خانه » استخدام در استان اصفهان » آگهی استخدام ۶۵۰ نفر در شرکت فولاد مبارکه اصفهان(تمدید مهلت ثبت نام)

آگهی استخدام ۶۵۰ نفر در شرکت فولاد مبارکه اصفهان(تمدید مهلت ثبت نام)

متن آگهی:

تمدید مهلت ثبت نام  اطلاعات تا پایان روز چهارشنبه مورخ ۱ آبان ماه ۱۳۹۲ تمدید شد

شرکت فولاد مبارکه اصفهان به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود از میان واجدین شرایط مرد در مقاطع تحصیلی دیپلم و فوق دیپلم،  از طریق برگزاری آزمون کتبی، آزمون مهارت و مصاحبه فنی، طب صنعتی، آزمون توانایی جسمانی و گزینش، به صورت قرارداد موقت طبق ضوابط قانون کار و تأمین اجتماعی اقدام به جذب نیرو می نماید.

شرایط عمومی:

 1. تابعیت نظام جمهوری اسلامی ایران
 2. تدین به دین اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور مصرح در قانون اساسی
 3. نداشتن سوء پیشینه کیفری که موجب محرومیت از حقوق اجتماعی شده باشد
 4. عدم اعتیاد به مواد مخدر به تأیید مراجع ذیصلاح
 5. عدم اشتغال و تعهد خدمت به دستگاه‌های دولتی و نهادهای انقلاب اسلامی و نیز عدم بازخرید خدمت و مستمری بگیر
 6. داشتن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی دائمی یا معافیت دائم غیر پزشکی
 7. داشتن حداقل ۱۸ سال تمام شمسی تا تاریخ ۰۱/۰۸/۱۳۹۲ ( متولدین تا تاریخ ۰۱/۰۸/۱۳۷۴ )
 8. داشتن تندرستی و توانائی کامل جسمی و روحی جهت انجام فعالیت‌های شغلی طبق تأیید مرکز بهداشت حرفه‌ای شرکت فولاد مبارکه
 9. تایید پذیرفته شدگان توسط هسته گزینش شرکت فولاد مبارکه

شرایط اختصاصی:

 1. داشتن مدرک تحصیلی دیپلم یا فوق دیپلم مطابق با مفاد مندرج در این آگهی
 2. دارا بودن حداقل معدل کل ۱۳
 3. حداکثر سن ۲۴ سال (متولدین ۰۱/۰۸/۱۳۶۸ به بعد) و حداکثر ۲۵ سال برای متقاضیان فوق دیپلم با کد ثبت نام ۱۰

تسهیلات سنی:
الف- مدت خدمت نظام وظیفه انجام شده به حداکثر سن اضافه می گردد.
ب- متقاضیانی که در شرکت‌های پیمانکاری مستقر در فولاد مبارکه اشتغال دارند به ازاء هر سال سابقه در شرکت فولاد مبارکه (به شرط پرداخت حق بیمه) تا سقف ۴ سال به حداکثر شرط سنی اعلام شده اضافه می‌گردد. این دسته از داوطلبین می بایست فرم ” تایید سابقه فعالیت در شرکت های پیمانکار” را از واحد خدمات پرسنلی پیمانکاران تحویل و پس از تکمیل و اخذ تاییدیه مربوطه نسبت به تحویل فرم ، حداکثر تا آخرین روز مهلت ثبت نام به واحد خدمات پرسنلی پیمانکاران اقدام نمایند.
ج- فرزندان معظم شهدا و جانبازان بالای ۲۵% که از طرف بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان معرفی می شوند تا سقف ۵ سال به حداکثر سن اضافه می شود.

تذکر: در هر صورت سن داوطلبان مشمول تسهیلات فوق نمی بایست از ۳۰ سال بالاتر باشد.

 1. متقاضیان می بایست بومی یکی از استان های اصفهان یا چهار محال بختیاری باشند.

تبصره : متقاضی بومی به متقاضیانی اطلاق می گردد که دارای حداقل یکی از شرایط زیر باشند:
الف:   محل صدور شناسنامه آنها یکی از شهرستان های این دو استان باشد.
ب:     محل اخذ دیپلم آنها یکی از شهرستان های این دو استان باشد.

 1. محدوده جغرافیایی سکونت برای متقاضیان، حوزه سرویس‌های عمومی ایاب و ذهاب فعلی شرکت می‌باشد و شرکت فولاد مبارکه هیچگونه تعهدی در قبال ارائه سرویس ایاب و ذهاب به افرادی که خارج از این محدوده ساکن می باشند را نخواهد داشت و هیچ گونه مسیر سرویس دهی یا ایستگاه جدیدی اضافه نخواهد شد.

تذکر: محدوده سرویس دهی شامل: اصفهان، شهرکرد، بروجن، مبارکه، شهرضا، شاهین شهر، زرین شهر، سپاهان شهر، بهارستان، فولادشهر، نجف آباد، باغ بهادران، خمینی شهر، کلیشاد، زازران، ولاشان، چمگردان، سده لنجان، ورنامخواست، دیزیچه، صفاییه، قهنویه، حسن آباد، دهنو، کرکوند، مجلسی، طالخونچه، دهاقان، پوده، خوراسگان، سیاهبوم، یزدآباد، سفید دشت، چرمهین، کچوییه، سهر و فیروزان، کلیسان، کافشان، زفره، قلعه قاسم، دهسرخ، اراضی، باغملک، لنج، زیبا شهر، نکو آباد، اسماعیل ترخان، وینیچه، لاو حوض ماهی، قمیشلو، درچه، سورچه، قهه، یزدان شهر، قهدریجان، قلعه لایبید، قلعه قاسم، علی آباد جمبزه ، حسین آباد کرسگان ، امیرآباد یزدانشهر، بلداجی  و فرخ شهر می گردد.

دانلود سوالات استخدامی شرکت فولاد مبارکه اصفهان

مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام :

 1. تکمیل فرم اینترنتی تقاضای ثبت نام که می بایست با دقت تکمیل گردد.
 2. اسکن آخرین مدرک تحصیلی منطبق با شرایط آگهی جذب
 3. اسکن صفحه اول شناسنامه (در صورت داشتن توضیحات، اسکن صفحه توضیحات نیز ضمیمه شود)
 4. اسکن پشت و روی کارت پایان خدمت نظام وظیفه یا معافیت دائم غیر پزشکی

توضیح: لازم به یادآوری است که تاریخ صدور مدرک تحصیلی و کارت پایان خدمت یا معافیت می‌بایست قبل از تاریخ اتمام مهلت ثبت نام در آزمون باشد.

 1. اسکن عکس ۴×۳ جدید ( با مشخصات ذکر شده در سایت ثبت نام )
 2. پرداخت الکترونیکی مبلغ ۲۰۱,۰۰۰ ( دویست و یک هزار) ریال بابت ثبت نام و شرکت در آزمون کتبی از طریق سامانه ثبت نام

تذکر: امکان عودت وجه ثبت نام واریز شده به هیچ وجه وجود نخواهد داشت.
نحوه ثبت نام و مهلت آن:

 1. هر یک از متقاضیان با توجه به شایستگی، علاقه، جدول پیوست و شرایط اعلام شده ، تنها مجازند یک ردیف از رسته های شغلی(یک کد ثبت نام) مورد نیاز را انتخاب نمایند.
 2. متقاضیان واجد شرایط، می بایست از روز  سه شنبه  مورخ  ۲۳/۰۷/۹۲  تا روز  یکشنبه  مورخ   ۲۸/۰۷/۹۲   به وب سایت   http://www.mohajertc.ir    مراجعه و نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.
 3. لازم است متقاضیان قبل از مراجعه به سامانه ثبت نام ، نسبت به تهیه مدارک مورد نیاز اقدام نمایند.

زمان توزیع کارت و آزمون:
زمان اخذ چاپ کارت ورود به جلسه آزمون روزهای ۱۴ و ۱۵ آبان ۹۲  می باشد. همچنین آزمون در روزهای ۱۶/۰۸/۹۲ و ۱۷/۰۸/۹۲ برگزار خواهد شد.
داشتن شناسنامه عکس‌دار یا کارت ملی در روز آزمون الزامی می‌باشد.
تذکر بسیار مهم: متقاضیان می بایست در طول فرآیند جذب جهت آگاهی از اطلاعیه ها و نتایج مراحل مختلف ، به صورت مستمر به پایگاه فوق و وب سایت شرکت فولاد مبارکه به آدرس   www.msc.ir    مراجعه نمایند. لذا عدم اطلاع داوطلب از مراحل و جزییات آزمون جذب ، موجب هیچ گونه حقی برای وی نمی گردد.

توضیحات مراحل فرآیند استخدام
فرآیند استخدام شامل مراحل زیر می باشد:

 1. آزمون کتبی: شامل آزمون علمی می شود . سوالات علمی با توجه به ماهیت هر رسته شغلی و رشته های مورد نیاز و مطابق با جدول پیوست طراحی شده و مفاد درسی مورد آزمون متعاقبا اعلام خواهد شد.
 2. آزمون مهارت و مصاحبه: نفرات برتر در آزمون کتبی به این مرحله راه پیدا می کنند ( چند برابر ظرفیت پذیرش در هر رسته شغلی). این مرحله شامل آزمون عملی-مهارتی و مصاحبه فنی-تخصصی در ارتباط با رسته شغلی انتخاب شده می باشد.
 3. طب صنعتی: با استخراج نمرات مراحل قبل و محاسبه امتیاز نهایی متقاضیان (با احتساب ضریب وزنی هر مرحله) نفرات برتر به تعداد درج شده در اطلاعیه استخدامی جهت انجام معاینات طب صنعتی دعوت خواهند شد.
 4. آزمون توانایی جسمانی: در صورت تایید فرد در مرحله طب صنعتی تست های استاندارد ورزشی با هدف اطمینان از توانایی انجام وظایف شغلی برگزار می گردد.
 5. تشکیل پرونده و گزینش: تشکیل پرونده (شامل: استعلام مدارک ارائه شده، آزمایش عدم اعتیاد به مواد مخدر، عدم سوء پیشینه و ………. ) و گزینش(مصاحبه و تحقیقات محلی) برای تایید شدگان مرحله قبل انجام می گردد.
 6. شروع به کار: در صورت موفقیت آمیز بودن نتایج مراحل قبل، جهت شروع به کار از افراد در رسته شغلی انتخاب شده دعوت به عمل خواهد آمد.

تذکرات آگهی:

 1.  از فرزندان معظم شهدا و جانبازان ۲۵% و بالاتر ، در صورت شرکت در آزمون و قرار گرفتن در لیست مورد تایید بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان ، در چهارچوب سهمیه های قانونی و شرایط مندرج در اطلاعیه جذب جهت ادامه مراحل دعوت بعمل می آید.
 2. با توجه به استعلام مدرک تحصیلی از مراجع ذی صلاح به تقاضای داوطلبان دارای مدرک تحصیلی پایین‌تر و بالاتر از مدارک اعلام شده در این آگهی و همچنین مدارک معادل ترتیب اثر داده نخواهد شد.
 3. با توجه به اینکه آزمونها، ارزیابی نتایج، تعیین محل فعالیت و عنوان شغلی پذیرفته شدگان نهایی بر اساس رسته شغلی انتخاب شده توسط متقاضی انجام می شود لازم است متقاضیان با دقت بالا و با توجه به علائق فردی نسبت به انتخاب رسته شغلی اقدام نمایند. بدیهی است امکان تغییر رسته شغلی در طول فرآیند جذب و در طول اشتغال (با درخواست شخصی) امکان پذیر نمی باشد.
 4. پذیرفته شدگان نهایی در کد ثبت نام ۱۰ با مدرک فوق دیپلم صرفا در مشاغل اپراتوری به کارگیری خواهند شد.
 5. مدارک و مستندات مورد نیاز اعلام شده در این اطلاعیه، تا زمان کنترل مدارک دریافت نمی گردد و با تکیه بر اصل اعتماد و صداقت، اطلاعات اعلام شده از طرف متقاضیان ( شامل شرایط اعلام شده در جدول رسته های شغلی) ملاک عمل قرار می گیرد. چنانچه در هر زمان، خلاف اطلاعات اعلام شده توسط داوطلب محرز گردد، داوطلب از انجام مراحل بعدی محروم و مطابق مقررات با وی رفتار خواهد شد و در صورت شروع به کار از ادامه اشتغال وی جلوگیری و قرارداد وی فسخ خواهد گردید.
 6. در صورتیکه در طول فرآیند جذب یا پس از شروع اشتغال، داشتن مدرک بالاتر برای شرکت فولاد مبارکه محرز گردد از ادامه فرآیند جذب جلوگیری یا قرارداد فرد فسخ می گردد.
 7. متقاضیانی که قبلاً در آزمون‌های جذب نیروی فولاد مبارکه شرکت نموده و پذیرفته نشده‌اند، در صورت تمایل و داشتن شرایط لازم می‌توانند مطابق مفاد این اطلاعیه مجدداً در این آزمون شرکت نمایند و هیچ تقاضای دیگری معتبر نخواهد بود.
 8. مواد آزمون کتبی علمی شامل دروس عمومی ( ریاضی، زبان انگلیسی، دانش کامپیوتر، ادبیات فارسی و هوش و استعداد تحصیلی ) به میزان ۲۵ درصد و دروس تخصصی ( سوالات تخصصی هر رسته شغلی) به میزان ۷۵ درصد از امتیازات آزمون کتبی می باشد. ضمنا آزمون دارای نمره منفی و بصورت چهارگزینه ای خواهد بود.
 9. شرکت فاقد منازل مسکونی ، خوابگاه و … بوده و تعهدی در قبال اسکان پذیرفته‌شدگان نخواهد داشت.
 10. معاینات طب صنعتی و آزمون های توانایی جسمانی با معیار توانمندی فردی برای فعالیت در مشاغل مورد نیاز صورت می پذیرد. لذا عدم موفقیت در این مرحله به منزله منتفی شدن فرآیند جذب می باشد.
 11. نیاز های اعلام شده در رسته های مختلف اطلاعیه بر اساس ساختار سازمانی مصوب شرکت بوده و هرگونه درخواست شخصی مبنی بر تغییر رسته استخدامی و رده شغلی مرتبط با ارتقا تحصیلی فرد پس از جذب، از نظر شرکت مردود بوده و در این خصوص تعهد محضری مبنی بر عدم ارائه مدرک بالاتر اخذ خواهد گردید.
 12. متقاضیان بومی شهرستان مبارکه و فرزندان کارکنان بازنشسته شرکت فولاد در شرایط مساوی در اولویت جذب قرار خواهند گرفت.
 13. تعیین محل اشتغال پذیرفته شدگان نهایی بر اساس نیاز در هریک از واحدهای شرکت یا تابعه، در اختیار شرکت فولاد مبارکه بوده و قابل تغییر نمی باشد.
 14. متقاضیان جهت اطلاع از منابع آزمون و سایر جزییات می توانند نسبت به بارگیری فایل راهنمای آزمون که همزمان با ثبت نام در پایگاه http://www.mohajertc.ir   موجود می باشد اقدام نمایند.

دانلود سوالات استخدامی شرکت فولاد مبارکه اصفهان

جدول نیازهای منابع انسانی شرکت فولاد مبارکه در مقطع دیپلم و فوق دیپلم

رسته شغلی کد ثبت نام مقطع رشته – گرایش تعداد نیاز توضیحات
ماشین افزار ۱۰ فوق دیپلم مکانیک- ساخت و تولید و قالب سازی ۱۹ صرفا جهت اشتغال در مشاغل اپراتوری
تاسیسات ۱۱ دیپلم مکانیک-تاسیسات ۵۵ افراد با تخصص لوله کشی صنعتی (Fitter) در اولویت قرار می گیرند.
جوشکاری عمومی و تخصصی ۱۲ دیپلم مکانیک- صنایع فلزی ۲۶ افراد جوشکار و گوج زن به روشهای TIG و MIG و جوشکار برق و جوشکار استیلن در اولویت قرار می گیرند.
اپراتور تولید ، تعمیرات وجرثقیل ۱۳ دیپلم مکانیک- صنایع فلزی ۷ افراد دارای تخصص برشکاری در اولویت قرار می گیرند.
۱۴ دیپلم مکانیک-ساخت و تولید ۹۴ صرفا جهت اشتغال در ناحیه آهن سازی
۱۵ دیپلم مکانیک-ساخت و تولید-مکانیک خودرو-صنایع فلزی-تاسیسات ۱۱۶
۱۶ دیپلم برق-الکتروتکنیک ۴۳
۱۷ دیپلم برق-الکترونیک ۴۳ افراد دارای تجربه در زمینه تاسیسات حرارت مرکزی و تهویه مطبوع، آسانسورها و درب های برقی و اتوماتیک در اولویت قرار می گیرند.
۱۸ دیپلم متالورژی ۲۲ صرفا جهت اشتغال در ناحیه فولاد سازی و ریخته گری مداوم
۱۹ دیپلم ریاضی و فیزیک ۵۲ صرفا جهت اشتغال در ناحیه آهن سازی و فولادسازی
آزمایشگاه شیمی و متالورژی ۲۰ دیپلم ریاضی و فیزیک-تجربی-شیمی-متالورژی ۵
اپراتور مکانیزم سنگین و نیمه سنگین ۲۱ دیپلم کلیه رشته ها ۸ * داشتن گواهینامه پایه یک یا ویژه جرثقیل یا بیل مکانیکی الزامی می باشد.
بازرسی و کنترل کیفی ۲۲ دیپلم متالورژی، مکانیک ۵
آتش نشان ۲۳ دیپلم آتش نشانی- برق – مکانیک –ریاضی- متالورژی-صنایع شیمیایی ۱۰
بسته بندی و بارگیری محصولات و جرثقیل ۲۴ دیپلم مکانیک،متالورژی ۶۹ افراد دارای گواهینامه ویژه لیفتراک و جرثقیل در اولویت هستند.
متصدی انبار کالا ۲۵ دیپلم برق،مکانیک،حسابداری ۳
نسوزکاری ۲۶ دیپلم سرامیک، متالورژی،عمران ۷۳ داشتن توانایی جسمانی و فیزیکی بالا الزامی بوده و افراد دارای تخصص بنایی و نسوزچینی در اولویت می باشند
جمع:                                                                                                                                       ۶۵۰

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
*  شرکت افراد در آزمون مهارت منوط به ارائه گواهینامه های مذکور در زمان ثبت نام می باشد.

لینک آگهی

اطلاعات تماس

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

۷۸ دیدگاه تاکنون.

 1. amin گفت:

  سلام من تو تمامی مراحل ازمون استخدامی قبول شدم ولی الان میگن باید منتظر بمونی تا دعوت بکار بشی. مسولین عزیز تو رو خدا بگید کی دعوت بکاره

  [پاسخ]

 2. kamran گفت:

  تا لیسانس نداشتیم همه جا میگفتن لیسانس حالا که لیسانس گرفتیم هیچ جا لیسانس نمیگیره یا شرایط سنی ملاک میشه نمیدونیم تو این مملکت چ گلی به سرمون بگیریم …

  [پاسخ]

 3. میثم گفت:

  سلام بروبچ گل که دم از بدشانسی میزنید میخوام یکم بهتون امید بدم. من کارشناسی طراحی صنعتی دارم و فرزندجانباز بالای ۲۵% هم هستم ولی نه استخدام جایی شدم نه این چرت و پرتایی که بعضیاتون گفتید شامل حالم شده.۵ساله کارم توپروژه است و همه شهرهای کشورو براکار رفتم ازتهران بگیر تاعسلویه ازنظر فنی و کارباخیلی از دستگاهها و انواع جوشکاری هم آشنایی خوبی دارم.حالا ۴تابچه ننه که باجیب بابادرس خوندن و مدرک گرفتن همچین حرفایی بزنن واقعازوره.کدوماتون حاضرید باباتونو از دست بدید یا یه بیماری دائمی بگیره عوضش شماسرکاربرید؟جهت اطلاعتون تواکثراستخدامیااول فرزند و فامیل دور و نزدیک و همسایه بالا و پایین و اجزاو اضعافشون استخدام میشن بعدنوبت ما بیچاره ها میرسه اونوقتم که دیگه حمالیاش مونده به خودتون زحمت ندین [خرما ازکرگی دم نداشت]

  [پاسخ]

 4. نگار گفت:

  سلام دوستان رفتن سرکار هم باید به موقع خودش باشه زود تر از اون هر چی تو سرت بزنی نمی شه باید ببینی کجای تقدیر برات نوشته شده من دانشجوی نخبه علمی دانشگاه دولتی رشته بهداشت محیط هستم بعد از ۵ سال رفتم سر کار خیلی اتفاقی و بدون پارتی (شهرداری)اما به من لیسانسه کمتر ازیک دیپلمه پارتی داره حقوق می دن تازه هر ماهی که به کاراشون اعتراض کنی حقوقت کمتر و به نظرم کار ماجزنارضایتی از بی عدالتی چیز دیگه ای نیست فقط چون عادت کردم به این که ۸ ساعت از روزبیرون از خونه کار کنم دارم ادامه می دم و سعی می کنم به همشون بخندم

  [پاسخ]

 5. جواب آقا مجتبی گفت:

  من کاملا قبول دارم که در حق فرزند جانباز ها وشهید ها خیلی دارن خوبی میکنند البته نسبت به بقیه افراد جامعه، اما من فقط یک سئوال از شما دارم اونم اینکه آیا شما حتی ۱%حاضرید پدرتون رو نداشته باید یا اگه هم دارید یه فردی باشه که اعضای بدنشو نداشته باشه یا موجی باشه و هیچ لحظه ی آرامشی نداشته باشید و یا اقوام نیاند خونتون به خاطر اینکه خونوادتون همش توش دعواست یا…، حالا اونایی که این افراد رو استخدام و یا به اونا سهمیه میدند دارند پاداش اون زجر هایی که کشیدند رو به هشون میدن ،خواهش میکنم با دقت بخونیدشون.

  [پاسخ]

 6. سید محمد رضا گفت:

  سلام به نطر من نیروی کارگری و کارمندی این واحد صنعتی فقط وفقط از افراد لایق و بومی مبارکه باید تامین شود واز دانش اموزان رشته های تخصصی و کارگاهی مبارکه :مشکل مبارکه و جوانان ان فقط بیکاری افراد تحصیل کرده است چون امروزه بیشتر جوانان مبارکه به کار هایی غیر از تخصص خود پرداخته اند

  [پاسخ]

 7. یثرب گفت:

  ما بومی ها خودمون بیکاریم.

  [پاسخ]

 8. یه آشنا گفت:

  بابا اینا همش سره کاریه کلی آدم میره ثبت نام میکنه بعد هر نفر باید کلی پول بریزه به حساب بعد شرکت با پولایی که جمع شده بخشی از مخارجشو تسویه میکنه-والا ما تا جایی که میدونم خیلی کم سابقه است که شرکت هر سال استخدام داشته باشه .این وضع از زمانی آغاز شد که شرکت کسری مالی آورد و….

  [پاسخ]

 9. sara گفت:

  bavar nadarid berid too sayte fani herfeiii i
  http://jazb.portaltvto.com

  [پاسخ]

 10. sara گفت:

  ay baba bazam gedai az mordom.khejalat bekeshid hamin chan vaght pish vase morabie fani herfeiii sabte nam kardam hala 9 toman chizi nis vali fek konid in hame mordom sherkat mikonan dg kisashon por shod jalebe dg harfi azash nazadano bisaro seda laghvesh kardan.

  [پاسخ]

 11. ali گفت:

  خیلی ضایع هست همچین جایی تو صفحه اولش یه امیل برای اراعه رزومه کاری نذاشته
  من فوق دیپلم بر ق و قدرتم و میدونم همه جا بند (پ )حرف اول رو میزنه پس بیخودی خودمو سبک نمیکنم…

  [پاسخ]

 12. مینا از اصفهان -دوست جدیدتون گفت:

  سلام هیوا جان من همه ی نوشته هاتو خوندم و واقعا بهت حق میدم. فدات منم لیسانس مهندسی نرم افزار دارم معدلمم ۱۵/۶۴ هستش ولی تا حالا بیش از پنجاه بار مصاحبه دادم ولی هنوز هیچی.الانم واقعا داغونم – پدر هم ندارم…..اگه میتونی به من کمک کن چیکار کنم برا کار.

  [پاسخ]

 13. مهري گفت:

  هر جا دیدید پول برای ثبت نام خواستن بدون که نیرو نمیخواد داره با منت گدایی میکنه یه عده بی تجربه وا موده برای کار هم تو این دام ها میافتن

  [پاسخ]

 14. جواب هیوا گفت:

  سلام خانم.طرف غلط کرد نامه رو به صورت شما پرت کرد باید پدرشا در میاوردین.آقایون خانما شما خودتون خدایی نکرده اگه جای این بچه شهیدا بودین همین انتظارا رو داشتید.ضمنا خودم بچه شهید و جانباز این چیزا نیستم.
  جامعه ما داره این خانواده ها رو خراب میکنه.
  بچه ها میگن بعد رشته کامپیوترم بهش اضافه کردن درسته؟؟؟؟؟

  [پاسخ]

 15. هیوا گفت:

  سلام آقارضا.لطفاایمیلتون روبهم بدید.

  [پاسخ]

 16. محسن گفت:

  با سلام و خسته نباشید من فوق دیپلم کامپیوتر هستم سابقه کار در تعمیرات کامپیوتر و برنامه نویسی نیز دارم اگر میشه کاری که در این مورد هست رو بهم معرفی کنید مچکرم.

  [پاسخ]

 17. رضا گفت:

  سلام،
  هیوا خانوم من نیاز به سابقه کار در زمینه تدریس دارم.
  اگر میشه کاری رو که بالا پیشنهاد دادید اطلاعاتش رو در اختیار من هم بذارید، اگر لازم بود بگید که ایمیل بدم خدمتتون.

  [پاسخ]

 18. هیوا گفت:

  سلام آقا فرشاد،خوشحالم که بدون قضاوت جواب دادید.واقعانمیدونستم اینقدردستمزد حق التدریسی ها کم هستش.ولی من کتابای دبستان،راهنمایی ودبیرستان رو یکماه پیش از اینترنت دانلودکردم.وشروع به خوندن کردم.میخوام تدریس خصوصی بگیرم.ساعتی سی هزارتومن چیزکمی نیست.شماهم همینکاروبکنید.گهگاهی به سرم میزدکه برم کنکور دندونپزشکی بدم ولی ارزش نداره که وقتمو بذارم.همه ی جوونیامون توی درس خوندن بگذره فایده نداره.
  موفق باشی.

  [پاسخ]

 19. محمد گفت:

  سلام اقا عادل میخای از دبی هم نیرو بیارن مجتمع فولاد؟؟الودگیش براماباشه اونوقت از بیرون نیرو بیان””””مگه خودمون موردیم.

  [پاسخ]

 20. فرشاد گفت:

  به این فکر میکنم که آیا مسئولین کسی تو نت میگرده ببینه چقدر بیکار تو این مملکت داریم! واقعا به نظرم میرسه الان برعکس شده استخدام با مدرک پایین راحت تره تا با مدارج بالاتر. نمیدونم چرا همه به استخدام فکر میکنن، ولی این امید به استخدام جوونای ما جای تحسین داره! :))
  هیوا خانوم و آقا مجتبی عزیز براتون آرزوی مووفقیت میکنم.
  هیوا خانوم منم فوق لیسانسم ولی به دو دلیل تدریس و دوس ندارم، ۱- دوس ندارم راه این اساتید بی سوادی که اومدن برا ما درس دادن و ما هم کلی فحششون دادیم و برم. ۲- وقتی هم که بخوای فول بری سر کار تدریس واقعا نمی ارزه حق التدریسی با ساعتی ۴ -۵ تومن!
  بعضی وقتا به سرم میزنه برم درسای تخصصی دوره دبیرستان و درس بدم، فیزیک، و ریاضی و شیمی و این چیزا حداقل ساعتی ۲۰-۳۰ تومن درس میدن! :))

  برای همتون آرزوی موفقیت دارم.

  [پاسخ]

 21. مجتبی گفت:

  در انجمن پرشین تولز با نام کاربری ansarweb در خدمتتون هستم

  [پاسخ]

 22. مجتبی گفت:

  سلام هیوا خانوم
  من کاردانی ماشین ابزارم که مسلما برا تدریس جایی قبول نمیکنند
  البته برا کارشناسی هم دولتی قبول شدم که نتونستم برم و …

  [پاسخ]

 23. محمدجواد گفت:

  سلام.
  منم خیلی منتظر موندم برای آزمون استخدامی،ولی هم مکانیک خودرو جایی نداره برای فوق دیپلم و اینکه شرایط سنی هم نمیخوره…
  واقعا حیف شد…
  ما نسل سوخته ایم…تو همه چی…

  [پاسخ]

 24. هیوا گفت:

  سلام آقامجتبی،نمیدونم اگه اینجامطرحش کنم بده یانه.اگه جای خالی باشه وقبول کنن،قراره جایی مشغول بشم.هرچند با سهمیه جانبازی پدرم نیست.شما مایل به تدریس توی دانشگاه علمی کاربردی اهوازهستید؟

  [پاسخ]

 25. مجتبی گفت:

  جناب حشمت خان من هیچ جدالی با سرکار هیوا خانم نداشتم و ندارم
  درسته گفتم و گفته خودم رو هم با مدرک ثابت میکنم که متاسفانه رانت های بسیار زیادی به نا حق به یک سری از خانواده های شهدا و ایثارگر و جانباز داده میشه
  بلعکس در بین دوستانم هم هست فردی که شرایطش مثل هیوا خانم هست
  من خودم جز استثنائات هستم
  ۸۷ ذوب آهن تا آخرین مراحل رفتم و بدون اعلام دلیل رد شدم
  ۹۱ مجدد با ذوب آهن همون مشکل بالا رو داشتم و یک هفته هم کلاس رفتم جالب اینجاس به یکی از بچه ها زنگ زده بودند نامه از امام جماعت محل بیار تا قبولت کنیم مصاحبت ضعیف بوده
  شهید منتظری اصفهان تا بعد از مصاحبه رفتم و ….
  من دارم آتیش میگیرم این آزمون رو هم فقط از نظر سنی یک ماه بزرگم البته مسئولان هم کم نامردی نکردند همه جا فاصله دیپلم و فوق دیپلم ۲ ساله مجتمع یک سال گرفته
  امثال خودم رو بسیار دیدم
  امثال هیوا خانوم رو هم درک میکنم و هستند
  و امثال حشمت خان که دنبال اینند که به صحبت دو نفر دامن بزنند و تبدیل کنند به جدال رو که ماشالا ۹۵ درصد ایرانه

  [پاسخ]

 26. نوید گفت:

  اول سلام دوم از پیش میشه گفت ۵۰درصدش تعیین شده شوم اینکه چرا درس خوندیم؟واقعا چرا میبینید هر جا میرین واسه کار دیپلم و فوق میخوان ما چی بعد هیچی درس بخونیم مثل چیز سرمونو گرم کردن با درس جیکمونم در نیاد لعنت ب این شانس دهه شصتی ها. من ک میرم اون ور اینجا فقط پارتی خدا بل هممون رحم کنه

  [پاسخ]

 27. هیوا گفت:

  حشمت خان واقعیتو گفتم.به قول شما ازپیش تعیین شده ست.

  [پاسخ]

 28. حشمت خان گفت:

  بابا جدال هیوا و مجتبی رو بخونیت لدت ببرین استخدام واسه بچه ها فک فمیلای خودشونه فقط مارو مسخره میکنن میدونین چند هزار نفر شرکت میکنن؟تعداد رو اگه در اون قیمتیکه واسه ازمون ضرب کنین حقوق ۳۰ سال ۶۵۰ نفر درومده …

  [پاسخ]

 29. علی گفت:

  این همه لیسانس بیکارچرا نمیگیرید؟

  [پاسخ]

 30. lمائده گفت:

  سلام
  این آگهی واسه خانوما هم هست ؟
  خواهش میکنم تا مهلت ثبت نام تمام نشده جواب را میل کنید.
  با تشکر
  ———–
  مدیر سایت : رشته ها و عناوین شغلی به همراه جنسیت زده شده.

  [پاسخ]

 31. ابودر گفت:

  من می خواهم برم شهید بشوم یکجا استخدام بشم ای شهادت من امدم

  [پاسخ]

 32. نام شما گفت:

  salam,aslan narahat nabashido ghose nakhorido poole bi zaboonetoono vase in estekhdamia kharj nakonid .man lisanse bargh mokhaberatam va chan bar ke in estekhdamiaro sherkat kardam paygiresh shodam ooni ke mikhan az chan mah ghable azmoon rafte sare kar faghat be bahoone estekhdami kasrie boodjeye khodeshoono jobran mikonan dar vaghe ye noo gedaii mohtaramane v halal az mardom.be omide emame zaman zohoor kone ta dahane hame adamaii ke be esme emamo shahido janbazo…az mardom soe estefade mikonan.ma jang kardim khoon dadim ke biganegan az ma dozdi nakonan vali hala mibinim na khailia neyateshoon in bood ke enghelab konim ta khoodemoon az keshvaremoon dozdi konim va be esme shahiido janbaze bichare daran hokoomat mikooonan mese …kodoom azadi ke khafaghan gereftim va nemitoonim be in vaz enteghad konim va agaram enteghad konim migan ay zede enghelab ,baba mam shahid dadsim mafghoodi dadim janbaz dadim vali vase in narftan khoon bedan ke in masoolaye keshvar az jibe mardom dozdi konan
  .

  [پاسخ]

 33. nima گفت:

  همش دروغ ما که لیسانس کامپیوتریم هیچ اما یارو که دیپلم کامپیوتره بند پ همه چی رو جا به جا میکنه یا خانواده شهدا یا……….. بریم بمیریم بهتره سنمون هم داره میره بالا

  [پاسخ]

 34. فرهاد گفت:

  من واسه اولین باره دارم شرکت مکنم ا ما از همین الن شک دارم به صحت آکهی اخه همه میکن افراد از گیش تعیین شدن

  [پاسخ]

 35. نام شما گفت:

  با سلام برای مریم خانم
  شاید ۱۸ ساله سربازیش رو معاف شده باشه

  [پاسخ]

 36. مریم گفت:

  سلام. میخاستم بدونم پسر ۱۸ ساله کارت پاین خدمت از کجا باید بیاره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  [پاسخ]

 37. حاج حسین و شرکا گفت:

  جمیعا سلام علیکم خواهر و برادران گرامی مطالب شما را خواندیم و تاسف خوردیم امیدوارم مسئولین مربوط رسیدگی فرمایند. ما که به زور یه دیپلم گرفتیم در اینجا خدا را شاکریم که سالها گذشته موفق به اخذ مدرک نشدیم چنانچه اگر میشدیم الان مثل شریکم نمیدانستم چه کنم علیهذا من به نشانه ا عتراض جلسه را پس خوردن آبمیوه ام ترک خواهم کرد یه آبمیوه پا من ۲۰هزار تومن در اومده فقط به خاطر شما./…

  به امید توفیق روز افزون
  حاج حسین و شرکا

  [پاسخ]

 38. محمد گفت:

  ای بابا هر جا استخدامی هست صدای این خانوما بلنده، بابا تو این شرایط بیکاری بذارید مردها برن سر کار، خدا رو خوش نمیاد شما خانوما کارمند بشید و ما اقایون بیکار و مجرد، بذارید از حجم مردهای بیکار کم بشه اونوقت هم شما ها میرید خونه بخت هم مشکل جمعیت حل میشه، خلاصه بگم مملکت گلستون میشه.

  [پاسخ]

 39. محمد گفت:

  من کارشناس کامپیوتر سخت افزار و فوق نرم افزار دارای سابقه برق صنعتی ومکانیک سیالات مسئول انفورماتیک سن ۲۹ ساله وخدمت رفته تجربه کاری زیاد پس تکلیف ما چیه با این همه تحصیل استعدادو سابقه کار

  [پاسخ]

 40. yasin گفت:

  سلام من همه شرایطا دارم فقط معدلم ۱۲٫۵۱ هست.کاریش نمیشه بکنی؟لطفا جواب بدین.

  [پاسخ]

 41. ali گفت:

  سلام . قابل توجه خانمها که میگن همش آقایون…
  نه خانم اشتباه نکن همش آقایون نیست ، مگه ما آقا نیستیم کجا بهمون کار میدن . شما باید بگید همش آقازادگان . بله آقازادگان با پارتی هم جای آقایون رو گرفتن و هم جای خانمه رو .فقط میتونم بگم متاسفم.

  [پاسخ]

 42. مجتبی گفت:

  دوستان فاصله بین دیپلم و فوق دیپلم ۲ ساله درصورتی که مجتمع اون رو یک سال در نظر گرفته
  کسیانی که این مشکل رو مثل من دارند تا سنشون بخوره خواهشا هم داخل سایت مجتمع و سایت مهجر(محل ثبت نام ) ذکر کنند تا شاید اصلاح بشه
  اگر تعداد زیادی بفرستند احتمال زیاد حل میشه این مشکل

  [پاسخ]

 43. مجتبی گفت:

  سلام هیوا خانوم
  خواهش میکنم منم تند رفتم عذر میخوام
  حق با شماست خیلی از خانواده ها رو هم دیدم که نتونستن و یا نخواستن از این مزایا استفاده کنند

  [پاسخ]

 44. رضا گفت:

  باسلام
  رضاهستم از اصفهان.فوق دیپلم تکنولوژی کنترل دارم گرایش ابزاردقیق(کنترل فرایند).دیپلم برق صنعتی هستم متولد ۶۷آیا میتوانم در آزمون شرکت کنم. توکلت الله

  [پاسخ]

 45. امیر گفت:

  سلام من لیسانس دارم متاهل با یه فسقلی
  خیلی از اینکه تو این آزمون و آزمون ۸۹ نتونستم شرکت کنم ناراحتم جون که طبق این بند شرایط شرکت تو آزمون را ندارم
  ۱٫نداشتن سوء پیشینه کیفری که موجب محرومیت از حقوق اجتماعی شده باشد
  جرم من و خیلی های دیگه همون درس خوندنه به جرم فوق و لیسانس و…
  ولی به نظرم چزاینکه خودمون را حرس کش میکنیم هی سودی نداره چون به خواست خودمن و شرایط داغ اون موقع که میگفتند کجا چی قبول شدی واسشون مهم بود و یجور رقابت چشم وهمچشمی و حسادت رفتیم دانشگاه
  اینم بگم به شخصه همیشه
  اعتقاد به یاری خدا داشتم و هیچوقت درنماندم و هیچوقت هم درنمیمونم
  درپناه امام زمان

  [پاسخ]

 46. امیر و مهدی گفت:

  اینم شانس بد ماست که فقط برق می خوان با الکترونیک پس ما که سخت افزار کامپیوتر و حسابداری خوندیم با معدلهای بالا باید بریم بنائی تازه تمام درس هایی ام که برق و الکترونیک خوندن ما هم خوندیم تازه از اوناهم شاید بیشتر بلد باشیم

  [پاسخ]

 47. هیوا گفت:

  سلا م آقامجتبی،ببخش تندرفتم.میدونم چی میگی.پدر دوستم،جانباز۳۵% هستش،دوستم سال ۸۸بامدرک دیپلم رفت سرکار.البته متولد۶۴هست والان کارمندرسمی اداره برق هست.خودش میگفت که حتی بلدنبودم کامپیوتر رو روشن خاموش کنم.اینم بگم پسرداییم شهیدهست وخانوادش واقعا دارن ازمزایاش استفاده میکنن.داماد داییم جانبازو آزاده هست،سه تا خونه داره،ماشین داره،توی بهترین وضعه،دخترش باهزارتا سهمیه الان دانشگاه علوم پزشکی شیراز،پزشکی درس میخونه.ولی من وخواهرام هیچ سهمیه ای نداشتیم.دانشگاه آزادم درس خوندیم.بخداخیلی جاها اشک ریختم که چرانبایدوضعمون مثل بقیه باشه.اصلا حساب نمیشیم.ترم اول کارشناسی وقتی ازبنیادنامه بردم واسه خوابگاه،مسئول خوابگاه نامه رو پرت کرد تو صورتم.
  شما میگیدازلحاظ مالی واسمون جبران کنن،اتفاقا وقتی واسه وام یا هرچیزدیگه میریم،میگن مگه بقالیه؟همین بنیادسال ۷۳خونه ای که باخون دل ساخته بودیم روبخاطر۵۰۰هزارتومن حراجش کرد.
  اینا واقعیته.کاش کسی صدامو می شنید.جوونیه من تو حسرت گذشت.کاش دیگران تجربه نکنن.

  [پاسخ]

 48. فهیمه گفت:

  yani chi ke hich etelaatiii nemidan ke male khanoomaham hadt ya naaaaaaaa
  badam raho baraye bachehayeee badbakht baz mikonan ta beran daneshghah lisanso foghe lisans begiiran badam seneshooon bere balaaavoo dige natoooonan estekhdam beshaaaaan
  ahhhhhhhhh

  [پاسخ]

 49. مجید گفت:

  غلوم علی جان اگر با لیسانس امتحان بدی بعد که قبول شدی روز مصاحبه ردت می کنند چون قبلش از وزارت علوم استعلام می گیرند من خودم این قضیه را در استخدامی ذوب آهن دیدم که یکی از مصاحبه کننده هارا رد کردند

  [پاسخ]

 50. بدشانس گفت:

  خیلی منتظر این آگهی بودم اما لعنت بر این رشته مهندسی تکنولوژی نرم افزارکامپیوتر که بیشتر جوانان بیچاره کرد هیچ جایی نمیخواد اگر هم بخواد فقط یکی اونم با پارتی قبل از آگهی استخدام شده

  [پاسخ]

 51. غلوم علی گفت:

  اینکه نوشتن دیپلم فقط و فقط می خوان پایه حقوق رو کم بزنن . لیسانسه ها برید ثبت نام کنید و مدرک دیپلمتون رو نشون بدید.

  [پاسخ]

 52. ناشناس گفت:

  افسوس که من من یک کارت پایان خدمت ندارم وگرنه تموم بود با دیپلم عمران کارم جور بود خدایا چرا ؟؟؟

  [پاسخ]

 53. hasan گفت:

  سلام چندوقته منتظره استخدام فولادم ولی ۲۸ سالمه ومعدلم هم نمیرسه خیلی ناراحت شدم!!!!!!!!!

  [پاسخ]

 54. مجتبی گفت:

  هیوا خانوم من چیزایی رو که میبینم میگم
  رشته شما و خاهرتون خب مسلما زمینه کاریش کمه
  اما من خودم سال ۸۷ ذوب آهن قبول شدم برا مصاحبه که رفتم از ۵ نفر سه نفر فرزند شهید بودند چی به اونجا کشیده بودشون؟؟؟؟؟؟؟
  غیر از سهمیه؟؟؟؟؟؟؟
  یا همین جا بخونید چند درصد استخدام متعلق به بنیاد شهیده؟؟؟؟؟چرا؟؟؟؟؟؟؟شهدا رفتند تا کسی بهمون زور نگه و آزادی داشته باشیم نه اینکه خودمون حق خودمون رو پایمال کنیم
  من خواهشم اینه که همجوره به خانواده شهید و جانباز رسیدگی بشه چون جون و عمر و سرمایشون رو برا ما گذاشتند اما دو جا با بقیه مردم هیچ فرقی نکنند
  ۱ – موقع کنکور هیچ سهمیه ای نداشته باشند
  ۲- موقع استخدام کاملا با بقیه برابر باشند و هیچ سهمیه ای نداشته باشند
  به نظرتون توقع زیادیه؟؟؟؟؟؟

  [پاسخ]

 55. سعید گفت:

  چیکار کنم من چقدر بدبختم من چقدر بی چاره ام بازهم لعنت به شانس

  [پاسخ]

 56. سعید گفت:

  لعنت به این شانس

  [پاسخ]

 57. نام شما گفت:

  با سلام واحترام
  اینجانب ۳۱ ساله دیپلم برق دارم وتجربه کار با لیفتراک نیز دارم ضمن اینکه ۹ سال سابقه بیمه دارم خواهشمند است چنانچه شرایط استخدام در شرکت فولاد مبارکه را دارم اطلاع رسانی کنید.
  سپاسگزارم

  [پاسخ]

 58. bkh گفت:

  بچه ها نظرات همتونو خوندم با همتون موافقم و همدرد. چون منم تا این آگهی رو خوندم با ذوق بازش کردم و آه آه آه
  فقط از ته دل آه میکشم برای خودم وشماها…

  [پاسخ]

 59. الهام گفت:

  salam in azmoon faghat vase aghayoone?
  vase khanooma nist?

  [پاسخ]

 60. اسما گفت:

  واسه خانم ها هم هست

  [پاسخ]

 61. هیوا گفت:

  درضمن خواهرم ۳ ساله فارغ التحصیل شده،بمن بگیدکجابهش کاردادن؟بهش گفتن برو منشی دکترشو.آخه منشیه دکترشدن،سواد میخواد؟

  [پاسخ]

 62. هیوا گفت:

  من فرزندجانبازهستم.۲۴سالمه وکارشناس ارشدمهندسی نرم افزارهستم.معدلمم بالا هست.خواهرم کارشناس میکروبیولوژی هست.قابل توجه آقامهدی ومجتبی ،چرا مزخرف میگید؟چرابمن کارنمیدن؟چرامن که فرزند جانبازم نباید یه موبایل درست وحسابی داشته باشم؟چرابایدپدرم مسافرکشی کنه؟چراخونه نداریم؟چراوام جهیزیه بهم نمیدن؟چراباهامون بدبرخوردمیکنن؟هرکس به دروغ به جانبازاوشهدا وفرزندانشون نسبتی بده،میسپرمش به امام حسین

  [پاسخ]

 63. ناهید گفت:

  اقا یعنی چی که لیسانسه ها را نمیگیره…
  خوب ما را با مدرک دیپلممون بگیرید خوب!!

  [پاسخ]

 64. ارش گفت:

  تو رو خدا کسی که عقل کاملی داره این رو بخونه میفهمه که سر کاریه .اخه ما دیپلم شیمی یا متالوژی تو ایران نداریم.تنها چیزی که میشه اثبات کرد همون (بند-پ) پارتی هستش

  [پاسخ]

 65. مهدی گفت:

  به نظر بنده همتون استعداد استخدام رو دارید ولی اون کسی استخدام خواهد شد که از همه بهتر باشه مثلا ۱- فرزند شهید ۲- جانباز بالای ۵۰% در خانواده باشه ۳- درس نخونده باشه بهتر بگم بی سواد باشه ۴- اگر یه مدت اسارت هم داشته بد نیست
  من که راضیم

  [پاسخ]

 66. حميد گفت:

  آزمون فولاد مبارکه از آزمون سراسری دانشگاههای کشور مشکل تره …..
  اما بری توش رفتی دیگه ….

  [پاسخ]

 67. نام شما گفت:

  بهتر است از نیرو های با سابقه بیشتر که در این زمینه کاری تخصص دارند استفاده کنید و سابقه کار تمام شرکتهای مربوطه را قبول کنید نه فقط سابقه فولاد

  [پاسخ]

 68. مجتبی گفت:

  افتضاحه
  شرایط سنی من یک ماه کمه برا یه ماه نباید شرکت کنم
  تا الان دو بار آزمون ذوب آهن قبول شدم اما به بهونه های الکی ردم کردند
  یه بارم نیروگاه متظری مصاحبه ردم کرد
  بچه شهید و جانباز و پارتیا بدونند
  من که راضی نیستم بچه شهید هست که باشه دلیل نمیشه حق من خورده بشه داده بشه به اون
  اون از کنکور دادنمون اونم از استخداممون

  [پاسخ]

 69. محمدرضا گفت:

  واقعا مجید هی درس خوندیم و هی پول دادیم چون خانواده گفتن بخون مثل ما نشین حالا رشته مارو دیپلم و فوق دیپلمشو رو هوا میزنن ولی فوق لیسانسشو نگاه نیمکنن !!!!!!

  [پاسخ]

 70. زهرا گفت:

  فقط واسه آقایونه؟؟

  [پاسخ]

 71. عادل گفت:

  سلام چرا فقط بومی شرایط استخدامی دارن پس غیر بومی ها چی میشن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!۱

  [پاسخ]

 72. مجيد گفت:

  سال پیش قبول شدم ولی مصاحبه ردم کردند، همش با پارتی بازیه

  [پاسخ]

 73. مجید گفت:

  اینم عاقبت درس خوندن و رفتن به دانشگاهه که الان دانشگاه نرفته بودیم فرصت کار بیشتری داشتیم هرکی دانشگاه نرفته وضعیت بهتری داره من خودم فوق لیسانس دارم رشته ام هم فنی هست ولی هیچ کجا کار نیست واقعا جای تاسفه که بعد این همه زحمت هیچ جایگاهی در بازار کار نداشته باشی و تو جامعه به چشم ترحم بهت نگاه کنند

  [پاسخ]

 74. MBT گفت:

  شناس بد من کادانی شیمی نمی خواد . این مدرک ما هم باد کرد رو دستمون.

  [پاسخ]

 75. محمد گفت:

  من جوشکار TIGوMIGوانواع استنلس ها هستم واز شرکت ناظران یکتا هم سرتیفیکیت دارم اما دیپلمم توی این رشته ها نیست گرایش هنره اما دوره های زیادی از جوش رفتم واطلاعات زیادی در ای ن زمینه دارم میتونم تو آزمون شرکت کنم ؟

  [پاسخ]

 76. صابری گفت:

  من فوق لیسانس مکانیکم و با کمال میل حاضرم همون کاری رو که فوق دیپلم مکانیک قرار انجام بده انجام بدم،اما افسوس که تحصیل و تحصیلکردها تا این حد بی ارزش شدن که حتی از چنین موقعیتایی هم محرومند.واقعا افسوس……….

  [پاسخ]

 77. علي گفت:

  چقدر منتظر آزمون مجتمع فولاد بودم ولیی دیپلم یا فوق دیپلم کامپیوتر نداره. لعنت به این رشته

  [پاسخ]

 78. الكاپو گفت:

  جالب بود

  [پاسخ]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *