خانه » استخدام در استان خراسان رضوی » آگهی استخدام سازمان نظام مهندسی و منابع طبیعی خراسان رضوی

آگهی استخدام سازمان نظام مهندسی و منابع طبیعی خراسان رضوی

متن آگهی:

با توجه به ابلاغ دستورالعمل و مقررات اجرایی گلخانه ها(نظام گلخانه ای کشور) توسط معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری و وزارت جهاد کشاورزی و طبق هماهنگی های انجام شده با سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی برای اجرای تشریفات نظام گلخانه ای توسط سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی خراسان رضوی و بر اساس مصوبه مورخه ۱۳۹۱/۱۱/۰۵  هیئت رئیسه سازمان، در نظر است بمنظور تکمیل ظرفیت کارشناسان ناظر گلخانه و واحدهای پرورش قارچ خوراکی تعدادی کارشناس پس از قبولی درآزمون کتبی و مصاحبه و طی دوره آموزشی بمنظور فعالیت در زمینه نظارت بر مراحل ساخت گلخانه ها و واحدهای پرورش قارچ خوراکی انتخاب گردند.
شرایط عمومی واختصاصی:
الف- عضویت در سازمان نظام مهندسی کشاورزی ومنابع طبیعی خراسان رضوی (اعضایی‌که تاریخ اعتبار کارت عضویت آنها به اتمام رسیده به شرط تمدید عضویت، می‌توانند در آزمون شرکت نمایند)
ب) بومی شهرستان موردتقاضا
ج) دارابودن دانشنامه کارشناسی وبالاتر در رشته زراعت و اصلاح نباتات، باغبانی، تولیدات گیاهی و علوم و صنایع غذایی (اعضاء دارای مدرک کارشناسی و بالاتر در رشته صنایع غذایی بمنظور نظارت بر واحدهای قارچ خوراکی می توانند در آزمون مذکور ثبت نام نمایند.)
د) دارابودن کارت پایان خدمت یا معافیت از سربازی برای آقایان
هـ ) داشتن فرصت کافی جهت انجام امور محوله(شاغلین هم با رعایت شرایط اعلام شده می توانند متقاضی این فعالیت باشند.)
و)داشتن سوابق تجربی مرتبط با گلخانه و واحدهای پرورش قارچ
مراحل برگزاری آزمون :
۱)آزمون علمی: به منظور سنجش اطلاعات ودانسته‌های متقاضیان، آزمون علمی روز جمعه مورخ ۹۲/۰۶/۰۸ راُس ساعت ۱۱ برگزار خواهد شد. کارت ورود به جلسه آزمون، روز پنجشنبه مورخ ۹۲/۰۶/۰۷ در محل سازمان نظام مهندسی توزیع خواهد شد.(ضمنا از ساعت ۸ الی ۳۰/۹ در محل برگزاری آزمون که متعاقباَ اعلام خواهد شد، نیز کارت ورود به جلسه توزیع خواهد گردید).
تبصره: سؤالات آزمون به صورت تستی و از نشریات شماره ۴۷۲ و ۴۷۴ نظام گلخانه ای کشور و نیز قانون نظام مهندسی و قانون افزایش بهره وری خواهد بود.
۲)مصاحبه علمی:پس از برگزاری آزمون علمی و بر اساس رتبه اخذشده از ۲ برابر ظرفیت مورد نیاز، مصاحبه به عمل می آید. برای مصاحبه علمی درتاریخ های ۱۲ و ۱۳ و ۱۴ شهریور ماه در محل سازمان نظام مهندسی کشاورزی ومنابع طبیعی استان ازمدعوین به عمل می آید.
تبصره: نتیجه آزمون کتبی آخر وقت اداری روز یکشنبه مورخ ۹۲/۰۶/۱۰ در سایت سازمان نظام مهندسی به نشانی:    www.razavi-agri-eng.ir و تابلو اعلانات سازمان نظام مهندسی درج و برای رابطین سازمان در شهرستانها اعلام خواهد شد که به منزله دعوت از پذیرفته شدگان آزمون کتبی برای مصاحبه می باشد.
۳)کارشناسان پذیرفته شده در آزمون علمی و مصاحبه، ملزم به شرکت در دوره های آموزشی با پرداخت هزینه می باشند.زمان شرکت در این دوره ها متعاقبا اعلام خواهد شد.
۴)پذیرفته شدگان در آزمون علمی و مصاحبه، لازم است نسبت به تکمیل پرونده رتبه بندی و اخذ پروانه اشتغال از سازمان نظام مهندسی اقدام نمایند.
نکات مهم:
۱)مجددا یادآوری می شود دارندگان مدرک صنایع غذایی صرفا می توانند بر واحد قارچ نظارت کنند و سایر دانش آموختگان ذیصلاح در صورت نبودن کارشناس صنایع غذایی در شهرستان می توانند علاوه بر واحدهای گلخانه بر واحدهای قارچ نیز نظارت نمایند.
۲)متقاضیانی که از سازمان نظام مهندسی، گرید مشاوره یا مهندسین فنی مزرعه دریافت نموده اند در صورت داشتن سایر شرایط و به شرط قبولی در آزمون کتبی و مصاحبه در اولویت می باشند.
۳)سنجش شرکت کنندگان در آزمون علمی برای هرشهرستان جداگانه انجام خواهدشد.
۴)اولویت پذیرش با متقاضیانی خواهدبود که بومی شهرستان مورد درخواست باشند.
۵)تعداد کارشناسان (ظرفیت)مورد نیاز در شهرستانهای استان خراسان رضوی  به شرح ذیل خواهد بود:
 بجستان(۳)، باخرز(۳)، صالح آباد(۲ )، گناباد(۶)، خلیل آباد(۳)، کاشمر(۷)، بردسکن(۴)، فریمان(۹)، تربت جام(۸)، تایباد(۴)، خواف(۳)، رشتخوار(۲)، زاوه(۳)، کلات(۲)، تربت حیدریه(۶)، فیروزه(۳)، نیشابور(۱۰)، داورزن(۴)، جوین(۴)، جغتای(۳)، سبزوار(۱۱)، خوشاب(۳)، درگز(۲)، قوچان(۴)، چناران(۹)، سرخس(۲)، مه ولات(۳)، مشهد(۱۸)، طرقبه شاندیز(۴)
نحوه ثبت نام:
داوطلبان متقاضی لازم است فرم ثبت نام (اسکن شده رنگی) را تکمیل و همراه با سایر مدارک (اسکن شده رنگی) مشروحه ذیل در قالب CD حداکثر تا پایان وقت اداری روز .یکشنبه مورخ ۹۲/۰۵/۳۱ با پست پیشتاز به آدرس دبیرخانه سازمان نظام مهندسی کشاورزی ومنابع طبیعی خراسان رضوی واقع درمشهد، خیابان راهنمایی، نبش خیابان ابوسعید ابوالخیر، صندوق پستی۴۸۴-۹۱۷۳۵ ارسال نمایند.

اطلاعات تماس

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *