خانه » استخدام در استان البرز (کرج) » آگهی استخدام شهرداری در ۸ استان کشور

آگهی استخدام شهرداری در ۸ استان کشور

متن آگهی:

اطلاعیه شهرداری در مورد تاخیر در ثبت نام چند استان

ثبت نام آزمون استخدامی شهرداری های کشورآغاز شد.

 • شهرهای مورد نیاز : البرز، اصفهان، تهران، چهارمحال و بختیاری، فارس، قم، کرمانشاه و یزد
 • تعداد نیروی مورد نیاز : مشخص نشده
 • تاریخ ثبت نام : ۵ خرداد ماه ۹۲

——————————————————————————————————————————

متن آگهی

مهلت ثبت نام تا ۹۲/۳/۵ تمدید شد

دانلود نمونه سوالات استخدامی شهرداری ها

دانلود سوالات آزمون استخدامی آتش نشانی

شرایط عمومی داوطلبان استخدام :

 – تدین به دین مبین اسلام و یا یکی از ادیان رسمی کشور مصرح در قانون اساسی.
 – تابعیت نظام جمهوری اسلامی ایران.
–  اعتقاد به مبانی نظام جمهوری اسلامی ایران.
–  داشتن کارت پایان خدمت نظام وظیفه عمومی یا معافیت دائم از خدمت .
–  عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر و عدم سابقه محکومیت جزایی موثر.
–  داشتن سلامت جسمانی و روانی و توانایی برای انجام کاری که استخدام می‌شوند.
–  نداشتن منع استخدام در دستگاههای دولتی به موجب آراء مراجع قانونی.
– التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران.
شرایط اختصاصی استخدام :
داشتن حداقل۲۰ سال و حداکثر ۳۵ سال تا تاریخ انتشار آگهی. حداکثر سن داوطلبان استخدام در پست آتش نشان ۲۵ سال و پست آتش نشان (راننده) ۳۰ سال می‌باشد.
تبصره:  موارد ذیل به شرط ارائه تاییدیه‌های معتبر به حداکثر سن مقرر اضافه خواهد شد:
الف) داوطلبانی که در جبهه‌های نبرد حق علیه باطل (از تاریخ ۳۱/۶/۱۳۵۹ لغایت ۲۹/۵/۱۳۶۷) به طور داوطلبانه خدمت نموده‌اند به میزان مدت حضور در جبهه و همچنین مدت زمان بستری شدن و یا استراحت پزشکی رزمندگان در اثر مجروحیت در جبهه‌های نبرد حق علیه باطل.
ب) اعضای خانواده معظم شهداء، آزادگان، مفقودالاثرها، جانبازان از کار افتاده کلی که قادر به کار نمی‌باشند شامل: (همسر، فرزندان، پدر، مادر، خواهر و برادر)تا میزان ۵ سال
تبصره – آزادگان عزیز از شرط سن معاف می باشند.
د) داوطلبانی که به صورت غیر رسمی و تمام وقت در وزارتخانه‌ها و موسسات و شرکت‌های دولتی، ‌بانک‌ها و شرکت‌های تحت پوشش آنها، شرکتهای بیمه، ‌شهرداری‌ها و موسسات و شرکتهای تابعه و وابسته به آن و موسسات و شرکتهای دولتی که شمول قانون بر آنها مستلزم ذکر نام است و همچنین موسسات و شرکتهای ملی و مصادره شده و موسساتی که به نحوی از بودجه و کمک دولت استفاده می کنند، ‌نهادهای انقلاب اسلامی و شرکت های تحت پوشش آن ها از تاریخ ۲۲/۱۱/۱۳۵۷ به خدمت اشتغال داشته‌اند به میزان خدمت غیر رسمی آنها.
نحوه ثبت نام و مدارک مورد نیاز
* ثبت نام از داوطلبان واجد شرایط صرفاً از طریق سایت به نشانی www.sanjesh.org و به صورت اینترنتی انجام خواهد شد.
۱- مهلت تقاضای استخدام در سایت مذکور از تاریخ ۲۵/۰۲/۹۲ لغایت ۲۹/۰۲/۹۲ (پایان مهلت ثبت نام) می‌باشد.     
۲- ارسال عکس: داوطلبان استخدام می‌بایست عکس پرسنلی ۴ ×۳ خود را با عرض ۱۵۰ و ارتفاع ۲۰۰ پیکسل و با فرمت JPG و حجم حداکثر ۲۰۰ کیلو بایت در رایانه اسکن نموده و آن را در قسمت مربوط در سایت وارد نمایند.
۳- واریز وجه ثبت نام بصورت الکترونیکی از طریق کارتهای عضو شبکه بانکی شتاب که رمز دوم آن فعال می باشد بر اساس توضیحات مندرج در سیستم پرداخت الکترونیکی اقدام نمایند و سپس شماره پرونده و رمز عبور برای ورود به مرحله ثبت نام دراختیار هریک از متقاضیان قرار می گیرد که لازم است برای پی‌گیری مراحل بعدی آزمون و دریافت کارت شرکت در آزمون نزد خویش نگهداری نمایند. مبالغ ثبت‌نام با توجه به وضعیت داوطلبان در سیستم پرداخت الکترونیکی اعلام گردیده است.
نکات مهم ثبت نام :
– قبل از ثبت نام به راهنمای نحوه تکمیل فرم موجود در سایت مراجعه و مندرجات آن را دقیقاً مطالعه نمائید.
– ثبت نام زمانی تکمیل می باشد که داوطلب با استفاده از کد رهگیری به صفحه مشاهده و چاپ اطلاعات مراجعه و پس از اطمینان از صحت اطلاعات، فرم تقاضای استخدام را چاپ و نزد خود نگهداری کنند.
– قبل از واریز وجه ثبت‌نام لازم است داوطلبان از احراز شرایط خود با مفاد آگهی استخدام اطمینان حاصل نمایند. بدیهی است هزینه ثبت نام به هیچ وجه مسترد نخواهد شد.
تبصره: مهلت ثبت‌نام برای شرکت در آزمون به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد و کلیه داوطلبان واجد شرایط می بایست در فرصت تعیین شده از طریق سایت مذکور ثبت نام نمایند.
زمان توزیع کارت شرکت در آزمون:
زمان و مکان دریافت کارت شرکت در آزمون استخدامی پس از اتمام مهلت ثبت‌نام متعاقبا اعلام خواهد شد.
زمان و مکان برگزاری آزمون هنگام توزیع کارت شرکت در آزمون به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.
موادآزمون عبارتنداز:
الف- آزمون توانمندی های عمومی شامل:۱-زبان و ادبیات فارسی ۲-زبان انگلیسی عمومی ۳-ریاضی وآمار مقدماتی ۴-فناوری اطلاعات ۵-معارف اسلامی، اطلاعا ت سیاسی و اجتماعی و مبانی قانونی شهرداریها، که به تعداد۱۰۰سوال چهارگزینه‌ای طراحی خواهد شد.
تبصره: اقلیت های دینی از پاسخگویی به سوالات معارف اسلامی معاف می‌باشند و امتیاز آن در سایر مواد آزمون توزیع میشود.
ب- آزمون تخصصی شامل سوالات مرتبط بارشته شغلی و پست سازمانی مورد درخواست داوطلب میباشد. عنوان مواد آزمون تخصصی هر رشته شغلی در جدول رشته‌های شغلی درج گردیده است.
ج- داوطلبان رشته‌های شغلی که در شرایط احراز آن مدرک تحصیلی دیپلم پیش بینی شده است آزمون تخصصی ندارند.
د- داوطلبان استخدام در رشته شغلی آتش نشان علاوه بر موفقیت در آزمون عمومی و تخصصی (حسب مورد) می‌بایست در آزمون عملی نیز شرکت نمایند. داوطلبانی که در این آزمون فاقد شرایط و توانایی لازم برای شغل آتش نشان تشخیص داده شوند ،بدون توجه به نمرات آزمون عمومی و تخصصی حذف خواهند شد.
تذکرات:
ایثارگران شامل جانبازان، آزادگان عزیز انقلاب اسلامی و رزمندگانی که حداقل ۹ ماه متوالی و یا ۱۲ ماه متناوب از تاریخ ۳۱/۶/۱۳۵۹ لغایت ۲۹/۵/۱۳۶۷ به طور داوطلبانه در جبهه‌های جنگ تحمیلی حضور داشته‌اند، و نیز فرزندان و همسر آنان درصورت دارا بودن شرایط مندرج در آگهی بارعایت قوانین ومقررات مربوط ازاولویت قانونی به شرح ذیل برخوردار خواهندبود.
از کل مجوز استخدام هر شهرداری۳۰ درصد آن برای استخدام ایثارگران بومی اختصاص دارد که ۲۵ درصد آن به فرزندان شاهد و فرزندان جانبازان ۵۰ درصد و بالاتر و فرزندان آزادگانی که حداقل ۵ سال سابقه اسارت دارند تعلق خواهد گرفت و ۵ درصد باقیمانده به سایر جانبازان، آزادگان و رزمندگان و همسر و فرزندان آنان اختصاص خواهد داشت. ضمناً ۲۵ درصد سهمیه فرزندان شاهد و فرزندان جانبازان۵۰ درصد که از سوی بنیاد شهید و امور ایثارگران معرفی و جذب خواهند شد. فرزندان معظم شاهد و فرزندان جانباز۵۰ درصد و بالاتر که از سوی بنیاد مذکور معرفی نشده‌اند می توانند در آزمون ثبت‌نام نمایند و درصورت عدم تکمیل سهمیه از باقیمانده سهمیه اختصاصی همان شهر بهره‌مند شوند.
 انتخاب ایثارگران درحد سهمیه تعیین شده (۵درصد) به ترتیب نمره کسب شده از بین ایثارگران واجد شرایط که در زمان مقرر ثبت‌نام نموده‌اند انجام خواهد شد.
استخدام مازادبر۳۰ درصد سهمیه ایثارگران از طریق رقابت با سایر داوطلبان واجد شرایط صورت خواهد گرفت.
 در گواهی خانواده جانبازان میبایست جمله «عضو خانواده جانباز از کار افتاده کلی غیر قادر به کار» قید شود، در غیراینصورت این افراد نمی‌توانند از مزایای بند۱ تذکرات بهره‌مندشوند.
ایثارگرانی که از بنیاد شهید و امور ایثارگران کارت شناسایی دارند و افراد وابسته به آنان درصورت ارائه تصویر آن نیازی به اخذ و ارائه گواهی از بنیاد مذکور ندارد.
معلولین عادی بومی به شرط کسب حد نصاب نمره لازم و دارابودن شرایط مندرج در آگهی به ترتیب نمره مکتسبه از۳% سهمیه قانونی مربوطه برخوردار خواهند بود.
 کارکنان غیررسمی شهرداری و سازمانهای وابسته و نیروهای شرکتهای پیمانکاری طرف قرارداد شهرداری‌ها به ازای هر سال سابقه خدمت مربوط و مشابه از (۲) درصد و حداکثر (۲۰ ) درصد کل امتیاز در هر یک از مراحل آزمون استخدامی بصورت جداگانه برخوردار خواهند شد.
 اولویت انتخاب داوطلبان در شرایط یکسان به ترتیب باشاغلین غیررسمی بومی و نیروهای طرف قرارداد شرکت های پیمانکار شهرداری و سازمانهای وابسته، داوطلبان بومی و شاغلین غیر رسمی مناطق محروم و دورافتاده برای همان مناطق خواهد بود.
داوطلبان بومی متقاضی استخدام در استانهای فارس، اصفهان، البرز، تهران، کرمانشاه، قم، چهارمحال بختیاری ویزد با سپردن تعهد خدمت ۱۰ ساله در محل جغرافیایی خدمت مورد تقاضا میتوانند از تسهیلات ۵۰% سهمیه استخدامی بومی پس از کسب حدنصاب امتیاز لازم در آزمون عمومی برخوردارشوند.
تبصره : بومی، به افرادی اطلاق میشود که حداقل دارای یکی از ویژگیهای زیر باشند:
الف-محل تولد داوطلب با محل جغرافیایی خدمت مورد تقاضا برای استخدام یکی باشد.
ب- حداقل دو مقطع تحصیلی از مقاطع تحصیلی(ابتدایی، راهنمایی و متوسطه)را در محل جغرافیایی خدمت مورد تقاضا برای استخدام طی کرده باشد.
ج- فرزندان پرسنل نیروهای مسلح درصورتی که محل ۳ سال از سنوات تحصیلی آنها (اعم از ابتدایی، راهنمایی و یا دبیرستان) با محل جغرافیایی خدمت مورد تقاضای استخدامی یکی باشد نیز بومی تلقی میشوند.
استفاده از امتیاز بومی بودن برای داوطلبان استخدام اختیاری بوده و در صورت برخورداری پذیرفته شدگان از امتیاز فوق، موظف به سپردن (۱۰) سال تعهد خدمت در محل جغرافیایی مورد تقاضا می باشند.
به مدارک ارسالی توسط دانشجویان و دارندگان مدارک تحصیلی پایین تر و بالاتر از مقاطع تحصیلی اعلام شده در شرایط احراز مشاغل مورد اشاره و همچنین مدارک در رشته های غیرمرتبط و معادل(به استثنای دارندگان مدارک تحصیلی معادل صادره از دانشگاهها و موسسه‌های آموزش عالی کشور که در آزمون جامع سازمان سنجش آموزش کشور شرکت نموده و قبول شده‌اند و گواهی مبنی بر ادامه تحصیل در مقطع بالاتر با ارزش علمی دارند) ترتیب اثر داده نخواهد شد.
مدارک تحصیلی فارغ التحصیلان دانشگاه آزاداسلامی در صورت پذیرفته شدن در آزمون (حداکثر دو ماه پس از اعلام نتیجه)بایستی به تایید سازمان مرکزی دانشگاه مذکور برسد.
کسب حدنصاب نمره لازم در آزمون توانمندیهای عمومی صرفا به منزله تایید صلاحیت عمومی داوطلبان و تصحیح اوراق امتحان می‌باشد و هیچگونه حق استخدام ایجاد نمی‌کند. معرفی داوطلبان براساس نمرات آزمون تخصصی و با رعایت اولویت های مقررصورت می پذیرد.
انتخاب داوطلبان استخدام حداکثر به میزان ۵/۱ برابر ظرفیت مورد نیاز از میان افرادی که حدنصاب نمره آزمون عمومی (۶۰% کل نمره آزمون) را کسب کرده‌اند براساس بالاترین نمره فضلی آزمون تخصصی انجام خواهد شد. داوطلبان استخدام آتش نشانی که آزمون عملی دارند حداکثر به میزان ۳ برابر ظرفیت مورد نیاز و سایر شرایط اعلام خواهد شد.
 داوطلبان استخدام، نباید از مستخدمین رسمی، ثابت و پیمانی سایر دستگاهها دولتی و بازنشسته یا بازخرید خدمت باشند.
 چنانچه در هر مرحله از مراحل امتحان، مسابقه و جذب محرز شود داوطلب که به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف داده یا فاقد شرایط مندرج درآگهی باشد، از انجام مراحل بعدی محروم خواهد شد و مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی بر عهده داوطلب خواهد بود.
 انتخاب نهایی پذیرفته شدگان آزمون پس از موفقیت در کلیه مراحل آزمون عمومی و تخصصی، عملی و گزینش صورت خواهد گرفت و تا قبل از صدور احکام استخدام پیمانی پذیرفته شدگان حقی برای آنها ایجاد نخواهد شد.
داوطلبان استخدام برای اخذ اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره تلفن دفتر امور شهری و شوراهای استان مربوطه به شرح ذیل تماس حاصل نمایند.
نام استان
شماره تلفن
نام استان
شماره تلفن
تهران
۸۸۴۶۶۷۸۷-۰۲۱
چهارمحال و بختیاری
۳۳۳۸۸۸۳-۰۳۸۱
البرز
۳۴۲۰۴۰۷۳-۰۲۶
اصفهان
۲۲۲۰۰۸۸-۰۳۱۱
کرمانشاه
۸۲۲۰۱۴۱-۰۸۳۱
فارس
۲۲۸۲۳۴۳-۰۷۱۱
قم
۷۷۱۷۱۵۱-۰۲۵۱
یزد
۶۱۱۲۲۷۸-۰۳۵۱
داوطلبان ضرورت دارد برای اطلاع از کد و عنوان رشته‌های شغلی، رشته‌های تحصیلی مرتبط به هر رشته شغلی و جنس (مرد یا زن) مورد پذیرش در هر رشته شغلی به جدول رشته‌های شغلی ترکیبی هشت استان و جدول مخصوص هر شهر و استان با توجه به استان بومی به شرح ذیل مراجعه نموده و با توجه به اطلاعات مندرج در آنها نسبت به تکمیل تقاضانامه ثبت‌نامی اقدام نمایند.

دریافت فایل جدول ترکیبی هشت استان شامل مشاغل مورد نیاز به همراه محل اجرا فرمت Pdf

دانلود سوالات آزمون استخدامی آتش نشانی

دریافت جداول به تفکیک هر استان

تهرانفارس
البرزیزد
قمچهارمحال و بختیاری
اصفهانکرمانشاه

 

دانلود نمونه سوالات استخدامی شهرداری ها

دانلود سوالات آزمون استخدامی آتش نشانی

لینک ثبت نام

 

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

۸۹ دیدگاه تاکنون.

 1. مهدي گفت:

  سلام برای اطلاعات بیشترجهت استخدام کجاباید مراجعه کرد.من راننده لیفتراک-فنی باتجربه تاسیسات هستم بامدارک جهت ارائه

  [پاسخ]

 2. سما گفت:

  بچه ها کسی آزمون داد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ از تاریخش مطلع شدیددددددددددد؟؟؟؟

  [پاسخ]

 3. کوروش گفت:

  هدیه الان داری با این حرفات به بچها امید هدیه میدی

  [پاسخ]

 4. هدیه گفت:

  اخه من نمیدونم شما ها چرا اینقدر دل خجسته ای دارید تو تهران به این بزرگی اونم تو شهرهای اطراف یکی دو نفر قبول میکنن.چطوری فکر کردین که که شما بین اون دو نفری که از قبل انتخاب شدن هستید؟هان؟همین طوریه که وضع مملکت خرابه!!!

  [پاسخ]

 5. حامد گفت:

  من دانشجوی ترم آخر لیسانس هستم آیا میتونم در آزمون استخدامی شهرداری شرکت کنم؟ منظورتون از مدرک معادل چیه و چطوری باید براش اقدام کنم؟؟؟

  [پاسخ]

 6. عباس گفت:

  توی تهران به این بزرگی فقط یک مهندس برق میخوان اونم توی قرچک!!!
  اینو بعد از ثبت نام فهمیدم، این رسما دزدیه

  [پاسخ]

  u پاسخ در تاريخ ژوئن 23rd, 2013 10:03 ق.ظ:

  اونو که روز اول با پارتی گذاشتن…………

  [پاسخ]

 7. سارا گفت:

  آقای مدیر سایت با تشکر از اطلاع رسانیتون
  میشه لطفا بگید محل امتحان کتبی آیا همون استانیه که میخای استخدام شیه یا آزمون سراسریه؟

  [پاسخ]

 8. nafise گفت:

  باسلام وخسه نباشید
  من دانشجوی ترم آخر لیسانس هستم آیا میتونم در آزمون استخدامی شهرداری شرکت کنم؟لطفا جواب ذهید
  باتشکر

  [پاسخ]

  داغ دیده پاسخ در تاريخ می 18th, 2013 7:17 ب.ظ:

  سلام دوست عزیز
  اگه بتونی مدرک معادل بگیری احتمالا بشه.

  [پاسخ]

 9. مریم گفت:

  یکی بگه

  [پاسخ]

 10. مریم گفت:

  کجا برم ببینم

  [پاسخ]

 11. مریم گفت:

  چه رشته هایی رو میخواد ؟

  [پاسخ]

 12. امیرحسین گفت:

  ای بابا کارهای اداریش فقط برای رشته های کامپیوتر و انسانی و خلاصه غیر فنی.
  رشته های فنی فقط واسه آتش نشانی.

  [پاسخ]

 13. بهاره گفت:

  امیدوارم تاریخ آزمون با تاریخ امتحانم در دانشگاه یکی نشه
  ای خدااااااااااااا

  [پاسخ]

 14. عادله گفت:

  مشخص نشده که تو کدام رشته ها پذیرش مرد/زن دارن!از کجا باید متوجه بشم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  ———
  مدیر سایت : چرا مرتبط با شهرتون توی جدول فایل رو دانلود کنید سمت شغلی با جنسیت مشخص هست.

  [پاسخ]

  عادله پاسخ در تاريخ می 17th, 2013 4:28 ب.ظ:

  درسته.ولی فقط برای اتشنشانی زده…اما در این جدول (دریافت فایل جدول ترکیبی هشت استان شامل مشاغل مورد نیاز به همراه محل اجرا فرمت Pdf)هم تهران هست هم رشته اما مرد/زن مشخص نشده لطفا راهنمایی کنید

  با تشکر
  ——–
  مدیر سایت : نه همه رشته ها هست در بخش “دریافت جداول به تفکیک هر استان”تنها اتش نشانی نیست که.

  [پاسخ]

  عادله پاسخ در تاريخ می 17th, 2013 4:33 ب.ظ:

  من متوجه نمیشم این محل اجرا که توی این جدولها نوشته شده یعنی چی!!!؟!

  [پاسخ]

  عادله پاسخ در تاريخ می 17th, 2013 11:38 ب.ظ:

  ببخشید اخرین سوال لطفا به بگید مهندس معمار (خانم)تهران میخواد؟!؟!
  بسیار سپاسگزارم از راهنمایی شما
  ——–
  مدیر سایت : خود تهران نیست شهرهای اطراف تهران هست.

  [پاسخ]

 15. سهیل گفت:

  کسی میدونه آزمون کی برگذار میشه و چقدر فرصت داریم مطالعه کنیم؟؟؟

  [پاسخ]

 16. tvchki گفت:

  بابا یکی جواب بده عکس مدرکم برای ثبت نام لازمه؟؟؟؟

  [پاسخ]

  داغ دیده پاسخ در تاريخ می 16th, 2013 10:39 ب.ظ:

  نه نمیخواد

  [پاسخ]

  آزاده پاسخ در تاريخ می 20th, 2013 12:18 ب.ظ:

  نه عزیزم.فقط عکس پرسنلی میخاد

  [پاسخ]

 17. آزاده گفت:

  منم ثبت نام کردم.آخیش…راحت شدم.۵ساله دنباله کارم.ببینیم این بغار بخت من باز میشه یا نه.راحت بود.یه باری از دوشم برداشتن…

  [پاسخ]

  tvchki پاسخ در تاريخ می 16th, 2013 6:50 ب.ظ:

  آزاده جان شما که ثبت نام کردی عکس مدرکم میخواست؟؟

  [پاسخ]

  آزاده پاسخ در تاريخ می 20th, 2013 12:19 ب.ظ:

  نه عزیزم.فقط عکس پرسنلی میخاد

  [پاسخ]

  مهری حسینی پاسخ در تاريخ می 16th, 2013 7:23 ب.ظ:

  سلام خسته نباشید
  می خواستم بدونم کارشناس مدیریت برنامه ریزی ورزش (خانم) هم دراستان تهران مورد نیاز هست یا خیر؟
  لطفأراهنمایی نمائید.
  باتشکر
  حسینی

  [پاسخ]

 18. آزاده گفت:

  من قبلا تو سایت شهرداری ثبت نام کرده بودم.امروز ۵شنبه از شهرداری بهم اس زدن که برای تکمیل هزینه ثبت نام برو تو سایت سنجش.حالا کد رهگیری و رمز و … میخاد.منم هیچی ندارم.انقدر هم همه جا پول ریختم یادم نمیاد واسه شهرداری چقدر ریختم.شماره هاشونم پاسخگو نیست.تورو خدا من چیکار کنم الان؟؟؟؟؟

  [پاسخ]

 19. مهسا گفت:

  من ثبت نام کردم از دیشب باز بود توی سایت سنجش قسمت متفرقه باز کنید وکارتشو بگیرید.به رلحتی ثبت نام میشیدومن چند نفری و میسناسم که اینطوری وارد شدند…

  [پاسخ]

 20. MitraiiAriaii گفت:

  salam,man ba ye moshkeli movajeh shodam!!!
  har kodiro ke be onvane kode reshteye tahsili vared mikonam dar enteha zamani ke gozineye zakhiraro kilik mikonam behem ekhtar mide ke : kode reshteye shoghli ba reshteye tahsiliye shoma paziresh nadarad!!!!!?????!!!!!
  aya kasi ba in moshkel ruberu shode ya na?
  azatun khahesh mikonam ke rahnamaiim konid…

  [پاسخ]

  سارا پاسخ در تاريخ می 16th, 2013 1:18 ب.ظ:

  منم همین مشکلو دارم چجوری حل میشه؟

  [پاسخ]

  elham پاسخ در تاريخ می 16th, 2013 5:40 ب.ظ:

  سلام. منم همین مشکل رو داشتم. عنوان شغلیمو عوض کردم و
  یه کد رشته شغلی دیگه انتخاب کردم درست شد.
  امیدوارم به نتیجه برسی.

  [پاسخ]

 21. عباس بدبخت گفت:

  این لینکشه فقط کارت و دفترچشو میشه از کجا گیر آورد فقط خدا میدونه و سنجشیا
  http://92.242.195.30/shahrdari/
  مهندسی ای تی یعنی کارشناسی؟

  [پاسخ]

  MitraiiAriaii پاسخ در تاريخ می 16th, 2013 3:02 ق.ظ:

  salam duste aziz,are yani karshenasi,kart va daftarche hamtu navare samte raste hamun linki ke baz mikoni hastesh.
  vali man tamame marahele sabtenamro hamutori ke khode sayt gofte bud tey kardam amma dar enteha ke gozineye taiid ro mizanam behem ekhtar mide ke : “kode reshteye shoghli ba reshteye tahsili paziresh nadarad”
  aya baraye shoma ham hamintoriye ya man daram ye jaiiro eshtebah mikonam?

  [پاسخ]

 22. مهدی گفت:

  با سلام
  بلاخره لینکش تو سایت سنجش درج شد
  فقط دفترچه ی راهنماش رو از کجا باید گرفت

  [پاسخ]

 23. داغ دیده گفت:

  عزیزان ، خودتونو اذیت نکنید. کار که عار نیست : یه دونه گونی میخواد (از این بزرگا)و یه گاری ، راه می افتید تو خیابونا و میگید : نووووووووووون خخخشکیهههههههههههه !

  [پاسخ]

 24. kaveh گفت:

  پس چرانمیااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااد

  [پاسخ]

 25. شیرین گفت:

  بعد از سه روز شرکت امار اعلام کرد:سماق گران میشود چون ملتی سماق میمکنند وخواهند مکید.

  [پاسخ]

 26. شادی گفت:

  جناب مدیر سایت ایا اصلا استخدامی در کار هست یا اینکه فقط در حد حرف بوده؟

  [پاسخ]

  داغ دیده پاسخ در تاريخ می 16th, 2013 10:29 ب.ظ:

  عزیز من دور استخدام دولتی رو یه خط قرمز بکش :
  (چرا؟) چون باید یه پارتی فوق کلفت داشته باشی
  مثل رئیس جمهوری چیزی… این آزمون ها هم الکیه …

  [پاسخ]

 27. سرکار رفته گفت:

  آقای مدیرسایت سلام
  الان ساعت ۵:۲۰بازهم خبری نیست
  ——-
  مدیر سایت : صبح در سایت سنجش اطلاعیه زده بود که راس ساعت ۱۷٫اما متاسفانه نه لینک ثبت نامی هست و همون اطلاعیه رو هم برداشتن.

  [پاسخ]

  مهدی پاسخ در تاريخ می 15th, 2013 5:35 ب.ظ:

  سلام بر مدیر سایت باید عرض کنم که طبق اعلام وزارت کشور این آزمون تا بعد از انتخابات منتفی است وعده کذب ندهیدلطفا.

  [پاسخ]

  شاهرخ پاسخ در تاريخ می 15th, 2013 6:15 ب.ظ:

  تقصیر مدیر سایت چیه آخه؟
  من هم اطلاعیه سنجشو ظهر دیدم
  توی سایت شهرداریه شهرمونم نوشته امروز ساعت ۵

  [پاسخ]

 28. بهاره گفت:

  لان ساعت ۵:۱۳ اما از لینک خبری نیست که نیست!!!!!!!!!۱

  [پاسخ]

 29. داغ دیده گفت:

  اگه یک نفر فقط یک نفر از این راه استخدام شد ، شما بیا بزن تو گوش من.
  بهتون تبریک میگم از همین الآن
  همتون رفته اید سرکار(البته اون یکی سرکار)

  [پاسخ]

  شادی پاسخ در تاريخ می 15th, 2013 4:44 ب.ظ:

  کاملا درست فرمایش میدید.

  [پاسخ]

 30. بهاره گفت:

  سلام بچه ها شما لینکشو پیدا کردید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ آقا به منم بگید کجاست
  ——-
  مدیر سایت : فقط اطلاعیه رو در سایت سنجش زدند که از ساعت ۵ بعد ازظهر ثبت نام شروع میشه ساعت ۵ لینک ثبت نام و شرایط در سایت سنجش اعلام میشه.

  [پاسخ]

  مهدی پاسخ در تاريخ می 15th, 2013 5:42 ب.ظ:

  باسلام .با عرض تاسف وخبر دقیق که بنده از وزارت کشور دارم این آزمون به دلیل انتخابات ،فعلا منتفی است.

  [پاسخ]

 31. داغ دیده گفت:

  به نظر من اینا همش سیابازیه.یه آگهی میدن میلیاردها تومن از پول من و شماها جمع میکنن آخرش هم فک و فامیل های خدشونو بدون آزمون میذارن سر کار.این وسط سر ماس که بی کلا میمونه.

  [پاسخ]

 32. unknown گفت:

  ببخشید اداری مالی فقط شامل حسابداری میشه یا مدیریت دولتی هم هست؟

  [پاسخ]

 33. h گفت:

  حضرات جلسه کذاشتن که هزینه ثبت نام را با دلار آزاد حساب کنن یا مرجع چقدر باشه می صرفه و…. به همین خاطر لینک ثبت نام تو سایت نیست

  [پاسخ]

 34. آزاده گفت:

  امروز ۲۵ ساعت ۱۱٫۳۰ هنوز چیزی تو سایت سنجش نیست.من تو مهر ماه هم که شهرداری کرج ثبت نام میکرد ثبت نام کردم ولی جواب اون هنوز نیومده.یه پولی هم اون موقع از ما گرفتن.خدا لعنتشون کنه

  [پاسخ]

  رامیلا پاسخ در تاريخ می 15th, 2013 12:11 ب.ظ:

  سلام الانم ساعت ۱۲:۱۰ دقیقه ۲۵ اردیبهشته و هنوز خبری از لینک ثبتنام تو سایت سازمان سنجش نیست

  [پاسخ]

 35. سیاوش گفت:

  سرکاری بهتر از بیکاری. واقعن برای اونای که اخبار کذب میذارن تو سایت و ملتو سر کار میذارن متأسفم. و یک شایعه هم تو جه کنید مجلس با این استخامی ها مخالفه بهمین خاطر نمیذارن تو سایت.

  [پاسخ]

 36. جواد گفت:

  واقعا برا خودمون متاسفم که سر کاریم بیچاره یه تعداد جوان که دنبال کار هستن باید اینجوری سرکار باشن

  [پاسخ]

 37. هادی گفت:

  سلام
  ۶ماه بعد
  هنوز خبری ازثبت نام نیست ……..

  [پاسخ]

 38. سرکار رفته گفت:

  سلام
  واکنون ۸:۳۵دقیقه
  بازهم خبری نیست …….

  [پاسخ]

 39. انسیه گفت:

  سلام چرارشته حقوق شهرداری برنمیداره

  [پاسخ]

 40. مرتضی گفت:

  آقای مدیر سایت لطفا جواب بدین:
  ساعت ۱۱:۵۵ دقیقه شب رفتم سایت سنجش چیزی پیدا نکردم،خواستم ببینم نکنه اومده ما پیدا نمیکنیم؟؟؟
  شایدم مسئولین شهرداری HIDDEN کردن لینکش رو !!!
  ———–
  مدیر سایت : نه هنوز نیومده متاسفانه .

  [پاسخ]

 41. سرکار رفته گفت:

  سلام
  ۶ماه بعد
  هنوز خبری ازثبت نام نیست ……..

  [پاسخ]

 42. پرديس گفت:

  پس کو؟!!!!!!!!!!!!!
  نظم هم خوب چیزیه ها؟!
  همش سایت سنجش رو باز میکنم و هیچ لینک ثبت نامی نمیبینم

  [پاسخ]

 43. ابوالفضل سر کار رفته گفت:

  الان ساعت ۵:۵۵ دقیقست پس استخدام شهرداری کجاست؟
  بابا همه رفتند سرکار و الان دارند توی شهرداری کار میکنند کاملا مشخصه دیگه

  [پاسخ]

 44. زینب گفت:

  چه خبر ازاستخدامی شهرداری ؟سرکاری بود؟باور کنید تو این دوسه روز از بس تو سایت رفتم سردرد گرفتم .فقط میتونن مردم بزارن سرکار .خوشتون میاد مردم بزارید سرکار؟
  ——–
  مدیر سایت : متاسفانه وقتی حرفی زده میشه تا به مرحله عمل برسه طول میکشه باید صبر کرد.

  [پاسخ]

 45. kaveh گفت:

  ساعت ۱۷:۳۰ ما همجنان منظر هستیم

  [پاسخ]

 46. شادی گفت:

  mesle in ke sare kariye……..

  [پاسخ]

  MT70 پاسخ در تاريخ می 18th, 2013 9:05 ب.ظ:

  همین پایان صفحه سایت یه لینک ثبت نام داره کلیک کن میره مراحل ثبت نام

  [پاسخ]

 47. یوسف گفت:

  کجا باید ثبت نام کرد ای دوستان

  [پاسخ]

 48. امیرحسین گفت:

  ساعت چهاره ۲۴ اردیبهشت هم شد و خبری از لینک استخدام شهرداری نیست…

  [پاسخ]

 49. سرکا رفته گفت:

  سلام
  پس کووو؟اینم ساعت چهار
  بابا ملتو سرکارگذاشتید؟

  [پاسخ]

 50. احمد گفت:

  چارت سازمانی شهرداریها در کدوم سایت قرار دارد؟ ما که بس جستجو کردیم سرد درد گرفتیم

  [پاسخ]

 51. صالحی گفت:

  سلام خسته نباشید هیچ جایی در سایت سنجش برای ثبت نام و اطلاعاتی در باره استخدامی ندارد

  [پاسخ]

 52. t گفت:

  pas chra tozihate lazem nist vase stekhdame shahrdari?????????????????????????????????????????????

  [پاسخ]

 53. سمیه گفت:

  سلام امروز ۲۴ خب تا ۲۶ هم بیشتر برا ثبت نام نزاشتین پس کی فرم ثبت نام رو رو سایت میزارید؟
  ———
  مدیر سایت : اعلام کردن امروز ساعت ۴ زمان برای ثبت نام هم میدن نگران نباشید.

  [پاسخ]

 54. حمید تهران گفت:

  آقا سر کاریه؟؟؟؟ تو سایت سازمان سنجش که چیزی نیست راجب شهرداری جای تاسف داره

  [پاسخ]

 55. رویا گفت:

  وقتی جواب سوالا رو نمی دید / پس نظر سنجی برای خنده گذاشتید …

  [پاسخ]

 56. شیراز گفت:

  سر کاریم دیگه؟؟؟؟؟؟؟؟ اصلا چیزی نیست که

  [پاسخ]

 57. ش گفت:

  چرا اخبار کذب قرار میدید؟
  ۲۲ اردیبهشت ساعت ۱۹:۴۶ دقیقه

  [پاسخ]

 58. kaveh گفت:

  بابا یکی جواب بده خب چه وضعشه اخه

  [پاسخ]

 59. امید من گفت:

  سلام در سایت سازمان سنجش هیچ مطلبی در رابطه با ثبت نام استخدام شهرداری اعلام نشده باید چه کار کنیم؟

  [پاسخ]

 60. s گفت:

  faghat boomiha mitonan sabte nam konan?

  [پاسخ]

 61. نسیم گفت:

  salam.kojay sayt sanjesh dar in mord harf zade?

  [پاسخ]

 62. آزاده گفت:

  تو سایت سازمان سنجش که چیزی ننوشته….!!!!!!!!!!!!!
  ————–
  مدیر سایت : هنوز لینک ثبت نام نیومده کمی صبور باشید.

  [پاسخ]

 63. asma گفت:

  lotfan javabesho bedid

  [پاسخ]

 64. asma گفت:

  salam chejori bayad sabte nam konim?

  [پاسخ]

 65. بی نام و نشون گفت:

  همش خالی بندیه. برا تامین بودجه خوشونه
  دور قبلی من و رفیقام شرکت کردیم
  هیچ کس قبول نشد

  [پاسخ]

 66. طوبی گفت:

  سلام درباره استخدام شهرداری اصفهان دقیقا کی اعلام میشه

  [پاسخ]

 67. kaveh گفت:

  سلام.سازمان سنجش که چیزی در رابطه با استخدام شهرداری ۹۲ چیزی ننوشته

  [پاسخ]

 68. رضا گفت:

  سلام این لینک ثبت نام و نیروهای مورد نیاز رو کی اعلام میکنید

  [پاسخ]

 69. forogh گفت:

  salam.emrooz ke 22 hast amma too site sanjesh agahi vase sabte nam nazade!

  [پاسخ]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.