خانه » استخدام در استان آذربایجان شرقی » آگهی استخدام نیروی قراردادی دانشگاه فرهنگیان(تمدید)

آگهی استخدام نیروی قراردادی دانشگاه فرهنگیان(تمدید)

متن آگهی:

اطلاعیه : نظر به استقبال و درخواست ها ی متعدد متقاضیان شرکت در آزمون جذب نیروهای قراردادی در دانشگاه فرهنگیان مبنی بر تمدید مهلت ثبت نام ، بدین وسیله به آگاهی متقاضیان محترم می رساند؛ مهلت ثبت نام تا پایان روز شنبه مورخ ۹۳/۷/۱۹  تمدید گردید.

بدین وسیله به اطلاع کلیه داوطلبان متقاضی ثبت‌نام و شرکت در آزمون جذب نیروی قراردادی دانشگاه فرهنگیان در سال ۱۳۹۳ می‌رساند، که ثبت نام در این آزمون منحصراً به صورت اینترنتی از طریق سایت دانشگاه فرهنگیان به نشانی:  www.cfu.ac.ir از روز سه شنبه مورخ ۸/۷/۱۳۹۳ آغاز و لغایت روز سه شنبه مورخ ۱۵/۷/۱۳۹۳ پایان می‌پذیرد.

لذا کلیه متقاضیان، ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده با توجه به جدول رشته‌های تحصیلی و شرایط احراز رشته های شغلی و جدول ظرفیت پذیرش رشته‌های شغلی در استانها (جداول شماره ۱ و مندرج در ذیل این اطلاعیه) و پس از مطالعه شرایط و ضوابط عمومی و اختصاصی آزمون و فراهم نمودن مدارک و اطلاعات مورد نیاز، نسبت به ثبت‌نام در آزمون فوق اقدام نمایند.

دانلود نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش

 

الف- شرایط عمومی داوطلبان:
۱- تابعیت جمهوری اسلامی ایران.
۲- التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران.
۳- اعتقادوالتزام به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان پذیرفته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران.
۴- عدم سابقه عضویت یا وابستگی به گروه های سیاسی معارض با نظام جمهوری اسلامی ایران.
۵- عدم اشتهار به فسق و فجور و عمل منافی اخلاقی و اعمال و رفتار خلاف حیثیت و شئون شغلی.
۶- نداشتن سوء پیشینه کیفری موثر.
۷- عدم محکومیت به محرومیت از خدمات دائمی دولتی بر اساس رای قطعی صادره از سوی مراجع ذیصلاح.
۸- عدم اعتیاد و اشتهار به خرید و فروش مواد مخدر ، مشروبات الکلی و نظایر آن.
۹- نداشتن رابطه استخدامی با سایر دستگاه های اجرایی.
۱۰- دارا بودن مدرک پایان خدمت وظیفه عمومی و یا معافیت قانونی دائم برای آقایان.
۱۱- برخورداری از سلامت ، توانایی جسمی و روانی متناسب با خدمت مورد نظر.
ب- شرایط اختصاصی داوطلبان:
۱- دارا بودن مدرک تحصیلی کارشناسی ،کارشناسی ارشد و دکتری (تخصصی و حرفه ای).
۲- نداشتن بیش از ۳۵ سال تمام برای دارندگان مدرک تحصیلی کارشناسی و۴۰ سال تمام برای دارندگان کارشناسی ارشد و دکتری حرفه‌ای و ۴۵ سال تمام برای متخصصین با مدرک تحصیلی دکتری تخصصی.
۳- ایثارگران وضعیت خود را در تقاضانامه ثبت نام مشخص نمایند.
تذکر: وضعیت ایثارگری داوطلبان متقاضی استفاده از سهمیه در زمان مصاحبه بررسی خواهد شد.
۴- مدت خدمت نظام وظیفه به حداکثر سن اضافه می گردد.
۵- بومی بودن: بومی استان به داوطلبی اطلاق می شود که دارای یکی از شرایط زیر باشد:
الف- محل تولد داوطلب با استان مورد تقاضای محل خدمت یکسان باشد.
ب- سه سال از سنوات تحصیلی داوطلب (اعم از ابتدایی، راهنمایی، دبیرستان) در استان مورد تقاضای محل خدمت طی شده باشد.
تذکر:
۱- ملاک محاسبه سن داوطلبان تاریخ ثبت نام (۸/۷/۹۳) می باشد.
۲- ثبت نام و ارسال مدارک درخواستی صرفاً از طریق وبگاه اینترنتی دانشگاه امکان پذیر خواهد بود و از ارسال فیزیکی مدارک درخواستی و یا مراجعه حضوری جهت ثبت نام خودداری شود.
۳- تاریخ فراغت از تحصیل داوطلبان باید قبل از تاریخ ثبت نام (۸/۷/۹۳) باشد. (تاریخ فراغت از تحصیل همان تاریخی است که در متن دانشنامه و یا گواهی موقت فراغت از تحصیل درج می شود.)
۴- اصل اسناد مذکور و مستندات، از قبیل: مدرک تحصیلی، کارت ملی، کارت پایان خدمت، شناسنامه، مدرک مربوط به سه سال تحصیل در استان مورد تقاضا دال بر سکونت (بومی استان)، گواهینامه های مرتبط با مهارت شغلی و سوابق تجربی، زبان خارجی، مدارک ایثارگری و … در مرحله مصاحبه تخصصی دریافت می گردد.
ج- مراحل ثبت نام :
– مراجعه به سایت دانشگاه فرهنگیان به نشانی:  www.cfu.ac.ir.
– تکمیل فرم تقاضانامه الکترونیکی در سایت مذکور.
– ارسال عکس : داوطلب می بایست یک قطعه عکس با مشخصات ذیل اسکن و در قسمت مربوط بارگذاری نماید.
•    عکس ۴×۳ تمام رخ با زمینه سفید که در سال جاری گرفته شده باشد.
•    عکس اسکن شده باید با فرمت jpg باشد.
•    اندازه عکس اسکن شده باید حداکثر ۴۰۰×۳۰۰ پیکسل و حداقل ۳۰۰×۲۰۰ پیکسل باشد.
•    تصویر داوطلب باید واضح ، مشخص و فاقد اثر مهر ، منگنه و هرگونه لکه باشد.
•    حجم فایل ذخیره شده عکس نباید از ۳۵ کیلو بایت بیشتر باشد.
•    حاشیه های زاید عکس اسکن شده باید حذف شده باشد.
•    حتی الامکان عکس ها سیاه و سفید و در صورت رنگی بودن دارای زمینه سفید باشد.
د – پرداخت وجه ثبت نام:
متقاضیان واجد شرایط، به منظور ثبت نام در آزمون می بایست از روز سه شنبه مورخ ۸/۷/۱۳۹۳ تا پایان روز سه شنبه مورخ ۱۵/۷/۱۳۹۳ پس از مراجعه به سایت دانشگاه فرهنگیان به نشانی:  www.cfu.ac.ir نسبت به واریز مبلغ ۵۲۵.۰۰۰ (پانصد و بیست و پنج هزار) ریال به عنوان هزینه ثبت نام در آزمون جذب نیروهای قراردادی از درگاه اینترنتی و با کارت های بانکی متصل به شبکه شتاب اقدام نمایند.
نکات مهم :
۱- مدت زمان ثبت نام به هیچ عنوان تمدید نمی‌شود و متقاضیان باید در مدت زمان تعیین شده نسبت به ثبت‌نام اقدام و از موکول نمودن ثبت نام به روزهای پایانی خودداری نمایند.
۲- ثبت نام زمانی تکمیل می‌گردد که مراحل با موفقیت انجام شده و شماره پیگیری از طریق سیستم به متقاضی اعلام شود. (متقاضیان شرکت در آزمون باید پس از پایان ثبت‌نام، کد پیگیری خود را یادداشت و تا پایان مراحل آزمون نزد خود نگهداری نمایند.)
۳- ثبت‌نام متقاضیان صرفاً از طریق سایت دانشگاه فرهنگیان و بصورت اینترنتی بوده و نیازی به ارسال مدارک نمی‌باشد. به تقاضاهای حضوری و یا مدارک ارسالی از طریق پست ترتیب اثر داده نخواهد شد و تعهدی را نیز برای دانشگاه ایجاد نخواهد کرد.
۴- داوطلبان قبل از پرداخت وجه ثبت نام لازم است از احراز شرایط (عمومی و اختصاصی و …) خود با مفاد این آگهی، اطمینان حاصل نمایند. (وجوه پرداختی جهت ثبت نام به هیچ عنوان مسترد نمی‌شود.)
۵- صدور کارت شرکت درآزمون به منزله تایید اطلاعات ارسالی داوطلب تلقی نمی‌گردد، با توجه به اینکه ثبت‌نام داوطلب در این مرحله براساس ارائه اطلاعات خوداظهاری بوده و مدارک و مستندات این اظهارات بعد از آزمون بررسی خواهد شد، چنانچه در هر مرحله محرز شود که داوطلب به اشتباه و یا عمد اطلاعات خلاف، ارائه نموده و یا فاقد شرایط مندرج در این آگهی است، از طی مراحل بعدی محروم می شود و حتی در صورت انعقاد قرارداد، قرارداد منعقده لغو و بلا اثر می‌گردد، به هر حال مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلامی در متن این آگهی به عهده داوطلب می باشد.
۶- انتخاب داوطلبان برای مصاحبه تخصصی حداکثر به میزان سه برابر ظرفیت مورد نیاز از میان افرادی که حد نصاب نمره آزمون عمومی و تخصصی را کسب نموده اند ، به ترتیب بالاترین نمرات تخصصی انجام خواهد شد.
۷- اسامی پذیرفته شدگان پس از تایید مراجع ذیصلاح از طریق سایت دانشگاه فرهنگیان حد اقل یک ماه بعد از برگزاری آزمون به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.
ه‍-  – زمان برگزاری آزمون و نحوه دریافت کارت شرکت در آزمون:
کارت شرکت در آزمون از روز سه شنبه مورخ ۲۰/۸/۱۳۹۳ لغایت روز چهارشنبه مورخ ۲۱/۸/۱۳۹۳ برای مشاهده و پرینت بر روی سایت دانشگاه فرهنگیان به نشانی:  www.cfu.ac.ir قرار خواهد گرفت. آزمون در روز پنجشنبه مورخ ۲۲/۸/۱۳۹۳ در تهران و سایر مراکز استانها برگزار خواهد شد. ساعت شروع و محل برگزاری آزمون بر روی کارت شرکت در آزمون درج و هنگام پرینت کارت به آگاهی داوطلبان خواهد رسید.
و- مواد آزمون:
-مواد آزمون عمومی (با ضریب یک) عبارتند از: زبان و ادبیات فارسی، زبان انگلیسی، فرهنگ و معارف اسلامی، اطلاعات سیاسی ، اجتماعی و مبانی قانونی ، هوش و استعداد تحصیلی.
-مواد آزمون تخصصی (با ضریب دو) بر حسب رشته شغلی مربوطه خواهد بود.
توجه: مواد آزمون تخصصی در تاریخ ۱۲/۷/۱۳۹۳ از طریق سایت دانشگاه به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.
* اقلیت های مذهبی از پاسخگوئی به سوالات معارف اسلامی معاف می‌باشند و امتیاز آن در سایر مواد آزمون توزیع می‌گردد.
* آزمون بصورت چهار گزینه‌ای و با احتساب نمره منفی برای پاسخ های نادرست برگزار می گردد.

دانلود نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش

جدول شماره (۱) – رشته‌های تحصیلی و شرایط احراز رشته های شغلی

ردیف رشته شغلی شرایـــــــــط احـــــــــراز
۱ کارشناس امور آموزشی (کد ۲۰۰۱) تحصیلات و معلومات :دارا بودن دانشنامه لیسانس ، فوق لیسانس یا دکتری در یکی از رشته های تحصیلی ؛ مدیریت و برنامه ریزی آموزشی ، برنامه ریزی درسی ، علوم تربیتی ، مدیریت آموزش عالی ، مدیریت منابع انسانی، آموزش و پرورش دبستانی و پیش دبستانی ، آموزش بزرگسالان ، تعلیم و تربیت اسلامی ، فلسفه و تاریخ تعلیم و تربیت ، تاریخ و فلسفه آموزش وپرورش ، سنجش و اندازه گیری، روان شناسی تربیتی، فناوری اطلاعات و کامپیوتر ( نرم افزار). مهارت: توانایی نیازسنجی آموزشی، توانایی طراحی آموزشی، توانایی ارزیابی آموزش و داشتن سابقه کار مفید و مرتبط .
۲ کارشناس امور دانشجویی (کد ۲۰۰۲) دارا بودن دانشنامه لیسانس ، فوق لیسانس یا دکتری در یکی از رشته های گروه علوم تربیتی و رشته های تحصیلی ؛ علوم اجتماعی ، جامعه شناسی ، آموزش بزرگسالان ، مدیریت آموزش عالی ، روانشناسی ، مشاوره ، مشاوره و راهنمائی و داشتن سابقه کار مفید و مرتبط .
۳ کارشناس بررسی کتاب (کتابدار) (کد ۲۰۰۳) دارا بودن دانشنامه لیسانس، فوق لیسانس یا دکتری در یکی از رشته های تحصیلی ؛ کتابداری ، علوم کتابداری و اطلاع رسانی ، برنامه ریزی کتابداری ، داشتن سابقه کار مفید و مرتبط .
۴ کارشناس امور فرهنگی و اجتماعی (کد ۲۰۰۴) تحصیلات و معلومات :دارا بودن دانشنامه لیسانس ، فوق لیسانس یا دکتری در یکی از رشته های تحصیلی ؛ مطالعات اجتماعی ( کلیه گرایش ها ) علوم ارتباطات اجتماعی (کلیه گرایش ها)، علوم سیاسی ، علوم تربیتی (کلیه گرایش ها) ، معارف اسلامی ، کامپیوتر ( نرم ازار ، سخت افزار ، گرافیک کامپیوتری)، مدیریت امور فرهنگی، مدیریت و برنامه ریزی آموزشی، مدیریت آموزشی، یکی از رشته های تحصیلی هنری، معماری حسب تخصص مورد نیاز و داشتن سابقه کار مفید و مرتبط .
۵ کارشناس امور حقوقی (کد ۲۰۰۵) تحصیلات و معلومات : دارا بودن دانشنامه لیسانس حقوق قضایی یا فوق لیسانس و دکتری در یکی از گرایش های حقوق . مهارت : داشتن (۳) سال سابقه کار مفید و مرتبط ، اشنائی کامل کار با رایانه و داشتن مهارت در استفاده از نرم افزارهای مرتبط . تذکر مهم : داشتن مدرک تحصیلی لیسانس حقوق قضایی برای دارندگان مدارک تحصیلی بالاتر الزامی است .
۶ کارشناس فناوری اطلاعات و فرابری داده ها (کد ۲۰۰۶) تحصیلات و معلومات : دارا بودن دانشنامه لیسانس، فوق لیسانس یا دکتری در یکی از رشته های تحصیلی مهندسی کامپیوتر ( کلیه گرایش ها ) ، علوم کامپیوتر ، مهندسی نرم افزارو سخت افزار ، مهندسی فناوری اطلاعات (کلیه گرایش ها) ، معماری کامپیوتر ، کاربرد کامپیوتر و آنالیز سیستم ، مهندسی برنامه ریزی و تحلیل سیستم ها، مدیریت سیستم و بهره وری ، مهندسی سیستم اتوماسیون ، انفورماتیک ، آمار و کامپیوتر ، ریاضی و علوم کامیپوتر . مهارت : توانایی در طراحی و تحلیل سیستم وتهیه گردش عملیاتی اطلاعات ، توانایی بهره گیری از روش ها و تکنیک های جمع آوری اطلاعات ، طبقه بندی و تجزیه و تحلیل اطلاعات ، توانایی نظارت و ارزیابی کمی و کیفی سیستم ، توانایی شناسایی نیازهای سخت افزاری و نرم افزاری واحد مربوطه ، تسلط به زبان انگلیسی و داشتن سابقه کار مفید و مرتبط .
۷ کارشناس حفاظت IT (کد ۲۰۰۷) تحصیلات و معلومات : دارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق لیسانس در یکی از رشته های تحصیلی مهندسی کامپیوتر (کلیه گرایش ها) ، علوم کامپیوتر ، مهندسی فناوری اطلاعات (کلیه گرایش ها) ، معماری کامپیوتر ، کاربرد کامپیوتر و آنالیز سیستم ، مهندسی برنامه ریزی و تحلیل سیستم ها ، مدیریت سیستم و بهره وری ، مهندسی سیستم اتوماسیون اداری ، انفورماتیک، آمار و کامپیوتر ، ریاضی و علوم کامیپوتر ، تکنو لوژی ارتباطات و فناوری اطلاعات ، هوش منصوعی ، مخابرات امن ، مدیریت سیستم های اطلاعاتی ، امنیت اطلاعات . مهارت : توانایی در امکان سنجی ، طراحی نقشه شبکه های رایانه مورد نیاز ، توانایی انجام عملیات پیاده سازی و کابل کشی شبکه های داخلی ، توانایی نصب و راه اندازی رایانه خادم و ایستگاه های کاری و تنطیمات مربوط به آنها ، توانایی درک ، شناخت و به کارگیری تکنولوژی نوین شبکه های رایانه ای و داشتن سابقه کار مفید و مرتبط . دوره های آموزشی : شبکه NETWORK+ ، مدیریت امنیت شبکه .
۸ کارشناس برنامه، بودجه و آمار (کد ۲۰۰۸) تحصیلات و معلومات :دارا بودن دانشنامه لیسانس ، فوق لیسانس یا دکتری در یکی از رشته های تحصیلی آمار، ریاضی، حسابداری، مدیریت منابع انسانی، مدیریت سیستمها، مدیریت مالی محاسباتی، مدیریت اجرایی، مدیریت و برنامه ریزی آموزشی، مدیریت بازرگانی، مدیریت سیستم و بهره وری، مدیریت استراتژیک، علوم اقتصادی، توسعه اقتصادی و برنامه ریزی، برنامه ریزی سیستم های اقتصادی و مدیریت. مهارت : اصول گزارش نویسی، تسلط به اصول بودجه ریزی، داشتن مهارت های هفت گانه ICDL و داشتن سابقه کار مفید و مرتبط .
۹ کارشناس بهداشت، تغذیه و سلامت (کد ۲۰۰۹) تحصیلات و معلومات : دارا بودن دانشنامه فوق لیسانس یا دکتری در یکی از رشته های تحصیلی بهداشت عمومی ، بهداشت محیط ، بهداشت حرفه ای ، آموزش بهداشت ، علوم تغذیه ، علوم بهداشتی در تغذیه علوم و صنایع غذایی ، بهداشت و ایمنی صنایع غذایی ، مهندسی ایمنی و بازرس های فنی ( ایمنی و حفاظت) ، سیاست گذاری سلامت ، مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی ، آموزش بهداشت، ارگونومی، مدیریت سلامت، علوم تغذیه (کلیه گرایش ها) ، علوم بهداشتی در تغذیه، علوم تغذیه در برهان ، علوم و صنایع غذایی ، بهداشت و ایمنی مواد غذایی ، میکروب شناسی مواد غذایی . مهارت : دارا بودن حداقل ۳ سال تجربه مرتبط و قابل قبول، داشتن مهارت های هفت گانه ICDL ، داشتن مهارت آموزش بهداشت و تغذیه برای افراد . مهارت تجویز رژیم درمانی و پیشگیری ، مهارت ارزیابی و تشخیصی مشکلات تغذیه ای ، مهارت پایش و کنترل عملکرد تجهیزات و داشتن سابقه کار مفید و مرتبط .
۱۰ کارشناس امور اداری (کد ۲۰۱۰) تحصیلات و معلومات :دارا بودن دانشنامه لیسانس ، فوق لیسانس یا دکتری در یکی از رشته های تحصیلی ؛ علوم اداری ، مدیریت منابع انسانی ، مدیریت رفتاری ، مدیریت سیستم ها ، مدیریت امور مالی ، مدیریت اجرایی ، مدیریت و برنامه ریزی آموزشی ، مدیریت سیستم و بهره وری ، علوم تربیتی(کلیه گرایش ها) ، برنامه ریزی و تحلیل سیستم ها . مهارت : اصول گزارش نویسی، قدرت تجزیه وتحلیل ، داشتن مهارت های هفت گانه ICDL و داشتن سابقه کار مفید و مرتبط .
۱۱ کارشناس امور عمرانی (کد ۲۰۱۱) تحصیلات و معلومات : دارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق لیسانس در رشته تحصیلی مهندسی عمران ( گرایش عمران ) مهندسی مکانیک ( گرایش سیالات ) . مهارت : تسلط به زبان انگلیسی در سطح استفاده از منابع علمی ، تسلط به رایانه و آشنایی با نرم افزارهای مرتبط ، تسلط بر نصب و بهره برداری از تجهیزات فنی و داشتن سابقه کار مفید و مرتبط .
۱۲ کارشناس روابط عمومی (کد ۲۰۱۲) تحصیلات و معلومات : دارا بودن دانشنامه لیسانس ، فوق لیسانس یا دکتری در یکی از رشته های تحصیلی ؛ روابط عمومی ، امور فرهنگی ، فرهنگ و زبانهای باستانی ایران ، فرهنگ و ارتباطات ، زبان و ادبیات فارسی ، زبان وادبیات عرب ، علوم ارتباطات و روابط اجتماعی ، فرهنگ وارتباطات ، تبلیغات ، مدیریت رسانه ، علوم اجتماعی ، روزنامه نگاری ، مدیریت دولتی و داشتن سابقه کار مفید و مرتبط .
۱۳ کارشناس همکاری های بین المللی (کد ۲۰۱۳) تحصیلات و معلومات : دارا بودن دانشنامه لیسانس ، فوق لیسانس یا دکتری در یکی از رشته های تحصیلی روابط سیاسی ، علوم سیاسی ، دیپلماسی وسازمانهای بین الملل ، حقوق بین الملل ، روابط بین الملل ، تاریخ (مطالعات خلیج فارس ، مطالعات آسیای مرکزی و قفقاز ، تاریخ ) ، زبان و ادبیات فارسی ، امور فرهنگی ، تاریخ معاصر جهان اسلام ، مدیریت دولتی ، معارف اسلامی و علوم سیاسی ، مطالعات منطقه ای ، حقوق ارتباطات ، حقوق بشر ، فقه سیاسی ، زبان و ادبیات انگلیسی ، مترجمی زبان انگلیسی ، قرآن و علوم . مهارت: توانایی گزارش نویسی ، فن بیان ، انتقال مفاهیم و مطالب ، برقراری ارتباط موثر ، تسلط کامل به یکی از زبانهای خارجی و داشتن سابقه کار مفید و مرتبط . دوره های آموزشی: آشنایی با فنون مذاکره ، آشنایی با مفاد قراردادها ، موافقت نامه هاو پروتکل های بین المللی ، آشنایی با سیاست های اقتصادی ، اجتماعی ، سیاسی و فرهنگی .
۱۴ کارشناس همکاری های علمی (کد ۲۰۱۴) تحصیلات و معلومات : دارا بودن گواهی نامه لیسانس ، فوق لیسانس یا دکتری در یکی از رشته های تحصیلی ؛ مدیریت و برنامه ریزی آموزشی، مدیریت آموزشی ، تکنولوژی آموزشی ، تحقیقات آموزشی ، برنامه ریزی درسی ، علوم تربیتی ، مدیریت آموزش عالی ، مدیریت منابع انسانی ، آموزش و پرورش پیش دبستانی و دبستانی ، آموزش بزرگسالان ، تعلیم و تربیت اسلامی ، فلسفه و تاریخ تعلیم و تربیت ، تاریخ و فلسفه آموزش و پرورش ، سنجش و اندازه گیری ، روانشناسی ، روانشناسی تربیتی ، آمار و سنجش آموزش ، جامعه شناسی ، پژوهشگری علوم اجتماعی ، مطالعات زنان در تحقیقات آموزشی باگرایش های ( زن و خانواده ، حقوق زن در اسلام و تاریخ زنان ) ، فناوری اطلاعات و یا یکی از رشته های تخصصی حسب موضوع مورد پژوهش . مهارت : تسلط به زبان انگلیسی ، تسلط به رایانه ، توانایی تجزیه وتحلیل ، توانایی نیاز سنجی ، طراحی و ارزشیابی آموزشی و داشتن سابقه کار مفید و مرتبط .
۱۵ کارشناس امور مالی (کد ۲۰۱۵) تحصیلات و معلومات : دارا بودن دانشنامه لیسانس ، فوق لیسانس یا دکتری در یکی از رشته های تحصیلی ؛ امور مالی ، مدیریت مالی ، حسابداری ، حسابرسی ، حسابداری وامورمالی ، مدیریت امور بانکی ، مدیریت بازاریابی بین الملل ، مدیریت بازرگانی ، مدیریت بیمه ، مدیریت سیستم و بهره وری ، امورمالی ومالیاتی ، علوم اقتصادی ، توسعه اقتصادی و برنامه ریزی ، برنامه ریزی سیستم های اقتصادی . مهارت : تسلط به اصول حسابداری ، داشتن مهارت های هفت گانه ICDL و داشتن سابقه کار مفید و مرتبط . دوره های آموزشی : حسابداری دولتی ، قوانین و مقررات مالی و محاسباتی عمومی ، نرم افزار کاربردی در حسابداری .
۱۶ کارشناس آزمایشگاه فیزیک (کد ۲۰۱۶) تحصیلات : کارشناسی ارشد یا دکتری رشته فیزیک . مهارت : داشتن سابقه کار مفید و مرتبط .
۱۷ کارشناس آزمایشگاه شیمی (کد ۲۰۱۷) تحصیلات : کارشناسی ارشد یا دکتری رشته شیمی ، بیو شیمی ، زیست شناسی . مهارت : داشتن سابقه کار مفید و مرتبط .
۱۸ کارشناس تربیت بدنی و امور ورزشی (کد ۲۰۱۸) تحصیلات و معلومات : دارا بودن لیسانس یا فوق لیسانس در یکی از گرایش های رشته ؛ تربیت بدنی و علوم ورزشی . مهارت : تسلط به مهارت های هفت گانه ICDL و office ، داشتن کارت مربیگری درجه ۲ در یکی از رشته های تیمی ، داشتن کارت مربیگری درجه ۳ در یکی از رشته های انفرادی ، داشتن دوره آموزشی work shop
۱۹ متصدی اموردفتری (کد ۲۰۱۹) تحصیلات و معلومات : گواهی نامه لیسانس یا فوق لیسانس ، در یکی از رشته های ؛ مدیریت امور دفتری ، مدیریت دولتی (کلیه گرایشها ) ، روابط عمومی ، علوم ارتباطات و روابط اجتماعی ، مدیریت سیستم و بهره وری ، زبان و ادبیات فارسی ، زبان انگلیسی ، مدیریت و برنامه ریزی آموزشی ، مطالعات اجتماعی با تمامی گرایشها ، جامعه شناسی . روان شناسی ، علوم تربیتی ، فناوری اطلاعات و کامپیوتر ( نرم افزار ) . مهارت : داشتن مهارت های هفت گانه ICDL و داشتن سابقه کار مفید و مرتبط . دوره های آموزشی : سیستم دبیرخانه و بایگانی .
۲۰ کارشناس امور پژوهشی (کد ۲۰۲۰) تحصیلات و معلومات : دارا بودن دانشنامه لیسانس ، فوق لیسانس یا دکتری در یکی از رشته های تحصیلی پژوهشگری علوم اجتماعی ، مطالعات زنان در تحقیقات آموزشی با گرایشهای (زن و خانواده ، حقوق زن در اسلام و تاریخ زنان) ، جامعه شناسی ، روان شناسی ، علوم تربیتی ، فناوری اطلاعات و یا یکی از رشته های تخصصی حسب موضوع مورد پژوهش . مهارت : تسلط به یک زبان خارجی ترجیحاً انگلیسی ، تسلط به رایانه ، توان تجزیه و تحلیل بالا و داشتن سابقه کار مفید و مرتبط . دوره های آموزشی : روش های تحقیق .
۲۱ کارشناس آموزش و توانمندی سازی منابع انسانی (کد ۲۰۲۱) تحصیلات و معلومات:دارا بودن دانشنامه فوق لیسانس یا دکتری در یکی از رشته های تحصیلی ؛ مدیریت و برنامه ریزی آموزشی، مدیریت آموزشی، علوم تربیتی، مدیریت آموزش عالی، مدیریت آموزش و بهسازی منابع انسانی، سنجش و اندازه گیری و روانسنجی، روان شناسی تربیتی، فناوری اطلاعات . مهارت : توانایی نیازسنجی آموزشی، توانایی طراحی آموزشی ، توانایی ارزیابی آموزشی ، توانایی آزمون سازی ، توانایی تحلیل آمار و اطلاعات ، نظارت و ارزیابی کمی و کیفی و مهارت های ICDL و داشتن سابقه کار مفید و مرتبط.

جدول شماره (۲) – ظرفیت پذیرش نیروی قراردادی به تفکیک استان محل خدمت/واحد دانشگاهی/جنسیت

عنوان رشته شغلی محل جغرافیایی خدمت ظرفیت پذیرش جنسیت
استان شهر واحد دانشگاهی زن مرد
کارشناس امور آموزشی
کد ۲۰۰۱
تهران تهران سازمان مرکزی ۴ زن مرد
تهران تهران پردیس نسیبه ۱ زن
تهران تهران شهید باهنر ۱ زن
سمنان سمنان الزهرا (س) ۱ زن
تهران پیشوا زینبیه ۱ زن
فارس شیراز شهید مطهری ۱ مرد
فارس اقلید شهید بهشتی ۱ مرد
قزوین قزوین بنت الهدی صدر ۱ زن
قم قم حضرت معصومه (س) ۱ زن
کرمان کرمان خواجه نصیرالدین طوسی ۱ مرد
کرمانشاه کرمانشاه شهید رجائی ۱ مرد
کرمانشاه کرمانشاه شهید صدوقی ۱ زن
کهگیلویه و بویر احمد یاسوج شهید ایزد پناه ۱ مرد
گلستان گرگان آیت اله خامنه ای ۱ مرد
گلستان گرگان امام خمینی ۱ زن
گیلان رشت امام علی (ع) ۱ مرد
همدان همدان شهید باهنر ۱ زن
کارشناس امور دانشجویی
کد ۲۰۰۲
آذربایجان غربی سلماس امام خمینی ۱ مرد
اردبیل اردبیل بنت الهدی صدر ۱ زن
ایلام ایلام امام جعفر صادق (ع) ۱ زن
قم قم حضرت معصومه (س) ۱ زن
کهگیلویه و بویر احمد یاسوج کوثر ۱ زن
گیلان رشت امام علی (ع) ۱ مرد
خوزستان دزفول خدیجه کبری (س) ۱ زن
سمنان سمنان الزهرا (س) ۱ زن
تهران پیشوا زینبیه ۱ زن
چهارمحال و بختیاری شهر کرد شهید باهنر ۱ زن
خراسان شمالی بجنورد امام جعفر صادق (ع) ۱ زن
یزد یزد فاطمه الزهرا (س) ۱ زن
تهران تهران سازمان مرکزی ۴ زن مرد
کارشناس بررسی کتاب(کتابدار)
کد ۲۰۰۳
البرز کرج امیر کبیر ۱ مرد
سمنان سمنان شهید رجائی ۱ مرد
گلستان گرگان امام خمینی ۱ زن
مرکزی اراک شهید باهنر ۱ مرد
یزد یزد شهید پاک نژاد ۱ مرد
کارشناس امور فرهنگی و اجتماعی
کد۲۰۰۴
آذربایجان شرقی تبریز علامه امینی ۱ مرد
آذربایجان غربی سلماس امام خمینی ۱ مرد
اردبیل اردبیل علامه طباطبائی ۱ مرد
اردبیل اردبیل بنت الهدی صدر ۱ زن
اصفهان اصفهان شهید باهنر ۱ مرد
اصفهان اصفهان فاطمه الزهرا ۱ زن
اصفهان اصفهان شهید رجائی ۱ زن
البرز کرج حکیم ابوالقاسم فردوسی ۱ مرد
بوشهر بوشهر علامه طباطبائی ۱ مرد
بوشهر بوشهر بنت الهدی صدر ۱ زن
خراسان جنوبی بیرجند شهید باهنر ۱ مرد
خراسان جنوبی بیرجند امام سجاد (ع) ۱ زن
خوزستان اهواز فاطمه الزهرا ۱ زن
سیستان و بلوچستان زاهدان شهید مطهری ۱ مرد
تهران تهران شهید چمران ۱ مرد
تهران تهران شهدای مکه ۱ مرد
تهران پیشوا زینبیه ۱ زن
تهران واوان عترت ۱ زن
فارس شیراز شهید مطهری ۱ مرد
فارس کازرون زینب کبری (س) ۱ زن
قزوین قزوین بنت الهدی صدر ۱ زن
قم قم آیت اله طالقانی ۱ مرد
کرمان کرمان خواجه نصیرالدین طوسی ۱ مرد
کهگیلویه و بویر احمد یاسوج شهید ایزد پناه ۱ مرد
مازندران نوشهر شهید مطهری ۱ مرد
هرمزگان بندر عباس فاطمه الزهرا ۱ زن
تهران تهران سازمان مرکزی ۵ زن مرد
کارشناس امور حقوقی –کد ۲۰۰۵ تهران تهران سازمان مرکزی ۴ زن مرد
کارشناس فناوری اطلاعات و فرابری داده ها – کد ۲۰۰۶ اردبیل اردبیل بنت الهدی صدر ۱ زن
ایلام ایلام شهید مدرس ۱ مرد
چهارمحال و بختیاری شهر کرد شهید باهنر ۱ زن
تهران پیشوا زینبیه ۱ زن
قزوین قزوین بنت الهدی صدر ۱ زن
کرمان کرمان شهید باهنر ۱ زن
کرمانشاه کرمانشاه شهید صدوقی ۱ زن
کهگیلویه و بویر احمد یاسوج شهید ایزد پناه ۱ مرد
سمنان سمنان الزهرا (س) ۱ زن
تهران تهران سازمان مرکزی ۲ زن مرد
کارشناس حفاظت IT- کد ۲۰۰۷ تهران تهران سازمان مرکزی ۶ مرد
کارشناس برنامه، بودجه و آمار
کد ۲۰۰۸
تهران تهران سازمان مرکزی ۲ مرد
کارشناس بهداشت، تغذیه و سلامت
کد ۲۰۰۹
تهران تهران سازمان مرکزی ۲ زن مرد
کارشناس امور اداری- کد ۲۰۱۰ تهران تهران سازمان مرکزی ۴ زن مرد
کارشناس امور عمرانی- کد ۲۰۱۱ تهران تهران سازمان مرکزی ۲ مرد
کارشناس روابط عمومی- کد ۲۰۱۲ تهران تهران سازمان مرکزی ۲ زن مرد
کارشناس همکاری های بین المللی
کد ۲۰۱۳
تهران تهران سازمان مرکزی ۱ زن مرد
کارشناس همکاری های علمی
کد ۲۰۱۳
تهران تهران سازمان مرکزی ۱ زن مرد
کارشناس امور مالی
۲۰۱۵
تهران تهران سازمان مرکزی ۵ مرد
خوزستان اهواز حضرت رسول اکرم (ص) ۱ مرد
مازندران ساری دکتر شریعتی ۱ مرد
فارس شیراز شهید رجائی ۱ مرد
اصفهان اصفهان شهید باهنر ۱ مرد
هرمزگان بندر عباس فاطمه الزهرا (س) ۱ زن
سمنان سمنان الزهرا (س) ۱ زن
قزوین قزوین بنت الهدی صدر ۱ زن
خراسان شمالی بجنورد امام محمد باقر (ع) ۱ مرد
کارشناس آزمایشگاه فیزیک
کد ۲۰۱۶
تهران تهران شهید شرافت ۱ زن
تهران تهران شهید بهشتی ۱ مرد
خراسان رضوی مشهد شهید هاشمی نژاد ۱ زن
آذربایجان شرقی تبریز علامه امینی ۱ مرد
اصفهان اصفهان شهید باهنر ۱ مرد
کرمان کرمان خواجه نصیرالدین طوسی ۱ مرد
کارشناس آزمایشگاه شیمی
کد ۲۰۱۷
تهران تهران شهید شرافت ۲ زن
تهران تهران شهید بهشتی ۲ مرد
خراسان رضوی مشهد شهید بهشتی ۱ مرد
خراسان رضوی مشهد شهید هاشمی نژاد ۱ زن
آذربایجان شرقی تبریز علامه امینی ۱ مرد
اصفهان اصفهان شهید باهنر ۱ مرد
کرمان کرمان خواجه نصیرالدین طوسی ۲ مرد
کارشناس تربیت بدنی و امور ورزشی
کد ۲۰۱۸
ایلام ایلام شهید مدرس ۱ مرد
زنجان زنجان شهید بهشتی ۱ مرد
سیستان و بلوچستان زاهدان شهید مطهری ۱ مرد
هرمزگان بندر عباس شهید بهشتی ۱ مرد
خوزستان اهواز حضرت رسول اکرم (ص) ۱ مرد
بوشهر بوشهر بنت الهدی صدر ۱ زن
فارس شیراز شهید باهنر ۱ زن
قم قم حضرت معصومه (س) ۱ زن
گیلان رشت بنت الهدی صدر ۱ زن
خراسان جنوبی بیرجند امام سجاد (ع) ۱ زن
کهگیلویه و بویر احمد یاسوج کوثر ۱ زن
تهران تهران سازمان مرکزی ۱ زن
مسئول اموردفتری- کد ۲۰۱۹ تهران تهران سازمان مرکزی ۶ زن مرد
کارشناس امور پژوهشی
کد ۲۰۲۰
آذر بایجان غربی ارومیه علامه طباطبائی ۱ زن
اردبیل اردبیل علامه طباطبائی ۱ زن
البرز کرج حکیم ابوالقاسم فردوسی ۱ مرد
ایلام ایلام امام جعفر صادق (ع) ۱ زن
بوشهر بوشهر بنت الهدی صدر ۱ زن
تهران تهران شهید چمران ۱ مرد
تهران واوان عترت ۱ زن
چهارمحال و بختیاری شهر کرد بحر العلوم ۱ مرد
خراسان جنوبی بیرجند شهید باهنر ۱ مرد
خراسان شمالی بجنورد امام محمد باقر (ع) ۱ مرد
خوزستان اهواز فاطمه الزهرا (س) ۱ زن
زنجان زنجان الزهرا (س) ۱ زن
سمنان سمنان الزهرا (س) ۱ زن
سیستان و بلوچستان زاهدان رسالت ۱ زن
قزوین قزوین بنت الهدی صدر ۱ زن
قم قم حضرت معصومه (س) ۱ زن
کردستان سنندج بنت الهدی صدر ۱ زن
کرمان کرمان شهید باهنر ۱ مرد
کرمانشاه کرمانشاه شهید صدوقی ۱ زن
کهگیلویه و بویر احمد یاسوج کوثر ۱ زن
گلستان گرگان امام خمینی ۱ زن
گیلان رشت بنت الهدی صدر ۱ زن
لرستان خرم آباد علامه طباطبائی ۱ مرد
مازندران ساری صدیقه طاهره (س) ۱ زن
مرکزی اراک زینب کبری (س) ۱ زن
هرمزگان بندر عباس فاطمه الزهرا (س) ۱ زن
همدان همدان شهید مقصودی ۱ مرد
یزد یزد فاطمه الزهرا (س) ۱ زن
تهران تهران سازمان مرکزی ۴ زن مرد
کارشناس آموزش و توانمندی سازی منابع انسانی- کد ۲۰۲۱ تهران تهران سازمان مرکزی ۵ زن مرد

دانلود نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش

 

اطلاعات تماس

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

۱۰۹ دیدگاه تاکنون.

 1. ریحانه گفت:

  سلام
  من فارغ التحصیل رشته ریاضی کاربردی هستم یک ماهی میشه که درسم تموم شده. برای ثبت نام استخدامی آموزش و پرورش میخواستم شرکت کنم. هزینه ثبت نام واقعا۵۰تومنه؟؟؟؟؟خداییش انصاف داشته باشید من طرف صحبتم با مسئولین محترم این آزمون هست، خواهشا برای یک لحظه ام که شده فکر کنید این جوونای جویای کار بچه های خودتون هستن!!!!! چرا باید اینقدر مردم حرص بخورن؟؟؟ این همه زحمت کشیدیم. خود من سختی کشیدم برای این رشته تحصیلی(ریاضی)البته هر رشته ای سختی خودشو داره من واقعا نمیدونم این همه پول کجا میره؟؟؟؟؟زود قضاوت نمیکنم. مسئولین عزیز! کلاهتون رو قاضی کنید لطفا. آیا برای چن تا تیکه کاغذ این همه پول بدن جوونهای مردم. از کجا، خواهشا توانمندی ها و چیزای دیگه ملت رو بسنجید. دوستان عزیز من بعنوان خواهر کوچکتون ازتون میخوام توکل کنید به خدا و امیدتون به بنده هاش نباشه، به هیچ وجه. تا امام زمان(عج) ظهور نکن، این چیزا درست نمیشه. عدالت برقرار نمیشه. لطفا برای ظهورشون دعا کنید. درسته میگید استخدامی ها کمه قرار نیست که هرکی شرکت میکنه استخدام بشه. امیدوارم هر که حقشه استخدام بشه. هر استخدامی که اومد سریعا اقدام نکنید تحقیق کنید که چن نفر میگیرن، خانم هست یا آقا و کدوم شهر هست شاید اصلا با شرایط شما نمیخوند. خدا کنه پارتی در کار نباشه. اگه باشه ….. وای به حال کسی که ……من در حدی نیستم بخوام نصیحت کنم…. ولی حق الناس تا حق بنده خدا رو ندی بهش بخشیده نمیشه. از مسئولین میخوام به اندازه پولی که برای آزمون مصرف میشه هزینه ثبت نام رو مشخص کنن. اگه ی وقت یک ریال بیشتر باشه چطوری جواب این همه آدمو میدن. درسته جوونا خودشون این پول رو می ریزن، ولی خب هیچکس راضی نیست پول زیادی بده. بعضیها واقعا مجبورن این آزمون ها رو شرکت کنن.

  [پاسخ]

 2. صحرا گفت:

  ای کاش لااقل از فرزندان شهدا وجانبازان استخدام کنند لا اقل میدونی که پدراشون برای حفظ کشورمون جونشونو گذاشتن کف دستشون رفتن مبارزه کردن. فقط اسمی از خانواده های این عزیزان میاد. والا خوداشون با انتخاب عزیز کرده هاشون قبل اینکه استخدامیو آگهی بزنند مطمئنا هم سورشونو گرفتن هم شیرینیشو دادند.پس لطفا برای سهمیه های شهدا وجانبازان زود قضاوت نکنید.

  [پاسخ]

 3. علی گفت:

  سلام. عزیزان اون هایی که قراره استخدام بشن ا لان استخدام شدن. واین ازمون یه ازمون سوریه.

  [پاسخ]

 4. mona گفت:

  من فرزند جانبازم بنیاد شهید قول هیچ کاری رو به من نداده، پس انقد نگید ما حقتونو خوردیم، پارتی فقط،سهمیه کشکه

  [پاسخ]

 5. الهام گفت:

  من رفتم آزمون بدم خندم گرفت بخاطر ازدحام جمعیت واسه ی نفر انگار اومده بودن کنکور بدن

  [پاسخ]

 6. jojo گفت:

  سازمانها هر وقت دچار کمبود بودجه برای دادن حقوق کارمندان مواجه می شوند یک آزمون برگزار می کنند هم فاله هم تماشا منتشو سر مردم می زارند پول هم در می آورند

  [پاسخ]

 7. سرخورده گفت:

  دلم بحال خودم و دوستان همسن و سال امثال خودم که نه پارتی دارن و نه سهمیه و نه ….. میسوزه! تا کنکور بود سهمیه ها و بعدشم بازار کار . تازه بازار کار بدتر هم شد چون انواع و اقسام سهمیه ها و بند پ و آشنابازی و … تازه ازین فیلترا که رد بشی شانسی بعد چچند سال که سنت رفته بالا , میخوری به سد سابقه کاری و سقف سنی که البته مال ما بدبخت بیچاره هاست. سهمیه ها ازینم معافن. ای بابا به قول جناب یاس ” از چی بگم ؟ ” سرکیسه کردن که مال یه گوشه اش هست دوستان. دوستان من فقط دعا کنید آقا زودتر ظهور کنن

  [پاسخ]

 8. حسام گفت:

  من از بس برای شرکت تو این استخدامی ها هزینه کردم و نتیجه نگرفتم دیگه خسته شدم
  البته تو بعضی از استخدامی ها کسانی بودن که از قبل انتخاب شده بودن، ما اون موقع برای شرکت در آزمون فقط یه بازیچه، یه منبع درآمد بودیم
  دیگه خسته شدم از بیکاری
  خسته شدم از بی پولی
  خسته شدم از دست دراز کردن جلوی پدرم

  [پاسخ]

 9. ایرانی گفت:

  با سلا م
  جواب به تمامی جویای کار
  گوش اگر گوش منو ناله اگر ناله توست
  آنچه البته به جایی نرسد فریاد است

  [پاسخ]

 10. مممخ گفت:

  چی بگم که سرکار گذاشتید

  [پاسخ]

 11. مجبورالحیات گفت:

  کاری که باما جوونا میکنید یزیدیان با امام حسین نکردن

  [پاسخ]

 12. ملت گفت:

  تو ایران تخصص مهم نیس تعهد به نظام مهمه واسه همین دویست سال ازکره عقبیممممممممممم

  [پاسخ]

 13. roya گفت:

  واقعا خجالت آور است که برای امتحانی که هزینش ۱۰ هزار تومان هم نمی شه بخواند ۵۰ هزار تومان بگیرند. می خواید از افراد بیکار تو جامعه کسری بودجتون را تامین کنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟تو کشورهای دیگه به افراد بیکار حقوق می دهند این رفتارها تو یه مملکت اسلامی خجالت اوره

  [پاسخ]

 14. شاتر گفت:

  من شاترم فوق لیسانس مهندسی فیزیک هسته ای می خواستم منم شرکت کنم تازه سابقه کار هم دارم ۲سال اوووووووووونم کجا نونوایی

  [پاسخ]

 15. مریم گفت:

  از کی منتظر بودم تو این ازمون شرکت کنم اما با دیدن این ظرفیت ها پشیمون شدم ….خدا خودش بداد من و امثال من برسه

  [پاسخ]

 16. حامد گفت:

  هر آدم تحصیل کرده ای میفهمه که تمدید این استخدامی دروغ محضه زرررررره مفته !! تمدیییییییید با این تعداد کمی که میخوان خنده داره فقط میخوان ادمای ساده بیشتری پولشونو بریزن تو آب !!!

  [پاسخ]

 17. محسن گفت:

  حالا دیدن کم ثبت نام کردن کیسشون پر نشده دوباره تمدیدش کردن

  [پاسخ]

 18. باران گفت:

  کاش مسئولا به جای این همه امر به معروف ونماز شب ،یه وقت میذاشتن کامنتای جونا رو میخوندن-خدایا تاکی ظلم صبر همه لبریز شده

  [پاسخ]

 19. رضا گفت:

  استخدام قرار دادی همون بیمانیه ?

  [پاسخ]

 20. مهناز گفت:

  واقعا متاسفم
  اگه ۵۲ تومن ته جیب امثال ماهایی بود که اینطوری دنبال کار نمیگشتیم
  چرا هزینه هزینه هاتونو میخاید از جیب ما دربیارید؟
  اگه قرار باشه واسه هر آزمونی که اظهر من الشمسه که پارتی حرف اولو میزنه انقد هزینه کنیم، همون بیکار باشیم بهتره

  [پاسخ]

 21. کژال گفت:

  واقعا متاسفام برا نظامی که ابنجور کلاهبرداریارو میبینه وخم به ابرو نمیاره..بابا یه کم از خدا بترسید شمایی که فکر میکنید ازخودتون صالحتر و عابدتر دیگه نیست؛آخه چرا ما باید بودجه تونو تامین کنیم؟چرا باید با احساساتمون بازی کنید؟بابا ماعم انسانیم عین خودتون؛ماعم گرفتاریم؛آخه ۵۲۰۰۰ هزارتومن برا آزمونی که ۱ نفر پذیرش داره پرداختنش حماقت محض نیس؟هر آنچه برای خود میپسندید برای دیگران هم بپسندید لطفا

  [پاسخ]

 22. متعجب گفت:

  همه توجه کنید. این اطلاعیه اینقدر کارش درسته که کارشناس همکاری های بین المللی کد ۲۰۱۳ تهران سازمان مرکزی و چند رشته دیگر رو یک نفر ظرفیت اعلام کرده که اون یک نفر هم زن باشد و در عین حال هم مرد باشد!!
  انصافا کارشون ۲۰ است و اصلا این اطلاعیه دروغ نیست!!

  [پاسخ]

 23. آیدا گفت:

  با سلام مسئولین استان گلستان واقعا خجالت نکشیدید برای رشته تربیت بدنی درخواست نیرو نکردید .من نمیدونم چرا توی هیچ استخدامی شما نیرو نمی خواین پس جایگزین بازنشسته هارو از کجا میارین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  [پاسخ]

 24. افسانه گفت:

  با سلام و خسته نباشید من با خون دل فوق لیسانس علوم تربیتی گرفتم خدا را خوش میاد این همه جوانها را سر کار میذارید آخه فردا حساب کتابی در کاره مسولین محترم نفستان از جای گرم در میاد مطمین هستم این آزمون هم فرمالیته است و قبلا اون یه نفر هم انتخاب شده اینطور نیست

  [پاسخ]

 25. samira گفت:

  برای چی اینهمه بی انصافید اخه دانشجویی که اینهمه سختی کشیده تاارشدودکتراخونده باید الکی بره سرکاره دروغگویی های شماوپول پرداخت کنه بری هیچی برای پارتی بازی های شما!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!بی انصافا، بی فکرا، خیلی …………….. اخه ازکجاپول بیاره بریزه حلق شما…..

  [پاسخ]

 26. اكبر گفت:

  با سلا م وعرض خسته نباشید.۵۲ هزارو….تومن؟؟؟؟ میشه با جمع کردن این مبالغ جندتا بتروشیمی ساخت که دهها هزار نفر تو اونجا شاغل بشن….واقعا جای تاسف داره این جوری خون ملتو میمکن.

  [پاسخ]

 27. سمیه ابراهیمی گفت:

  سلام.هزینه ثبت نام که واقعأکولاکه….دست مسئولان کشوری درد نکنه.من متولد ۱۳۶۲هستم و می خواستم بدونم آیا با مدرک کارشناسی شیمی محض برای کد ۲۰۲۰ کارشناس امور پژوهشی شرکت کنم؟با تشکر

  [پاسخ]

 28. نهال گفت:

  این همه آدم بیسواد سرکارند ولی ماکه این همه درس خوندیم باید فقط پول الکی خرج کنیم ک شاید شاید شاید کاری پیدا شه اون دنیا باید جواب خدا رو بدید……………..

  [پاسخ]

 29. نهال گفت:

  واقعا متاسفم واسه این کشور عقب افتاده

  [پاسخ]

 30. گمنام گفت:

  بله آقای محمد زاهدی میتونه شرکت کنه ولی باید یه ۵-۶ سالی مث ما بدوه که آخرش بشه مث من بیکار.

  [پاسخ]

 31. نیم نیم گفت:

  واقعا بعضیها که اینجا نظر میدن و بیکارن حقشونه که بیکار بشن
  شما یه متن رو دوبار نمی خونی تا بفهمی چی به چیه و کی به کیه ؟!!!
  میای اینجا و از توضیحاتی که توی متن هست دوباره سوال می پرسی
  البته حق داری چون بیکاری و وقتت آزاده!
  در ضمن مگه همه باید جایی استخدام بشن .بابا با شغلهای کوچیک شروع کنید فعلا که حداقل پول آزمونهاتون رو بتونید جور کنید همه رفتن از ناکجا آباد لیسانس و فوق گرفتن انتظار دارن دولت استخدام رسمیشون کنه .یه ذره فکر ، همت و اراده لطفا

  [پاسخ]

 32. احمد گفت:

  سلام. من تو روستای زندگی میکنم که شصت و دو دانش اموز تو شش پایه داره و فقط یه معلم که معلم هست مدیر هم هست. این اقا چی میتونه یاد این بچه ها بده. پنج لیسانسه هم داریم که شغلی ندارن. خب اموزش و پرورش برا اینا هم ازمون بذاره .

  [پاسخ]

 33. مریم گفت:

  با این همه دنگ و فنگ ثبت نام کردم .الان پشیمونم که پولمو انداختم تو حلق اینا.کاش مام آشنای گردن کلفت داشتیم و سواد نداشتیم.

  [پاسخ]

 34. محمدزاهدی گفت:

  سلام دخترمن لیسانس دبیری زبان انگلیسی است ایا می تواند ثبت نام کند باتشکر

  [پاسخ]

 35. baharak گفت:

  بخدا همش سرکاریه. باور نمی کنین هفت سال بیکار تو تمام ازمونهای استخدامی شرکت کردم باور کنید همشون.برای هرکدومشون هم به اندازه یه کنکور درس خوندم اخرش هم همه دوستام که پارتی داشتن رفتن سرکار و من بدون پارتی موندم همون جای قبلیم یعنی بیکار

  [پاسخ]

 36. محمد گفت:

  مقامات مسئول و آقای رئیس جمهور خواهشا پاسخ گو باشید.
  واقعا که……چرا باید ۵۰ هزار تومان از کسایی که هنوز شغلی و درامدی ندارند بگیرند…… آخه چند بار شرکت کنیم………….
  در آخر هیچ کس هم پاسخگو نیست..آخه این هزینه ها نباید از جوان ها گرفته بشه فقط به خاطر اینکه جایی گیر کردند که نه راه پس دارند و نه راه پیش

  [پاسخ]

 37. بیکار گفت:

  جالبه اگه ۱۰۰ هزار نفر شرکت کنن که تازه حداقلش ۱۰۰ تا شرکت میکنن در امدی معادل ۵میلیارد تومن تو یه روز گیر دانشگاه با فرهنگ میاد که اگر به یه کارمند یک تومن حقوق بدن با منت اونوقت میتونن به ۵۰ نفر برای ۱۰ سال از پول این ازمون حقوق بدن. یعنی ما شدیم منبع درآمد اینا

  [پاسخ]

 38. زهرا گفت:

  استخدام شدن زحمت نکشیدازقبل

  [پاسخ]

 39. یه بیکار گفت:

  کجایید ای رئیسان خدایی
  جونها دنبال کارند خدایی
  به دادشون برسید ای عزیزان
  که فردا همه ی ما زیر خاکیم
  (دلتون خوشه میخوان بودجه خودشون رو بالا ببرن استخدام کیلویی چند)

  [پاسخ]

 40. داش کریم گفت:

  ای مقام مسئول
  ای که جانم به فدایت با این استخدامی کلا نت
  به نظرشما رشته ی علوم قرآنی گرایش تربیت معلم قرآن مجید به کدوم یک ازاین کد شغلیا میخوره؟ماهم خدایی داریم یک کم سرتون روبالا بگیرین تاببینیدمون>>>>>>>/؟؟/؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  [پاسخ]

 41. samanta گفت:

  واقعا براتون متاسفم سر گردنه میگن همینه خواهشا دولت رسیدگی کنه اینا واقعا دلالی باز کردن بودجه کم بیارن یک نفر استخدام میکنن با هراز واندی شرایظ چه خبره بخدا موندم ۲۵۰۰ش چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  [پاسخ]

 42. سعيد گفت:

  باسلام خدمت همه بیکاران عزیز.من با نظر اکثر دوستان موافقم(سرکیسه کردن جوان جویای کار،حساب سرانگشتی این همه آزمون که نتیجه بی نتیجه،ووووووووو………)
  فقط یه خواهش: خواهشا کاری که از دستتون برا این جونا بر نمیاد لاقل خواهشا خواهشا با احساسات این جووونا بازی نکنید.خواهش میکنم.

  [پاسخ]

 43. آزاد گفت:

  رشته زیست می تونه به عنوان کارشناس آزمایشگاه شیمی شرکت کنه؟توی رشته های مورد پذیرش اسم زیست رو آورده ولی مواد آزمون تمام دروس تخصصی شیمی است

  [پاسخ]

 44. سارا گفت:

  سلام
  بخدامنم که فرزندشهیدم ۳ساله دارم دنبال کارمیگردم همش دروغه بنیادشهیدم هم بایدپارتی داشته باشی،به حق شهداخداازشون نگذره

  [پاسخ]

 45. سمیه پ گفت:

  مردم شناسیم جزپژوهشگری علوم اجتماعی یا جامعه شناسی میش؟لطفاجواب بدید

  [پاسخ]

 46. یه زخم خورده گفت:

  مهدی جان چطوری می خوای امتحان بدی یکم چشاتو باز کن کد ۲۰۱۴ فقط تهران می خواد اونم ۱ نفر از میان خانومها و آقایان…… من ۵ ساله دارم آزمونها رو شرکت می کنم یکی هم جا نذاشتم حتی چن تا هم اسمم رو به عنوان قبولی اعلام کردن ولی یک موقع استخدام یکس دیگه رفت سر کار،( بین خودمون باشه خواهر رئیس، برادر معاون،خانواده شهداء گرامی)اونوقت به منم گفتن اشتباه شده، دولت عوض شده…خداییش این جوابه به من می گن دولت عوض شده استخدامی ها رو هواست بعد، دقیقاً ۱ ماه بعد پسر خواهر جون رئیس حراست میره سر کار.

  [پاسخ]

 47. م گفت:

  سلام
  من کارشناسی ارشد علوم اجتماعی گرایش جامعه شناسی هستم آیا می تونم برا کارشناس امور فرهنگی و اجتماعی ثبت نام کنم در حالیکه زدید مطالعات اجتماعی با تمام گرایشها و علوم ارتباطات اجتماعی.

  [پاسخ]

 48. عادل گفت:

  سلام.
  ببخشید اگه حق باماهست چرا واسه ازمون پول میگیرید هزینه ثبت نام رو رایگان بذارید.
  خداییش زور هستش ادم هرجاخواسته باشه ایم اسم استخدامی بیاره باید پول بده اخرشم هم خبری نباشه واعصاب ادم داغون بشه.
  شما بگید ما چه کار کنیم.
  خواهش میکنم یکی جواب ما رو بده،لطفا

  [پاسخ]

 49. مهرداد گفت:

  بابا تورو قران یه فکری به حال ما کنید.سه سال با مدرک مهندسی مکانیک گرایش ساخت و تولید بیکار بمونی.یه استخدامی هم اعلام نکردید که مهندسی مکانیک بخواد!!!!!!! الانم که اعلام کردید دیگه اون گرایششو بردارید.ا!!!!!ز کجا بیاریم ۵۲۰۰۰ تومان؟؟!!!!!!! من واقعا موندم پول اون برگه اچار اینقد هزینشه یا کیک و ساندیسیی که میدید و الان نمیدید وخودتون میل میکنید.

  [پاسخ]

 50. sepid گفت:

  مهندسی شیمی هم میتونه شرکت کنه؟

  [پاسخ]

 51. بهروز گفت:

  می دونستید عامل بدبختی ما تو این کشور خودمون هستیم؟

  [پاسخ]

 52. نام شما گفت:

  می خواهند در دانه های خودشان را جابجا کنند که یک عده بدبخت بیچاره بدون آشنا و بدون پارتی را مدتی امیدوار می کنند از طرفی مبلغ کلانی پول جمع می کنند و با برگزاری آزمون براحتی جوابگوی قانون و نظارت می شوند

  [پاسخ]

 53. يك شاغل گفت:

  برای بیکاران عزیز متاسفم
  خوب پاشید خودتون برای خودتون یه کاری دست وپا کنید
  حتما که نباید استخدام بشید
  هر هنری دارید بزیند به کار
  کم کم کلی پول در میارید
  مگر این که بگید بی هنرم ….که حقتونه اینجاها معطل باشید…

  [پاسخ]

 54. سمیرا گفت:

  این قدر ظرفیت زیاده فکر کنم اگه شرکت نکنم یه فرصت عالی رو از دست دادم چه قدر هزینه شرکت در آزمون کمه !

  [پاسخ]

 55. saeed گفت:

  سلام بخدا عدالت اجرانمیشود. به بالایها بگوید یک زره توی فکر پاینیها باشید

  [پاسخ]

 56. ف گفت:

  اونایی که ۳۵ سالشونه ثبت نام نکنید چون پولو بالا میکشن بعد سیستم تاریخ تولدو قبول نمیکنه من خودم ۵۲ تومن رو ریختم دور همش الکیه

  [پاسخ]

 57. __ گفت:

  مطالعات اجتماعی شامل علوم اجتماعی نیز میشه؟

  [پاسخ]

 58. مهدی گفت:

  سلام
  کد ۲۰۱۴ نگفته کدوم شهر برمیداره
  لطفا اینو مشخص کنین.

  [پاسخ]

 59. مریم گلی گفت:

  یک نفر در هر شهر و میلونها نفر متقاضی بعد پنجاه هزار تومن از هر نفر !!!! سرانگشتی میشه حدس زد چه پولی به جیب میزنن .مطمینا اون یک نفر هم که میخوان با وجود خانواده های محترم شهدا و جانبازان و مفقودین ما نیستیم .و بیکاری همچنان ادامه دارد .

  [پاسخ]

 60. بی نام گفت:

  هما جان ما که مدرک داریم قبول نمیشیم بعد شما که دانشجویی انتظار داری قبول بشی؟؟؟؟ سرکاریه اینا استخدامی کجا بود بابا

  [پاسخ]

 61. mahsa گفت:

  چه خبر هزینه ۵ تومن ۱۰ تومن آخه ما کار داشتیم پول داشتیم که اینجا نبودیم برگه مگه چنده ۵۲ تومن هزینه گذاشتیدبعد میگیم جهان سومیم خب هستیم. عاقا من برگمو با خودم میارم سوالارو هم مینویسم پول مستلزم کار ٬ قبول شدم پول میدم.

  [پاسخ]

 62. somaye گفت:

  سلام
  ممون از آگهی استخدامی که اعلام فرمودید، متاسفانه هزینه ثبت نام و هزینه مربوط به دانلود سوالات خیلی بالاست، از طرفی تعداد پزیرفته شدگان و شهری که بنده ساکن هستم خیلی کم در نظر گرفته شده.
  سوالی که از خدمتتون داشتم این هست؛
  آیا رشته هایی مثل کتابداری میتونن با توجه به میان رشته ای بودن رشته تحصیلی خودشون در بخش های دیگه که اعلام نیاز شده حضور داشته باشن؟ چون رشته کتابداری در شهر تهران اعلام نیاز نشده بود.
  متشکرم

  [پاسخ]

 63. عبدالعظیم گفت:

  سلام. من که رشته شیمی محض هستم در کدوم قسمت یعنی چه کدی برای رشته ام انتخاب کنم؟

  [پاسخ]

 64. پردیس ب(روانشناسی ) گفت:

  ای بابا این مملکت دیگه شده سر گردنه….ای خداااا… خودت ب ما کمک کن…چرا اخه ۵۲ تومن فقط پول هیچ بدیم ؟
  همین شما مسیولین محترم جونتون در میره ۵ تومن پول الکی جایی بدین…اون وقت زورتون ب ما بدبختا رسیده ؟
  ایشالا همین بلاها سر عزیزاتون بیاد…نا مردا…

  [پاسخ]

 65. سحر گفت:

  واقعا روتون میشه ۵۲ هزار تومن اونم برای انتخاب یکی از هر استان واقعا که …

  [پاسخ]

 66. مهسا گفت:

  عاشق اون یه نفرم که استخدام میشه!!!
  اونم پیمانی:D

  [پاسخ]

 67. sara گفت:

  شاید حقیقیه. بنظرم ثبت نام کنید. موفق باشید.

  [پاسخ]

 68. ........................ گفت:

  با تشکر از مسئول پاسخگو
  جوابات دقیقا درست بود

  [پاسخ]

 69. هما گفت:

  آقا من دانشجوام.نمیشه منم شرکت کنم؟اگه نمره ام بالا باشه چطور؟:(

  [پاسخ]

 70. رضایی گفت:

  سلام بچه ها نگران نباشید خدا بزرگه حالا کلاس بعضی دخترها رفته بالا اگه واسه خواستگاری یکشون میری با بهترین شغل قبول نمیکنن،ایشالا توکلتون بخدا باشه

  [پاسخ]

 71. نام شما گفت:

  فقط یه نفر میخواین اونم که با پارتی و سهمیه میاد ، دیگه چرا ۵۰ تومن از مردمی که بیچارشون کردین میگیرین؟؟؟؟۵۰ تومن از حداقل ۱۰۰ نفر بگیرین میشه ۵میلیون . آزمونی که میگیرین مگه چقد خرج داره ؟ شماها فقط کیسه دوختین برای مردم

  [پاسخ]

 72. مریم گفت:

  خواهشا یکی جواب بده.داشتن سابقه کار مفید ومرتیط در قسمت مهارت برا چیه.من که اصلا تابه حال سابقه کاری نداشتم.میتونم ثبت نام کنم.؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/راهنمایی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟موندم چه کنم؟.هزینه ثبت نام خیلی بالاست اگه نمیشه ثبت نام نکنم.

  [پاسخ]

 73. فاطمه گفت:

  چه خبره.تعداد کم نیرو میگیرین این هوا پول ثبت نام.یه کم انصاف.آخه اگه واسه هر آزمون اینقدر هزینه کنیم واویلاست.یه جوری هزینه ها را اعلام کنین که بتونیم ثبت نام کنیم.مثلا یزد ۲تازن.۱مرد میگیرن.خیلی گرونه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ما اگه داشتیم دنبال کار نبودیم

  [پاسخ]

 74. مریم.م گفت:

  خواهشا یکی بگه این بخش مهارت که به داشتن سابقه کار مفید ومرتبط اشاره شده چیه؟من اصلا تا به حال سابقه کاری در جایی نداشتم.میتونم ثبت نام کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟راهنمایی کنید لطفا.چون میخوام ثبت نام کنم.

  [پاسخ]

 75. امید گفت:

  با اینکه بیکارم اما سزای گرانفروش نخریدنه

  [پاسخ]

 76. اسم گفت:

  به خدا بیکارا گناه دارن تو رو به هرکسی می پرستید برای اینکه جیبتون رو پر کنید باهاشون بازی نکنید

  [پاسخ]

 77. کیمیا گفت:

  بابا چ خیره این مملکت صاحب نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟اگه قراره واسه ی استخدامی این همه هزینه کنیم پس چرادنبال کاربگردیم خوب میشینیم خونه و ی تکه غذاکوفت میکنیم و حالشومیبریم بااین استخدامی های مزخرف………….

  [پاسخ]

 78. روژان گفت:

  دانشجویان کارشناسی کشاورزی هم می توانند ثبت نام کنند؟؟؟
  برای شرکت در آزمون هم باید در شهر بومی خود حضور داشته باشیم؟؟؟؟

  [پاسخ]

 79. یه ایرانی گفت:

  واقعا حق الناس میفهمید چیه؟؟؟؟؟؟ انشالا هر چی جوونا رو سر کار میزارید از عزیزاتون پس بدید.. یارو کرایه نداره ۵۲۵۰۰ بده واسه ثبتنام ؟؟؟؟؟///چه فکری کردید؟ ظرفیتها ۱نفر؟ بابا قیامتی هست خدایی هست چه میکنید؟

  [پاسخ]

 80. جواد گفت:

  آخه آدم بیکار ۵۲ هزارتومنش کجا بود!!! خاک بر سر این دولت و کشور که این وضعیت استخدامشه…

  [پاسخ]

 81. نام شما گفت:

  واقعا اوضاع رغت باریه ما اگه پول داشتیم که هردفعه این قدر پول آزمونای مزخرف بدیم که دنبال کار نمی گشتیم من دانشجوی ارشد مدیریت دانشگاه تهران و رتبه دار هستم ولی کار گیرم نمیاد تو مصاحبه بانکم بخاطر دانشجوی ارشد بودن و نخبه بودن رد شدم عالیه مگه نه؟!

  [پاسخ]

 82. حقمون این نیست گفت:

  نمیخواین استخدام نکنین اما توهین هم نکنین.
  فقط ۱ نفر…!!!
  اونم با این شرایط؟؟؟

  [پاسخ]

 83. نجمه گفت:

  من ترم اخر کارشناسی علوم اجتماعی هست میخواستم بدونم می تونم در این ازمون شرکت کنم و بعد مدرکم رو ارسال کنم؟

  [پاسخ]

 84. پسرخاله گفت:

  جالبه!!!هنوز چند نفری هستن که با این هزینه بالا وسرکاری بودن استخدام تقاضای استخدام دارند!!!!منظورم خانمها مریم و غزل و زهرا و رز هستنننن….آقاااابه خدا سرکاریه

  [پاسخ]

 85. مرتض گفت:

  اموزش و پرورش مازندران ترکید تا ۳ نفر برای جذب اعلام کنه.تلاش نکنین پارتی بازیه.

  [پاسخ]

 86. رویا عباس زاده منتظری گفت:

  با سلام
  لطفاً بفرمائید کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی جهت تدریس در مقطع کارشناسی نیاز دارید ؟

  [پاسخ]

 87. س.ا گفت:

  من در حال نوشتن پایان نامه ارشد هستم،مدرکم آیا ارشد حساب میشه،یاکارشناسی

  [پاسخ]

 88. یک مسیول پاسخگو گفت:

  چون کسی جواب نداده من جواب میدم
  جواب ( الی )
  نه سابقه کار نمیخواد شما فقط پارتی از نوع کلفتش داشته باشی حله!
  جواب (زهرا)
  نه همه میتونن شرکت کنند معلمها که از ۱۸ سالگی سرکارند و حقوق نوش جون می کنند. البته بدشون نمیاد بیان دانشگاه فرهنگیان چون دانشگاه زیرنظر وزارت علوم هست نه وزارت آوپ برای همین حقوقشون اضافه میشه!
  جواب (غزل)
  به نظرم شما شوهر کنید (البته اگر نکرده اید)و به شغل خانه داری مشغول باشید از هرکاری تو این مملکت بهتره.کاش منم دخمل بودم.البته نه همین پسر بهتره چون به دلایلی میترشیدم!
  جواب (حمیدرضا)
  ای بابا خودت سوال میپرسی خودت جواب میدی!
  جواب (مریم)
  همیشه آگهی های استخدام تو ایران همینجور گنگ هستند و جالبه هیچکس هم جوابگو نیست مثلا من خودم زنگ زدم برای استخدام ثبت اسناد گفتم رشته من هست ولی گرایشم فلانه میتونم شرکت کنم گفت حالا یه تیره تو تاریکی.آخه بی درد مرفه شاغل ۶۰۰۰۰ تومن بدم یه تیر بندازم اونم تو تاریکی. ما تو همین روشنی هم هرچی تیر میندازیم امیدی بهش نیست چه برسه به تاریکی. ببین خانم محترم از همین الان بگرد دنبال آشنا و پارتی تو همون دانشگاهی که میخواهی شرکت کنی اونوقت قشنگ همه چیز مثل روز برات روشن میشه. البته اگه پارتیت از نوع کلفتش باشه که باید عینک جوشکاری بزنی چون بدجور روشن میشه!
  جواب (مابقی دوستان)
  ای بابا ۵۰ تومن پولی نیست خجالت بکشید چرا انتقاد می کنید چرا میگید همه چیز پارتی بازی شده به نیمه پر لیوان نگاه کنید همه چیز حل میشه ناراحت نباشید مسیییولین رسیدگی می کنند!

  [پاسخ]

 89. الهه گفت:

  کسی که ازدواج کرده وساکن شهر محل تولدش نیس چی
  میتونه تو شهر محل زندگیش امتحان بده

  [پاسخ]

 90. ناهید گفت:

  سلام من بومی خراسانم ولی تهران زندگی می کنم نمی تونم تو تهران ثبت نام کنم.

  [پاسخ]

 91. بی نام گفت:

  کاش اگر هزینه ایی پرداخت میکردیم از طرفی خیالمون راحت بود که پذیرش میشیم و عدل و انصافی تو کار هست
  تاسف……….

  [پاسخ]

 92. فاطمه گفت:

  بیشتر از آقایان استخدام داره….با کلی هزینه ثبت نام…
  متاسفم ……..

  [پاسخ]

 93. مخالف گفت:

  حالا دیگه یاد گرفتن به بهونه ی ازمون استخدامی از این جوونای بیچاره ی جویای کار امثاله خودم، پوله حقوق کارمنداشونو یا کسریاتشونو درمیارن،اخرشم به قوله دوستم اون بالا اشناهای خودشونو میزارن سرکار.
  خدایا خودت ظهورکن
  والا…

  [پاسخ]

 94. مسلم گفت:

  شمارو‏ ‏به‏ ‏خداکمتر‏ ‏مردم‏ ‏رو‏ ‏سرکیسه‏ ‏کنید‏ ‏بااین‏ ‏بازی‏ ‏هاتون‏ ‏من‏ ‏لیسان‏ ‏کامپیوتردارم‏ ‏چند‏ ‏بارهم‏ ‏شرکت‏ ‏کردم‏ ‏همه‏ ‏چیزم‏ ‏هم‏ ‏تکمیل‏ ‏بوده‏ ‏اخرش‏ ‏میگن‏ ‏ظرفیت‏ ‏نداریم‏ ‏لطفا‏ ‏کمترسرمردم‏ ‏کلاه‏ ‏بزارید

  [پاسخ]

 95. ببیکار گفت:

  فقط میخان مردمو سرکیسه کنن واقعا ک….ما بیکاریم پول این آزمونارو از کجابیاریم……..مسؤلان به حال ما جوانان فکری کنن…

  [پاسخ]

 96. رها گفت:

  باسلام
  من کارشناسی الهیات و معارف اسلامی دارم آیا می توانم در عنوان رشته کارشناس امور فرهنگی و اجتماعی شرکت نمایم؟
  اگرکسی مراحل ثبت نام را طی کرده لطفا بگید که آیا در مراحل ثبت نام ،معدل و تاریخ فارغ التحصلی را هم می خواهند؟

  [پاسخ]

 97. میچکا گفت:

  چه خبره …. ۵۲۵۰۰ ؟؟ بچه ها به ریاله یا تومن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟//
  اینا واقعا چی فک کردن …

  [پاسخ]

 98. مریم گفت:

  با سلام و خسته نباشید
  من کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر گرایش هوش ممصنوعی دارم. آیا می توانم در عنوان رشته شغلی کارشناس امور پژوهشی با کد ۲۰۲۰ شرکت کنم؟
  با تشکر

  [پاسخ]

 99. حمیدرضا گفت:

  سلام من فوق لیسانس علوم اجتماعی گرایش جامعه شناسی میباشم آیا میتوانم بعنوان کارشناس امور فرهنگی واجتماعی ثبتنام کنم ضمن اینکه رشته های مورد نیاز مطالعات اجتماعی (کلیه گرایشها) و علوم ارتباطات اجتماعی (کلیه گرایشها ) میباشد .

  [پاسخ]

 100. مریم گفت:

  کرجیا نمی تونن واسه تهران شرکت کنن؟
  کرج که کلا مرد میخواد:(

  [پاسخ]

 101. مهندس گفت:

  اگر کسی پول بادآورده داره شرکت کنه….
  چون بنده شخص محترمی را می شناسم که پیشاپیش برای تصدی یکی از این مشاغل انتخاب شده

  [پاسخ]

 102. امید مقدم گفت:

  با سلام شمارا به هرکسی که میپرستید این همه ظلم وستم به بیکاران نکنید بگویید ثبت نام اولیه با پنج هزارتومان وهرکه قبول شد باید در مدت ۱۰ماه مبلغ ۵۰۰هزارتومان پرداخت نماید ما دیگر خجالت میکشیم هر روز از خانواده بابت شرکت در استخدامی پول بگیریم واقعا از نظر اقتصادی در مضیقه ایم با تشکر

  [پاسخ]

 103. غزل گفت:

  سلام،
  من متولد سال ١٣۶٠ هستم، با مدرک کارشناسى ارشد شیمى فیزیک از دا نشگاه تبریز ، ساکن تبریز، تبریز براى کد ٢٠١٧ فقط ١ نفر مرد ظرفیت داره، من نمیتونم شرکت کنم؟
  به نظر شما من با این شرایط تا آخر عمرم باید بیکار بمونم؟

  [پاسخ]

 104. زهرا گفت:

  یعنی فقط معلمان میتونن شرکت کنن. ما که معلم نیستیم نمیتونیم؟؟؟

  [پاسخ]

 105. رز گفت:

  با سلام. آیا کسی که در مازندران متولد شده، از آنجا که مازندران و گلستان قبلا یک استان محسوب می شدند، می تواند در آزمون استان گلستان شرکت کند؟

  [پاسخ]

 106. نام شما گفت:

  ﺳﻠﺎﻡ ﻓﻘﻄ ﻛﺎﺭﺷﻮﻥ ﺷﺪﻩ ﻛﺪﺍﻳﻲ ﻛﺮﺩﻥ ﺍﻛﻪ ﻭﺍﻗﻌﺎ ﻧﻴﺮﻭ ﻣﻴﺨﻮﺍﻳﻦ ﻫﺰﻳﻨﻪ ﺷﻮ ﺑﻴﺎﺭﻳﻦ ﺑﺎﻳﻴﻦ ﻭﺍﻗﻌﺎ ﻣﺘﺎﺳﻔﻢ براتون

  [پاسخ]

 107. pegah گفت:

  واقعاً جای تاسف داره که برای یه آزمون که اصلا معلوم نیست نتیجه اش کی اعلام بشه و اصلا چه کسی رو انتخاب می کنن ۵۲ هزار تومن بگیرن، از شرایط بیکاری و بلاتکلیفی جوان هایی که هرکدام با زحمت درس خوندن و به دنبال تامین آینده هستن سوء استفاده می کنن

  [پاسخ]

 108. الی گفت:

  سلام
  ما که سابقه کاری نداریم چیکار کنیم؟!!!

  [پاسخ]

 109. مهدی گفت:

  چه خبره ۵۲هزار و پانصد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
  چقدر بودجه کم دارن که اینطور ملتو سرکیسه میکنند؟
  به اسم استخدام میخوان سره مردم کلاه بگذارند.آخرش آشناهای خودشونو میبرن سرکار.
  آقای رییس جمهور
  مقام معظم رهبری
  جلوی این آدمها را بیگیرید.که با احساس جوانان ملت بازی نکنند.واین جوانان پول نداشته خودشونو داخل جیب این خون خوارها نکنند.

  [پاسخ]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *