خانه » استخدام در استان تهران » آگهی استخدام شرکت مهندسین مشاور بهینه صنعت عرفان

آگهی استخدام شرکت مهندسین مشاور بهینه صنعت عرفان

متن آگهی:

شرکت مهندسین مشاور بهینه صنعت عرفان برای تکمیل کادر کارشناسی خود نیاز به یک نفر آقا یا خانم ترجیها مهندسی صنایع توانایی تهیه طرحهای توجیهی در حوزه های صنعتی ، کشاورزی ، مواد غذایی ، گردشگری ، عمرانی و … مسلط به اصول طرح نویسی طبق استاندارد کانون مشاوران بانکی و بانکهای ایران تسلط به نرم افزار comfar و نرم افزارهای کنترل پروژه ، نرم افزارهای office آشنا به قوانین و مراودات مالی و بانکی لطفا افراد رزومه خود را به آدرس ایمیل info@bserfan.com ارسال نمایند.
تلفن : ۸۸۲۰۷۰۲۰

اطلاعات تماس

  • تلفن: 88207020
  • ایمیل: info@bserfan.com
  • وبسایت: bserfan.com
کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *