خانه » استخدام در استان تهران » استخدام راننده با نیسان در تهران

استخدام راننده با نیسان در تهران

متن آگهی:

کارواش سیار بخار – تهران

مورد درخواست : راننده با نیسان که دستگاه کارواشِ بخار بر روی آن نصب شده باشد.

حقوق دریافتی به صورت ماهانه بین ۳ تا ۴ میلیون و اجاره کارواش ۱٫۵ میلیون تومان می باشد. در مجموع، ۴٫۵ تا ۵٫۵ میلیون تومان، بسته به تعداد ماشین شسته شده.

کارواش بخار مزبور، ۴ نازله، ۷۵۰ کیلوگرم وزن و قیمتی بین ۲۰ تا ۲۵ میلیون تومان دارد که از شرکت های تولیدکننده داخلی می توان تهیه کرد. خرید و نصب “اتاق و کارواش بخار” برعهده راننده است.

کارفرما در رابطه با خرید و آموزش دستگاه، مشاوره کامل خواهد داد.

میزان جابجایی ماشین در حین کارِ روزانه، حداکثر ۱ کیلومتر خواهد بود. زیرا کارِ روزانه، در داخل محوطه پارکینگ های طرف قرارداد کارفرما خواهد بود.

جغرافیای کار: مناطق ۱ و ۲ و ۳ و ۶ و ۷ تهران

ساعت کار: ۸ صبح تا ۶ بعد از ظهر. یک ساعت استراحت. ۹ ساعت کاری.

۲ کارگر کارواش در اختیار راننده قرار خواهد گرفت. لزومی به کار راننده نیست. صرفا سرمایه گذاری، حمل کارواش و هماهنگی تیم برعهده ایشان است. حقوق کارگرها بر عهده کارفرماست.

جهت هماهنگی و دریافت وقت مصاحبه با شماره ۰۹۳۰۸۶۰۱۰۴۵ تماس بگیرید.

اطلاعات تماس

  • تلفن: 09308601045
کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *