خانه » استخدام در استان تهران » آگهی استخدام شرکت نفت بهران آبان ۹۳

آگهی استخدام شرکت نفت بهران آبان ۹۳

متن آگهی:

شرکت نفت بهران به منظور تامین بخشی از نیروی انسانی مورد نیاز خود از افراد متخصص، متعهد و با انگیزه از طریق برگزاری آزمون کتبی و همچنین مصاحبه عمومی، تخصصی و سنجش سلامت به صورت قراردادی با شرایط ذیل دعوت به همکاری می‌نماید.

شرایطدعوت به همکاری

شرایط عمومی

  1. تابعیت جمهوری اسلامی ایران
  2. تدین به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور
  3. التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
  4. نداشتن منع قانونی از نظر خدمت نظام وظیفه عمومی
  5. نداشتن سابقه محکومیت جزائی
  6. نداشتن تعهد خدمت در دستگاه ها، موسسات و شرکت ها
  7. برخورداری از سلامت جسمی  برای انجام وظایف محوله با توجه به شغل  مورد نظر
  8. عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر
  9. پذیرش تعهد خدمت در محل تعیین شده از طرف شرکت

 

شرایط اختصاصی

۱-دارا بودن مدرک تحصیلی از دانشگاه ها و موسسات مورد تائید آموزش عالی کشور و یا دانشگاه های معتبر خارج از کشور که توسط وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری ارزشیابی و تائید شده است  (دارندگان معدل بالا از اولویت برخوردارند. )

۲- دارا بودن شرایط احراز شغل از نظر مدرک تحصیلی، رشته تحصیلی و تجربه مورد نیاز .

۳- آشنائی با نرم افزارهای رایانه ای متناسب با شغل

۵-  قبولی درکلیه مراحل جذب وگزینش

تذکر:

نوع همکاری ، قرارداد کار مدت معین و از نظر بیمه و بازنشستگی تابع قوانین سازمان تامین اجتماعی است.

 

جدول عناوین مشاغل و رشته های تحصیلی موردنیاز

ردیف عنوان شغلی مورد نیاز مدرک و رشته تحصیلی جنسیت حداکثر سن محل خدمت واحد سازمانی مهارت های مورد نیاز توضیحات
۱ مسئول دفتر لیسانس/ مدیریت (کلیه گرایش ها ) / روابط عمومی / روانشناسی / علوم اجتماعی مرد/زن ۲۷ تهران حسابرسی داخلی ۱-  مسلط به نرم افزارoffice و تسلط کافی به زبان انگلیسی (خواندن، نوشتن و مکالمه) دارندگان سابقه کار مرتبط در اولویت  است.
۲ کارشناس نظارت بر شرکت‌های تابعه لیسانس / فوق لیسانس حسابداری ( کلیه گرایش ها ) مرد / زن ۳۰ تهران برنامه ریزی و امورسیستم ها ۱-   تسلط بر تجزیه وتحلیل صورتهای مالی۲-   مسلط به نرم افزارoffice حداقل ۳ سال سابقه کار مرتبط

مهلت ثبت نام:

داوطلبین از تاریخ درج آگهی تا پایان روز۹۳/۰۸/۳۰ فرصت خواهند داشت با مراجعه به سایتwww.behranoil.com   نسبت به ثبت ناماقدام نمایند.ضمنا” تمامی مراحل استخدامی ( اعم از برگزاری آزمون و مصاحبه ) و نتایج آن ، صرفا” از طریق سیستم ارسال پیام کوتاه و تماس تلفنی به داوطلبان واجد شرایط  اعلام خواهد شد . لطفا” از هرگونه تماس تلفنی و مراجعه حضوری خودداری فرمائید.
متقاضیان استخدامی باید صرفاً بومی استان تهران باشند.

در صورتی که این شرکت در هر یک از مراحل استخدام متوجه عدم صحت اطلاعات ثبت شده در سایت توسط داوطلب یا عدم تطبیق هر یک از شرایط اعلامی خود در آگهی، با شرایط واقعی دواطلب گردد، ازادامه فرآیند جذب ممانعت و موضوع همکاری کن لم یکن تلقی می‌گردد.

اطلاعات تماس

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *