خانه » دسته‌بندی نشده » آگهی استخدام جذب هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی سراسر کشور

آگهی استخدام جذب هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی سراسر کشور

متن آگهی:

آگهی استخدام جذب هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی سراسر کشور

دانشگاه های آزاد اسلامی از میان واجدین شرایط به شرح جدول زیر عضو هیئت علمی تمام وقت می پذیرد.

 

 • شهرهای مورد نیاز : سراسر کشور
 • تعداد مورد نیاز : مشخص نشده
 • تاریخ انقضا : ۲۰ دی ماه ۹۱

——————————————————————————————————————————-

متن آگهی

در راستای اجرای سیاستهای شورای عالی انقلاب فرهنگی در خصوص تشکیل هیات اجرایی جذب اعضای هیأت علمی در کلیه دانشگاههای کشور و به منظور ساماندهی و هماهنگ سازی جذب اعضای هیأت علمی و بهینه سازی و یکنواختی فرآیند جذب ، از این پس کلیه واحدهای دانشگاهی و مراکز آموزشی موظفند مدارک متقاضیان عضویــت در کــادر هیأت علمی و بورسیه را برابر ضوابط و مقررات این دستور العمل تکمیل و به دبیرخانه هیأت اجرایی جذب استان مربوطه ارسال نمایند لذا شایسته است تمامی واحدها و مراکز آموزشی نسبت به موارد مذکور دقت عمل داشته و از تاریخ صدور این بخشنامه نسبت به انجام موارد ذیل اقدام نموده و مسئولین دبیرخانه هیأت های اجرایــی استان هــا می بایست در جهت تسریع و تسهیل مراحل استخدامی نظارت کامل داشته باشند و مدارک متقاضیان استخدام را در صورت تائید به  دفتر استخدام و تأمین هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی مستقر در سازمان مرکزی ارسال نمایند

قابل توجه متقاضیان محترم

اطلاعات متقاضیانی که ثبت نام خود را تا ۱۰ روز تکمیل وثبت نهایی ننمایند پاک خواهد شد
برای ویرایش اطلاعات در صورتی که تایید نهایی را انجام داده باشید باید از طریق واحدی که انتخاب کرده اید افدام نمایید در غیر این صورت می توانید از قسمت پیگیری ثبت نام وارد سایت شوید و از منو سمت راست قسمت مورد نظر را ویرایش نمایید

در حال حاضر فقط می توان یک واحد دانشگاهی را انتخاب نمود و امکان انتخاب چند اولویت وجود ندارد. تاکید می شود جذب هیأت علمی در دانشگاه آزاد اسلامی برای استان صورت می گیرد و واحد دانشگاهی انتخاب شده اولویت فعلی محل خدمت می باشد. بدیهی است دانشگاه در هر زمانی می تواند محل خدمت عضو هیأت علمی را طبق نیازهای واحد های دانشگاهی در استان مربوطه تغییر دهد.
در صورتیکه در صفحه اول به طور صحیح و کامل تمام فیلدها را پر میکنید اما پس از کلیک بر روی گزینه تایید ، پیغام خطا صادر می شود به این معنی است که کد ملی شما قبلاً در سیستم ثبت شده است و می بایست در بخش پیگیری ثبت نام ، به تکمیل اطلاعات خود بپردازید .
در صورتیکه رمز عبور خود را فرموش کرده اید اگر تایید نهایی را انجام داده باشید باید از طریق واحدی که انتخاب کرده اید افدام نمایید
در غیر این صورت باِید تا ۱۰ روز پس از ثبت نام اولیه صبر نمایید تا اطلاعات شما حذف شود
در صورتیکه با ورود اطلاعات خطایThe requested URL could not be retrieved برخورد می کنید، اتصال اینترنت خود را بررسی نموده و پس از اطمینان ، کمی صبر نموده مجدداً امتحان نمائید .
در صورتیکه اطلاعات خود را ثبت نهایی کرده باشید دیگر امکان تغییر هیچ یک از اطلاعات را نخواهید داشت پس در تکمیل اطلاعات نهایت دقت را مبذول نمایید .
در صورتیکه پس از ثبت اولویت خود ، درخواست تغییر واحد دانشگاهی را داشته باشید می بایست قبل از اتمام فراخوان با در دست داشتن مدارک شناسایی به واحدی که انتخاب نموده اید مراجعه فرمایید .
در صورتیکه در هنگام ثبت اولویت ، پیغام عدم وجود رشته و واحد مطابق با رشته تحصیلی شما ظاهر گردید می بایست با ویرایش اطلاعات تحصیلی خود نسبت به انتخاب رشته دقیقاً مطابق با رشته تحصیلی مندرج در ستون نام رشته در فراخوان اقدام نمایید .

از متقاضیان محترم تقاضا می شود حتماً به نکات ذکر شده در این سایت به ویژه در لینک “فرآیند جذب متقاضیان” توجه ویژه بنمایند.

متقاضیان میتوانند جهت اطلاع از هرگونه شرایط و رشته های مورد نیاز هر استان به لینک زیر مراجعه نمایند.

جهت ثبت نام و دیگر شرایط  اینجا را کلیک نمایید

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

۳ دیدگاه تاکنون.

 1. 123 گفت:

  اینجا ایران است
  پس هیس

  [پاسخ]

 2. مصطفي جانجاني گفت:

  ببخشید خانم اینو میگم من ۴ سال تو دانشگاه ازاد اراک درس خوندم تازه چند سالم پشت کنکور کارشناسی موندم حالا شدم کارشناس شیمی محض دانشگاه ازاد اراک یکی از دانشکده های اول نباشه دوم تو شیمی پر فسور ارمان طاهر پور یکی از استاد تمامای انجاست پژوهشگر اول سال در ایران تو زمینه شیمی حالا فکر می کنید مدیر گروه تحصیلاتشچیه کارشناسی ارشد عضو هیئت علمی و بیسواد تر از یک کارشناس شیمی حالا حالا اگر قرار بر استخدام هیئت علمی باشه ببو تو دانشگاه زیاد هست منم بی کارم ولی تا پارتی نباشه شما با بهترین تحصیلات کمترین حقوق رو می گیری چون اینجا ایرانه پارتی بازبی بی معنی نتیجه با بیشتر در س خوندن حقوق کمتر با پارتی بیشتر حقوق بیشتر مزا یا بیشتر

  [پاسخ]

 3. مرضيه گفت:

  دانشگاه آزادم فقط دکتری می خواد فکر کنم اگه ما دکتری هم بگیریم فوق دکتری م خواد وای خدای من کار اصلا نیست
  جالبه برام فارغ التحصیلای بیکار شاید بیش از ۲ ملییون باشنداین عذه کثیر باید اعتراض کنند والا خسته شدیم از بس سکوت کردیم
  بسه دیگه کی میخوان به این وضع ادامه بدن
  با مدرک فوق لیسانس دوتا مقاله علمی پژوهشی معدل ۱۸ دانشگاه دولتی اصفهان بیکارم

  [پاسخ]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *