خانه » استخدام در استان اصفهان » استخدام شرکت فنی مهندسی فنکار ایمن سپاهان

استخدام شرکت فنی مهندسی فنکار ایمن سپاهان

متن آگهی:

شرکت فنی مهندسی فنکار ایمن سپاهان در شهر اصفهان به یک نفر نیرو آشنا به امور قراردادهای پیمانکاری، تهیه استعلام قیمت ها و شرکت در مناقصات نیاز دارد.
مدرک: کارشناسی مهندسی مکانیک یا عمران و ترجیحا کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی 
متقاضیان واجد شرایط حداکثر تا پایان زمان اداری ۲۸/۱۲/۹۶ ابتدا رزومه خود را به شماره تلگرام ۰۹۳۷۲۳۱۰۱۶۱ ارسال نمایند و پس از بررسی و پذیرش از آنها جهت انجام مصاحبه حضوری دعوت به عمل خواهد آمد.
 آدرس: اصفهان بلوار کشاورز ساختمان پردیس شرکت فنکار ایمن سپاهان تلفن: ۰۳۱۳۷۷۷۸۳۶۹
کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.