خانه » دسته‌بندی نشده » آگهی استخدام صندوق توسعه ملی(دریافت کارت ورود به جلسه آزمون)

آگهی استخدام صندوق توسعه ملی(دریافت کارت ورود به جلسه آزمون)

متن آگهی:

آگهی استخدام صندوق توسعه ملی

صندوق توسعه ملی برای تکمیل کادر تخصصی در حوزه های اقتصادی ، سرمایه گذاری ، نظارت ، بانکی ، بین الملل ،مالی و اداری در نظر دارد از بین متقاضیان واجد شرایط عمومی استخدام از طریق آزمون با شرایط ذیل اقدام به جذب نیروی انسانی نماید.

 

  • شهرهای مورد نیاز : سراسر کشور
  • تعداد مورد نیاز : مشخص نشده
  • تاریخ انقضا : ۲۷ بهمن ماه ۹۱

——————————————————————————————————————————-

متن آگهی

جهت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی صندوق توسعه ملی اینجا کلیک نمایید

صندوق توسعه ملی برای تکمیل کادر تخصصی در حوزه های اقتصادی ، سرمایه گذاری ، نظارت ، بانکی ، بین الملل ، مالی و اداری در نظر دارد از بین متقاضیان واجد شرایط عمومی استخدام از طریق آزمون و مصاحبه با شرایط زیر اقدام به جذب نیروی انسانی نماید:

امکانات و مزایا :

(*) محل کار در صندوق توسعه ملی در تهران می باشد
(*) پذیرفته شدگان از حقوق و مزایا وامکانات و تسهیلات مناسب برخوردار خواهند بود.
(*) بهره گیری از دوره های آموزشی تخصصی .

انتقالی از سایر دستگاهها پذیرفته می شود

شرایط عمومی استخدام
– تدین به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور مصرح در قانون اساسی
– تابعیت نظام جمهوری اسلامی ایران
– التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
– داشتن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یامعافیت دائم از خدمت ( ویژه آقایان)
– نداشتن اعتیاد به دخانیات ، مواد مخدر و سابقه محکومیت جزائی مؤثر .
– داشتن سلامت جسمانی و روانی و توانائی برای انجام کاری که استخدام می شوند .
– نداشتن منع استخدام در دستگاههای دولتی به موجب آراء مراجع قانونی .
– داوطلبان استخدام نباید مستخدم رسمی ، ثابت و پیمانی سایر دستگاههای دولتی و یا بازخرید خدمت باشند .

شرایط اختصاصی استخدام
– حداکثر سن برای رشته شغلی کارشناس نظارت ۳۰ سال و برای سایر رشته های شغلی مندرج در آگهی استخدام ۳۵ سال می باشد.
-داشتن ۵سال سابقه مرتبط یا تحقیقاتی در زمینه رشته های شغلی ردیفهای ۲ الی ۴ و ۶ الی ۷ و ۸ سال برای رشته شغلی ردیف ۵ آگهی استخدام.

مواد آزمون عبارتند از :
الف) آزمون عمومی شامل ۱- زبان انگلیسی عمومـی۲- مبانی قانونی ( قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران – قانون برنامه پنجم توسعه از مواد ۶۹ الی ۱۳۵ – حساب ذخیره ارزی ) به تعداد (۴۰ ) سئوال می باشد.
ب ) آزمون تخصصی شامل سئوالات مرتبط با رشته شغلی مورد درخواست داوطلب به تعداد (۶۰) سئوال می باشد.
– سوالات به صورت تستی چهار گزینه ای ( بدون اعمال نمره منفی) طراحی خواهد شد .

تذکرات :
۱- انتخاب داوطلبان استخدام برای انجام مصاحبه تخصصی حداکثر به میزان ۳ برابر ظرفیت مورد نیاز به ترتیب از بالاترین نمرات آزمون انجام خواهد شد .
۲- به مدارک ارسالی توسط دانشجویان و دارندگان مدارک تحصیلی پائین تر از مقاطع تحصیلی اعلام شده درشرایط احراز مشاغل مورد اشاره و همچنین مدارک معادل ( به استثنای دارندگان مدارک تحصیلی معادل صادره از دانشگاهها و مؤسسات آموزش عالی کشور که در آزمون جامع سازمان سنجش آموزش کشور شرکت نموده و قبول شده اند و گواهی مبنی بر امکان ادامه تحصیل در مقطع بالاتر با ارزش علمی دارند ) ترتیب اثر داده نخواهد شد.
۳- مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی و یا ارائه مدارک بصورت ناقص برعهده داوطلب خواهد بود و در هر مرحله از مراحل امتحان ، مسابقه و جذب محرز شود داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع داده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است ، از انجام مراحل بعدی محروم گردیده و در صورت صدور حکم استخدامی ، حکم مزبور لغو و بلااثر می گردد .
۴- مدارک تحصیلی فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی در صورت پذیرفته شدن در آزمون (حداکثر ۲ ماه پس از اعلام نتیجه ) بایستی به تأیید سازمان مرکزی دانشگاه مذکور برسد .
۵- انتخاب‌ نهائی پذیرفته شدگان‌آزمون پس از طی مراحل مصاحبه تخصصی و گزینش صورت خواهد گرفت.

نحوه ثبت نام داوطلبان استخدام :
متقاضیان استخدام که قبلاً رزومه خود را تا تاریخ ۵/۱۱/۱۳۹۱ به آدرس الکترونیکی صندوق توسعه ملی ارسال نموده اند می بایست پس از مطالعه دقیق شرایط و ضوابط استخدام (درصورت دارا بودن شرایط) نسبت به تکمیل فرم ثبت نام الکترونیکی و ثبت سوابق در محل مشخص شده از تاریخ ۱۹/۱۱/۱۳۹۱ تا ۲۷/۱۱/۱۳۹۱ اقدام نمایند.
کلیه متقاضیان می‌بایست پس از ثبت نام الکترونیکی، نسبت به ارسال موفق اطلاعات خود اطمینان حاصل نموده و پس از دریافت کد رهگیری جهت پیگیری مراحل دریافت کارت و نتیجه آزمون آن را نزد خود نگهداری نماید.

دریافت کارت ورود به جلسه، زمان و مکان آزمون :
کلیه متقاضیان می‌بایست از تاریخ ۱۵/۱۲/۱۳۹۱ الی ۱۶/۱۲/۱۳۹۱ به مدت دو روز به سایت اینترنتی مذکور مراجعه نموده واز کارت ورود به جلسه آزمون خود یک نسخه چاپی تهیه و نزد خود جهت حضور در جلسه آزمون نگهداری نمایند. لازم است کلیه متقاضیان در روز آزمون، کارت چاپی ورود به جلسه و کارت ملی خود را به همراه داشته باشند. زمان برگزاری آزمون مورخ ۱۷/۱۲/۱۳۹۱ ومحل برگزاری آزمون بر روی کارت داوطلبان درج خواهد شد.

لینک ثبت نام

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

۱ دیدگاه تاکنون.

  1. من گفت:

    من قبلا رزومه فرستادم ولی تو لینک ثبت نام که وارد شدم و شماره موبالمو وارد کردم پیغام این که شما قبلا رزومه خود را نفرستادید اومده!!! باید چی کار کنم؟

    [پاسخ]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *