خانه » استخدام در استان بوشهر » آگهی استخدام شرکت پتروشیمی مروارید

آگهی استخدام شرکت پتروشیمی مروارید

متن آگهی:

شرکت پتروشیمی مروارید (سهامی خاص) واقع در منطقه عسلویه برای مشاغل بهره برداری ، ایمنی وآتش نشانی از داوطلبان واجد شرایط ذکور ( آقایان ) ، ترجیحا متقاضیان بومی استان بوشهر ( متولدین یا دریافت کنندگان مدرک تحصیلی دیپلم از استان بوشهر ) با داشتن شرایط ذیل، از طریق برگزاری آزمون کتبی و روانشناختی ، مصاحبه های تخصصی و سایر مراحل استخدامی ، به صورت قراردادی ( مدت معین ) دعوت به همکاری می نماید.الف: شرایط داوطلبان استخدام:

۱- شرایط عمومی :
۱-۱ تابعیت دولت جمهوری اسلامی ایران و متدین به دین مبین اسلام و با یکی از ادیان رسمی کشور.
۲-۱ عدم سوء پیشینه کیفری .
۳-۱ داشتن تندرستی و توانائی کامل جسمانی و روانشناختی طبق تائید طب صنعتی و روانشناس کار .
۴-۱ دارا بودن برگ پایان خدمت با معافیت دائم کامپیوتری برای داوطلبان در زمان ثبت نام .
۵-۱ عدم اشتغال و تعهد کار بصورت رسمی ، پیمانی ، قراردادی و آزمایشی در سازمان ها و موسسات دولتی و مراکز وابسته به آن.
۶-۱ عدم اشتغال و تعهد کار در شرکتهای خصوصی پتروشیمی .۲– شرایط شرکت در آزمون استخدامی برای مشاغل بهره برداری :
۱-۲ داشتن مدرک تحصیلی دیپلم در رشته های علوم تجربی ، ریاضی فیزیک ، صنایع شیمیایی و فوق دیپلم در رشته های شیمی ، عملیات پتروشیمی و صنایع شیمیایی .
۲-۲ دارا بودن حداقل معدل کل ۱۳ ( برای فرزندان عزیز شاهد و فرزندان جانباز ۲۵ % به بالا ، شرط معدل الزامی نیست ) .
۳-۲ داشتن حداکثر ۲۳ سال سن ( متولدین ۱۳۶۹/۰۸/۰۱ به بعد ) برای داوطلبان دیپلم و داشتن ۲۶ سال سن برای داوطلبان فوق دیپلم (متولدین ۱۳۶۶/۰۸/۰۱ به بعد )
توضیح اینکه مدت خدمت سربازی به حداکثر سن متقاضیان فوق اضافه می شود .

۳- شرایط شرکت در آزمون استخدامی برای شغل مامور آتش نشان :
۱-۳ داشتن مدرک تحصیلی دیپلم در کلیه رشته های تحصیلی .
۲-۳ دارا بودن حداقل معدل کل ۱۳ ( برای فرزندان عزیز شاهد و فرزندان جانباز ۲۵ % به بالا ، شرط معدل الزامی نیست )
۳-۳ داشتن حداکثر ۳۰ سال سن ( متولدین ۱۳۶۲/۰۸/۰۱به بعد )
۴-۳ دارا بودن گواهینامه پایه یکم رانندگی .
۵-۳ داشتن حداقل ۲ سال سابقه کار مرتبط در مشاغل آتش نشانی با ارائه گواهی معتبر و رسمی همراه با گواهی پرداخت حق بیمه مربوطه .
۶-۳ برخورداری از شرایط فیزیکی مناسب برای شغل ( قد ۱۷۵ سانتی متر به بالا )
توضیح اینکه مدت خدمت سربازی به حداکثر سن متقاضیان فوق اضافه می شود .

۴ – شرایط شرکت در آزمون استخدامی برای مشاغل اپراتور اتاق کنترل آتش نشانی و افسر ایمنی :
۱-۴ داشتن مدرک تحصیلی فوق دیپلم در رشته های ایمنی صنعتی ، صنایع گرایش ایمنی صنعتی ، شیمی .
۲-۴ دارا بودن حداقل معدل کل ۱۳ ( برای فرزندان عزیز شاهد و فرزندان جانباز ۲۵ % به بالا ، شرط معدل الزامی نیست ) .
۳-۴ داشتن حداکثر ۳۰ سال سن برای شغل اپراتور اتاق کنترل ( متولدین ۱۳۶۲/۰۸/۰۱ به بعد ) و حداکثر ۲۸ سال سن برای شغل افسر ایمنی (متولدین ۱۳۶۴/۰۸/۰۱به بعد ) .
۴-۴ داشتن حداقل ۲ سال سابقه کار مرتبط برای شغل اپراتور اتاق کنترل آتش نشانی و داشتن حداقل ۳ سال سابقه کار مرتبط در مشاغل ایمنی برای شغل افسر ایمنی با ارائه گواهی معتبر و رسمی همراه با گواهی پرداخت حق بیمه مربوطه
۵-۴ برخورداری از شرایط فیزیکی مناسب برای شغل اپراتور اتاق کنترل آتش نشانی ( قد ۱۷۵ سانتی متر به بالا ) .
توضیح اینکه مدت خدمت سربازی به حداکثر سن متقاضیان فوق اضافه می شود .

۵ – شرایط مدرک تحصیلی :
دارا بودن مدرک تحصیلی و یا اصل گواهی فراغت از تحصیل که در آن مقطع ، رشته و گرایش تحصیلی ، معدل و تاریخ فراغت از تحصیل ذکر شده باشد (گواهی تحصیلی یا لغو معافیت تحصیلی صادره برای حوزه نظام وظیفه مورد پذیرش نخواهد بود).
تذکر۱ : فارغ التحصیلان و دانشجویان مقاطع تحصیلی بالاتر از مقاطع اعلام شده ، مجاز به ثبت نام و شرکت در آزمون استخدامی برای مقاطع تحصیلی پائین تر نخواهد بود . در صورت مشاهده ، بعنوان کتمان حقیقت تلقی خواهد شد و از ادامه روند استخدام آنان جلوگیری بعمل خواهد آمد .
تذکر ۲ : مدارک داوطلبانی که تاریخ فراغت از تحصیل یا تاریخ پایان خدمت نظام وظیفه و یا تاریخ معافیت دائم آنان بعد از تاریخ برگزاری آزمون استخدامی باشد به هیچ وجه مورد پذیرش قرار نمی گیرد .

ب : جدول نیازمندیهای نیروی انسانی :

ردیف مشاغل مورد نیاز مقطع تحصیلی رشته و گرایش تحصیلی
۱ بهره برداری فوق دیپلم شیمی ، عملیات پتروشیمی ، صنایع شیمیایی
دیپلم ریاضی فیزیک ، علوم تجربی ، صنایع شیمیایی
۲ ایمنی و آتش نشانی فوق دیپلم ایمنی صنعتی ، صنایع ( گرایش ایمنی صنعتی ) و شیمی
دیپلم تمام رشته ها

ج ) نحوه ثبت نام برای شرکت در آزمون :
ثبت نام برای شرکت در آزمون استخدامی صرفاً از طریق پایگاه اینترنتی www.morvaridpc.ir انجام می گیرد . لذا داوطلبان در صورتی که واجد شرایط شرکت در آزمون باشند ، می بایست اقدامات ذیل را انجام دهند :
۱- داوطلبان می بایست مبلغ ۱۰۰,۰۰۰ ریال بابت هزینه ثبت نام به حساب شماره ۲۶۴۳۴۴۹۴۳۱ نزد بانک تجارت شعبه کمپ مثلثی ( عسلویه ) کد ۲۶۴۳۰ ( قابل پرداخت در کلیه شعب بانک تجارت ) به نام شرکت پتروشیمی مروارید واریز نمایند .
۲- فرم ثبت نام بند “ی” را بطور دقیق و واقعی تکمیل نمایند .

د – تاریخ ثبت نام برای آزمون :
داوطلبان پس از مطالعه دقیق مفاد راهنمای آگهی استخدام در صورت دارا بودن شرایط اعلام شده از روز دوشنبه مورخ ۹۲/۰۷/۱۵ تا پایان روز یکشنبه ۹۲/۰۷/۲۱ می توانند ثبت نام خود را از طریق پایگاه اینترنتی به نشانی فوق الذکر انجام دهند . لازم به ذکر است مهلت ثبت نام تمدید نمی گردد و امکان ثبت نام داوطلبان بعد از مهلت تعیین شده ، مقدور نخواهد بود .

تذکر ۱ : داوطلب می بایست بعد از ثبت نام کد رهگیری خود را اخذ نموده و در تاریخ ۹۲/۰۷/۲۳ با مراجعه به پایگاه اینترنتی پس از چاپ برگه ورود به جلسه آزمون آن را در روز برگزاری آزمون کتبی به مسئولین مربوطه ارائه نمایند ضمناً ، داوطلبانی که اطلاعات درج شده در برگه مجوز ( کارت ورود به جلسه ) مطابق با مشخصات واقعی آنها نمی باشد ، جهت رفع نقص می بایست در روز پنج شنبه مورخ ۹۲/۰۷/۲۵ از ساعت ۱۰ تا ۱۲ و ۱۴ تا ۱۶ با در دست داشتن برگه مجوز ( کارت ورود به جلسه ) ، اصل شناسنامه و یک قطعه عکس به آدرس فوق مراجعه نمایند و در تاریخ ۹۲/۰۷/۲۶ از ساعت ۸ تا ۱۰ صبح کارت های اصلاح شده خود را در محل مزبور دریافت نمایند .

تذکر ۲ : برگه فوق بعنوان مجوز ورود به جلسه آزمون ( کارت ورود به جلسه ) محسوب می گردد و همراه داشتن آن برای شرکت در جلسه آزمون کتبی الزامی است .

ه ) مواد آزمون کتبی :
الف ) مقطع تحصیلی دیپلم : ادبیات فارسی ، کامپیوتر ، ریاضی،هوش و زبان انگلیسی در سطح مقطع دیپلم
ب ) مقطع تحصیلی فوق دیپلم : ادبیات فارسی ، کامپیوتر ، ریاضی،هوش و زبان انگلیسی در سطح مقطع فوق دیپلم
تذکر : ضمناً در هر دو مقطع تحصیلی ، آزمون کتبی روانشناختی نیز به عمل خواهد آمد .

و ) نحوه تکمیل فرم ثبت نام :
داوطلبان گرامی پس از تکمیل فرم ثبت نام نکات بسیار مهم مندرج در بند “ح” راهنمای آگهی را به دقت مطالعه نموده و سپس بر اساس دستورالعمل ذیل نسبت به تکمیل آن اقدام نمایند .

تذکرات :
۱- قبولی در آزمون کتبی منوط به صحت مندرجات فرم ثبت نام و کسب نمره لازم می باشد .
۲- چنانچه داوطلب با ذکر مشخصات غیر واقعی در فرم ثبت نام اقدام به شرکت در آزمون نماید با مشخص شدن عدم صحت مندرجات در مراحل بعدی ( حتی در صورت پذیرش در آزمون و اشتغال به کار ) موضوع استخدام وی منتفی و مراتب از طریق مراجع ذیصلاح قانونی پیگیری خواهد شد .
۳- مبلغ فیش پرداختی به هیچ وجه مسترد نخواهد شد .
۴- در مواردی که قسمتی از سابقه کار به یک ماه کامل نمی رسد در صورت دارا بودن بیش از ۱۵ روز سابقه کار بعنوان یک ماه منظور می گردد .

ز ) اولویت های ویژه :
اولویت های ویژه اجتماعی طبق جدول مربوطه مندرج در این آگهی می باشد که داوطلب در صورت دارا بودن شرایط می بایست در فرم ثبت نام اعلام نماید .

جدول اولویت ویژه اجتماعی :

ردیف اولویت ویژه
۱ فرزند شهید
۲ فرزند جانباز ۲۵ % به بالا

صرفاً فرزندان جانبازان ۲۵ % و بالاتر از امتیاز مربوطه بهره مند خواهند شد و فرزندان جانبازان با درصد جانبازی کمتر مشمول دریافت این امتیاز نمی گردند.

ح ) نکات بسیار مهم :

۱– برای شغل مامور آتش نشان ، دارا بودن گواهینامه پایه یکم رانندگی در هنگام ثبت نام الزامی است .
۲ – برای مشاغل مامور آتش نشانی و اپراتور اتاق کنترل داوطلبانی می توانند ثبت نام نمایند که خدمت نظام وظیفه را انجام داده باشند و معافیت از خدمت نظام وظیفه برای اینگونه داوطلبان قابل قبول نمی باشد .
۳ – دارا بودن حداقل دو سال سابقه قبلی در شغل مامور آتش نشانی و حداقل دو سال سابقه کار در شغل اپراتور اتاق کنترل آتش نشانی و حداقل سه سال سابقه کار در شغل افسر ایمنی الزامی است و از کسانی که فاقد این سوابق کاری می باشند تقاضا می شود ثبت نام ننمایند .
۴- استخدام صرفاً در چارچوب قوانین کار و تامین اجتماعی ( مقررات اشتغال مناطق ویژه اقتصادی ) به صورت قراردادی موقت ( مدت معین ) می باشد و دادن حداقل ۵ سال تعهد خدمت برای پذیرفته شدگان نهایی آزمون الزامیست .
۵- به ثبت نام داوطلبانی که اطلاعات غیر واقعی ارائه نموده اند ترتیب اثر داده نخواهد شد و چنانچه این موضوع در هر مرحله از استخدام برای شرکت محرز گردد افراد خاطی از طریق مراجع ذیصلاح قانونی تحت پیگرد قانونی قرار خواهند گرفت .

۶- از پذیرفته شدگان آزمون کتبی و فرزندان عزیز شاهد بر اساس ۲ برابر ظرفیت نیاز جهت تحویل اصل و کپی مدارک در تاریخ ۹۲/۰۸/۰۴ از طریق پایگاه اینترنتی دعوت بعمل خواهد آمد .

ط ) مدارک مورد نیاز جهت پذیرفته شدگان ۲ برابر ظرفیت :

۱ – اصل و تصویر آخرین مدرک تحصیلی یا گواهی رسمی فراغت از تحصیل که در آن مقطع ، رشته ، گرایش تحصیلی ، معدل و تاریخ فراغت از تحصیل ذکر شده باشد . ( ارائه مدرک پیش دانشگاهی برای مقطع تحصیلی دیپلم قابل قبول نخواهد بود )
۲- اصل و تصویر کلیه صفحات شناسنامه
۳- اصل و تصویر کارت پایان خدمت نظام وظیفه ( دو طرف کارت ) و یا معافیت دائم کامپیوتری
۴- اصل و تصویر کارت ملی ( دو طرف )
۵- سه قطعه عکس ۴× ۳ جدید با ذکر نام و نام خانوادگی ، شماره شناسنامه و تاریخ تولد در پشت آن .
۶- اصل و یک کپی از فیش بانکی مبلغ واریز شده بابت ثبت نام .
۷- داوطلبانی که دارای سابقه کار مرتبط باشغل مورد نیاز به صورت تمام وقت می باشند ، لازم است گواهی سابقه کار که در آن تاریخ شروع ، خاتمه و نوع کار ذکر شده باشد ( مطابق فرم شماره یک راهنمای آگهی ) را پس از امضاء توسط مقام ذیصلاح و ممهور نمودن به مهر محل خدمت و همچنین مدارک پرداخت حق بیمه مربوطه که در تاریخ ۹۲/۰۸/۰۴ اعلام خواهد شد ، به همراه داشته باشند ( گواهی سابقه کار همزمان با تحصیل و قبل از فراغت از تحصیل و همچنین در طول خدمت نظام وظیفه قابل قبول نخواهد بود )
۸- اصل و تصویر مدارک تحصیلی دیپلم و یا گواهی صادره از سوی اداره آموزش و پرورش شهر یا استان محل اخذ دیپلم برای داوطلبان مقاطع کاردانی و بالاتر ، که مبنای بومی بودن خود را محل اخذ دیپلم اعلام نموده اند ، الزامی است . ( ارائه مدرک پیش دانشگاهی و دانشگاهی در این خصوص قابل قبول نمی باشد )
۹ – اصل و کپی گواهی مدارک مربوط به فرزند شهید بودن متقاضی از بنیاد شهید و امور ایثارگران مرکز استان بوشهر برای فرزندان عزیز شاهد .
۱۰- اصل و کپی مدارک جانبازی پدر متقاضی با ذکر درصد جانبازی برای فرزندان عزیز جانبازان .
۱۱- اصل و تصویر گواهینامه پایه یکم رانندگی ، جهت متقاضیان شغل مامور آتش نشانی .
۱۲- اصل و کپی گواهی معتبر و رسمی سابقه کار قبلی مرتبط مشاغل آتش نشانی به میزان حداقل ۲ سال همراه با گواهی پرداخت حق بیمه مربوطه .
۱۳- اصل و گواهی معتبر و رسمی سابقه کار قبلی مرتبط با مشاغل ایمنی به میزان حداقل ۳ سال همراه با گواهی پرداخت حق بیمه مربوطه .

تذکر ۱ : با توجه به اینکه ثبت نام برای شرکت در آزمون کتبی صرفاً از طریق پایگاه اینترنتی انجام می شود از داوطلبان تقاضا می گردد از ارسال هر گونه مدارک خودداری نمایند .
تذکر ۲ : اسامی پذیرفته شدگان آزمون کتبی به میزان دو برابر ظرفیت نیاز و فرزندان عزیز شاهد در تاریخ ۹۲/۰۸/۰۴ از طریق پایگاه اینترنتی به منظور مراجعه جهت ارائه مدارک مورد نیاز اعلام خواهد شد ، لذا ضروری است متقاضیان گرامی مدارک خود را به شرح مندرج در این راهنمای آگهی ، از قبل تهیه و آماده داشته باشند .
تذکر ۳ : ارائه گواهی لازم ، برای افرادی که با توجه به داشتن سابقه کار ، از تقلیل شرط سن استفاده نموده اند ، الزامی است .

فرم شماره ۱ : فرم گواهی سابقه کار مفید و مرتبط با شغل مورد نیاز
بصورت تمام وقت داوطلبان استخدام
دانلود
PDF
دانلود
Word
برای ثبت نام اینجا را کلیک نمایید

دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی آتش نشانی

اطلاعات تماس

 • ایمیل: morvaridpc.ir
کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

۵ دیدگاه تاکنون.

 1. امیر گفت:

  سلام
  برا رسیدن به آزمون نیاز به برنامه ریزی هست از شیراز میام خواهشمندم تاریخ وساعتش رو اعلام کنید.
  به همین دلیل هنوز ثبت نام نکردم

  [پاسخ]

 2. نام شما گفت:

  لیسانس حسابداری خانم چطور؟

  [پاسخ]

 3. امیر گفت:

  سلام
  اقای مدیر محترم تاریخ وساعت وآدرس محل برگزاری آزمون مشخص نشده لطفا اعلام کنید.
  ممنوووووووووووون

  [پاسخ]

 4. مریم گفت:

  مهندس نرم افزار
  چرا ما خانمها را استخدام نمیکنید؟

  [پاسخ]

 5. رویا گفت:

  کارشناسی رشته جغرافیا و مسلط به کامپیوتر

  [پاسخ]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *