خانه » استخدام در استان تهران » آگهی استخدام دانشگاه تربیت مدرس

آگهی استخدام دانشگاه تربیت مدرس

متن آگهی:

 دانشگاه تربیت مدرس از افراد واجد شرایط ذیل پس از انجام مراحل مصاحبه و گزینش به صورت قراردادی استخدام می نماید.

از متقاضیان درخواست می شود مدارک خود ( رزومه شخصی ، کپی آخرین مدرک تحصیلی ، کپی شناسنامه ، کپی کارت ملی و کپی کارت پایان خدمت ) را حداکثر تا یک هفته پس از انتشار  آگهی در روزنامه بازار کار و درج در پورتال معاونت پشتیبانی و منابع انسانی از طریق نمابر  به مدیریت امور ادرای دانشگاه ارسال نمایند.

ردیف

عنوان شغل

تعداد مورد نیاز

جنسیت

شرایط مورد نیاز

کارشناس خدمات آموزشی در دانشکده مدیریت و اقتصاد

۱ نفر

مرد

مدرک کارشناسی در کلیه رشته های مدیریت با اولویت مدیریت برنامه ریزی آموزشی ، فارغ التحصیل از دانشگاه های معتبر وزارت علوم – تحقیقات و فناوری ، تسلط کامل به نرم افزار office ، معدل بالای ۱۵ ، دو سال سابقه کار مرتبط ، ساکن شهر تهران

کارشناس کانون ها و تشکل ها

( در زمینه امور کانون های دانشجویی )

۱ نفر

مرد

مدرک کارشناسی ارشد در یکی از رشته های مدیریت فرهنگی ، ارتباطات فرهنگی و رشته های مرتبط هنری ، دارای تجربه مناسب در زمینه مدیریت امور کانون های فرهنگی و هنری ، تسلط به برنامه office و نرم افزارهای طراحی و گرافیکی ، حداقل معدل ۱۷ ، حداقل ۳ سال کار در زمینه فعالیت های فرهنگی و هنری ، ساکن شهر تهران

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ضروری است متقاضیان گرامی عنوان شغل درخواستی را در تقاضای خود درج نمایند.
دانشجویان شاغل به تحصیل مشمول این آگهی نمی باشند.

اطلاعات تماس

  • تلفن: فکس : 82883294
کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *