت

یا کامپیوتر

روابط عمومی خوب ، تایپ و آشنا به ICDL

 

متقاضیان می توانند برای تعیین وقت و تکمیل درخواست همکاری و انجام مصاحبه از ساعت ۹ لغایت ۱۲ با شماره ۳۲۲۵۰۳۵۰ داخلی ۵ تماس حاصل نمایند.

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.