خانه » استخدام در استان خراسان رضوی » آگهی استخدام شرکت مهندسی سامانه گستر رشد

آگهی استخدام شرکت مهندسی سامانه گستر رشد

متن آگهی:

شرکت مهندسی فناوری اطلاعات سامانه گستر رشدواقع در شهر مشهدبه یک نفر کارشناس و یا کاردان کامپیوتر مسلط به مباحث شبکه و نرم افزار های پایه OS,OFFICE ونرم افزار های تخصصی شامل Esxi و ISA , TMG و EXCHANGE SERVER و ACTIVE Directory وMicrosoft Lync و ……

جهت استخدام در پروژه های خود نیازمند است متقاضیان میتوانند رزومه فعالیت خود همچنین تلفن های تماس را به آدر س ایمیل زیر ارسال نمایند.

ضمنا دانشجویان با شرایط اعلام شده میتوانند اعلام آمادگی خود را ارسال نمایند

info@RoshdGroup.ir

۰۵۱۱-۶۶۶۸۴۴۳

اطلاعات تماس

  • تلفن: 0511-6668443
  • ایمیل: info@RoshdGroup.ir
  • وبسایت: RoshdGroup.ir
کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *