خانه » استخدام در استان هرمزگان » استخدام در استان هرمزگان » آگهی استخدام شرکت صنایع کشتى سازى عظیم گسترش هرمز

آگهی استخدام شرکت صنایع کشتى سازى عظیم گسترش هرمز

متن آگهی:

شرکت صنایع کشتى سازى عظیم گسترش هرمز در نظر دارد به منظور تامین بخشى از نیروى انسانى مورد نیاز خود از بین داوطلبین واجد الشرایط ترجیحا بومى و داراى مدرک تحصیلى کارشناس حسابدارى و کارشناس صنایع با حداقل دو سال سابقه کار مرتبط پس از انجام مصاحبه هاى تخصصى ، گزینش و معاینات پزشکى براساس مقررات به صورت قراردادى جذب نماید.
علاقمندان جهت اطلاعات بیشتر و دریافت فرم استخدام از تاریخ درج این آگهى حداکثر به مدت یک هفته همه روزه بجز ایام تعطیل به
آدرس : ۳۷ کیلومترى غرب بندرعباس منطقه ویژه اقتصادى کشتى سازى خلیج فارس – شرکت صنایع کشتى سازى عظیم گسترش هرمز مراجعه فرمایند
روابط عمومى شرکت صنایع کشتى سازى عظیم گسترش هرمز

اطلاعات تماس

  • نشانی: 37 كيلومترى غرب بندرعباس منطقه ويژه اقتصادى كشتى سازى خليج فارس - شركت صنايع كشتى سازى عظيم گسترش هرمز
  • وبسایت: agh.co.ir
کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *