خانه » استخدام در استان فارس » آگهی استخدام شرکت فرآور های لبنی رامک

آگهی استخدام شرکت فرآور های لبنی رامک

متن آگهی:

شرکت فرآور های لبنی رامک شیراز جهت تکمیل و تقویت نیروی انسانی خود از داوطلبین استخدام به شرح ذیل دعوت همکاری می نماید .

  •  ردیف ۱- کارشناس صنایع غذایی ، مهندس صنایع غذایی ، کارشناس آقا ، حداکثر سن ۳۵ سال
  • ردیف ۲ – کارشناس باززاریابی و تبلیغات ، مدیریت ( گرایش بازاریابی ) ، مدیریت بازرگانی ، کارشناسی و کارشناسی ارشد آقا ، حداکثر سن ۳۵ سال ، سایر رشتها ها با سابقه کار مرتبط نیز مورد قبول می باشد .

از داوطلبین محترم در خواست می شودحداکثر تا تاریخ ۵ آذر ماه ۹۲ شرح مختصری از سوابق خود را به آدرس زیر ارسال نمایند .درقسمت عنوان ایمیل ،حتما عنوان شغل درج گردد :

آدرس ایمیل: hr@ramakdairy.com

اطلاعات تماس

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *