خانه » استخدام در استان هرمزگان » استخدام در استان هرمزگان » استخدام کشتیرانى و ترابرى بین المللى آراباختر

استخدام کشتیرانى و ترابرى بین المللى آراباختر

متن آگهی:

کشتیرانى و ترابرى بین المللى آراباختر شعبه بندرعباس جهت تکمیل کادرمالى به یک نفر مدیر حسابدارى جهت شعبه با حداقل مدرک تحصیلى لیسانس و ۸ سال سابقه کار نیازمند است.
افراد متقاضى با دردست داشتن مدارک به نشانى: بندرعباس، سه راه پاسداران پشت تارا مارکت ساختمان ساحل طبقه  ۴ واحد ۸ مراجعه و یا به آدرس ایمیل: MRHP2005@GMAIL.COM ارسال نمایند.

اطلاعات تماس

  • نشانی: بندرعباس-سه راه پاسداران- پشت تارا ماركت -ساختمان ساحل- طبقه 4 -واحد 8
  • ایمیل: MRHP2005@GMAIL.COM
  • وبسایت: ara-bakhtar.com
کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *