خانه » استخدام در استان خراسان جنوبی » استخدام سازمان جهاد کشاورزی استان خراسان جنوبی

استخدام سازمان جهاد کشاورزی استان خراسان جنوبی

متن آگهی:

خبر ۱۶ اسفند ماه ۹۶ – سازمان جهاد کشاورزی استان خراسان جنوبی در نظر دارد ، نسبت به کارگیری یک نفر نیروی مرد با مدرک تحصیلی کارشناس ارشد GIS یا RS  با مدرک کارشناس نقشه برداری به صورت قرارداد حجمی – مشاوره تمام وقت اقدام نماید.

متقاضیان دارای شرایط می توانند نسبت به تحویل مدارک تحصیلی و رزومه کاری حداکثر تا ۲۰ اسفند ماه ۹۶ به  مدیریت امور اراضی استان واقع در خیابان پاسداران ، بین پاسداران ۲۴ و ۲۶ اقدام نمایند.

 

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.