آگهی استخدام جذب هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی سراسر کشور

شهر های مورد نیاز :
تعداد مورد نیاز :
تاریخ انقضاء :
متن آگهی

آگهی استخدام جذب هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی سراسر کشور

دانشگاه های آزاد اسلامی از میان واجدین شرایط به شرح جدول زیر عضو هیئت علمی تمام وقت می پذیرد.

 

  • شهرهای مورد نیاز : سراسر کشور
  • تعداد مورد نیاز : مشخص نشده
  • تاریخ انقضا : 20 دی ماه 91

——————————————————————————————————————————-

متن آگهی

در راستاي اجراي سياستهاي شوراي عالي انقلاب فرهنگي در خصوص تشكيل هيات اجرايي جذب اعضاي هيأت علمي در كليه دانشگاههاي كشور و به منظور ساماندهي و هماهنگ سازي جذب اعضاي هيأت علمي و بهينه سازي و يكنواختي فرآيند جذب ، از اين پس كليه واحدهاي دانشگاهي و مراكز آموزشي موظفند مدارك متقاضيان عضويــت در كــادر هيأت علمي و بورسيه را برابر ضوابط و مقررات اين دستور العمل تكميل و به دبيرخانه هيأت اجرايي جذب استان مربوطه ارسال نمايند لذا شايسته است تمامي واحدها و مراكز آموزشي نسبت به موارد مذكور دقت عمل داشته و از تاريخ صدور اين بخشنامه نسبت به انجام موارد ذيل اقدام نموده و مسئولين دبيرخانه هيأت هاي اجرايــي استان هــا مي بايست در جهت تسريع و تسهيل مراحل استخدامي نظارت كامل داشته باشند و مدارك متقاضيان استخدام را در صورت تائيد به  دفتر استخدام و تأمین هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامي مستقر در سازمان مركزي ارسال نمايند

قابل توجه متقاضیان محترم

اطلاعات متقاضياني که ثبت نام خود را تا 10 روز تکميل وثبت نهايي ننمايند پاک خواهد شد
براي ويرايش اطلاعات در صورتي كه تاييد نهايي را انجام داده باشيد بايد از طريق واحدي كه انتخاب كرده ايد افدام نماييد در غير اين صورت مي توانيد از قسمت پيگيري ثبت نام وارد سايت شويد و از منو سمت راست قسمت مورد نظر را ويرايش نماييد

در حال حاضر فقط مي توان يک واحد دانشگاهي را انتخاب نمود و امکان انتخاب چند اولويت وجود ندارد. تاكيد مي شود جذب هيأت علمي در دانشگاه آزاد اسلامي براي استان صورت مي گيرد و واحد دانشگاهي انتخاب شده اولويت فعلي محل خدمت مي باشد. بديهي است دانشگاه در هر زماني مي تواند محل خدمت عضو هيأت علمي را طبق نيازهاي واحد هاي دانشگاهي در استان مربوطه تغيير دهد.
در صورتيکه در صفحه اول به طور صحيح و کامل تمام فيلدها را پر ميکنيد اما پس از کليک بر روي گزينه تاييد ، پيغام خطا صادر مي شود به اين معني است که کد ملي شما قبلاً در سيستم ثبت شده است و مي بايست در بخش پيگيري ثبت نام ، به تکميل اطلاعات خود بپردازيد .
در صورتيکه رمز عبور خود را فرموش کرده ايد اگر تاييد نهايي را انجام داده باشيد بايد از طريق واحدي كه انتخاب كرده ايد افدام نماييد
در غير اين صورت باِيد تا 10 روز پس از ثبت نام اوليه صبر نماييد تا اطلاعات شما حذف شود
در صورتيکه با ورود اطلاعات خطايThe requested URL could not be retrieved برخورد مي کنيد، اتصال اينترنت خود را بررسي نموده و پس از اطمينان ، کمي صبر نموده مجدداً امتحان نمائيد .
در صورتيکه اطلاعات خود را ثبت نهايي کرده باشيد ديگر امکان تغيير هيچ يک از اطلاعات را نخواهيد داشت پس در تکميل اطلاعات نهايت دقت را مبذول نماييد .
در صورتيکه پس از ثبت اولويت خود ، درخواست تغيير واحد دانشگاهي را داشته باشيد مي بايست قبل از اتمام فراخوان با در دست داشتن مدارک شناسايي به واحدي که انتخاب نموده ايد مراجعه فرماييد .
در صورتيکه در هنگام ثبت اولويت ، پيغام عدم وجود رشته و واحد مطابق با رشته تحصيلي شما ظاهر گرديد مي بايست با ويرايش اطلاعات تحصيلي خود نسبت به انتخاب رشته دقيقاً مطابق با رشته تحصيلي مندرج در ستون نام رشته در فراخوان اقدام نماييد .

از متقاضیان محترم تقاضا می شود حتماً به نکات ذکر شده در این سایت به ویژه در لینک “فرآیند جذب متقاضیان” توجه ویژه بنمایند.

متقاضیان میتوانند جهت اطلاع از هرگونه شرایط و رشته های مورد نیاز هر استان به لینک زیر مراجعه نمایند.

جهت ثبت نام و دیگر شرایط  اینجا را کلیک نمایید

اطلاعات تماس
نشانی :
تلفن :
وبسایت :
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها
مرضيه
۱۶:۲۸ ~ ۲۵ آذر ۱۳۹۱

دانشگاه آزادم فقط دكتري مي خواد فكر كنم اگه ما دكتري هم بگيريم فوق دكتري م خواد واي خداي من كار اصلا نيست
جالبه برام فارغ التحصيلاي بيكار شايد بيش از 2 ملييون باشنداين عذه كثير بايد اعتراض كنند والا خسته شديم از بس سكوت كرديم
بسه ديگه كي ميخوان به اين وضع ادامه بدن
با مدرك فوق ليسانس دوتا مقاله علمي پژوهشي معدل 18 دانشگاه دولتي اصفهان بيكارم

[پاسخ]

مصطفي جانجاني
۱۲:۲۵ ~ ۲۶ آذر ۱۳۹۱

ببخشيد خانم اينو ميگم من 4 سال تو دانشگاه ازاد اراك درس خوندم تازه چند سالم پشت كنكور كارشناسي موندم حالا شدم كارشناس شيمي محض دانشگاه ازاد اراك يكي از دانشكده هاي اول نباشه دوم تو شيمي پر فسور ارمان طاهر پور يكي از استاد تماماي انجاست پژوهشگر اول سال در ايران تو زمينه شيمي حالا فكر مي كنيد مدير گروه تحصيلاتشچيه كارشناسي ارشد عضو هيئت علمي و بيسواد تر از يك كارشناس شيمي حالا حالا اگر قرار بر استخدام هيئت علمي باشه ببو تو دانشگاه زياد هست منم بي كارم ولي تا پارتي نباشه شما با بهترين تحصيلات كمترين حقوق رو مي گيري چون اينجا ايرانه پارتي بازبي بي معني نتيجه با بيشتر در س خوندن حقوق كمتر با پارتي بيشتر حقوق بيشتر مزا يا بيشتر

[پاسخ]

123
۲۰:۱۳ ~ ۲۶ آذر ۱۳۹۱

اینجا ایران است
پس هیس

[پاسخ]