خانه » دسته‌بندی نشده » آگهی استخدام سازمان ملی استاندارد ایران(تاریخ دریافت کارت آزمون)

آگهی استخدام سازمان ملی استاندارد ایران(تاریخ دریافت کارت آزمون)

متن آگهی:

 آگهی استخدام وزارت نیرو و آب و فاضلاب کشور

سازمان ملی استاندارد ایران در نظر دارد در اجرای مفاد ماده ۱۵ قانون سازمان و در راستای واگذاری برخی از وظایف خود به سایر بخش ها نسبت به برگزاری دومین آزمون جهت انتخاب کارشناسان استاندارد حقیقی و صدور پروانه کارشناسی در سه حوزه تدوین استانداردهای ملی , آموزش و ترویج استاندارد و نظارت بر اجرای استاندارد برای آنان اقدام نماید.


 • شهرهای مورد نیاز : سراسر کشور
 • تعداد مورد نیاز : —-
 • تاریخ انقضا :۱۱ اسفند ماه ۹۱
 • تاریخ آزمون: ۲۵ اسفند ماه ۹۱

——————————————————————————————————————————-

متن آگهی

آزمون استخدامی کارشناسان استاندارد  ساعت ۱۴ روز جمعه ۲۵ اسفند‌ماه ۹۱ است و متقاضیان می‌توانند از روز دوشنبه ۲۱ اسفند‌ماه کارت ورود به جلسه خود را از پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان به نشانی www.isiri.org دریافت کنند

سازمان ملی استاندارد ایران در نظر دارد در اجرای مفاد ماده ۱۵ قانون سازمان و در راستای واگذاری برخی از وظایف خود به سایر بخش ها نسبت به برگزاری دومین آزمون جهت انتخاب کارشناسان استاندارد حقیقی و صدور پروانه کارشناسی در سه حوزه تدوین استانداردهای ملی , آموزش و ترویج استاندارد و نظارت بر اجرای استاندارد برای آنان اقدام نماید. سازمان حسب نیاز و در راستای انجام وظایف خود از افرادی که موفق به دریافت پروانه کارشناسی می شوند استفاده خواهد نمود. در ضمن دریافت پروانه کارشناسی به منزله استخدام در سازمان ملی استاندارد محسوب نمی گردد.
شرایط انتخاب:

۱- متدین به دین مبین اسلام و یا یکی از اقلیت های دینی شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران.
۲- داشتن تابعیت ایران.
۳- عدم محکومیت به محرومیت از حقوق اجتماعی.
۴- عدم اعتیاد به مواد مخدر.
۵- دارا بودن مدرک علمی دکتری و سه سال سابقه کار و تجربه یا کارشناسی ارشد و پنج سال سابقه کار و تجربه یا کارشناسی و هشت سال سابقه کار و تجربه در رشته مربوط و مورد تقاضا.

(سوابق شغلی هر متقاضی بر اساس گواهی سازمان تامین اجتماعی یا سایر بیمه ها و نیز سایر اسناد معتبر از زمان پایان اخذ مدرک تحصیلی کارشناسی قابل احتساب می باشد. بنابراین شروع سابقه شغلی افرادیکه دارای مدرک تحصیلی کارشناسی هستند از تاریخ ۰۱/۰۱/۱۳۸۴ و ماقبل آن مورد قبول است. قابل ذکر است که سوابق شغلی متقاضیان باید با رشته تخصصی و گرایش های انتخابی مرتبط باشد و سوابق غیر مرتبط قابل پذیرش نمی باشد.)

۶- قبولی در آزمون کتبی
۷- پرداخت هزینه شرکت در آزمون به مبلغ ۶۰۰٫۰۰۰ ریال (ششصد هزار ریال) به حساب جام بانک ملت به شماره ۴۲۴۳۴۰۴۹۵۳ نزد شعبه گلفام آفریقا (تهران)کد ۶۵۱۴۴ بنام دانش پارسیان. لازم به ذکر است این مبلغ پس از پرداخت  قابل استرداد نبوده و وجه واریزی توسط متقاضیانی که به هر دلیل از شرکت در آزمون منصرف گردیده یا واجد شرایط شرکت در آزمون تشخیص داده نشوند مسترد نخواهد شد. در صورت عدم واریز وجه یا واریز مبلغی کمتر از شصت هزار تومان ، افراد حق شرکت در آزمون را نداشته و تقاضای این افراد بررسی نخواهد شد.
نکات مهم و قابل توجه:

از آنجائیکه امکان ویرایش برای اطلاعات ثبت شده و پس از پرینت نهائی فرم ثبت نام وجود ندارد توصیه می گردد کلیه متقاضیان قبل از تائید و ثبت نهائی فرم ثبت نام نسبت به صحت کلیه مندرجات و اطمینان از موضوع فعالیت انتخاب شده و رشته تخصصی حاصل نموده سپس فرم ثبت نام را تائید و نسبت به پرینت آن اقدام نمایند. بدیهی است در صورت بروز هرگونه اشتباه امکان مساعدت از سوی دبیرخانه کمیسیون انتخاب کارشناسان استاندارد ممکن نمی باشد.

۱- توصیه می گردد متقاضیان گرامی جهت اطلاع بیشتر از نحوه انتخاب کارشناسان استاندارد, آئین نامه مربوطه را به دقت مطالعه نمایند.
۲- عناوین رشته های تخصصی ، گرایش های آنها رشته های تحصیلی مورد پذیرش و منابع آزمون برای هر مورد از طریق جدول مقررات رشته های تخصصی قابل دریافت می باشد.
۳- متنمنابع آزمون در پایگاه اطلاع رسانی سازمان ، قسمت مربوط به فعالیت ها و لینک ” استانداردها” و زیر عنوان ” فهرست استانداردهای ملی ” قابل دسترسی می باشد.
۴- برای موضوعات فعالیت تدوین استانداردهای ملی و آموزش و ترویج استاندارد صرفاً انتخاب رشته تخصصی کافی است و نیازی به انتخاب گرایش نمی باشد. لازم به توضیح است انتخاب گرایش رشته تخصصی صرفاً در صورت انتخاب موضوع فعالیت ” نظارت بر اجرای استاندارد ” ( حداقل یک و حداکثر سه گرایش ) الزامیست.
۵- ثبت نام از ساعت ۸ صبح روز سه شنبه مورخ ۰۱/۱۲/۱۳۹۱ تا ساعت ۲۴ روز جمعه مورخ ۱۱/۱۲/۱۳۹۱ ادامه دارد.
۶- افراد متقاضی درصورت قبولی در آزمون کتبی باید نسبت به ارائه مستندات مربوط به شرایط انتخاب جهت تطبیق اقدام نمایند. بدیهی است درصورت احراز عدم تطبیق مستندات با شرایط انتخاب و اظهار خلاف واقع در هر مرحله, سازمان محق خواهد بود ضمن توقف مراحل انتخاب نسبت به پیگیری ناشی از ارائه اطلاعات خلاف واقع اقدام نماید.
۷- کلیه متقاضیان می بایست به منظور اسکن عکس خود صرفاً از عکس های پرسنلی با ابعاد ۴*۳ و یا ۴*۶ با حجم حداکثر ۱۰۰ کیلو بایت استفاده نمایند.
۸- کارشناسانی که در آزمون سال ۱۳۹۰ شرکت نموده و موفق به دریافت پروانه کارشناسی استاندارد شده اند مجاز به شرکت در این آزمون صرفا در همان رشته تخصصی سال قبل و در موضوع فعالیت و گرایشهای دیگر حداکثر تا ۳ گرایش با احتساب گرایش/ گرایش های پذیرفته شده سال قبل می باشند.
۹- پس از تکمیل فرم ثبت نام ، سیستم کد رهگیری که به منزله تکمیل و تائید ثبت نام است اعلام می نماید لذا با توجه به اینکه به خاطر داشتن کد رهگیری از جمله الزامات این آزمون است هر متقاضی موظف است نسبت به حفظ کد رهگیری خود نهایت دقت را داشته باشد.
۱۰- حد نصاب قبولی در آزمون کتبی کسب حداقل ۵۰ درصد نمرات در آزمون عمومی و ۶۰ درصد نمرات در آزمون تخصصی خواهد بود.
۱۱- آزمون ساعت ۱۴ روز جمعه مورخ ۲۵/۱۲/۱۳۹۱ برگزار خواهد شد و متقاضیان می توانند از روز دوشنبه مورخ ۲۱/۱۲/۱۳۹۱ با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی سازمان به نشانی : WWW.ISIRI.ORG کارت ورود به جلسه خود را مشاهده نموده و متقاضی موظف است پرینت کارت ورود به جلسه را علاوه بر اصل کارت ملی یا شناسنامه در جلسه آزمون به همراه داشته باشد.
۱۲- آزمون در مراکز مندرج در جدول زیر برگزار خواهدشد:

ردیف شهر محل آزمون استان محل سکونت داوطلب
۱ تهران تهران- البرز- قزوین- قم- مرکزی- سمنان
۲ مشهد خراسان رضوی- خراسان شمالی- خراسان جنوبی
۳ اصفهان اصفهان- چهارمحال و بختیاری
۴ کرمانشاه کرمانشاه- لرستان- کردستان- ایلام
۵ تبریز آذربایجان شرقی- اردبیل
۶ کرمان کرمان
۷ ساری مازندران- گلستان
۸ شیراز فارس- کهگیلویه و بویر احمد- بوشهر
۹ رشت گیلان
۱۰ همدان همدان
۱۱ زنجان زنجان
۱۲ زاهدان سیستان و بلوچستان
۱۳ بندرعباس هرمزگان
۱۴ یزد یزد
۱۵ اهواز خوزستان
۱۶ ارومیه آذربایجان غربی

لینک ثبت نام

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

۴۷ دیدگاه تاکنون.

 1. جواد گفت:

  ۶۰۰۰۰تومان پول دو روز کارگریه منه ک با لیسانس و معدل۱۷دارم انجام میدم
  بازم میگم خداروشکر
  اینقد خسته ام از این زندگی که اگه بخاطر همسرم نبود تا حالا صدبار خودکشی کرده بودم
  نمیدونم اونی که این رقم ها و شرایط رو میذاره باخودش چی فکر میکنه
  اصلا فکر میکنه؟
  من ک نمیگذرم
  سر پل سراط شکایت خیلیارو ب خدا میکنم

  [پاسخ]

 2. یک مهندس بیکار گفت:

  باید صدامونو به گوش مسئولین برسونیم وگرنه همین روند ادامه پیدا میکنه، من که خسته شدم از بس بیکارم بعد میخوان اینوری جلوی فساد و دزدی و هزارتا چیز دیگه گرفته بشه در صورتی که وقتی یه جوون بیکار باشه چطور میتونه به فکر ازدواج بیوفته؟ و بعدشم میره دنبال هزارتا کار… تا بیکاریشو پر کنه

  [پاسخ]

 3. maryam گفت:

  متاسفم واسه این ملت

  [پاسخ]

 4. ساناز گفت:

  شصت هزارتومن!!!!!!!!!!!!!!!
  چه خبره؟؟؟!!!!!!!!!

  [پاسخ]

 5. فرزانه گفت:

  میگما … من اگه ۶۰ هزار تومن داشتم که دیگه دنبال کار نمی گشتم.. می رفتم دبی، کنسرت انریکه :دی

  [پاسخ]

 6. گوگولی گفت:

  بابا دمتون گرم.عوض اینکه به فکر کار و اشتغال جونای بیکار باشید تازه میخاید یه چیزی هم ازشون بگیرید.آخه هزینه یه آزمون مگه ۶۰۰۰۰ تومنه؟؟؟؟انصافتونو.شبه عیدی پول کم آوردید میخواهید جیباتونو با این جور پولا پر کنید.واقعا خجالت آوره.

  [پاسخ]

 7. akbar گفت:

  سابقه کار را از کجامون در بیاریم………..
  باید یه جا کار کنبم یانه…………..

  [پاسخ]

 8. وحید گفت:

  شرکت نفتم که شرکت نفته هزینه ثبت نامش ده هزار تومنه!!!!

  [پاسخ]

  یک مهندس بیکار پاسخ در تاريخ اسفند ۱۸ام, ۱۳۹۱ ۱۲:۲۸ ب.ظ:

  میخوان پول… و… و… ار از من و تو بگیرن

  [پاسخ]

 9. زهرا گفت:

  خدایا بازم سابقه کار!!!!یکی به من بگه اون جون بدبختی که یاباید پارتی داشته باشه یاسابقه وهیچکدومو نداره کی باید بره سر کاااااار؟

  [پاسخ]

 10. ميلاد گفت:

  اینقد آدم بیکارهست تو این خراب شده که پدراشون با پول هم وطناشون خر پول شدن و ۶۰ تومن واسشون پول خورده ،فقط آماده ان برن تو یه ارگان دولتی کار شرفتمندانه ی پدراشونو ادامه بدن.به این میگن اقتصاد مقاومتی!!!

  [پاسخ]

 11. فرشته گفت:

  ۸ سال سابقه کار برای کارشناسی چه خبره!!!!!

  [پاسخ]

 12. اعظم گفت:

  رکورد بیشترین هزینه ثبت نام رو زدن

  [پاسخ]

 13. علی گفت:

  شصت هزار تومن واقعاً زیاده بابت چیه این همه؟؟؟بعد هزار تا شرط گذاشته که به راحتی می تونن ردت کنن از همون اول که گفته در صورت اشتباه هم پول قابل استرداد نیست و شرایط سوابق و اون منابعش هم که معلوم نیست اصلاً چیه؟

  [پاسخ]

 14. میدونن وقتی یه لیسانسه بشه راننده یه دیپلمه و هی بهش بگن بی عرضه به هر لجنی روی آب چنگ میندازه

  [پاسخ]

 15. احمد گفت:

  من یه سوال دارم اونم اینه که سابقه کاری مرتبط با تقاضا پس از اخذ مدرک کارشناسی تا تاریخ پایان اسفند ۹۱ (سال)منظورشون چیه ؟ من که تازه فارغ التحصیل شدم و سابقه کار ندارم امکان قبولی دارم؟

  [پاسخ]

 16. رضا گفت:

  آخه شما که آخرش فک و فامیلای خودتونو میگیرید مریضید بقیه را سر کار میذارید و پول این ملت بیچاره را بالا میکشید؟؟؟؟؟

  [پاسخ]

 17. فاطمه گفت:

  ای خدا……..

  [پاسخ]

 18. مریم گفت:

  شصت هزارتومان!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  [پاسخ]

 19. سحر گفت:

  ۶۰۰۰۰تومن؟؟؟ ازکجابیاریم؟؟ کمبود بودجه تونو ما بدیم؟؟ یانکنه واسه عیدانه که دادن بهمون نقشه کشیدبن؟؟؟ ایمانتونو قوی تر کنید عزیزان… متاسفم..

  [پاسخ]

 20. فاطمه طاهری گفت:

  ما که رفتیم چیکار کردیم.؟.شما بگین اخه با ماهی۴میلیون میشه زندگی کرد؟

  [پاسخ]

  سحر پاسخ در تاريخ اسفند ۷ام, ۱۳۹۱ ۱۲:۱۶ ق.ظ:

  ۴۰۰۰۰۰۰ ماهی؟ شما؟ حقوق؟؟ مبگیری؟؟ ناشکری عزیزم..

  [پاسخ]

  مسعود پاسخ در تاريخ اسفند ۷ام, ۱۳۹۱ ۱:۰۱ ق.ظ:

  خانم دلت خوشه …
  من به حقوق فست فودی با لیسانس عمران و ماهی ۵۵۰ هزار تومن میگم خوبه…خدایا به کیا میدی

  [پاسخ]

  مينا پاسخ در تاريخ اسفند ۷ام, ۱۳۹۱ ۸:۳۵ ق.ظ:

  عزیزم تو اگه ۴تومن می گرفتی بیکار نبودی که این سایتا رو بگردی.

  [پاسخ]

  المیرا پاسخ در تاريخ اسفند ۱۰ام, ۱۳۹۱ ۹:۲۵ ق.ظ:

  کاملا باهات موافقم مینا! تو خوابشم همچین چیزی رو نمیبینه شما چرا باور میکنید آخه!!!!!!!!!!!

  [پاسخ]

  یک مهندس بیکار پاسخ در تاريخ اسفند ۱۸ام, ۱۳۹۱ ۱۲:۲۶ ب.ظ:

  بیچاره منظورش ۴میلیون ریال، بهش گیر ندید بنده خدا

  [پاسخ]

 21. مینا گفت:

  باورتون میشه در عرض ۵ سال بعد از پایان درسم حدود دو میلیون بابت آزمون ها و رفتن به این شهر و اون شهر برا امتحان خرج کردم آخرشم بیکارم انگار آفریده شدیم واسه پر کردن جیب بقیه

  [پاسخ]

 22. یک کارمند استاندارد گفت:

  سلام دیدم دوستان خیللللی عصبی شدند و حق دارند دوستی گفته چند میلیارد درست میگه بله درمیاد هم پاداش ها رو قراره بدند این ماه و هم بهروری بالا در ضمن ۵۰ نفر میخواهند ۱۸ دکترا ۱۸ فوق ۱۴ لیسانس وبس که شرایط گزینش به این صورته که خود سازمان بیشتر برای لیسانس و فوق از مجموعه خود که ارتقا شغلی میخواهند برای حقوق بالاتر این آزمون با هزینه زیاد را گذاشته فقط از بین دکترا داوطلبین میتونند امیدوار باشند حقیقت دلم سوخت برای جوانان که انقدر خودشون را الکی خوش به آزمون میکنند فقط جهت اطلاع که بعد نگید باز هم پارتی بازی کردند

  [پاسخ]

 23. فوق لیسانس بیکار :( گفت:

  هزینه ثبت نام رو از تو گورم بیارم .
  خوب از خدا بی خبرا همون قوم و خویشاتونو فعالا و پاچه خورای بسیجیتونو ببرید اینقدر خون به جیگر آدم نکنید… خدا ازتون نگذره اگه خدایی باشه… دیگه کافر شدم

  [پاسخ]

 24. mary گفت:

  من تا الان ششصد هزار تومن پول این آگهی های استخدامی رو دادم خورد و ریز ولی دیگه طاقتم طاق شده این مامردیه بخدا تو هیچ کدومشون حتی اسمم درنیومده .ایشاله خدا از حقشون نگذره و برکت و از زندگیشون ببره .ایشااااااااااااااله.

  [پاسخ]

 25. محمد گفت:

  هر کی شرکت کنه هم در حق خودش ظلم کرده هم در حق افراد بیکار دیگه
  حالا چرا؟
  سال ۸۵ هزینه آزمون ها ۳-۴ هزار تومان بود ، هر بانک و شرکت دولتی آزمون می گذاشت همین بود.
  دو -سه سال بعدش یکی دوتا شرکت هزینه ۱۵٫۰۰۰ تومان گرفتن بازم خیلی آدمای خودخواه که فقط به فکر خوشونن و حاضرن برای همین کار زیر پاشونو سوراخ کنن و دیگران رو غرق کنن رفتن و شرکت کردن .
  خوب چی شد؟
  شرکت های دیگه هم که دیدن از این بازار خوب و پر سود دارن عقب می مونن تند تند آزمون های استخدامی شون رو شروع کردن و این شد که الان فرت و فرت آزمون استخدامی می بینیم و همشونم ۱-۲-۳ نفر می خوان
  بعد می بینی توی همین ازمون ها(دکون دستگاه شرکت ها) ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰ نفر شرکت می کنن و آخرش هم قوم و خویش های خودشون رو قبول می کنن.

  تا اینجا به خودمون ظلم کردیم ، اما بیان نه برای دیگران برای خودمون توی همچین آزمون هایی شرکت نکنیم.
  این آزمون اگه آمار بالایی برای ثبت نام داشته باشه برادر و خواهر های کوچکتر ما برای ثبت نام توی شرکت ها در چند سال بعد میان می ببینی توی سایت نوشته :
  شرایط عمومی استخدام =>
  ۱- متدین به دین مبین اسلام و یا یکی از اقلیت های دینی شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران.
  ۲- داشتن تابعیت ایران.
  ۳- عدم محکومیت به محرومیت از حقوق اجتماعی.
  ۴- عدم اعتیاد به مواد مخدر.
  ۵- هزینه ثبت نام ۸۰۰٫۰۰۰ تومان

  نکنیم ، در حق خودمون و خواهر و برادرای نوعی خودمون خیانت نکنیم.

  لطفا به اشتراک بگذارید،

  [پاسخ]

  هادی پاسخ در تاريخ اسفند ۷ام, ۱۳۹۱ ۵:۱۵ ب.ظ:

  موافقققققققققققققققققققققققققققققم

  [پاسخ]

 26. mary گفت:

  خدا وکیلی اینجور آگهی ها رو هیچ کس نباید شرکت کنه تا یاد بگیرن این جوونای بدبخت وبیکار از اینجور پولهای مفت ندارن به کسی بدن…خودشون از صد جا پول درمیارنو و براشون مهم نیست پول حرام و حلال واسه همین یه شبه میلیونر میشن .

  [پاسخ]

 27. سش گفت:

  ۶۰تومن؟
  بیللاخ!

  [پاسخ]

 28. منتظر گفت:

  بابا کسری بودجه دارین اینطوری مارو احمق فرض کردین چ خبره زشته واقعا.

  [پاسخ]

  سحر پاسخ در تاريخ اسفند ۷ام, ۱۳۹۱ ۱۲:۱۷ ق.ظ:

  موافقم

  [پاسخ]

 29. مهندس گفت:

  آخه ۸ سال سابقه کار مرتبط بعد از کارشناسی یا ۵ سال بعداز ارشد یه راس بگن بالای ۳۰ سال !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  [پاسخ]

 30. فرید گفت:

  چه خبره این قدر هزینه رو می برین بالا. یه آدم بیکار به نظرتون از کجا بیاره این پولو.یک لحظه خودتونو به جای ما بذارید بعد تصمیم بگیرید

  [پاسخ]

 31. عباس گفت:

  من سابقه کار ندارم . نمیشه ثبت نام کرد

  [پاسخ]

 32. بهار گفت:

  مگه اینا به جز خودشون به کسی فکر میکنن؟

  [پاسخ]

 33. سلام.اگه تو این آزمون صد هزار نفر شرکت کنن.که بیشترم شرکت می کنن. با نفری شصت هزار تومن.میشه شش میلییییییییییارد تومن. که اگه حقوق هر کارمندی رو پانصد هزار تومن در نظر بگیریم حقوق ۳۳ نفر رو تا همون ۳۰ سالی که بازنشست می شن رو از همین پول تامین می کنن. راستی مگه میخوان چند نفر استخدام کنن…….خیلیه هااااااااااااااااا .کمی فک کنید

  [پاسخ]

  هادی پاسخ در تاريخ اسفند ۷ام, ۱۳۹۱ ۵:۱۴ ب.ظ:

  موافقم میدونی واسه چی ؟
  خوب دیگه نون حرام بردن واسه زن و بچه که شاخ و دم نداره اگه اینکارا رو نکن که نمیشه .

  [پاسخ]

 34. مونا گفت:

  سلام.ممنون از اطلاع رسانیتون
  اما واقعا به مسئولین مربوطه بگید واقعا این بی انصافیه.اگه قرار باشه واسه ثبت نام همچین هزینه ای بدیم پس خدا بخیر بگذرونه باقی اموراتشو.من نمیدونم واقعا با خودشون چی فکر می کنن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!۱

  [پاسخ]

 35. تینا گفت:

  ۶۰۰۰۰ تومن!!!!!!!!!!!!!!
  اینا نشونه های آخر زمان هاااااااااااا !

  [پاسخ]

 36. mahya گفت:

  اخه چه خبره ؟ ؟؟؟؟؟؟؟ مسخره اش رو دراوردن اون آدم بیکار از کجاش بیاره این پولارو بده مفت مفت به اینا ؟ خدا نگذره ازشون

  [پاسخ]

 37. سروش گفت:

  جوجه کبابم بدن اینقدر خرج بر نمی داره چی مارو گیر آوردن خدا:))

  [پاسخ]

 38. بهرام گفت:

  چه خبره آخه ؛چرا ایقد هزینه ثبت نام رو بالا میبرن…
  خدا ازشون نگذره…

  [پاسخ]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *