خانه » استخدام در استان تهران » آگهی استخدام شرکت توسعه صنعتی و معدنی کانی نوید پارس

آگهی استخدام شرکت توسعه صنعتی و معدنی کانی نوید پارس

متن آگهی:

شرکت توسعه صنعتی و معدنی کانی نوید پارس از شرکتهای زیرمجموعه سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی کارکنان صنعت نفت به منظور تکمیل کادر پرسنلی خود در تهران از واجدین شرایط در سمتهای ذیل دعوت به همکاری می نماید.

ردیف عنوان رشته شغلی مدارک تحصیلی مهارتهای مورد نیاز سابقه کار جنسیت
          ۱ کارشناس فرآوری کد ۱۰۰۱ لیسانس یا فوق لیسانس مهندسی معدن (گرایش فرآوری) یا مهندسی متالورژی (گرایش استخراج) سابقه کار مفید در معادن یا فرآوری کانی های فلزی و غیرفلزی و آشنایی به زبان انگلیسی حداقل ۱۰ سال سابقه مرتبط آقاخانم
          ۲ کارشناس صنایع کد ۱۰۰۲ لیسانس یا فوق لیسانس مهندسی صنایع سابقه کار در زمینه کنترل پروژه و تسلط کامل به نرم افزار Comfar و تدوین طرح توجیهی حداقل ۵ سال سابقه مرتبط آقاخانم
          ۳ کارشناس معدن کد ۱۰۰۳ لیسانس یا فوق لیسانس معدن( گرایش اکتشاف یا استخراج) آشنایی با نرم افزار Data Mine یا نرم افزار مشابه و آشنایی به زبان انگلیسی حداقل ۵ سال سابقه مرتبط  آقا
  • متقاضیان با مدارک تحصیلی از دانشگاههای معتبر و تجربه مرتبط از اولویت استخدامی برخوردار می باشند.
  • متقاضیان میتوانند فرم پرسشنامه استخدامی شرکت کانی نوید پارس را از پائین دریافت و پس از تکمیل برای ما ارسال نمایند.
  • واجدین شرایط می توانند تا ۲۰ روز از تاریخ درج آگهی رزومه کامل خود را به شماره  ۸۸۶۱۲۷۵۷ فاکس و یا به پست الکترونیکی jobs@kanico.ir  ارسال نمایند.
  • متقاضیانی که از طریق پست الکترونیکی مشخصات خود را ارسال میکنند در قسمت موضوع کد مربوط به رشته شغلی خود را وارد کنند.

فرم استخدام

اطلاعات تماس

  • تلفن: فاکس : ۸۸۶۱۲۷۵۷
  • ایمیل: jobs@kanico.ir
  • وبسایت: kanico.ir
کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *