خانه » استخدام در استان چهار محال بختیاری » آگهی استخدام دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شهرکرد

آگهی استخدام دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شهرکرد

متن آگهی:

     دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شهرکرد در نظر دارد جهت تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود از بین فارغ التحصیلان در رشته های : پرستاری، اتاق عمل ، هوشبری ، رادیولوژی ، آزمایشگاه ، بینایی سنجی ، شنوایی سنجی ،تغذیه ،  بهداشتکار دهان و دندان ( پرستاری دندانپزشکی ) ، مهندسی پزشکی گرایش بیوالکتریک و فوریت های پزشکی در مناطق مورد نیاز و همچنین در رشته های کاردان یا کارشناس بهداشت خانواده ،کاردان مبارزه با بیماریها ،کارشناس بهداشت محیط و کارشناس بهداشت عمومی (صرفآ برای مراکز تحت پوشش شبکه کوهرنگ) و دو نفر کارشناس بهداشت خانواده و یک نفر کاردان مبارزه با بیماریها (صرفآ برای مراکز تحت پوشش شبکه اردل) و همچنین در رشته های کاردان یا کارشناس بهداشت خانواده  وکاردان یا کارشناس مبارزه با بیماریها (برای مراکز تحت پوشش شبکه لردگان )که داوطلب انجام خدمت قانونی(طرح نیروی انسانی) در واحدهای تحت پوشش این دانشگاه باشند ،
در فاصله زمانی ۳ دی ماه  لغایت ۳۰دی ماه ۱۳۹۴ ، به طریق اینترنتی ثبت نام بعمل آورد. متقاضیان می بایستی فرم مربوطه را در همین سایت به دقت تکمیل و نهایتاً کد رهگیری را که پس از تکمیل فرم به ایشان داده خواهد شد نزد خود نگهداری کنند . متقاضیان محترم لازم است قبل از تکمیل فرم و ارسال اطلاعات حتماً فرم راهنمای ثبت نام را مطالعه نمایند .

 

راهنمای ثبت نام
—————————————————————————————————————————————-
رشته های تحصیلی مجاز به ثبت نام

اطلاعات تماس

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *