خانه » استخدام در استان تهران » آگهی استخدام سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران

آگهی استخدام سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران

متن آگهی:

سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران به منظور تکمیل کادر عملیاتی خود در سطح شهر تهران از میان افراد واجد شرایط، از طریق آزمون های ورزشی، علمی(معارف اسلامی ـ ادبیات و زبان فارسی ـ انگلیسی ـ آتش نشان داوطلب(مراجعه به سایت سازمان) و هوش و شخصیت)، معاینات جسمانی و مصاحبه تخصصی طی مراحل گزینش، تعداد ۳۰۰ نفر نیروی آتش نشان ” مرد ” با مقطع تحصیلی فوق دیپلم، براساس شرایط ذیل استخدام مینماید.”پذیرفته شدگان نهایی پس از طی دوره آموزش ویژه آتش نشانی که شامل: امداد و نجات بطور آزمایشی استخدام و پس گذراندن دوره آزمایشی در صورت رضایت از عملکرد آنها به استخدام رسمی سازمان در می آیند”

الف) شرایط عمومی:

 1. تابعیت و اعتقاد به نظام جمهوری اسلامی ایران و متدین به یکی از ادیان رسمی کشور.
 2. دارا بودن مدرک فوق دیپلم در رشته های: “آتش نشانی با گرایشهای ذیربط: حفاظت و بهداشت کار، ایمنی و حفاظت و ایمنی تصرفات شهری، اطفاء حریق شهری، امداد و نجات شهری، مدیریت عملیات آتش نشانی، ایمنی صنعتی، پیشگیری و ایمنی از حریق، ایمنی ساختمانهای بلند، امداد و نجات و سوانح، کاردانی و مهندسی رشته عمران و کلیه گرایش های آن، مهندسی صنایع، کاردانی و مهندسی رشته های برق(با کلیه گرایشها)، مکانیک(با کلیه گرایشها)، تاسیسات، سیالات و حرارت، معماری ساختمان، ارتباطات و مخابرات، فیزیک، شیمی، مکانیک، خاک، ژئوفیزیک، متالوژی، طراحی وسایل و قطعات فنی، رایانه کلیه گرایشها، مترجمی زبان انگلیسی، برنامه ریزی شهری، تربیت بدنی، H-S-E، مدیریت در مهندسی سوانح، کاردان فنی مکانیک، کاردان فنی برق، کاردان فنی شیمی، کاردان ایمنی صنعتی، کاردانی شیمی پدافند جنگهای ش.م.ه، کاردانی شیمی کاربردی، کاردانی معماری و مدیریت بحران”
 3. عدم اشتهار به فساد اخلاقی و نداشتن پیشینه کیفری(سوء سابقه) برابر گواهی مراجع ذیصلاح.
 4. دارا بودن حداقل سن ۱۸ سال و حداکثر ۲۵ سال(متولدین سالهای۷۴-۶۷)
 5. دارا بودن کارت پایان خدمت یا معافیت نظام وظیفه عمومی به استثناء معافیت پزشکی.
 6. برخورداری از سلامت کامل روانی و آمادگی جسمانی و عدم اعتیاد به مواد مخدر برابر گواهی پزشک معتمد سازمان.(مرکز معاینات نیروی انتظامی)

ب) شرایط اختصاصی:

 1. دارا بودن حداقل ۱۷۰ سانتیمتر قد.
 2. دارا بودن حداقل پنج سال سابقه سکونت دائم در مناطق ۲۲ گانه تهران بزرگ.(پنج سال آخر سکونت تا کنون)
 3. فرزندان شهداء، مفقودین، جانبازان از کار افتاده کلی، پرسنل قراردادی شهرداری تهران و دارندگان مدال طلای مسابقات جهانی در شرایط مساوی، از اولویت برخوردار می باشند.(با ارائه اصل معرفی نامه معتبر)
 4. فرزندان کارکنان بازنشسته آتش نشانی تهران(حداکثر یک فرزند) در شرایط مساوی مشروط به کسب امتیاز لازم و متناسب با شرایط اختصاصی از اولویت برخوردار می باشند.

ج) مفاد آزمون:

 • آزمون ورزشی: حمل لوله آب رسانی(۲×۲۵)، انعطاف پذیری، بارفیکس، دو ۹×۴ مترسرعت و دو ۵۴۰مترقدرت و درازنشست
 • آزمون علمی: معارف اسلامی ـ ادبیات و زبان فارسی ـ انگلیسی ـ آتش نشان داوطلب ـ هوش و شخصیت(مقطع تحصیلی فوق دیپلم)

د) مدارک مورد نیاز در زمان حضور درآزمون ورزشی:

 1. اصل شناسنامه عکسدار.
 2. اصل آخرین مدرک تحصیلی.(فوق دیپلم و یا بالاتر)
 3. اصل کارت پایان خدمت و یا معافیت غیر پزشکی.
 4. اصل کارت ملی.
 5. یک قطعه عکس تمام رخ ۴×۳ جدید.
 6. همراه داشتن اصل و تصویر کارت یا معرفی نامه از بنیاد شهید و امور ایثارگران جهت فرزندان شاهد و ایثارگران.
 7. همراه داشتن اصل و تصویر حکم کارگزینی پرسنل بازنشسته سازمان و کارکنان قراردادی شهرداری تهران.
 8. همراه داشتن اصل معرفی نامه از وزارت ورزش و جوانان جهت قهرمانان ملی در کلیه رشته های ورزشی

ه) نحوه ثبت نام:
ثبت نام از تاریخ ۹۲٫۱۲٫۱۰ بمدت ۱۵روز بصورت اینترنتی و در صورت عدم دسترسی به اینترنت از طریق دفاتر خدمات الکترونیک شهر تهران می باشد.
واریز مبلغ ۲۵۰۰۰۰ ریال جهت ثبت نام بصورت اینترنتی(از طریق سامانه ثبت نام)پرداخت می گردد.(مبالغ پرداختی به هیچ وجه قابل استرداد نمی باشد)
لطفا شرایط ذکر شده در سامانه ثبت نام را در تمام مراحل به دقت مطالعه نموده و سپس ثبت نام را انجام دهید.

**تذکرات:

 1. مراحل آزمون به ترتیب ابتدا آزمون عملی(ورزشی) و سپس آزمون علمی و تست سلامتی جسمانی می باشد. داوطلبینی مجاز به حضور در مرحله دوم(حضور در آزمون علمی و دریافت کارت) می باشند که در مرحله اول(آزمون ورزشی) امتیاز لازم را کسب نموده باشند.
 2. داوطلبین به هنگام مراجعه جهت انجام آزمون ورزشی میبایست اصل مدارک در بند ” د ” را به همراه داشته باشند.
 3. کلیه هزینه های معاینات پزشکی بر عهده داوطلبین میباشد که در مرکز معاینات نیروی انتظامی توسط داوطلب می بایست پرداخت گردد.

چنانچه در حین مراحل استخدام و پس از آن ثابت شود که هرگونه مدارک ارائه شده و یا اظهارات داوطلب خلاف واقع میباشد، از ادامه مراحل استخدام جلوگیری بعمل خواهد آمد

اطلاعات تماس

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

۱۲ دیدگاه تاکنون.

 1. شهرام گفت:

  من دانشجوی رشته امداد وسوانح حستم و در حال تحصیلم . میشه با گواهی اشتغال به تحصیل وارد شم؟

  [پاسخ]

 2. نام شما گفت:

  ]چرا خانم مهندس شیمی بکارگیری نمی کنید.

  [پاسخ]

 3. مسعود گفت:

  سلام لطفا تاریخ برگزاری آزمونها رو اعلام کنید

  [پاسخ]

 4. ابراهیم گفت:

  واقع برای یعضی چیزا گفتن خوب نیست..
  منم ۲۸ سالمه
  لیسانس کامپیوتر وبرق دارم
  ۸تا سایت نوستم و تخصصم برنامه نویسیه. به زبان سی و سی شار= و
  ولی چرا نباید شغل دولتی داشته باشم از کی باید بپرسم؟؟

  [پاسخ]

 5. علی گفت:

  باسلام من قبلا که سنم کمتر بود خیلی دنبال کار و شرکت در آزمونهای مختلف امکان استخدام وجود نداشت حالا که سنم سی رو رد کرده چیکار باید بکنم

  [پاسخ]

 6. جغرافیا گفت:

  سلام
  من فوق لیسانس جغرافیا از دانشگاه زنجان دارم ۳ساله فارغ التحصیل شدم با معدل بالا ولی متاسفانه هیچ جا برای من کار نیست اگه به این رشته نیازی نیست چرا دانشگاهها دانشجو می پذیرند…..

  [پاسخ]

 7. جویای کار گفت:

  سلام
  اگر امکان داره مدت سربازی را به سن داوطلب اضافه کنید

  [پاسخ]

 8. اشکان گفت:

  من تو همه ی مراحل تو استان مرکزی قبول شدم ۱۲نفر می خاستن فقط ۴ نفر سفارش شده و خانواده شهید گرفتن وقتتونو تلف نکنید/پایه یک داشتم و لیسانس +نفر اول تست ورزش

  [پاسخ]

 9. mahmood گفت:

  سلام…بعد عمری برای کاردانی ها استخدام گذاشتید…تشکر اما چرا رشته مدیریت نباشه… مسولان عزیز بچه های متخصص واقعی هلال احمر اولویت ندارند کسانی که چندین ساله تو جاده ها داوطلبانه دارن خدمات میدن تخصص نجات در جاده ارتفاع سیلاب با ماموریت های مستند واقعی واقعا براتون بی ارزشه …بخدا از جان گذشتیم برا عشق به امداد ونجات انصاف نیست که هیج جا اولویت نداریم

  [پاسخ]

 10. دکتری جغرافیا گفت:

  چرا در این استخدامی از رشته جغرافیا که به مکان های مختلف در معرض بحران و موقعیت یابی آنها تسلط کافی دارنداستفاده نشده است؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  چه جوری ما میتونیم پیشرفت کنیم

  [پاسخ]

 11. هادی گفت:

  سلام.دوست دارم بدونم چراماکه تو بازه سنی ۱۸ تا ۲۵ سال نیستیم(مثلا من که ۲۸سالمه) وهیچ مشکل جسمانی و …هم نداریم وسخت هم دنبال کارهستیم چرابایدبه خاطرسنمون نتونیم خیلی جاهااستخدام شیم!!!!!!!!!!!!!! واقعاچرا

  [پاسخ]

 12. ali گفت:

  سلام.پذیرفته شدگان آزمون آتش نشانی قبلی نصیرشهر کی فراخوان داده میشن.جواب بدید

  [پاسخ]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *