خانه » استخدام در استان آذربایجان شرقی » آگهی استخدام سازمان جهاد دانشگاهی استان آذربایجان شرقی

آگهی استخدام سازمان جهاد دانشگاهی استان آذربایجان شرقی

متن آگهی:

سازمان جهاد دانشگاهی استان آذربایجان شرقی در نظر دارد جهت تکمیل کادر معاونت پژوهشی خود از افراد بومی با شرایط و ضوابط اختصاصی جهاد دانشگاهی دعوت به همکاری مینماید:

  1. یک نفر آقا و خانم کاردان مدارک پزشکی
  2. یک نفر آقا و خانم کاردان هوشبری
  3. یک نفر آقا و خانم کارشناس ارشد جنین شناسی یا بیولوژی تکوینی

متقاضیان واجد شرایط رزومه کامل خویش را به آدرس sec.as@acecr.ac.ir ارسال نمایند و جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۰۴۱۳۶۵۵۹۹۸۴ (امور اداری سازمان) تماس حاصل نمایند.لازم به توضیح است که افراد بر اساس سوابق و مصاحبه جذب خواهند شد.مهلت ارسال مدارک تا ۱۵ آذرماه است.

اطلاعات تماس

  • ایمیل: sec.as@acecr.ac.ir
کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *