آگهی استخدام شرکت مهندسین مشاور شهرسازی در مشهد

شهر های مورد نیاز :
تعداد مورد نیاز :
تاریخ انقضاء :
متن آگهی

آگهی استخدام شرکت مهندسین مشاور شهرسازی در مشهد

شرکت مهندسین مشاور شهرسازی و معماری طرح و نقش یکتا نوین (طنین ) در مشهد به چند نفر آقا با مدرک کارشناسی ( ترجیحا در رشته شهرسازی ) برای برداشت کالبدی و تهیه بانک اطلاعاتی مکان مرجع در شهرهای کوچک استان خراسان رضوی نیازمند است. دانشجویان تازه فارغ التحصیل  و مسلط به نرم افزارهای کاربردی Excel و GIS و Cad در صورت تمایل رزومه کاری خود را حداکثر تا پایان تیرماه 1391به ایمیل شرکت ارسال نمایند.

 

TANINENGINEERS@Gmail.com

آدرس شرکت : مشهد نبش توس 13 – طبقه فوقانی بانک رفاه

همراه : 09159120138  (کوچ گانی)

اطلاعات تماس
نشانی :
تلفن :
وبسایت :
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها