خانه » استخدام در استان اصفهان » آگهی استخدام شرکت سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران(تمدید مهلت ثبت نام)

آگهی استخدام شرکت سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران(تمدید مهلت ثبت نام)

متن آگهی:

آگهی استخدام شرکت سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران

شرکت سرمایه‌گذاری صنایع شیمیایی ایران (سهامی عام) واقع در اصفهان در نظر دارد جهت تأمین منابع انسانی مورد نیاز خود تعدادی از آقایان واجدشرایط را پس از برگزاری آزمون کتبی ، مصاحبه تخصصی ، بررسی صلاحیت عمومی و انجام معاینات پزشکی طب صنعتی به صورت قراردادی دعوت به همکاری نماید.

 • شهرهای مورد نیاز: اصفهان
 • تعداد نیروی مورد نیاز : ۱۵۴ نفر
 • تاریخ انقضا :۱۳ خرداد ماه ۹۲

——————————————————————————————————————————-

متن اگهی

اطلاعیه شماره ۲

اطلاعیه شماره دو : مهلت ثبت‌نام در آزمون، تا پایان روز دوشنبه ۱۳ خردادماه ۱۳۹۲ تمدید گردید.
 

اطلاعیه شماره ۱

جهت مشاهده منابع آزمون استخدامی شرکت صنایع شیمیایی ایران اینجا کلیک نمایید

شرکت سرمایه‌گذاری صنایع شیمیایی ایران (سهامی عام) واقع در اصفهان در نظر دارد جهت تأمین منابع انسانی مورد نیاز خود تعدادی از آقایان واجدشرایط را پس از برگزاری آزمون کتبی ، مصاحبه تخصصی ، بررسی صلاحیت عمومی و انجام معاینات پزشکی طب صنعتی به صورت قراردادی دعوت به همکاری نماید:الف) شرایط عمومی:
۱- تابعیت کشور جمهوری اسلامی ایران
۲- التزام و اعتقاد به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و قانون اساسی
۳- داشتن سلامت کامل جسمانی به تشخیص طب صنعتی شرکت
۴- داشتن حداکثر ۲۵ سال سن برای مقطع تحصیلی دیپلم (متولدین ۱/۴/۱۳۶۷ به بعد)، ۲۷ سال برای مقطع تحصیلی فوق دیپلم (متولدین ۱/۴/۱۳۶۵ به بعد)، ۳۰ سال برای مقطع تحصیلی لیسانس (متولدین ۱/۴/۱۳۶۲ به بعد) و ۳۲ سال برای مقطع تحصیلی فوق لیسانس (متولدین ۱/۴/۱۳۶۰ به بعد).
تبصره ۱: در صورتی که متقاضی سابقه کار مرتبط داشته باشد حداکثر ۳ سال از سوابق قبلی به حداکثر سن قید شده در بند ۴ اضافه خواهد شد.
تبصره ۲: مدت خدمت نظام وظیفه به حداکثر سن اضافه می‌شود.
۱- داشتن کارت پایان خدمت یا معافیت غیر پزشکی
۲- نداشتن سوء پیشینه کیفری
۳- عدم اعتیاد به مواد مخدر و دخانیاتب) شرایط اختصاصی:
۱- دارا بودن یکی از مدارک تحصیلی مندرج در جدول زیر:
ردیف مقطع تحصیلی رشته تحصیلی تعداد توضیح
۱ دیپلم علوم تجربی- ریاضی و فیزیک- فنی و حرفه­ای – کاردانش ۱۰ نفر قرارداد از طریق شرکت تابعه
۲ کاردانی مکانیک (ماشین ابزار،مکانیک خودرو،مکانیک صنایع،ماشین آلات صنایع ،جوشکاری،تاسیسات،نقشه کشی و طراحی صنعتی) ۱۴نفر قرارداد از طریق شرکت صنایع شیمیایی ایران
۳ کاردانی الکتروتکنیک(تاسیسات الکتریکی،برق صنعتی،قدرت گرایش توزیع،قدرت گرایش پست و انتقال،برق و تاسیسات ماشینهای الکتریکی(تعمیر ونگهداری ماشینهای الکتریکی) ۵ نفر قرارداد از طریق شرکت صنایع شیمیایی ایران
۴ کاردانی الکترونیک(الکترونیک عمومی،الکترونیک و ابزاردقیق) ۵ نفر قرارداد از طریق شرکت صنایع شیمیایی ایران
۵ کاردانی صنایع شیمیایی(صنایع شیمیایی-بهره برداری پالایش گاز) ۲۲ نفر قرارداد از طریق شرکت صنایع شیمیایی ایران
۶ کارشناسی مهندسی شیمی (کلیه گرایش­ها به استثناء پلیمر و صنایع غذایی) ۴ نفر قرارداد از طریق شرکت صنایع شیمیایی ایران
۷ کارشناسی مهندسی برق (قدرت) ۳ نفر قرارداد از طریق شرکت صنایع شیمیایی ایران
۸ کارشناسی مهندسی برق(الکترونیک ،کنترل ، مخابرات) ۱نفر قرارداد از طریق شرکت صنایع شیمیایی ایران
۹ کارشناسی حسایداری ۱ نفر قرارداد از طریق شرکت صنایع شیمیایی ایران (محل کار دفتر تهران)
۱۰ کارشناسی یاکارشناسی ارشد حقوق ۱ نفر قرارداد از طریق شرکت صنایع شیمیایی ایران
۱۱ کارشناسی یاکارشناسی ارشد مهندسی مواد (متالورژی) ۱ نفر قرارداد از طریق شرکت صنایع شیمیایی ایران
۱۲ کارشناسی یاکارشناسی ارشد شیمی (محض+ کاربردی+ آلی+تجزیه) ۶ نفر قرارداد از طریق شرکت صنایع شیمیایی ایران
۱۳ کارشناسی یاکارشناسی ارشد مهندسی مکانیک (کلیه گرایش­ها) ۲ نفر قرارداد از طریق شرکت صنایع شیمیایی ایران
۱۴ کارشناسی ارشد مهندسی شیمی (کلیه گرایش­ها به استثناء پلیمر و صنایع غذایی) ۲ نفر قرارداد از طریق شرکت صنایع شیمیایی ایران
جمع کل ۷۷ نفر
۲- دارا بودن حداقل معدل ۱۳ برای مقاطع دیپلم ، فوق دیپلم و لیسانس.
۳- دارا بودن حداقل معدل ۱۵ برای مقطع فوق لیسانس
تبصره: خانواده ایثارگران (فرزندان شاهد و فرزندان جانبازان بالای ۲۰%) و فرزندان کارکنان شرکت (اعم از شاغل یا بازنشسته) از شرط معدل و شرط سنی معاف می باشند.ج) سایر شرایط:
۱- مدارک تحصیلی متقاضیان بایستی حداکثر تا تاریخ ۳۱/۰۳/۱۳۹۲ به طور قطعی صادر شده و مدارک صادره حاوی رشته و گرایش تحصیلی، معدل و تاریخ قطعی فراغت از تحصیل و مشخصات خود داوطلب باشد. بدیهی است به گواهی‌های فراغت از تحصیل صادره برای حوزه نظام وظیفه و یا فاقد معدل و یا عدم صدور قطعی و یا  صدور مشروط ترتیب اثر داده نخواهد شد و در صورت ثبت‌نام در مرحله بعدی از لیست متقاضیان حذف خواهند شد.
۲- متقاضیانی که صدور قطعی مدرک تحصیلی و یا کارت پایان خدمت نظام و یا معافیت دائم آنان بعد از تاریخ ۳۱/۰۳/۱۳۹۲باشد مجاز به ثبت‌نام نمی‌باشند.
۳- مدارک تحصیلی معادل، آموزش باز و مکاتبه‌ای و سایر مواردی که پذیرش دانشجو خارج از آزمونهای سراسری سازمان سنجش و یا خارج از آزمونهای سراسری دانشگاه آزاد و یا دانشگاه جامع علمی کاربردی باشد قابل قبول نبوده و متقاضیان حق ثبت‌نام نخواهند داشت.
۴- در خصوص مقاطع تحصیلی دیپلم و فوق دیپلم ، فارغ‌التحصیلان بالاتر حق شرکت در آزمون استخدامی مقاطع پایین‌تر را نخواهند داشت و در صورت کتمان واقعیت و قبولی حتی در صورت جذب، استخدام آنان کان‌لم‌یکن خواهد شد.
۵- برای افرادی که جذب خواهند شد امکان سرویس ایاب و ذهاب جهت رفت و برگشت به شرکت سرمایه‌گذاری صنایع شیمیایی ایران و بالعکس حداکثر تا شعاع ۵۰ کیلومتری این شرکت و صرفاً در مسیرهایی که شرکت تعیین می‌نماید وجود خواهد داشت.
۶- شرکت سرمایه‌گذاری صنایع شیمیایی ایران هیچ‌گونه تعهدی در قبال تأمین اسکان و یا منزل مسکونی سازمانی برای پذیرفته‌شدگان نخواهد داشت.
۷- استخدام شوندگان بایستی ۵ سال تعهد محضری جهت  خدمت در شرکت ارائه نمایند.د) مدارک مورد نیاز:
۱- تکمیل فرم اینترنتی تقاضای ثبت‌نام
۲- اسکن عکس ۴×۳ جدید با فرمت JPG و حداقل تعداد پیکسل ۳۰۰×۲۰۰
۵- اسکن پشت و روی کارت ملی با حجم حداقل ۵۰ کیلو بایت
۴- اسکن پشت و روی کارت پایان خدمت یا معافیت غیر پزشکی با حجم حداقل ۵۰ کیلو بایت
۵- پرداخت الکترونیکی مبلغ ۱۲۰٫۰۰۰ ریال بابت شرکت در آزمون کتبی از طریق درگاه اینترنتی در سایتهای مذکور .ه) نحوه ثبت‌نام:
واجدین شرایط می‌توانند ازتاریخ ۳۰/۰۲/۱۳۹۲ تا تاریخ ۰۸/۰۳/۱۳۹۲ بامراجعه به سایتهای اینترنتیwww.iciiclab.com یا www.iciicazmoon.ir نسبت به تکمیل فرم درخواست ثبت‌نام و شرکت درآزمون استخدامی اقدام و کد رهگیری دریافت نمایند.و) زمان توزیع کارت ، تاریخ و محل برگزاری آزمون:
۱- متقاضیان واجد شرایطی که اقدام به ثبت‌نام و دریافت کد رهگیری نموده‌اند می‌بایستی از تاریخ ۱۰/۰۴/۱۳۹۲ تا تاریخ ۱۲/۰۴/۱۳۹۲ با مراجعه به سایتهای مذکور و با درج کد رهگیری اقدام به چاپ و دریافت کارت ورود به جلسه آزمون کتبی نمایند.
۲- در صورت وجوداشکال در اطلاعات مندرج بر روی کارت ورود به جلسه آزمون، لازم است متقاضیان در تاریخ ۱۳/۰۴/۱۳۹۲ به باجه رفع نقص واقع در ساختمان آموزش دانشگاه اصفهان مراجعه و جهت رفع نقص  اقدام نمایند.
۳- تاریخ برگزاری آزمون ورودی روز جمعه به تاریخ ۱۴/۰۴/۱۳۹۲ می باشد و در صورت ایجاد تغییر در این تاریخ مراتب از طریق سایتهای اعلام شده اطلاع رسانی خواهد شد.
۴-محل برگزاری آزمون دانشگاه اصفهان می باشد.
ضمناً هر گونه اطلاع‌رسانی در خصوص آزمون از طریق سایتهای مذکور صورت می‌پذیرد و لازم است متقاضیان به صورت مستمر به آدرس سایتهای فوق مراجعه نمایند.
کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

۷ دیدگاه تاکنون.

 1. احسان گفت:

  مارو قبول نکردن

  [پاسخ]

 2. محمد جواد گفت:

  بالاترین حقوقش چقدره؟ آیا میشه بعد یک سال مدرک بالاترم رو ارائه کنم؟

  [پاسخ]

 3. سعید گفت:

  سلام- آقا من ۰٫۵ نمره معدل کم دارم-به هیچ وجه نمیتونم شکت کنم؟

  [پاسخ]

 4. ali گفت:

  amool شما چه رشته و چه مقطعی هستید؟ساکن اصفهانید؟میشه تو شرکت مدرک تعدیل کرد؟اگه بخوایم بعداز یکسال انصراف بدیم چه مشکلی ممکنه برامون پیش بیاد؟

  [پاسخ]

 5. amool گفت:

  من خودم الان توی این شرکت مشغول بکارم(استخدامیه آزمون پارسال) شرکت بدی نیست (به نظر من خوبه) زمان استخدام ما تا اونجا که میدونم پارتی بازی اصلا نشد و این استخدامش هم به خاطر باز نشست شدن کارکنانش به خاطر سختی کاره(۲۰ ساله) که به مرور داره نیرو میگیره سال دیگه هم یه استخدامی دیگه داره ولی یه سری شرایط داره که لازمه بهتون اطلاع بدم کسانی که در این شرکت استخدام شوند تا ۴ ماه حقوق حداقل اداره کار رو دارند و از ماه پنجم اگه فوق دیپلم باشین بدون اضافه کار حقوق خالصتون ۷۵۰ و اگه لیسانس باشین بدون اضافه کار حقوق خالصتون ۸۲۰ است (کارانه و پاداش ها بتون تا یکسال تعلق نمی گیره ولی به مناسبتهای مختلف هر دفعه یه ۲۰۰ تومنی میده( به شرط وجود مناسبت در اون ماه)) و از شروع سال دوم استخدام کارانه هم به شما داده میشه ( برای فوق دیپلم سالی ۱۵ درصد و برای کارشناسان سالی ۲۰درصد مقدار محاسبه شده!! که فکر می کنم مقدار محاسبه شده حدود سه ماهی یه تومن است یعنی سه ماهی ۲۰۰ برای سال دیگه و همچنین یه سری پاداش ها هم فعال میشه ولی قرار دادهاش سه ماهه شش ماهه و یکساله است(بسته به امتیاز شما) و بعد ۲۰ سال به خاطر سختی کار باز نشست میشی. اینم بگم که شرکتش خصوصیه(ماله سهامدارها یعنی مردم) ولی به شدت پولدار و به نظر من تنها ایرادش قراردادهای کوتاه مدتش است البته بسته به طرز فکر شما این میتونه ایراد بزرگی باشه )

  [پاسخ]

 6. وحید گفت:

  با سلام این شرکت قرارداد سه ماه می بنده ولی تعهد ۵ ساله با ۱۰ملیون سفته و ۱۰میلیون چک میگیره و تا ۴ ماه از مهندس تا دیپلم ۴۸۷ تومان حقوق میده و تو اون مدت قراردادش یک ماهست لازمه بدونین که اکثر استخدامی های سال پیش انصراف دادند

  [پاسخ]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *