خانه » استخدام در استان هرمزگان » استخدام در استان هرمزگان » آگهی استخدام شرکت نفت ستاره خلیج فارس (تمدید مهلت ثبت نام)

آگهی استخدام شرکت نفت ستاره خلیج فارس (تمدید مهلت ثبت نام)

متن آگهی:

زمان ثبت نام در آزمون استخدامی  شرکت نفت ستاره خلیج فارس واقع در هرمزگان-بندرعباس تا روز چهارشنبه مورخ ۹۲/۱۰/۲۵ تمدید گردید.

شرکت نفت ستاره خلیج فارس در نظر دارد به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود در واحدهای مختلف عملیاتی و ستادی در استان هرمزگان – بندرعباس در مرحله اول تعداد ۲۰۰ نفر از داوطلبان واجد شرایط را در مقاطع تحصیلی کاردانی، کارشناسی و بالاتر را از طریق برگزاری آزمون کتبی، مصاحبه فنی/تخصصی، انجام معاینات طب صنعتی و گزینش به صورت قرارداد مدت معین طبق ضوابط قانون کار (بیمه تامین اجتماعی) دعوت به همکاری نماید.
جدول مقاطع و رشته های تحصیلی مورد نیاز
مقطع تحصیلی
رشته تحصیلی
گرایش
مرد
زن
تعداد کل
کارشناسی و بالاتر
مهندسی شیمی
فرآیندهای جداسازی، صنایع پالایش، صنایع گاز، صنایع پتروشیمی، طراحی فرآیند، طراحی صنایع پتروشیمی
۴۰
۴
۴۴
مهندسی مکانیک
حرارت و سیالات
۱۴
۲
۱۶
مهندسی مکانیک
طراحی جامدات
۳
۳
مهندسی برق
قدرت
۸
۸
مهندسی برق
الکترونیک
۵
۵
مهندسی مواد
متالورژی صنعتی
۱
۱
۲
مهندسی ایمنی
۳
۳
مهندسی صنایع
برنامه­ریزی و تحلیل سیستم­ها، برنامه­ریزی و مدیریت تولید، تحقیق در عملیات و مهندسی سیستم
۱
۱
۲
 کامپیوتر
سخت افزار
۱
۱
کامپیوتر
نرم افزار
۱
۱
مهندسی محیط زیست
۱
۱
شیمی
شیمی کاربردی
۲
۱
۳
حسابداری
۲
۱
۳
مدیریت
مدیریت دولتی
۲
۱
۳
مدیریت
مدیریت بازرگانی
۲
۱
۳
علوم تربیتی
مدیریت برنامه­ریزی آموزشی
۱
۱
 
 
 
جدول مقاطع و رشته های تحصیلی مورد نیاز (ادامه)
مقطع تحصیلی
رشته تحصیلی
گرایش
مرد
زن
تعداد کل
کاردانی
برق
قدرت (الکتروتکنیک، برق صنعتی)
۶
۶
برق
الکترونیک
۴
۴
ایمنی صنعتی
۲
۲
شیمی
شیمی آزمایشگاهی
۴
۴
مکانیک
ماشین­آلات، جوشکاری، ساخت و تولید، تأسیسات عمومی صنایع، تأسیسات آبرسانی و گاز رسانی
۲۰
۲۰
فنی
شیمی، فیزیک، ریاضی، مکانیک، عملیات پالایش، عملیات پتروشیمی
۶۰
۶۰
مدیریت بازرگانی
۲
۲
مدیریت دولتی
۳
۳
جمع کل
۱۸۷
۱۳
۲۰۰
۱-   شرایط عمومی استخدام
۱-    تابعیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران
۲-    اعتقاد به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور (مصرح در قانون اساسی)
۳-    دارا بودن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی و یا معافیت دائم از خدمت (غیر پزشکی) به صورت کامپیوتری (جهت داوطلبان ذکور)
۴-    عدم سوء پیشینه کیفری
۵-    نداشتن تعهد خدمت در دستگاه‌ها، موسسات و شرکت‌ها در زمان دعوت به کار
۶-    داشتن تندرستی و توانایی کامل جسمی و روانی و عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر و روان‌گردان
۷-    موفقیت در آزمون، مصاحبه فنی و تخصصی و آموزش‌های اولیه و تخصصی
۸-    آمادگی انجام وظیفه در محل پالایشگاه میعانات‌گازی بندرعباس و سکونت در بندرعباس
تبصره – در شرایط یکسان اولویت جذب با داوطلبان بومی استان هرمزگان و خانواده معظم شهدا (همسر و فرزندان)، جانبازان بالاتر از ۲۵% (حالت اشتغال) و آزادگان با بیش از یکسال اسارت می‌باشد.
۲-   شرایط اختصاصی استخدام
الف- حداکثر سن متقاضیان برای دارندگان مدرک کاردانی ۲۵ سال و کارشناسی ۲۸ سال و کارشناسی ارشد
۳۰ سال تمام تا تاریخ ۲/۱۰/۹۲ می‌باشد.
تبصره : موارد ذیل به شرط ارائه تاییدیه‌های معتبر به حداکثر سن مقرر اضافه خواهد شد.
v  مدت سابقه کار معتبر و مرتبط با مدرک تحصیلی و شغل مورد نظر با تایید کمیته جذب حداکثر به میزان ۳ سال(در صورت قبولی در آزمون کتبی ارائه گواهی سابقه کار معتبر و پرداخت حق بیمه ایام مذکور الزامی است).
v   مدت زمان خدمت نظام وظیفه به حداکثر سقف سنی افزوده می‌شود.
تذکر ۱: داوطلبان تنها می توانند در صورت داشتن شرایط لازم از یکی از تبصره های فوق‌الذکر استفاده نمایند .
تذکر ۲: در هر حال و تحت هیچ شرایطی حداکثر سن برای داوطلبان در مقطع کاردانی نبایستی بیشتر از ۲۸ سال و کارشناسی و کارشناسی ارشد نباید به ترتیب بیشتر از ۳۱ و ۳۳ سال باشد.
تذکر ۳: تاریخ اخذ مدرک تحصیلی و مدارک پایان خدمت و یا معافیت دائم بایستی قبل از تاریخ ۲/۱۰/۱۳۹۲باشد.
۳-   مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام اینترنتی و مهلت ثبت نام
ثبت نام واجدین شرایط منحصراً از تاریخ ۲/۱۰/۹۲ لغایت ۱۷/۱۰/۹۲ با مراجعه به سایت  ww.hormozgan.ac.ir/Pages/azmoun.aspx انجام می‌پذیرد. ضمناً کلیه اطلاع‌رسانی‌های آتی از طریق همین سایت صورت خواهد گرفت.
مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام اینترنتی به شرح ذیل است:
۱-  ثبت و تکمیل مشخصات و اطلاعات خواسته شده مطابق با فرم موجود در وب سایت مذکور به طور صحیح و دقیق و دریافت کد رهگیری پس از اتمام مراحل ثبت نام اینترنتی
۲-  متقاضی می‌بایست یک قطعه عکس پرسنلی ۴ × ۳ خود را با حجم کمتر از ۸۰ کیلو بایت اسکن نموده و فایل آن را از طریق سامانه ثبت نام اینترنتی ارسال نماید.
۳-  واریز مبلغ ۰۰۰ر۲۵۰ ریال (بیست و پنج هزار تومان) به عنوان حق ثبت نام به صورت پرداخت بانکی به حساب شماره ۲۰/۱۵۶۳۹۶۸ بانک ملت (قابل واریز در تمامی شعب بانک ملت) به نام دانشگاه هرمزگان. ضمناً در موقع ثبت نام باید اسکن فیش واریزی نیز ارسال گردد که حجم فایل آن نباید بیشتر از ۸۰  کیلو بایت باشد.
۴-  ارائه مدارکی دال بر انجام خدمت نظام وظیفه یا معافیت دائم برای آقایان (به صورت اسکن ارسال شود و حجم فایل آن نباید بیشتر از ۴۰ کیلو بایت باشد.).
۵-    فایل اسکن­شده مدرک تحصیلی با حجم کمتر از ۸۰ کیلو بایت
توجه مهم: نام و نام خانوادگی پرداخت کننده فیش واریزی باید با نام و نام خانوادگی متقاضی شرکت در آزمون یکی باشد.
۴-   زمان توزیع کارت ورود به جلسه
کارت ورود به جلسه آزمون کتبی از روز چهارشنبه مورخ ۱۶/۱۱/۹۲ لغایت چهارشنبه مورخ ۲۳/۱۱/۹۲ از طریق سامانه اینترنتی سایت ثبت نام، قابل دریافت خواهد بود.
۵-   زمان و محل برگزاری آزمون:
تاریخ برگزاری آزمون هر داوطلب در یکی از روزهای پنجشنبه یا جمعه مورخ ۲۴/۱۱/۱۳۹۲ یا ۲۵/۱۱/۱۳۹۲ در شهر بندرعباس می‌باشد. حوزه و تاریخ برگزاری آزمون در کارت ورود به جلسه داوطلبین قید خواهد شد.
۶-   منابع آزمون:
آزمون عمومی و تخصصی به صورت چهارگزینه‌ای و با احتساب نمره منفی برای پاسخ‌های نادرست برگزار می‌گردد. منابع آزمون‌های عمومی و اختصاصی در سایت ثبت نام ذکر شده است.
۷-   مراحل جذب
·    از داوطلبانی که در آزمون کتبی حدنصاب لازم را احراز نموده باشند به ترتیب اولویت و تقدم امتیاز جهت انجام مصاحبه فنی و تخصصی دعوت به عمل خواهد آمد.
·        پس از طی مراحل گزینش و معاینات طب صنعتی، پذیرفته شدگان نهایی جهت شرکت در دوره‌های آموزشی علمی و عملی معرفی خواهند شد که در صورت موفقیت‌ در دوره‌های مذکور در این مرحله اقدام لازم به منظور استخدام آنان توسط شرکت نفت ستاره خلیج فارس صورت خواهد پذیرفت. بدین­ترتیب قبل از مراحل پیش گفته همچنین پیش از طی نمودن موفقیت­آمیز دوره­های آموزشی، شرکت هیچ­گونه تعهدی منجمله استخدام در قبال داوطلبان نخواهد داشت.
۸-   نکات قابل توجه
۱-  افرادی که موفق به سپری‌نمودن آزمون و مصاحبه فنی و گزینش و آزمایش‌های طب‌صنعتی می‌شوند بایستی قبل از آغاز دوره‌های آموزشی تعهدات و تضامین لازمی که از سوی شرکت تعیین می‌گردد را به شرکت ارائه دهند.
۲-  منتخبینی که در طول یا پس از طی دوره‌های آموزشی از عقد قرارداد استخدامی و آغاز کار خودداری نمایند کلیه هزینه‌های مربوط به مراحل مورد اشاره، به تشخیص شرکت از محل تضامین آنان برداشته خواهد شد.
۳-  تشخیص شرکت در رد یا پذیرش داوطلبان در هر یک از مراحل اشاره شده و نهایتاً استخدام نافذ و قاطع بوده و داوطلبان حق هرگونه اعتراضی را از خود سلب و ساقط می‌نمایند.
 
۹-   تذکرات مهم:
۱-  چنانچه در هر مرحله از استخدام مشخص شود اطلاعات و مدارک ارائه شده توسط داوطلب (به عمد یا به سهو) خلاف واقع و یا مغایر با شرایط اعلام شده در متن آگهی‌های استخدام این شرکت ‌باشد مسئولیت آن برعهده داوطلب بوده و موضوع درخواست استخدام آنان حتی در صورتی که حکم استخدامی هم صادر شده باشد، حکم مزبور لغو و بلااثر شده و حق هرگونه اعتراض از داوطلب سلب می‌گردد. بنابراین لازم است اطلاعات داده شده منطبق با شرایط مندرج در این آگهی باشد و از ارائه اطلاعات غیر واقعی جداً خودداری نمایند.
۲-  ثبت نام فقط در رشته‌ها و گرایش‌های تحصیلی اعلام شده در جدول مجاز خواهد بود و داوطلبان می بایست با رشته، گرایش و مقطع تحصیلی ذکر شده در جدول نیازمندی ها در آزمون شرکت نمایند. بنابراین خواهشمند است از ثبت نام در رشته‌های تحصیلی مشابه یا مدارک تحصیلی بالاتر جداً خودداری نمایند.
۳-  ثبت نام نهایی منوط به تکمیل کلیه مراحل و دریافت کد رهگیری از سیستم می باشد. پس از تائید نهایی، اطلاعات قابل تغییر نبوده و امکان ثبت نام مجدد نیز وجود ندارد، لذا در تکمیل فرم درخواست در سامانه اینترنتی مذکور دقت لازم معمول گردد.
۴-  هر داوطلب تنها امکان یک بار ثبت نام و انتخاب فقط یک رشته شغلی را دارد. ضمناً ثبت نام به صورت ناقص یا به نحوی غیر از سامانه اینترنتی مورد قبول نمی باشد.
۵-    مجدداً تاکید می‌گردد که استخدام صرفاً براساس آئین­ نامه و مقررات شرکت و ضوابط تعریف شده در قانون کار می باشد.
۶-  نتایج آزمون کتبی حداکثر ۳ برابر ظرفیت اعلام خواهد شد. لذا کسب حدنصاب نمره لازم در آزمون کتبی هیچگونه حق استخدامی برای داوطلبان ایجاد نمی‌کند و انتخاب نهایی پذیرفته شدگان آزمون پس از طی مراحل مصاحبه تخصصی، معاینات طب صنعتی، گزینش عمومی و طی نمودن موفقیت­آمیز دوره­های آموزش­های عمومی و تخصصی و با رعایت اولویت‌های مقرر صورت می‌پذیرد.
۷-  مدارک داوطلبانی که تاریخ فراغت از تحصیل یا تاریخ پایان خدمت نظام وظیفه و یا کارت معافیت دائم آنان بعد از تاریخ ۲/۱۰/۹۲ باشد به هیچ عنوان مورد پذیرش قرار نمی‌گیرد.
۸-    مدارک تحصیلی فارغ‌التحصیلان خارج از کشور باید به تایید اداره کل دانش‌آموختگانوزارت علوم، تحقیقات و فناوری رسیده باشد.
۹-    وجوه پرداختی به هیچ وجه مسترد نمی‌گردد.
۱۰-    در صورت قبولی در آزمون کتبی ارائه اصل و کپی مدارک الزامی است.
۱۱-  شرکت نفت ستاره خلیج فارس هیچگونه تعهدی در قبال جذب نفرات ذخیره نخواهد داشت و فقط در صورت انصراف نفرات اصلی و نیاز شرکت، افراد ذخیره براساس اولویت امتیازات مکتسبه جایگزین خواهند شد.
 
 

داوطلبان می‌توانند درصورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر درخصوص شرکت خصوصی نفت ستاره خلیج فارس به سایت شرکت به آدرس www.pgsoc.ir و برای اطلاعات مرتبط به آزمون به سایت ثبت نام مراجعه و یا در ساعات اداری منحصراً با شماره تلفن۳۵۵۳۳۶۳-۰۷۶۱ (دانشگاه هرمزگان) تماس حاصل نمایند.

دانلود فایل مواد آزمون

اطلاعات تماس

 • تلفن: 3553363-0761
 • وبسایت: pgsoc.ir
کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

۱۰۳ دیدگاه تاکنون.

 1. يه نفر گفت:

  از اینکه درسی خوندم که تو این مملکت به هیچ دردی نمیخورئ متاسفم . جالبه که رشته من در سال دوبار پذیرش داره اونم ۱۲۰ نفر هر بار.من هم میتونم کار کنم.اما………………………

  [پاسخ]

 2. علیرضا گفت:

  سلام
  کسی خبرنداره مصاحبه کی هست؟چقد بلاتکلیفی اخ

  [پاسخ]

 3. علیرضا گفت:

  برق قدرت
  خوزستان
  زمان مصاحبه مشخص نشد؟

  [پاسخ]

 4. علي 1 گفت:

  سلام علیرضا.رشته من مهندسی شیمی هستش و بومی هستم.شما چطور؟

  [پاسخ]

 5. علیرضا گفت:

  سلام منم قبول شدم
  مصاحبه کی هست؟
  علی ۱ تو چه رشته ای قبول شدی؟از کجایی؟

  [پاسخ]

 6. علي1 گفت:

  سلام.مدیریت محترم سایت
  زمان مصاحبه مشخص نشده؟

  [پاسخ]

 7. علی 1 گفت:

  آقای مدیر سایت چرا از کارت ورود به جلسه خبری نیست؟
  —————-
  مدیر سایت : زمان ازمون و دریافت کارت تغییر کرده.

  [پاسخ]

 8. محسن گفت:

  سلام روز آزمون با کنکور ارشد تداخل داره چکار کنیم؟

  [پاسخ]

 9. MOhammad گفت:

  واقعا متاسفم برای هممون که درس خوندیم تابه راحتی گول بخوریم که جیب بعضیارو پرکنیم .راستی تاموقع ای که خانمها رو میبرن سر کار مااقایون باید بریم خلااااااااااااااااااااااااااف

  [پاسخ]

 10. علیرضا گفت:

  سلام
  تایید هارو زدن!!!!!!

  [پاسخ]

 11. علیرضا گفت:

  سلام دوستان
  من شرکت کردم ولی وضعیت پذیرشم در حال بررسی
  معلوم هست تاکی اینطوره؟
  چون برای امتحان فولاد که مهر بود ازهمین دانشگاه هرمزگان تایید نشدم

  [پاسخ]

 12. علی گفت:

  سلام یکی نیست به این آقایون بگه یکم انصافو رعایت کنین
  شرط سنی را بردارین یا بیشترش کنین
  بخدا بدجور بیکاری بهمون فشار آورده

  [پاسخ]

 13. sami گفت:

  چرا وضعیت پذیرش ها رو بررسی نمی کنید ؟

  [پاسخ]

 14. مهرداد گفت:

  بابا برای اولین باره که توی خوزستان یک امتحان داره برگزار میشه که فقط بومی می خواد که فقط هم مهندسی شیمی و کاردانی شیمی می خواد و متاسفانه ۲۵۰۰ نفر تا الان ثبت نام کردن و فکر کنم تمدید هم بشه. اگر میزد تمام گرایش ها فکر کنم بالای ۲۰هزار نفر ثبت نام می کردن. خوزستان همه اش بیکاره با وجود اینکه این همه سرمایه توش خوابه. بودجه مملکت ازش تامین میه اما ما هنوز بیکاریم.

  [پاسخ]

 15. علي1 گفت:

  علی آقو من هم کاملا با تو موافقم

  [پاسخ]

 16. علی گفت:

  به عنوان مثال استخدامی پتروشیمی کردستان و بندر امام رو که همزمان هستش رو نگاه کن ..

  [پاسخ]

 17. علی گفت:

  در جواب دوستمون که برای من متاسف شده باید عرض کنم ، خوشبختانه استان هرمزگان آغوشش برای همه مردم ایران بازه ، باوجود اینکه خیلی از جوونای تحصیل کردش هنوز بیکارند ولی یه نگاه هم به استخدامی دیگر استانها هم بیانداز که چگونه برای استانهای خودشون ، استخدام مختص جوونای بومی خودشونه .. آیا من هرمزگانی هم میتونم در استانهای دیگه حتی ثبت نام کنم ؟؟؟ برای من متاسف نباش برای آنهایی متاسف باش که هنوز نتونستند عدالت رو توی این کشور جاری کنند !!! … به دوستان هم میگم خیالشون راحت باشه حتی در مصاحبه هم امتیازی برای بومی قایل نمیشوند ..

  [پاسخ]

 18. sami گفت:

  سلام ، من بیش تر از ده روز هست که ثبت نام کردم ولی هنوز تائید نشده و وضعیت پذیرش می نویسه در حال بررسی ، تا کی بررسی می‌شه ؟

  [پاسخ]

 19. کاوه آهنگر گفت:

  آقای مهدی شاعر شعرت خیلی منقلب کننده بود. دست خوش بابا !ای ول! گلی به گوشه جمالت! داداش ما رو از خودت بدون صفای مر امت!

  [پاسخ]

 20. وحید گفت:

  یعنی چه من کاردانی جوشکاری دارم
  پول ریختم ثبتنام کردم الان میگه رشتتون مرتبط نیست
  من الا چه کار کنم جان من جواب بدید

  [پاسخ]

 21. مهرزاد گفت:

  با سلام.
  من متولد ۱۰/۳/۶۷هستم و دارای کارت پایان خدمت می باشم.آیا میتوانم دراین آزمون ثبت نام کنم؟
  با تشکر

  [پاسخ]

 22. Ali11 گفت:

  توجه شود افراد با مدارک بالاتر نمیتوانند با مدرکی غیر از آخرین مدرک تحصیلی اقدام به ثبت نام کنند و در صورت ثبت نام و قبولی به محض مشخص شدن موضوع از ادامه همکاری کنار گذاشته خواهند شد و هزینه های آموزش نیز از آنها گرفته خواهد شد.

  [پاسخ]

 23. hadi. گفت:

  مکانیک ماشین الات وموتور خانه

  [پاسخ]

 24. سارا گفت:

  سلام بچه ها
  من ارشد مهندسی شیمی فرایندم اما با مدرک لیسانسم قصدشرکت دارم
  باتوجه به اینکه فقط ۴تا زن میگیرن و بومی اونجاهم نیستم
  به نطرتون چقدشانس قبولی دارم؟
  این همه راهو از تهران بیام واسه آزمون یانه؟

  [پاسخ]

 25. سید علی اکبر گفت:

  تاریخ اسم نویسی تمدید نمیشه
  برای ثبت نام راهی داره کسی که ۲۲/۱۰ تازه بخواد کاری کنه

  [پاسخ]

 26. ahad گفت:

  سلام دوستان من که ثبت نام کردم پارتیم ندارم پناهم بخداست

  [پاسخ]

 27. علي1 گفت:

  آقایون مهندس نفت که این همه اعتراض دارید،یه مقدار هم انصاف داشته باشید متوجه خواهید شد که درسای شما بیشتر پیرامون اکتشاف و استخراج نفته در صورتی که پالایشگاه همونطور که از اسمش هم مشخصه کارش پالایش و انجام فرآیندهای مرتبط با پالایشه و عملا هیچ ارتباطی با درسای رشته شما نداره!

  [پاسخ]

 28. منیره گفت:

  سلام.من مهندسی صنایع شیمیایی خوندم.میتونم تو ازمون شرکت کنم؟

  [پاسخ]

 29. سمانه گفت:

  ارشد شیمی تجزیه ام و بیکار. تکلیف من چیه خدا؟

  [پاسخ]

 30. میلاد گفت:

  سلام این پالایشگاه راننده لیفتراک نمی خواد چرا

  [پاسخ]

 31. رامین گفت:

  من کاردانی حسابداری هستم تورو خدا اگه خواستن بگید

  [پاسخ]

 32. amir گفت:

  سلام لیسانس صنایع شیمیایی میتونه در این آزمون شرکت بکند؟

  [پاسخ]

 33. ALI گفت:

  اقای مدیر لطفا بگید لیسانس صنایع شیمیایی میتونن ثبت نام کنن سیلابس دروس مهندسی صنایع شیمی با این گرایشا یکی هست اما جز این گرایشا نیست

  [پاسخ]

 34. بنده خدا گفت:

  سلام کردانی صنایع فلزی چی؟ اخر سر نفهمیدیم این صنایع فلزی گرایشش به چی میخوره به جوشکاری یا ساخت وتولید یا مکانیک لطفا به سوال پاسخ بدید ممنون

  [پاسخ]

 35. مرتضی گفت:

  مهندسای نفت بهتر برن بمیرن با این شرایط حتی شرکت نفتم مهندس نفت نمیخواد

  [پاسخ]

 36. علي1 گفت:

  آقای آرمین خان توی کدوم گروه شغلی قصد ثبت نام دارید؟

  [پاسخ]

 37. armin jam گفت:

  سلام من فوق لیسانس زیست شناسی دریا هستم. میتونم شرکت کنم برای استخدام؟؟؟؟؟

  [پاسخ]

 38. نبی گفت:

  چرا رشته مدیریت صنعتی رو نمی خواین ؟ که من هم بتونم ثبت نام کنم….

  [پاسخ]

 39. علی 1 گفت:

  خواهشا قبل از آزمون سبک و سنگین کنید و فکر جیبتون باشید که خدای نکرده متحمل پرداخت هزینه بیشتر نشید و بعد هم سرتون بی کلاه بمونه.

  [پاسخ]

 40. علی 1 گفت:

  خانم نجمه شما می بایست قبل از واریز پول شرایط رو مطالعه میکردید نه اینکه بعدش بیاید و تهمت بزنید.بهتره پاسخگوی کارای خودتون باشید

  [پاسخ]

 41. نجمه گفت:

  من پولو ریختم حالاکه اومدم ثبت نام کنم میگن سن ات گذشته.من که راضی نیستم دزدا

  [پاسخ]

 42. حدیثه گفت:

  سلام
  من همین امروز این آگهی را خوندم!امکان داره زمان ثبت نام تمدید بشه؟
  —–
  مدیر سایت : تا ۲۵ دی ماه تمدید شد.

  [پاسخ]

 43. مصطفی گفت:

  سلام
  pooneh
  شما که نوشتین اگه پارتی ندارین ثبت نام نکنینو خانواده شهید و این حرفا. من خودم فرزند شهیدم چندساله بیکارم درضمن مسوولین فقط تبلیغ میکنن میگن خانواده شهید اکثر فرزندشهیدا بیکارن. شما هم الکی جو درست نکن.

  [پاسخ]

 44. hosein گفت:

  سلام navid

  بله
  اگه تاریخ ترخیص شما قبل از ۲/۱۰/۹۲ هست
  برگه ای که زمان ترخیص بهت دادن رو اسکن کن و به جای فایل کارت پایان خدمت قرار بده انشالله که تاییدد میشه
  موفق باشی

  [پاسخ]

 45. navid گفت:

  باعرض سلام .بنده تازه خدمتو تموم کردم و کارت پایان خدمتم نیامده لطفا پاسخ بدید که میتونم شرکت کنم تا۴۰روز دیگه کارتم میاد

  [پاسخ]

 46. گرداو -کریگه - نرزینه -لی دالی -دره خرسک گفت:

  تو بی پولی و من پول دار ، ولیکن جای پول ها نیست؟
  خدایا دزد زند خانه بسوزد ، تا نشدم من دیوانه.

  [پاسخ]

 47. محسن گفت:

  خدایا این پول چیست که عالم آدم را برده ی خود ساخته!؟…….

  [پاسخ]

 48. سلیمان-شهولی گفت:

  در این دنیای بی پارتی به دنبال چه میگردی؟
  عقب برگرد وبنشین جات مگه دنبال زور می گردی؟
  تو خوت دانی که آخر ما نصیب مور می گردیم!

  [پاسخ]

 49. سعیدجنگلبرت گفت:

  واقعا متاسفم برات علی!!!…
  چرا اینجوری فکر میکنی؟؟؟

  [پاسخ]

 50. behruz گفت:

  پس اوناپس اوناکه معافیت پزشکی دارند.برند بمیرند؟طب صنعتی گه هست شاید طرف بتونه

  [پاسخ]

 51. علی گفت:

  تعجب میکنم که بعضیا گله میکنن که بریم بندرعباس که چی بشه .. دوست ندارید لطفا تشریف نیارید کسی براتون دعوت نامه نفرستاده .. برید خدارو شکر کنید که بندرعباس تنها شهریه که فقط به غیر بومیها بها میده و جوونای تحصیل کرده بومی به خاطر اینکه مدیران شرکتها از اون منطقه نیستند هیچ بهایی بهشون داده نمیشه و با مدرک مهندسی با حقوق یک کارگر زندگیشون رو سر میکنند ..
  حالا ما باید ناراحت باشیم که تو شهر خودمون کار گیرمون نمیاد .. یا شمایی که برای شرکت تو آزمون هم زورتون میاد بیای بندر ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

  [پاسخ]

 52. رضا گفت:

  جوانی ام در گذر است با حسرت. لبخند شیرین دوران کودکی ام را با لبخندی تلخ به یاد ارم.زندگی بس است ، ما را ببلع ،تو نیز…

  [پاسخ]

 53. هادی گفت:

  با سلام
  چرا کارشناسی ابزار دقیق نخواستید؟

  [پاسخ]

 54. نام شما گفت:

  باسلام
  این آگهی شرایط معلولان ندارد
  آیا معلولان نیرو میگیرد؟

  [پاسخ]

 55. حسین گفت:

  سلام من لیسانس رشته صنایع شیمیایی دارم آیا میتوانم ثبت نام کنم

  [پاسخ]

 56. سعید جنگلبرت گفت:

  صد رحمت به هفت خوان رستم!!!!!!!…

  [پاسخ]

 57. احمد گفت:

  ایا هداشت حرفه ای (کاردانی) هم میتوانند در ازمون شرکت کنند?

  [پاسخ]

 58. ماهان گفت:

  یعنی واقعا استخدام میکنن یا سرکاریه این همه راه و پاشیم بریم بندرعباس کلی هزینه کنیم که اونا به پول برسن

  [پاسخ]

 59. جواد گفت:

  دلتونو خوش نکنین به این چیزا…..کدوم استخدامی؟!!!!!
  فقط میخان پول بخورن…حالا ببین کی گفتم..

  [پاسخ]

 60. samane گفت:

  این مسخره بازیا چیه میشه بگین تکلیفه دخترایی که برق خوندن چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  شما که استخدام نمیکنین خوب سهمیه ورودی دانشگاشم صفر کنید دیگه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  [پاسخ]

 61. محمد گفت:

  سلام
  طبق ضوابط اداره کار یعنی چی؟
  یعنی حقوق ماهی ۵۰۰ یا ۶۰۰ تومن؟

  [پاسخ]

 62. سهراب گفت:

  من رشتم مهندسی مکانیک ساخت وتولیده.هیچ راهی نداره که من بتونم شرکت کنم؟

  [پاسخ]

 63. شهناز گفت:

  من ارشد شیمی تجزیه هستم میتونم تواآزمون شرکت نفت ستاره خلیج شرکت کنم؟

  [پاسخ]

 64. نام شما گفت:

  پس ما بچه های فیزیک بریم بمیریم؟؟؟؟؟
  چرا کسی فیزیک نمی خواد؟؟؟
  بیشتر برید مذاکرات ژنوووووو انجام بدید.ما هم می ریم میمیریم
  والا

  [پاسخ]

 65. ساینا گفت:

  سلاااااااااااام من رشتم شیمی کاربردی هست ولی فکر نکنم من قبول شم چون زن یه نفر بر میدارین اخه چرا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  [پاسخ]

 66. lمجتبی گفت:

  سلام من لیسانس صنایع شیمیایی دارم میتونم در ازمون شرکت کنم؟

  [پاسخ]

 67. s گفت:

  سلام
  من فارغ التحصیل ارشد شیمی معدنی هستم
  میتونم شرکت کنم ؟؟

  [پاسخ]

 68. عماد گفت:

  سلام . خسته نباشید
  دوستان یعنی بنده که معافی پزشکی دارم ( ناحیه چشم ) نمیتونم شرکت کنم ؟
  بومی استان هرمزگان هم هستم .
  جواب بدید لطفا

  [پاسخ]

 69. مجید گفت:

  ای کاش ازمونش اینترنتی بود اخه بندر عباس دوره

  [پاسخ]

 70. مهدی گفت:

  از بیکاری رفتیم شاعر شدیم.
  یاد آن روزها که یاری داشتیم/این چنین خار نبودیم اعتباری داشتیم
  ای که دیده ای ما را در زمستان با پشت خم/این زمستان را نبین ما هم بهاری داشتیم.
  شاعر استخدام نمی کنید.

  [پاسخ]

 71. دل شکسته از ازمونها گفت:

  سلام،باورکنید باپول ثبت نامی که می دید میخان عیدی وحقوق کارمنداشونو بدن،بعداز ازمون هم نمره تونو نمیگن ،فقط میگن متاسفانه مردود شدید.
  حالا هرطور که مایلید موفق باشید

  [پاسخ]

 72. niloofar گفت:

  salam.man terme akhare mohandesi shimi va joze avalin nafarati hastam az beyne khanumaye bumi ke dar ostane hormozgan dar in reshte fareghotahsil mishe.vali motasefane madrakam bedastam nareside hanuz.emkane sabte nam baraye man nist?lotfan javab bedin.fek mikonam ma ke inja in reshtaro khundim avalin vorudiha dar in reshte budim olaviyat dashte bashim.

  [پاسخ]

 73. fatemeh گفت:

  همسر من کاردانی الکتروتکنیک داره و ۲۸ ساله است یعنی نمیتونن شرکت کنن؟

  [پاسخ]

 74. niloofar گفت:

  این همه درس خوندیم فوق لیسانس الکترونیک گرفتیم.فقط آقا میخوان
  واقعا برای کشورم متاسفم

  [پاسخ]

 75. امیر گفت:

  با سلام
  من کارشناسی ارشد مهندسی شیمی دارم ولی خدمت دوران ضرورتم اواسط اردیبهشت ماه تمام میشه واقعا نمیتونم توی آزمون شرکت کنم؟

  [پاسخ]

 76. وحید گفت:

  نه مدیر سایت دانلود نمیشه سایت رو پیدا نمیکنه
  بچه هایی دیگه هم این مشکلو نوشتن
  تورو خدا مدیر سایت مشکل چیه
  ————
  مدیر سایت : باور کنید بارها تست شد باز میشه.حالا من فایل رو روی هاست استخدامی آپلود کردم دانلود کنید.
  این هم لینک ثبت نام آزمون http://azmoon6.karasa.ir/default.aspx

  [پاسخ]

 77. ن گفت:

  من دیپلم و متاهل ولی فنی هستم و به شدت نیاز به کار برای رفع مشکلات زندگی ، برای من کار نیست

  [پاسخ]

 78. وحید گفت:

  سلام مواد ازمون باز نمیشه چی کار کنیم کسی اینجا هست که باز شده باشه؟؟
  ————
  مدیر سایت : نه مشکلی نداره دانلود میشه.

  [پاسخ]

 79. وحید گفت:

  سلام من لیسانس تکنو لوژی ساخت وتو لید دارم میتونم تو این آزمون شرکت کنم

  [پاسخ]

 80. مهدی گفت:

  با سلام من مهندس شیمی با ۴سال سابقه فرایندوپروسه حاضر به همکاری می باشم/ممنون

  [پاسخ]

 81. نام شما گفت:

  من کارشناسی ارشد شیمی تجزیه هستم میتونم میتونم در این ازمون شرکت کنم؟

  [پاسخ]

 82. پرنیا گفت:

  از تبریز بریم بندرعباس امتحان بدیم بفرض نمره های اکتسابیمونم بهترو بیشتر از بقیه باشه،اما وقتی بومی بردارن چه فایده؟!!
  هر جا هم میری باید سابقه کار باشه…سابقه کار بود ملت دیونه بودن از کار قبلیشون استعفا بدن یا هر دلیل دیگه ای….
  یکی که تازه فارغ التحصیل شده میخواد وارد بازار کار مرتبط با رشته اش بشه سابقه کار از کجا بیاره؟؟

  [پاسخ]

 83. mehdi گفت:

  واقعا متاسفم که اینقدر پسر بیکار هست و منتظر یه کار که بتونن تشکیل خانواده بدن اون موقع شرکت نفت خانم استخدام میکنه!!!!!!!!!!!!!!!

  [پاسخ]

 84. سلام گفت:

  سلام. خسته مباشید.دوتا مورد یکی اینکه مواد امتحانی هر کاری میکنم نمیاد. موندم رو هوا که چی بخونم. دو شرط معدل نداره؟

  [پاسخ]

 85. شیمی گفت:

  خوب نوشته کارشناسی وبالاتر
  بنظر من میتونی ثبت نام کنی

  [پاسخ]

 86. عاطفه گفت:

  من که تهرانم واسه ی آزمون بکشم بیام تا بندر عباس ک معلومم نیست تازه بگیرنمم.نمیشد آزمون تو مرکز استان ها باشه لااقل.

  [پاسخ]

 87. نام شما گفت:

  مدریت مالی چی ؟جز هیچکدوم نیست؟

  [پاسخ]

 88. علی گفت:

  واقعا خیلی جالبه کل ایران نیرو که می گیره همه رو می خواد به جز مهندسین نفت . ایرادی نیست میگیم شاید نیازشون نباشه اما در تعجم که خود شرکت های نفتی هم نفت نمیخوان و اینه که اون حس تنفر رو در بچه های نفتی از هر چه نفت و چیزهای نفتی که هست بوجود میاره .راست میگن که رشته مهندسی نفت اسمش مردم رو کشته خودش بچه های نفتی رو .واقعا جای تاسف داره .اون از آگهی خود شرکت نفت که اومد بچه های مکانیک و برق و نفت رو تو یه آزمون قرار داد و سوالات برق و مکانیک بهشون داد و اینم از بقیه شرکتهای نفتی…من واقعا یه سوال دارم: اگه دولت رشته مهندسی نفت نیازش نیست چرا با \ذیرش های زیاد در دانشگاهها تدریس میشه ؟؟؟؟؟؟؟

  [پاسخ]

 89. pooneh گفت:

  اگه پارتی ندارید ثبت نام نکنید دوستان،منظور از خانواده ی شهید و جانبازو اینا دوست و آشناهای رئیس و روسا هست.این ره که میروید به ترکستان است..

  [پاسخ]

 90. امین گفت:

  سلام
  من رشته مهندسی نفت خوندم آیا میتوانم در این آزمون شرکت کنم آخه مهندسی نفت قبلا یکی از گرایش های مهندسی شیمی بوده لطفا جواب دهید ممنونم

  [پاسخ]

 91. فاطیما گفت:

  سلام، آگهی استخدام رو دیر دریافت کردم، امکان تمدید مهلت ثبت نام وجود داره؟
  ———–
  مدیر سایت : منظورتون همین آگهیه؟تا ۱۷ دی ماه هنوز مهلت دارید!!!

  [پاسخ]

 92. محمد گفت:

  سلام
  شرکت نفت نیاز به مهندس نفت نداره ؟

  [پاسخ]

 93. زخم خورده گفت:

  یه وقت مثل استخدامی بانک صنعت ومعدن نشه

  [پاسخ]

 94. هادی گفت:

  سلام یعنی ماکه ۳۰سالمون شده و با مدرک کارشناسی بیکارموندیم دیگه باید بیکار بمونیم.تکلیف آینده و زندگی ما چی میشه

  [پاسخ]

 95. بی نام گفت:

  به مهندسی ساخت و تولید تو ایران بها نمیدن فقط بلدن جامداتی و سیالاتی که فقط یک مشت تئوری خوندن استخدام کنند در حالی که ساخت و تولیدی ها خیلی هاشون دیدشون نسبت به صنعت بازتره حتی در کار طراحی از جامداتی جلوتر هستند . جامداتی ها فقط در چند واحد درسی با ساختی ها اختلاف دارند . من خودم مهندسی ساخت و تولید دارم اما دارم تو یک شرکت کار یک جامداتی رو انجام میدم و حتی بهتر از کسانی که جامداتی هستند .

  [پاسخ]

 96. علی. گفت:

  چرا در رشته حسابداری و دیگر رشته ها اینقدر کم استخدام می کنید

  [پاسخ]

 97. صمد گفت:

  سلام این جریانش چیه شرکت نفت استخدامی میزنه اما حداقل درخواست یه دونه نیرو از رشته نفت(مخازن.بهره برداری.اکتشاف…)نمیده بابا. حداقل کم کمش که باید بیست تا کارشناس نفت بگیرین…خدایش این عدالت نیست.نیست.نیست

  [پاسخ]

 98. azin گفت:

  خدا رو شکر که شرکت نفت برای رشته مکانیک دختر استخدام میکنه! سوپرایز بود

  [پاسخ]

 99. اسحاق گفت:

  من رشتم مهندسی مکانیک ساخت وتولیده.هیچ راهی نداره که من بتونم شرکت کنم؟

  [پاسخ]

 100. نام شما گفت:

  سلام.آیا کاردانی رشته صنایع شیمیایی میخواد یانه؟

  [پاسخ]

 101. sulda گفت:

  سلام واقعا شوکه شدم وقتی دیدم شرکت نفت برا رشته نرم افزار فقط زن میخاد.از شرکت نفت بعیدبود….

  [پاسخ]

 102. fatemeh گفت:

  حیف شد . ..
  چرا واسه کاردانی it استخدام ندارین ؟؟؟؟

  [پاسخ]

 103. نام شما گفت:

  با سلام
  من فارغ التحصیل کارشناسی ارشد شیمی معدنی هستم میتوانم در این ازمون استخدامی شرکت کنم؟

  [پاسخ]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *