خانه » استخدام در استان کرمان » آگهی استخدام شرکت توسعه آهن و فولاد گل گهر (تمدید مهلت ثبت نام)

آگهی استخدام شرکت توسعه آهن و فولاد گل گهر (تمدید مهلت ثبت نام)

متن آگهی:

۷ آبان ۹۲ – زمان ثبت نام تمدید شد

زمان ثبت نام نیروی قراردادی شرکت توسعه آهن و فولاد گل گهر تا روز جمعه ۱۰ آبان ۹۲ تمدید گردید.

شرکت توسعه آهن و فولاد گل گهر (سهامی خاص ) در راستای سند چشم انداز سال  ۱۳۹۸ خود برای تولید سه میلیون تن فولاد کیفی و در اولین گام به منظور راه اندازی کارخانه مگا‌مدول ۱٫۷ میلیون تنی تولید آهن اسفنجی، در نظر دارد جهت تکمیل نیروی انسانی مورد نیاز خود، شرکت های تابعه و پیمانکاران تعداد ۱۹۶ نفر، در مقاطع فوق لیسانس، لیسانس، فوق دیپلم و دیپلم به شرح جداول شماره (۱) ، (۲) ، (۳) و (۴)  را از طریق برگزاری آزمون کتبی، مصاحبه تخصصی، روانشناختی  و گزینش به صورت قراردادی جذب نماید.
افرادی که متقاضی شرکت در آزمون می باشند، می توانند جهت ثبت نام از تاریخ درج آگهی تا تاریخ ۹۲/۰۸/۰۴  پس از مطاله دقیق مفاد آگهی و با توجه به شرایط ذکر شده نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

رشته­ ها و گرایش­های تحصیلی مورد نیاز در مقطع فوق لیسانس
ردیف مدرک تحصیلی تعداد جنسیت توضیحات
۱  کارشناس ارشد متالورژی ۱ مرد سه سال سابقه کار
۲ کارشناس ارشد ایمنی صنعتی ۱ مرد  سه سال سابقه کار
۳ کارشناس ارشد مهندسی صنایع ۲ مرد  سه سال سابقه کار
۴ کارشناس ارشد مکانیک ۲ مرد  سه سال سابقه کار
۵ کارشناس ارشد شیمی تجزیه ۱ مرد/ زن  سه سال سابقه کار

 

رشته­ ها و گرایش­های تحصیلی مورد نیاز در مقطع لیسانس
ردیف مدرک تحصیلی تعداد جنسیت توضیحات
۱ کارشناس مدیریت کلیه گرایشها ۴ مرد/ زن
۲ کارشناس ایمنی ۱ مرد
۳ مهندس برق گرایش کنترل ۱ مرد  سه سال سابقه کار
۴ مهندس برق گرایش کنترل ۱ مرد
۵ مهندس برق گرایش قدرت ۱ مرد  سه سال سابقه کار
۶ مهندس برق گرایش قدرت ۱ مرد
۷ مهندس متالورژی ۲ مرد سه سال سابقه کار
۸ مهندس متالورژی ۱ مرد
۹ مهندس شیمی ۱ مرد/ زن سه سال سابقه کار
۱۰ مهندس شیمی ۲ مرد/ زن
۱۱ مهندس صنایع ۶ مرد/ زن
۱۲ مهندس مکانیک جامدات ۲ مرد سه سال سابقه کار
۱۳ مهندس مکانیک جامدات ۲ مرد
۱۴ مهندس مکانیک سیالات ۱ مرد
۱۵ کارشناس شیمی تجزیه /شیمی آزمایشگاهی ۱ مرد/ زن

 

رشته ­ها و گرایش­های تحصیلی مورد نیاز در مقطع فوق دیپلم
ردیف مدرک تحصیلی تعداد جنسیت توضیحات
۱ فوق دیپلم برق ۱۰ مرد
۲ فوق دیپلم شیمی آزمایشگاهی ۴ مرد  دو سال سابقه کار
۳ فوق دیپلم شیمی آزمایشگاهی ۴ مرد
۴ فوق دیپلم مکانیک ۳۲ مرد
۵ فوق دیپلم مکانیک ۴ مرد دو سال سابقه کار
۶ فوق دیپلم ریخته گری ۳۶ مرد
۷ فوق دیپلم ریخته گری ۴ مرد دو سال سابقه کار
۸ فوق دیپلم نقشه کشی ۲ مرد/ زن
۹ فوق دیپلم ایمنی ۵ مرد

 

رشته­ ها و گرایش­های تحصیلی مورد نیاز در مقطع دیپلم
ردیف مدرک تحصیلی تعداد جنسیت توضیحات
۱ دیپلم کلیه رشته ها ۱۸ مرد  بومی سیرجان
۲  دیپلم برق ۸ مرد  بومی سیرجان
۳ دیپلم مکانیک ۱۵ مرد  بومی سیرجان
۴ دیپلم کلیه رشته ها (کارگر نظافت صنعتی) ۲۰ مرد  بومی سیرجان

 

شرایط شرکت در آزمون:

۱-      شرایط عمومی:

۱-۱-تابعیت نظام جمهوری اسلامی ایران

۱-۲- تدیّن به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور مصرّح در قانون اساسی

۱-۳- دارا بودن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی ویا معافیت دائم برای متقاضیان مرد

۱-۴-عدم اشتهار به فساد اخلاقی، نداشتن سابقه محکومیت و سوء پیشینه کیفری که موجب محرومیت از حقوق اجتماعی شده باشد. (با تأیید مراجع ذی‌صلاح)

۱-۵- عدم تعهد اشتغال در دستگاهها، مؤسسات و شرکتها و کلیه نهادها و ارگان­ها به هر شکل ممکن

۱-۶- داشتن تندرستی و توانایی کامل جسمی و روانی به تأیید امور ایمنی و بهداشت شرکت توسعه آهن و فولاد گل گهر

۱-۷- عدم اعتیاد به مواد مخدر (با تایید مراجع ذی صلاح)

دانلود سوالات استخدامی شرکت فولاد گل گهر

۲-      شرایط سنی:

۲-۱- حداکثر سن مجاز برای داوطلبان دیپلم ۲۴ سال(۱۳۶۸/۰۷/۰۱و بعد از آن)، فوق دیپلم ۲۶ سال (متولدین ۱۳۶۶/۰۷/۰۱ و بعد از آن)،  برای داوطلبان لیسانس ۳۰ سال (متولدین  ۱۳۶۲/۰۷/۰۱ و  بعد از آن)، برای داوطلبان فوق لیسانس ۳۲ سال (متولدین ۱۳۶۰/۰۷/۰۱ و بعد از آن) می­باشد.

۲-۲-مدت زمان خدمت سربازی به حداکثر سن مجاز داوطلبان افزوده خواهد شد.

۲-۳- به ازای هر سال سابقه کار معتبر و مرتبط در واحدهای پیمانکاری شرکت توسعه آهن و فولاد گل گهر سیرجان­ که به تأیید سازمان تأمین اجتماعی رسیده باشد، یک سال و حداکثر ۵ سال  به حداکثر سن مجاز فوق افزوده خواهد شد.

۲-۴-سابقه کار مفید و مرتبط مندرج در جداول شماره (۱،۳،۲،۴) که به تایید سازمان تامین اجتماعی (مهر شده) رسیده باشد، به حداکثر سن مجاز فوق افزوده خواهد شد.

۲-۵-  شرط حداکثر سن در خصوص ایثارگران با رعایت موارد ذیل افزایش می یابد :

۲-۵-۱-  داوطلبانی که در جبهه‌های نبرد حق علیه باطل به صورت داوطلب خدمت نمودند به میزان مدت حضور در جبهه و همچنین در صورت مجروحیت مدت بستری شدن و یا استراحت پزشکی آنان به حداکثر سن اضافه می‌شود.

۲-۵-۲- داوطلبانی که در طول جنگ تحمیلی به اسارت دشمن بعثی و یا گروههای ضد انقلاب درآمده‌اند به میزان مدت اسارت و حضور در جبهه به حداکثر سن اضافه می‌شود.

۲-۵-۳- افراد خانواده شهدا و جاویدالاثرها(همسر و فرزندان)، جانبازان بالای ۲۵ درصد و آزادگان به میزان ۵ سال به حداکثر سن اضافه می‌شود.

۲-۶-  در هر حال و تحت هیچ شرایطی حداکثر سن داوطلبان برای دارندگان مدرک تحصیلی دیپلم ۲۸ فوق دیپلم از ۳۲ سال و لیسانس از ۳۸ سال و فوق لیسانس از ۴۰ سال نبایستی تجاوز نماید.

۳-           شرایط معدل:

۳-۱-   داشتن حداقل معدل کل۱۲برای فارغ التحصیلان مقطع دیپلم ( به غیر از دیپلم نظافت صنعتی ) ۱۳برای فارغ التحصیلان مقطع تحصیلی فوق دیپلم و لیسانس و ۱۴ برای فارغ التحصیلان مقطع فوق لیسانس٫

۴-     شرایط مدرک تحصیلی:

۴-۱-مدارک دانشگاهی کسانی برای شرکت در آزمون قابل قبول است که از طریق آزمونهای سراسری دانشگاهها و مراکز آموزش عالی موفق به ورود شده باشند و یا از دانشگاههای معتبر خارج از کشور، مدارک مورد تایید وزارت علوم تحقیقات و فناوری را دریافت کرده باشند.

۴-۲-  دارا بودن مدرک تحصیلی و یا گواهی فراغت از تحصیل که در آن مقطع، رشته و گرایش تحصیلی، معدل و تاریخ فراغت از تحصیل ذکر شده باشد. (گواهی تحصیلی یا لغو معافیت تحصیلی صادره برای حوزه نظام وظیفه مورد قبول نخواهد بود).

۴-۳- تایید مدارک فارغ التحصیلان دانشگاه­های آزاد اسلامی از سوی دفتر امور فارغ التحصیلان سازمان مرکزی آن دانشگاه و فارغ التحصیلان خارج از کشور از طرف وزارت علوم تحقیقات و فناوری، الزامی است.

۴-۴-   مدارک تحصیلی فارغ التحصیلان دانشگاه پیام نور می بایست از طریق سازمان مرکزی پیام نور و با درج پذیرش از طریق آزمون سراسری و با ذکر معدل کل صادر گردیده باشد.

تذکر: مدرک تحصیلی داوطلبانی که تاریخ فراغت از تحصیل یا تاریخ فراغت از خدمت نظام وظیفه و کارت معافیت دائم ­آنان بعد از تاریخ برگزاری مصاحبه باشد به هیچ وجه مورد پذیرش قرار نمی گیرد.

۵-     اولویت­های جذب:

۵-۱- اختصاص ۱۰% کل پذیرفته شدگان به افراد درجه یک خانواده معزز شاهد و جانبازان بالای ۲۵% می باشد مشروط بر این که حداقل ۶۰% کل امتیاز نفر اول پذیرفته شده در آزمون را کسب کرده باشد.

۵-۲- در شرایط مساوی اولویت جذب با افراد بومی شهرستان سیرجان و سپس سایر شهرستان های استان کرمان می باشد. (بومی به افرادی گفته می‌شود که محل تولد و یا محل اخذ دو مقطع تحصیلی آنها شهرها و مناطق استان کرمان باشد).

۵-۳- در شرایط مساوی اولویت با افرادی است که دارای معدل بالاتری هستند.

۶-     نحوه ثبت نام و مهلت آن:

داوطلبان از تاریخ درج این آگهی حداکثر تا پایان روز شنبه ۹۲/۰۸/۰۴ فرصت خواهند داشت به ترتیب ذیل برای شرکت در آزمون ثبت نام نمایند. (مهلت مذکور قابل تغییر نخواهد بود).

۶-۱-  مطالعه دقیق آگهی و شرایط مندرج در آن

۶-۲-  واریز مبلغ ۳۰۰،۰۰۰ ریال (سیصد هزارریال) به صورت الکترونیکی(در مراحل ثبت نام) به‌عنوان حق ثبت نام به حساب ۰۳۰۴۹۱۲۲۲۷ بانک تجارت به نام امور پشتیبان درآمد اختصاصی دانشگاه صنعتی شریف .

          *  وجه واریزی به هیچ عنوان مسترد نخواهد شد.

دانلود سوالات استخدامی شرکت فولاد گل گهر

تبصره ۱ : هر فرد تنها حق ثبت نام و شرکت در آزمون یک مقطع، رشته و گرایش را دارد.

۶-۳-  داوطلبان جهت ثبت نام حتما موارد ذیل را اسکن کرده و فایل آن را به هنگام ثبت نام به همراه داشته باشند. (حجم عکس ۴×۳ نباید بیشتر از ۴۰ کیلوبایت و بقیه موارد اسکن شده نباید بیشتر از ۸۰ کیلوبایت باشد)

 • عکس داوطلب ۴×۳
 • گواهی تحصیلی
 • کارت ملی
 • کارت پایان خدمت وظیفه عمومی ویا معافیت دائم برای متقاضیان مرد
 • سوابق مورد نیاز با ارائه مستندات مربوط به پرداخت حق بیمه مورد تایید سازمان تامین اجتماعی
 • مدارک ایثارگری موضوع بند ۲-۵

۶-۴-  ثبت و تکمیل مشخصات و اطلاعات خواسته شده مطابق با فرم موجود به طور صحیح و دقیق و دریافت کد رهگیری پس از اتمام مراحل ثبت نام اینترنتی ضروری می‌باشد.

۶-۵-  داوطلبان باید یک هفته پس از ثبت نام به سایت مذکور مراجعه کرده با ورود کد رهگیری (با کلیک بر روی پیگیری و مشاهده اطلاعات ثبت شده) از وضعیت ثبت نام نهایی خود مطلع شوند و جهت چاپ صفحه تاییدیه نهایی ثبت نام خود اقدام نمایید.

۶-۶-  تاریخ دریافت کارت ورود به جلسه، زمان، مکان و نحوه برگزاری آزمون در سایت مذکور اعلام می­گردد.

تبصره ۲ : لازم است داوطلبان گرامی در مرحله ثبت نام اینترنتی در تکمیل اطلاعات دقت نمایند. مسئولیت درستی اطلاعات وارد شده به‌عهده داوطلب بوده و پس از اعلام نتایج مرحله اول آزمون، دعوت شدگان برای مصاحبه بایستی اصل مدارک خواسته شده و کپی آنها را به همراه داشته باشند.

۷-     نحوه برگزاری آزمون:

۷-۱-  آزمون بصورت چهارگزینه‌ای و با احتساب نمره منفی برای پاسخ‌های نادرست برگزار می‌گردد.

۷-۲-      آزمون کتبی هر رشته از دروس عمومی (شامل هوش، معارف اسلامی و اطلاعات عمومی، زبان انگلیسی و فن آوری اطلاعات) و سؤالات تخصصی شامل دروس تحصیلی تخصصی رشته دانشگاهی مورد نظر خواهد بود.

تبصره: اقلیت‌های مذهبی از پاسخگویی به سؤالات معارف اسلامی معاف می‌باشند و امتیاز آن در سایر مواد آزمون توزیع می‌شود.

۷-۳-  امتیاز آخرین نفر پذیرفته شده نباید از ۶۰ درصد امتیاز نفر اول کمتر باشد.

۸-     توضیحات مهم :

۸-۱-چنانچه داوطلب با ذکر مشخصات غیر واقعی در فرم ثبت نام اقدام به شرکت در مصاحبه نماید، با مشخص شدن عدم صحت مندرجات در مراحل بعدی (حتی در صورت پذیرش در آزمون و اشتغال به کار) موضوع بکارگیری وی منتفی و در صورت لزوم مورد پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

۸-۲- بدیهی است قبولی در مصاحبه حضوری به منزله جذب نهایی فرد نمی باشد بلکه مراحل جذب شامل قبولی در مصاحبه تخصصی و روانشناختی، آزمون عملی و معاینات پزشکی و تایید فرد توسط کمیسیون مربوطه و قبولی در گزینش می باشد که در صورت پذیرش داوطلب در هر کدام از مراحل قید شده از ایشان جهت انجام مراحل بعدی دعوت به عمل خواهد آمد.

۸-۳- دارندگان مدرک لیسانس حق ثبت نام برای رشته های با مقطع تحصیلی فوق دیپلم را ندارند و در صورت مشاهده، ثبت نام وی کان لم یکن تلقی شده و هزینه ثبت نام قابل عودت نخواهد بود.

۸-۴-کلیه مشاغل عملیاتی و تولیدی بوده و افراد متقاضی باید از نظر جسمانی و فیزیکی توانایی انجام کار در مشاغل مورد نیاز را دارا باشند.

۸-۵-  محل شرکت توسعه آهن و فولاد گل گهر واقع در کیلومتر ۵۰ جاده شیراز – سیرجان می باشد و نحوه اشتغال و محل خدمت افراد را شرکت تعیین می کند.

۹-      دریافت کارت آزمون:

۹-۱-دریافت کارت ورود به جلسه برای داوطلبان، از طریق سایت مذکور طبق کد رهگیری ارائه شده، در تاریخهای تعیین شده امکان‌پذیر است.

۹-۲-  آزمون در دو شهر کرمان و سیرجان برگزار خواهد شد. محل و زمان دقیق آزمون همزمان با دریافت کارت در سایت قابل مشاهده است.

۱۰-   اعلام نتایج آزمون :

۱۰-۱- نتایج مرحله اول آزمون و محل و زمان برگزاری مصاحبه متعاقباً از طریق سایت مذکور اعلام خواهد شد.

۱۰-۲-  داوطلبان در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره تلفن  ۶۶۵۶۰۴۶۵  -۶۶۵۳۰۰۴۳- ۰۲۱ تماس حاصل نمایند.

جهت ثبت نام در آزمون اینجا را کلیک کنید

دانلود سوالات استخدامی شرکت فولاد گل گهر

اطلاعات تماس

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

۱۵ دیدگاه تاکنون.

 1. آرمان گفت:

  من دیپلم ادبیات و متولد ۱۳۶۳هستم خواهشا شرایط سنی رو بالا ببرید تا بیکاری توجامعه کمتر بشه زن وبچه ما چه گناهی کردن …

  [پاسخ]

 2. سهیلا گفت:

  من ارشد متالوژی دارم اخه چرا فقط مرد
  میتونم ثبت نام کنم؟
  این همون فولاد نیریز هست؟

  [پاسخ]

 3. احمد گفت:

  با سلام.من لیسانس برق گرایش مخابرات دارم.بومی هم نیستم.ببینم میتونم با فوق دیپلم برق امتحان بدم بعد مدرک لیسانس تحویل بدم؟

  [پاسخ]

 4. علیرضا گفت:

  خیلی زشته شرمتی بااین عظمت برای ثبت نام ۳۰۰۰۰تومان پول میخواد

  [پاسخ]

 5. ناصر گفت:

  باسلام
  بنده متولد حاجی آباد هرمزگان هستم ولی محل سکونتم سیرجان هست و هم اکنون هم قم دانشجو ی تعمیرات سخت افزار هستم ترم آخر متولد ۱۳۵۹ هستم و ده سال سابقه کار در یک شرکت کامپیوتری بعنوان کارشناس انبار داری و حسابداری انبار را دارم آیا می توانم در این آزمون شرکت کنم لطفا جواب بدهید

  [پاسخ]

 6. رضا گفت:

  اخه ن یه چیزی بگم رشته هایی که مخصوص مرها هست چرا خانم ها باید شرکت کنند که اینجوری ناراحت باشند بد فارق التحصیلی شون.باید رشته هایی رو انتخاب کنید که در شان خانم ها باشه مژگان خانم.

  [پاسخ]

 7. انسان بدبخت بی پارتی گفت:

  سلام-چرا برا شما مهم نیست که معدل کدوم دانشگاه یا مدرک کدوم دانشگاه باشه یعنی هیچ فرقی بین پیامنور و دانشگاه ازاد نباید باشه -دوم چرا هزینه ثبت نام باید ۳۰۰۰۰هزار تومان باشه خوب کاسبی راه انداختین ما اگه پول داشتیم حال و روزمون ازین بهتر بود-ما هم خدایی داریم !

  [پاسخ]

 8. وحید گفت:

  سلام..ممنون میشم یکی ب سوالم ج.اب بده.. من متولد ۶۶/۶/۳۰هستم و فقط دوروز از تاریخی که برا دارندگان مدرک فوق دیپلم در نظر گرفته شده بزرگترم..ایا امکان ثبت نام من بخاطر این دو روز نیست؟؟؟؟ در ضمن دارندگان مدرک لیسانس نمیتونن به عنوان فوق دیپلم امتحان بدن؟؟ چون من هنوز مدرک لیسانسمو نگرفتم..توروخدا هر کی در جریانه بهم جواب بده.

  [پاسخ]

 9. sajad گفت:

  akhe onaei ke mohandesi madan daran bayad beran bemiran ke hich ja nemikhaneshoon

  [پاسخ]

 10. شازده محمد گفت:

  فقط بومی استان کرمان رو میخوان

  [پاسخ]

 11. مریم گفت:

  متولد ۳۰/۶/۶۲ میتونن شرکت کنن سوال دیگم اینکه باید بومی کرمان باشیم

  [پاسخ]

 12. بهنام گفت:

  فقط بومی استان کرمان رو میخوان؟

  [پاسخ]

 13. ف گفت:

  آیا فولاد گل گوهر همان فولاد نی ریز هست که به این نام داره ثبتنام میکنه؟آخه کیلومتر ۵۰ جاده سیرجان به سمت شیراز فقط کارخانه فولاد نی ریز وجود داره.
  یه سوال دیگه:دیدگاه سال ۹۸ یعنی چه؟یعنی نیرو رو برای سال ۹۸ میخوان؟

  [پاسخ]

 14. ع.ن گفت:

  حداقل معدل قبولی در دانشگاه برای مقاطع غیر ارشد، لیسانس و پایین تر ۱۲ می باشد. چرا شرط معدل شما حداقل ۱۲ نمی باشد.
  کسانیکه معدل ۱۲ دارند چکار کنند؟!

  [پاسخ]

 15. mozhgan گفت:

  ااخه چرا هیچ جا لیسانس برق . خانم نمیگیره هاااااااااااااااااااااااان؟ پس چرا تو دانشگاه رشته برق برا خانوما میزارین؟؟؟ فقط پولا بابامون را میخواین بکشین !!

  [پاسخ]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *