خانه » استخدام در استان خراسان رضوی » آگهی استخدام دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی مشهد

آگهی استخدام دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی مشهد

متن آگهی:

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی ،درمانی مشهد  در نظر دارد جهت واحد های تابعه خود ،افراد  واجد شرایط در رشته های ذیل را از طریق فراخوان، شناسائی و با درنظر گرفتن اولویتهای  مربوطه و درصورت نیاز بعد از برگزاری آزمون یا مصاحبه تخصصی و تائید صلاحیت عمومی  توسط هسته گزینش دانشگاه و همچنین با در نظر گرفتن سایر شرایط، بصورت قرارداد تبصره ۳ یا ۴ ماده ۲ آئین نامه اداری ، استخدامی و تشکیلاتی اعضای غیر هیئت علمی  دعوت به همکاری نماید. با توجه به اینکه فراخوان  منتشره به منزله شناسائی متقاضیان میباشد بدیهی است ثبت نام در این فراخوان هیچ گونه تعهدی را جهت به کار گیری برای دانشگاه ایجاد نمی نماید لذا در صورت نیاز بعد از طی مراحل قانونی  از بین متقاضیان و با عنایت به مفاد فراخوان ،دعوت به همکاری صورت می پذیرد . خواهشمند است مفاد فراخوان را بصورت دقیق مطالعه و سپس نسبت به ثبت نام اقدام نمایید.

تذکرات :

۱-       با توجه به اینکه فراخوان  منتشره به منزله شناسائی متقاضیان میباشد. بدیهی است ثبت نام در این فراخوان هیچ گونه تعهدی را جهت بکارگیری برای دانشگاه ایجاد نمی نماید. لذا در صورت نیاز بعد از طی مراحل قانونی از بین متقاضیان و با عنایت به مفاد فراخوان، دعوت به همکاری صورت می پذیرد. خواهشمند است مفاد فراخوان را بصورت دقیق مطالعه و سپس نسبت به ثبت نام اقدام نمایید.

۲- در صورت دعوت به همکاری  نیروهای دعوت شده به هیچ وجه امکان انتقال یا جابجائی ندارند. لذا حتماً در انتخاب شهر محل درخواست دقت لازم را مبذول دارید.

۳- دانشگاه  میتواند از بین ثبت نام کنندگان صرفاً در رشته هایی که مورد نیاز می باشد، دعوت به همکاری نماید.

۴- انعقاد قرار داد یکساله می باشد و در صورت کسب حد نصاب نمره ارزشیابی سالیانه و نیاز واحد قرارداد تمدید خواهد شد .

۵- در صورتی که برای رشته ها  یا رشته ای مصاحبه در نظر گرفته شود از طریق سایت اطلاع رسانی خواهد شد.لذا داوطلبان موظفند جهت اطلاع از زمان و مکان انجام مصاحبه حداقل هر۴۸ ساعت یکبار به سایت مراجعه نمایند.

نکات مهم :

۱– داوطلبین شرکت کننده در فراخوان مرداد ماه در رشته شغلی مترجم حق شرکت در فراخوان جاری را ندارند.لطفا از ثبت نام خودداری فرمایید.

۲- داوطلبین شرکت کننده در فراخوان مرداد ماه که اسامی آنان در سایت بعنوان پذیرفته شدگان مرحله اول اعلام گردیده، حق ثبت نام در این فراخوان را ندارند.

 دریافت فایل PDF آگهی

لینک آگهی و ثبت نام

اطلاعات تماس

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

۱ دیدگاه تاکنون.

  1. الهام محمودی گفت:

    اینجانب الهام محمودی کارشناس تغذیه با سابقه دو سال در بیمارستان دولتی تمایل به خدمت در ارتش نیروی دریایی می باشم……

    [پاسخ]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *