خانه » استخدام در استان اصفهان » آگهی استخدام بانک صادرات ایران در ۵ استان کشور(تمدید مهلت ثبت نام)

آگهی استخدام بانک صادرات ایران در ۵ استان کشور(تمدید مهلت ثبت نام)

متن آگهی:

به اطلاع می رساند، مهلت ثبت نام در آزمون تا ساعت ۲۴ مورخه ۲۹/۰۶/۹۲ تمدید و تاریخ آزمون کتبی به ساعت ۹ صبح جمعه مورخ ۱۲/۰۷/۹۲ موکول گردید.

بانک صادرات ایران به منظور تامین بخشی از نیروی انسانی مورد نیاز خود در استان اصفهان ، فارس ، همدان ، قم و زنجان به شرح جدول مندرج برا تصدی شغل بانکدار(تحویلدار) از داوطلبان مرد واجد شرایط به شرح زیر بر اساس ضوابط آیین نامه استخدامی مربوط ، از طریق آزمون استخدامی ، انجام مصاحبه ، معاینات پزشکی و … با انعقاد قرار داد کار موقت دعوت به همکاری می نماید.

دانلود نمونه سوالات بانک صادرات ایران

 

اسامی شهر ها و استان های مورد نظر نیاز:

الف- شرایط عمومی:

 • تابعیت جمهوری اسلامی ایران و تعهد به نظلام و قانون اساسی.
 • تدین به یکی از ادیان رسمی کشور.
 • تندرستی و توانایی کامل جسمی و روانی طبق تشخیص مراجع پزشکی مورد نظر بانک.
 • عدم اعتیاد به دخانیات ، مواد مخدر و روان گردان.
 • نداشتن سوء پیشینه کیفری موثر.
 • انجام خدمت وظیفه ی عمومی یا معافیت دایم.
 • بومی بودن (صرفا شهر محل تولد یا محل اخذ مدرک تحصیلی دیپلم ، به عنوان ملاک بومی بودن متقاضی مورد پذیرش بانک می باشد.)

دانلود نمونه سوالات بانک صادرات ایران

ب- شرایط اختصاصی:

 • حداکثر سن برای متقاضیان ۲۷ سال تمام متولدین بعد از ۰۱/۰۵/۱۳۶۵
 • مدرک و رشته ی تحصیلی قابل پذیرش عبارتند از :

لیسانس با رشته های تحصیلی : حسابداری-حقوق-آمار-کامپیوتر با گرایش های “نرم افزار-سخت افزار”-فن آوری اطلاعات(IT)-صنایع با گرایش برنامه ریزی و تحلیل سیستم ها-علوم اقتصادی با گرایش های “بازرگانی-نظری-صنعتی-اقتصاد کشاورزی-پول و بانکداری”-مدیریت با گرایش های ، “مالی-بازرگانی-صنعتی-دولتی-بیمه-امور گمرکی-بانکداری-فن آوری اطلاعات (IT)”-ریاضی با گرایش های “محض-کاربردی”

 • حداقل معدل کل مدرک تحصیلی کارشناسی در دانشگاه های دولتی ۱۴ و برای سایر دانشگاه  ها ۱۵

ج-نحوه ثبت نام:

 •  متقاضیان واجد شرایط به منظور ثبت نام در آزمون استخدامی می بایست از ساعت ۱۰ صبح روز سه شنبه مورخ ۱۲ شهریور ۹۲ با مراجعه به سایت اینترنتی بانک به آدرسwww.bsi.ir  نسبت به تکمیل فرم ثبت نام موجود در سایت مذکور اقدام و در ادامه از طریق درگاه اینترنتی دامون ، نسبت به واریز وجه ثبت نام به میزان سیصد هزار ریال اقدام نموده و با دریافت کد رهگیری نهایی از تکمیل کله مراحل ثبت نام اطمینان حاصل نمایند.
 • با عنایت به این که استرداد وجه ثبت نام ، امکان پذیر نمی باشد ، خواهشمند است صرفاً در صورت احراز شرایط مورد نیاز بانک ، اقدام به ثبت نام گردد.
 • مهلت ثبت نام تا ساعت ۲۴ روز چهارشنبه مورخ ۲۰ شهریور ۹۲ تعیین گردیده است.(تمدید ثبت نام)
 • هنگام ثبت نام ، داشتن فایل اسکن شده : عکس ۴×۳ صفحه اول شناسنامه و صفحه توضیحات (در صورت وجود توضیح )، کارت ملی ، کارت پایان خدمت و مدرک تحصیلی لیسانس و مدرک تحصیلی دیپلم (برای داوطلبانی که ملاک بومی بودن آنها محل اخذ دیپلم می باشد) با مشخصات و فرمت درج شده بر روی سایت الزامی می باشد.
 • با عنایت به این که صرفاً مدارک ارسالی در زمان ثبت نام اینترنتی ملاک پذیرش بانک جهت استخدام خواهد بود ، لذا مسئولیت صحت ثبت اطلاعات در سایت اینترنتی به عهده شخص متقاضی می باشد. بدیهی است در صورت قبولی در آزمون علمی ، نسبت به اخذ و بررسی اصل مدارک پذیرفته شدگان در آزمون اقدام و چنان چه مغایرتی در مندرجات مدارک ارائه شده با شرایط آگهی بانک وجود داشته باشد از ادامه مراحل استخدامی متقاضی در هر مرحله جلوگیری به عمل خواهد آمد و متقاضی حق هیچ گونه اعتراضی را نخواهد داشت.

د- سایر نکات:

 • چنان چه در هر یک از مراحل جذب و بعد از آن مشخص گردد متقاضی بدون داشتن شرایط عمومی و اختصاصی اعلام شده ثبت نام و در آزمون شرکت نموده است، از تکمیل پرونده استخدامی و یا ادامه اشتغال وی ممانعت به عمل خواهد آمد.
 • پرینت کارت ورود به جلسه آزمون از روز چهارشنبه مورخ ۳ مهر ۹۲ لغایت ۸ صبح روز جمعه مورخ ۵ مهر ۹۲ از طریق سایت بانک www.bsi.ir  قابل دریافت می باشد.
 • آزمون استخدامی در روز جمعه مورخ ۵ مهر ۹۲ راس ساعت ۹ صبح برگزار می گردد. نشانی محل برگزاری آزمون متعاقباً در کارت ورود به جلسه درج خواهد شد.
 • مفاد آزمون استخدامی جمعاً دارای ۱۶۰ سوال به شرح جدول زیر می باشد:

دانلود نمونه سوالات بانک صادرات ایران

ضمناً به سوالاتی که بیش از یک پاسخ داده شود، نمره ای تعلق نگرفته و برای پاسخ غلط یک سوم نمره منفی منظور خواهد شد.

متقاضیان واجد شرایط به منظور ثبت نام در آزمون استخدامی می بایست از ساعت ۱۰ صبح رو سه شنبه مورخ۹۲/۶/۱۲ با مراجعه به سایت اینترنتی www.bsi.ir نسبت به تکمیل فرم ثبت نام موجود در سایت اقدام نمایند.

اطلاعات تماس

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

۱۰۶ دیدگاه تاکنون.

 1. حسین گفت:

  من معدلم ۱۳/۸۰شد.به خدا انصاف نیست سر ۱۰صدم نتونیم تو ازمون شرکت کنیم.۴سال راه دانشگاه رو رفتیم و اومدیم به امید یه شغل بهتر.شما رو به خدا شرط معدل رو بردارین استعدادهای کاریش رو در نظر بگیرید

  [پاسخ]

 2. علی گفت:

  خانمهایی که حرف از تبعیض میزنن چطور وقتی که نوبت سربازی آقایون میرسه صداشون در نمیاد؟اون موقع حقوق برابر نمیخواین؟در ضمن زنها معمولا نوانایی انجام کارها را با دقت ندارن طبیعیه که باید تا وقتی مرد بیکار هست سهمیه نداشته باشن

  [پاسخ]

 3. علیرضا گفت:

  خانومایی که فکر میکنن اونا هم به اندازه اقایون حق کار کردن دارن به این فکر نمی کنن که اگه اقایون بی کار باشن تعداد خواستگارها کم میشه بعد تعداد ازدواج ها کم میشه بعد…(همون چیزی که الان هست-دخترا در انتظار پسرا و پسرا در انتظار کارهایی که دست دختراست)

  [پاسخ]

 4. رضا گفت:

  آخه این شرط معدل چیه میزارین خدایی
  موقع درس خوندن ک مجبوری بری سرکار و از درس میمونی و در نتیجه معدلت در کل میاد پایین و از اونورم ک فارغ التحصیل میشی لنگ معدل میمون
  اصن چ وضععععععععععشه

  [پاسخ]

 5. پریسا گفت:

  به تمام جوانها توصیه می کنم پولهای خود را حفظ کنید وبی خودی خرج آزمون استخدامی نکنید. من بانک کارسازان آینده قبول شدم ولی بعد از یک ماه منتظر تماس تا برم برای مصاحبه وهر روز زنگ زدن وهزینه تلفن دادن به دلخواه خودشان گرفتند وگفتند خانواده شهید هستند تحقیقات به عمل آمد که طرف پدرش در بانک صادرات رئیس وعمو طرف شهید می باشد من دانشگاه پیام نور خواندم با معدل ۱۶ ودر طول۶ترم فارغ التحصیل شدم کارمند بانکی که گفته بودی کار بانک برای خانم سنگینه اگر شرایط برای خانواده خودت جور بشته بازم همین نظر را داری؟آومان که گفته ای پیام نور آسون تر از دولتی است بایدبه عقل شما شک کرد که تستی را با نوشتن تشریحی یکی می کنی ما پیام نوری ها هر ۴ماه یکبار کنکور میدهیم وتا آخر کتاب باید بخونیم چه استاد باشه چه نباشه تا مثل شما که تا هر جایی که استاد گفت ورسید درس بده واقا هادی که گفتی اگر نمونه سوال بخونی بالای ۱۵میشی اصلا این طور نیست دانشگاه دولتی سخت قبول میشی راحت بیرون میای ودانشگاه پیام نور راحت وارد وسخت بیرون میای ودانشگاه آزاد راحت وارد ودر سطح متوسط برای بیرون امدن ودانشگاه علمی کاربردی راحت وارد وتقریبا سخت خارج چون کاری می کنند که بیفتی وشهریه بیشتر بدی

  [پاسخ]

 6. الهه طاهریان گفت:

  سلام اگر کسی ۲۳ سالش باشه سربازی نرفته باشه میتونه تو دانشگاه علمی کاربردی شرکت کنه

  [پاسخ]

 7. الهه طاهریان گفت:

  باسلام و احترام
  تفاوت کارشناسی پیوسته و ناپیوسته چیه ؟
  ——–
  مدیر سایت : کارشناسی ناپیوسته رشته های بچه های فنی هست که بعد از فوق دیپلم باز کنکور میدن و کارشناسی پیوسته مختص بچه های نظری.

  [پاسخ]

 8. مجتبی گفت:

  بسیار خوشحال و سرحال شدم . نگو این مشکل من تنها نیست . کل ملت دارن از بیکاری خونشون به جوش میرسه . به هر حال . امیدوارم دنیا قبل از اینکه به پایان برسه یه بار رنگ خوش نشون بده و همتون برین مشغول به کار دولتی بشین :دی

  [پاسخ]

 9. الهام گفت:

  بچه هایی که می گین ما دانشگاه پیام نورو آزاد خوندیمو کار نیست منم فوق لیسانس دولتی دارمو معدلم ۱۸ هستش و بیکارم غصه نخورین کار از جای دیگه ایراد داره

  [پاسخ]

 10. میلاد گفت:

  بنده های خدا اینا همش فیلمه. توی بانک انصار توی خیابون ما ۵ تا از کارمنداش همگی باهم *دختردایی، دخترعمه* هستن، همشونم توی پیام نور مدرک گرفتن. اگه فکرمیکنید اینا با آزمون و این حرفا اومدن استخدام شدن باید جدا یه فکری بحال خودتون بکنید…
  برای کار فقط باید پارتی داشت، بقیش دَری وَریه

  [پاسخ]

 11. n گفت:

  جناب آقای کارمند بانک شما که نمیتوانی یک کلمه کارمند رو درست بنویسی چطور در مورد خانومها نظر میدی ،بارها ثابت شده که توانائی خانمها بیشتراز شما مردها هستش.

  [پاسخ]

 12. Ali گفت:

  وقتی از یه خانواده ۶ نفره ۴ نفر تو بانک استخدامند اگه اسم این پارتی بازی نیست پس چیه !!!!!!!

  [پاسخ]

 13. کامند بانک گفت:

  توی استخدام بانک پارتی بازی نیستش
  شرط سنی هم باید باشه وبا شرایط عادی تحصیل و سربازی اقایون مطابقت داره
  کار بانک واقعا برای خانم ها سنگینه

  [پاسخ]

 14. mahtab گفت:

  تازگیا مد شده تمام بانکها مرد برمیدارن.کاش یه نفر به داد ما خانمها برسه.آخه درد دل من رو کی میفهمه بازم تبعیض.این همه درس بخون آخرشم تا به ما میرسه میگن مردا.اههههههههههههههههههههه

  [پاسخ]

 15. خانم گفت:

  چرا برای چنین شغل هایی فقط مردها را استخدام می کنند پس خانم هایی که همه شرایط لازم را دارند و دنبال کار هستند چکار کنن؟!!

  [پاسخ]

 16. هاجر گفت:

  آخه به قول دوستان معدل کمتر باشه چی میشه؟

  [پاسخ]

 17. آؤمان گفت:

  خانم و آقایی که میای میگی پیام نور سخت تره از دولتی؟؟؟
  واقعا فکر میکنی روی حرفی که میزنی؟؟
  تا اونجا که من میدونم نصف امتحاناتون که تستیه
  اگر امتحانایی رو که ما تو دانشگاه دولتیمون دادیم رو با امتحانهای شما مقابسه کنن فکر نمیکنم معدل کلاستون بالای ۱۰ بیاد
  یه کم انصاف داشته باشید

  [پاسخ]

 18. عادل گفت:

  با معدل ۱۶٫۷۶ رتبه ی اول در کل دانشگاهها نسبت به ورودی های ۸۷ هستم

  [پاسخ]

 19. شیثم گفت:

  معدلم۱۶٫۷۶ هسترتبه ی اول توکل دانشگام

  [پاسخ]

 20. یک بیکاره تحصیلکرده دیگر گفت:

  اوووووووووو چ قد بیکار داریم کسی نیست به داد این جونای بیکاره با تحصیلات کمک کنه؟ نه من از شما میپرسم واقعا کسی نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  [پاسخ]

 21. شاهین گفت:

  پیام نور طبق تعریف وزارت آموزش عالی نیمه دولتیه.اما احتمالا اهالی بانک از این موضوع خبر ندارن .برای اطمینان از نزدیکترین شعبه ی بانک صادرات محل خود بپرسید.

  [پاسخ]

 22. نیما گفت:

  سلام خواهشا هر کی سوال مشترک ما پیام نوریا رو میدونه جواب بده! پیام نور دولتیه یا نه؟من معدلم ۵/۱۴ میتونم شرکت کنم؟

  [پاسخ]

 23. انا گفت:

  حالا هی خودمونو کشتیم و درس خوندیم فقط اونا که سهمیه دارن و مردا میرن اونوقت حرف از حقوق مساوی مرد و زن میززنن تو جامعه و مردمو گول میزنن واقعا که

  [پاسخ]

 24. مرتضی گفت:

  بابا بالاخره پیام نور دولتیه یا نه؟؟؟؟؟؟؟

  [پاسخ]

 25. بیچاره روزگار گفت:

  بابا این چه وضعشه میزنن رشته نرم افزار کامپیوتر میخوان اما آزمون ورودیش از دروس رشته حسابداریه؟؟؟؟؟

  [پاسخ]

 26. سرکاری گفت:

  همه‌مون سره کاریم چه آقا چه خانم. بند پ یادتون رفته!!!!

  من ۲۱ ماه خدمت سربازی انجام دادم در بدترین شرایط بعدش لیسانس دارم پنج ماه هم هست بیکار بودم.
  رفتم کارخانه کارتون سازی به عنوان کارگر بهتر از بیکاری و رفتن به این سایت و این روزنامه که هست.

  [پاسخ]

 27. سامان گفت:

  من که رفتم تو سایت بانک صادرات همون http://www.bsi.ir هیچ خبری از ثبت نام نبود !!!!!!!!!
  ———
  مدیر سایت : http://bsi.iran-azmoon.ir/Home.aspx

  [پاسخ]

 28. شهاب گفت:

  salam,tashakor babate estkhdam hai ke darin maskharas be khoda in hame dars bekhon akharsh ye mosht agha maro ba in azomonha bezaran sar kar hamash sare karie az ghabl entkhab shodan

  [پاسخ]

 29. بدبخت گفت:

  کی به حرف ما گوش میکنه بچه های خودشون سربازی نرفتن که بدونن حداکثر سن چیه نظر ما هم تو تغییر شرایط استخدام نخواهد داشت پس خودتونو خسته نفرمایید.

  [پاسخ]

 30. حسین گفت:

  سلام و خسته نباشید به همه دنباله رونگان رزق حلال
  راستش بعضی پیام ها رو که خوندم ناراحت شدم و داشت دیگه مشکلات خودم یادم میرفت اما تا یادم نرفته با این تکراری هستش خدا وکیلی سن بای کارشناسی مگه ۲۷ سال میشه بابا!
  به قول بچه ها بابا ما تا بیاییم فارغ التحصیل بشیم بریم خدمت و سابقه کار پیدا کنیم میشیم ۳۰ساله ، حالا این رسمشه؟
  لطفا مسئول استخدام بانک صادرات ملاحظه فرمایند؟؟/؟

  [پاسخ]

 31. محمد گفت:

  من متولد فروردین ۱۳۶۵ هستم.اگه ۲۷ سال سن ثبت نام کننده است چرا از برج ۵ به بعد میتونه تو آزمون شرکت کنه؟؟؟این چیه دیگه

  [پاسخ]

 32. محسن گفت:

  تا به حال نزدیک به ۲۰ جا امتحان دادم و همش پارتی بازی شده است همه مسولین را وا می گذارم اول به خدا بعد به ایمه اطهار بنده متولد ۱۳۶۵ هستم سال ۹۰ از دانشگاه پیام نور لیسانس با معدل ۱۴:۵۰ گرفتم سپس ۲ سال در سربازی الاف شدم هر طور که حساب کنی بالای ۲۷ سال می شوم بعد این قوانین تابلو هست که برای سر کاری افراد هست

  [پاسخ]

 33. محسن گفت:

  یه طوری قوانین گذاشتند که وزیران محترم بتوانند اقوام و خویشان خود را در این ازمون براحتی استخدام کنند با این کار نزدیک ۷۰% افراد نمی توانند شرکت کنند

  [پاسخ]

 34. محسن گفت:

  من پرسیدم فقط دانشگاه دولتی ۱۴ بقیه دانشگاهها اعم از غیر انتفاعی پیام نور شبانه ازاد و … باید بالای ۱۵ باشه

  [پاسخ]

 35. محسن گفت:

  همش سر کاری هست از اون تاریخ تولد ۱/۵/۶۵ تا اون معدل مشخص هست که قصد دارند ملت را سر کار بگذارند من معدلم ۱۴/۵۰ و تولد ۲۵/۴/۶۵ هستم یعنی با قانون فوق العاده اینها نمی توانم شرکت کنم؟ تو هیچ ازمونی همچین محدودیتی نیست اینها معلوم هست از خودشون قصد دارند انتخاب کنند و در این اطلاعیع پارتی بازی کاملا مشهود است

  [پاسخ]

 36. ا.م گفت:

  سلام.من معافیت پزشکی دارم.میتونم ثبت نام کنم؟

  [پاسخ]

 37. t گفت:

  سلام.پس فوق لیسانسی که ۳۰ سالش هست بره بمیره…………………………

  [پاسخ]

 38. بنده خدا گفت:

  با سلام
  خودتان را جای یک مدیر بگذارید واقعاً خانم استخدام می کردید یا آقا ؟
  ۹ ماه مرخصی زایمان – روزانه ۲ ساعت مرخصی برای شیر بچه
  اگر یک خانم ۳ زایمان داشته باشد دیگر فرصت کار کردن هم دارد
  به خدا اگر خانم های عزیز قدر و مقام خود را بدانند لازم نیست این شکلی به هر قیمتی داخل هر شرکتی دنبال کار باشند. به نظر من تربیت فرزند از نظر مادی و معنوی بالاترین منافع را دارد . در دنیای غرب هم ثابت شده بیشترین بازدهی را سرمایه گذاری در نیروی انسانی دارد . بیاییم قدر خود را بدانیم .

  [پاسخ]

 39. امیر گفت:

  سلام.من ازمعافیت پزشکی استفاده کردم.ومشکل خاصی ندارم.آیا می توانم ثبت نام کنم؟

  [پاسخ]

 40. اصلا من کیم؟ گفت:

  به خدا شماجماعت ایرونی ودولتی که اینقد منم منم میکنید وجانمازاب میکشید به قشرجوونا باشرط معدل شدن کارها دارید ظلم میکنید بریدبه استادا توی دانشگاه بگید کیلویی نمره بدن تا معدل ماها هم از۱۵که چه عرض کنم برسه۱۷و۱۸٫ این خودش حق الناسه شماکه تودستگاه دولت کارمیکنیدبه ما جوونا مدیونید.ازهمتون بدم میااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااد!!!!!!!!

  [پاسخ]

 41. بهروز گفت:

  سلام همه ما جوونا را گذاشتند سرکار یه آگهی می دند یه میلیون نفر شرکت می کنند ضربدر سی هزار تومن ببینید چقدر میشه بعد هم اینقد عزیز گرونی هست که من وتو توش گمیم هممون علافیم خانم و آقا نداره همه مشکل دارند خدا کمک همه جوونا کنه این آگهیها همش سرکاریه

  [پاسخ]

 42. سینا گفت:

  من متولد ۲۴/۵/۶۵ هستم آیا در این بازه زمانی برای حداکثر سن فرار دارم؟چون تو متن آگهی نوشته ۱/۵/۶۵ به بعد!!!!!!!!!

  [پاسخ]

 43. نام شما گفت:

  سلام من کارمند بانک رفاه هستم ۱۳سال سابقه دارم مدرک کارشناسی کامپیوتردارم اینجا کسی به شایستگی بها نمیده من میتونم در آ.مون شرکت کنم

  [پاسخ]

 44. جواد گفت:

  سلام معدل من ۱۴٫۶۴ در دانشگاه آزاد هست میتونم در آزمون ثبت نام کنم

  [پاسخ]

 45. حسین گفت:

  کار کیلو چنده فقط بریم گدایی تو شهرای مذهبی مثل قم و مشهد دو برابر مهندس و مدیر پول میشه در اوود کی میگه تو ایران کار پیدا نمیشه گدایی پردرامدترین کاره و راحت استخدام میشیم ……..!!!!!!!!!!!!!!!!!

  [پاسخ]

 46. اسم فامیل گفت:

  آقا معین تا کی باید هم فرصتهای شغلیو تقدیم شما آقایون کنند و هم منت خرجی دادنو سر خانما بذارید؟ در ضمن هر شغل و کاری معمولا تعرفه و حقوق معین و مصوب داره. تو شغل خود من بعضی از همکارای آقا بالاتر از تعرفه می گیرن .دلیل نمیشه ما هم نامردی کنیمو چون میدونیم فارغ التحصیل رشته ما تو بعضی شهرا کمه از فرصت سوء استفاده کنیم. اگه تعرفه خدماتمون کمه باید از راه درستش عمل کنیم

  [پاسخ]

 47. مریم به اقا پوریا گفت:

  سلام.اقا پوریا مشکل از ما خانمها نیست که بعضی از ما خانمها واقعا به کار نیاز داریم.مشکل از اوضاع بد اقتصادی کشور ماست.امیدوارم همه این مشکلات حل بشه.پسرخوب، من هم ازشما هم به عنوان یک تحصیل کرده توقع دارم این قدر با بی انصافی (درمورد اشتغال بیجای همه خانمها صحبت نکنید)خیلی از همین خانم ها سرپرست یک خانواده هستند وبه یک شغل حتی با درامد خیلی کم ،نیاز دارند.به امید این که به یاری امام زمان تمام این مشکلات مخصوصا بیکاری حل بشه.

  [پاسخ]

 48. کریمی گفت:

  چرا فقط صنایع و مدیریت و …
  این کارا رو ک اینجور رشته ها بلدن ما ده برابرشو بلدیم. مثلا رشته دامپزشکی یا پزشکی یا حتی برق و مکانیک که همش بیکارن
  توی ایران جنس دوم همیشه باید جنس دوم بمونه. حتی اگه تو کل دنیا حتی افغانستان جنس دوم بشه جنس اول….!!!!!!!!!!!!

  [پاسخ]

 49. حميد گفت:

  سلام، غیر انتفاعی معدل ۱۴ می تونه شرکت کنه؟؟؟؟

  [پاسخ]

 50. dd گفت:

  لطفا هر که میدوته بگه معدل اونایی که کاردانی و کارشناسی ناپیوسته دارند با همه یا جدا…………….

  [پاسخ]

 51. محسن گفت:

  با سلام
  من لیسانس نرم افزار هستم چراهیچ منبع ای از رشته ما نیست همش مال حسابداریه و..اخه ما چی بخونیم

  [پاسخ]

 52. سلی گفت:

  یکی راهنماییم کنه

  [پاسخ]

 53. سلی گفت:

  دو ترم دیگه مونده لیسانس بگیرم اگه ثبت نام کنم میتونم برم

  [پاسخ]

 54. رضا گفت:

  اقا به خدا سر کارید همرو با پارتی میگیرن .تموم .من خودم توی یه psp کار میکنم پشتیبانی سوئیچ بانکی .اونی که میگه دولتی خوندم و … فلان معدل دارم واسه خودشه واسه همین کاراست .کلی نرم افزار باید بلد باشی کلی دوره بگذرونی .تازه کسی که linux .oracle .sql .چندتا زبون برنامه نویسی بلده کار فراوونه پس لطفا نگید کار نیست .دلیل اینکه یکی بیکاره فقط به خاطر نابلد بودنه .تو دانشگام چند واحد درس میخونیم فکر میکنیم خدای علمیم.عزیزان چیزی که تو دانشگاه یاد میگیری ۲۰% چیزیه که تو عمل باید باشه .پس برید دنبال اصل …انشا.. کار پیدا میشه نگران نباشید .

  [پاسخ]

 55. سمیه گفت:

  من متولد۶۴ هستم،لیسانس اقتصاداز پیام نور با معدل۱۵دارم کار گیر نیاوردم الان دارم ارشدمدیریت آزاد میخوانم هزینه دانشگاه ازاد حدود ۸میلیون شده من فقط برای فرار از افسردگی ادامه دادم!وگرنه اصلا دل خوشی از دانشگاه آزاد ندارم خیلی حق کشی می کنند عمدأ یک سال پایان نامه ام راعقب انداختند!تعدادی از هم کلاسی هام که کارمند بودند و سهمیه داشتند نه تنها هیچ هزینه ای نمی پرداختند بلکه برای پایان نامه هم حسابی از طرف اداره وحتی خود اساتید ساپورت می شدند؛اونها زودتر از من دارن فارغ التحصیل می شند.من همه پول جهیزیه ام را برای ادامه تحصیل خرج کردم اگه نتونم سرکار برم شرمنده خانواده ام میشم.لطفا برام دعا کنید

  [پاسخ]

 56. معین گفت:

  پوریا خوشحال شدم که منظورمو فهمیدی و بهتر رسوندی، من آدم سنتی و عقب افتاده نیستم، مخالف کار خانوما هم نیستم ، تو کامنتم هم قید کردم شهرهای بزرگ که نرخ بیکاری تحصیلکرده ها بالاتره.
  فکر نمیکنم توقع بی جایی باشه،وقتی قانون و فرهنگی حاکمه که تمام بار مسئولیت خانواده به لحاظ مالی رو دوش مرده

  [پاسخ]

 57. بهاره گفت:

  من کارشناسیام رو دانشگاه دولتی تبریز خوندم کار هم دارم الان هم دارم ارشد میخونم تو پیام نور این حرفها که ارشد بدون کنکوره کاملا مزخرفه همین دو سال به اندازه ۴ سال کارشناسی عذاب کشیدم تا توی یک موقعیت قرار نگرفتین لطفا دربارش قضاوت نکنین.

  [پاسخ]

 58. بدبخت گفت:

  فکرنون باشید که خربزه آبه آخه کی با این آگهی ها استخدام شده که ما بشیم فقط پوله رو میخوان نه تعداد زده نه مواد آزمون مدیریت.

  [پاسخ]

 59. الهه گفت:

  سلام دیبلم برنمیدارین؟من این ترم مدرک میگیرم تو رو خدا کمکمون کنید دیگه ما هم بهم برسیم به خاطر ۱کار

  [پاسخ]

 60. شهرام گفت:

  با سلام، میخواستم بپرسم آیا دو سال خدمت سربازی از شرایط سنی کسر میشه؟

  [پاسخ]

 61. مطهره گفت:

  خیلی سخته درک کنیین چرا یه دختر باید شاغل و دارای درامد باشه ؟ کسی که هیچ تکیه گاه اقتصادی نداره چه طور باید ادامه بده ؟ تا کی سربار مادر پیر و از کار افتادش باشه و حرفای مفت اطرافیان و تحمل کنه ؟ شما انسان نیستین ! مگه تو این مملکت به مرد که شغلی سطح پاییین مثل تحویلداری بانک و امثال این داره چه قدر حقوق و مزایا میدن که خانما رو مسبب خرابی اقتصاد میدونین ؟ ما بریم کنار اوضاع آقایون بهتر نمیشه . دست از سر ما بردارین! حالا خوبه میدونیم هیچ کدوممون استخدام نمیشیم . پس اقایون در مورد اشتغال خانومااینقدر دور از واقعیت اظهار نظر نکنند. دولتی و پیام نور و شرط معدل و مرد و . . . اهمیتی نداره مهم اینه که شما پارتی به اندازه کافی کلفت نداری !

  [پاسخ]

 62. بهنام گفت:

  سلام…آخه منی که شرایط ثبت نامشو دارم و رشتم کامپیوتر هست چطور اقتصاد کلان باید بلد باشم یا پول و ارز و بانکداری…انگار مردم رو به مسخره گرفتن..اره داداش و خواهر پیام نور سخته واقعا سخته اما جزئ دانشگاه حسابش نمی کنن…من آزاد با معدل ۱۶٫۳۳ حالا انصاف بگید کجاست؟؟؟؟؟؟

  [پاسخ]

 63. آرزو گفت:

  من معدلم ۱۳٫۸۴دانشگاه دولتی اصفهانم معلوماتمم خوبه،انصافه که واسه چندصدم قبولم نکنن؟چه بسا افرادی که معدلشون۱۸هه وباتقلب نمره آوردن و هیچیم بلد نیستن البته گفتم بعضیا!

  [پاسخ]

 64. هادی گفت:

  واسه پیام نوری ها دلم خونه. البته یکی یا دو نفر تو هر رشته پیدا میشه که درس بخونن و بقیه ازشون تقلب کنن اون هم به چه راحتی. قابل توجه اینکه تستاشون نمره منفی نداره. و سوالاهای هر سال به طور تصادفی از بین سوال های سالهای قبل انتخاب میشه یعنی حتی اگه هیچ درسی نخونی و فقط نمونه سوال بخونی احتمال گرفتن نمره بالای ۱۵ صد درصده. نذارید بگم….
  در رابطه با این که زنها سر کار برن یا نه خوبه که قانونی وضع بشه حقوق زنها و مردها برابر بشه و جامعه تحمل این رو داشته باشه که اگه زن برای رفتن سر کار پافشاری داره(که مطمئنا ناشی از فشار تبلیغاتی سرمایه داراست (اونم خوب دلیلش واضحه)) مرد هم راحت بتونه توی خونه لم بده سر کار نره و فقط کارهای توی خونه رو انجام بده. البته وظیفه مادری چیزیه که بخش حاملگی اون از مرد ساخته نیست ولی می تونه از پس بچه داری بر بیاد. نهایت یه بچه از شیرخوارگاه بر می دارن. اینقدر خانوما نگین که کار می خواین. والا یا شما مجردی نمی دونی چه خبره….. می تونم قصم بخورم حاضر نیستی با اون سخاوت مرد از پول حاصل از کارت بگذری و هزارتا منت هم می ذاری. من برادرم از دیسک کمر می ناله هر جا میره یه کار سبک برداره صاحب کار بهش میگه تو این زمینه خانم رو استخدام می کنن چرا چون حقوق کم می خوان بدن و …. فقط یه سری کار سنگین هست که الان دیگه توانایی انجام کارش رو نداره و الان با هزار بدبختی و رو انداختتن به این واون زندگی می گذرونه… بگذریم. خانوما این کارو با جامعه نکنین.مردهای این فرهنگ با این کار شما کمرشون خرد میشه. چرا هر چی بدبختی و تحول فرهنگی بار گردن ما باشه بزارین این گذر فرهنگی توی شرایط دیگه با اوضاع اقتصادی بهتر اتفاق بیفته…..!!!

  [پاسخ]

 65. ف .ع گفت:

  بنظرمن اصلا مهم نیس که از چه دانشگاهی مدرک گرفتی مهم اینکه چی یادگرفتی ازدرسی که چندسال زحمت کشیدی خوندی. حفظ کردن مهم نیس مهم یاد گرفتن هستش.

  [پاسخ]

 66. مهسا گفت:

  دانشگاه پیام نور زیر شاخه دانشگاه دولتی هست؟کسی نمی دونه؟

  [پاسخ]

 67. پریا گفت:

  آقای محترم (ناصر ) تا وقتی فکرت قدیمی باشه و اینجوری تازه به دوران رسیده باشید. یکی مثل شماست که تصمیم میگیره که فقط آقایون هستند که میتونن کار کنند.(البته اختلاص فقط از دست آقایون بر میاد)همین آشه و همین کاسه…واسه مردای این دوره باید خانم شاغل باشه تا منت سرشون نزارید….امروزی باشید…

  [پاسخ]

 68. پریا گفت:

  فقط قراره ما دنبال کار بگردی و کار پیدا نکنیم….اینم خودش یه کاریه…..که با این تفسیر جوونا همه شاغل هستند…نه!!؟؟

  [پاسخ]

 69. مینا گفت:

  نمی دونستم خانوما ادمخوار شدن که میترسن کارمند بانک بشه!!!!!!!!!!
  راسی چندتا از اونایی که اختلاص کردن خانوم بودن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  [پاسخ]

 70. metchant. گفت:

  سلام ممنون از لطف بانک صادرات ولی خداییش درساش خیلی سخت و حجیم هستن!

  [پاسخ]

 71. morteza گفت:

  دانشگاههای غیر انتفاعی دولتی محسوب می شه ؟

  [پاسخ]

 72. مرضیه گفت:

  سلام خیلی نامردند اخه مهندس ای تی ک مرد وزن نداره این همه درس خوندم اونم راه دور مثل سرباز ها شاید هم بدتر ۶۰روز یه بار رفتم خونه
  نگا تورو خدااااااا

  [پاسخ]

 73. ثمین گفت:

  خداااااااااااااااااااااااااااااا
  ما خانمای واجد اشرایط چیکار کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟همش میگن برادران واجد الشرایط
  همکلاسیم سال ۸۶ مشروط شد اما الان کارمند بانک صادرات مرکزیه چون اقا بود
  من الان دانشجو ارشدکامپیوترم با معدل بالای ۱۷٫۵۰ارزو دارم برم سر کار
  متولد۶۶هستم از سال دیگه نمیتونم استخدامیا شرکت کنم
  اینا رو به کی بگیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  [پاسخ]

 74. رسول شیری گفت:

  با سلام
  بچه ها با عرض سلام من الان ۲۲ سالمه سال بعد میشم ۲۳ ساله و سربازیمم تموم کردم کاردانی هم دانشگاه دولتی بودم الانم تو یک دانشگاه کارشناسی غیر انتفاعی با سطح آموزشی بالا در حال تحصیلم با معدل بالای ۱۶ . دو سال دیگه اش ۲۵ سالم میشه فوق لیسانس رو هم میگیرم
  پس میبینین میشه با سن زیر ۲۷ سال لیسانس که هیچی فوق لیسانس گرفت :)

  [پاسخ]

 75. م /د گفت:

  آخه این چه وضعشه من معدلم بالا رشته کامپیوتر تازه سال اخر فوق هم هستم سنم هم ۶۷ هستم کلی ذوق کردم که کامپیوتر اونم اصفهان میگیره اما آخرش از کامنت هافهمیدم که ممممررررررررررررررررررررد فقط میگیره آخه این انصافه؟!!!!!

  [پاسخ]

 76. هانیه گفت:

  پس تکلیف ما۶۳ ایها که چندساله که درسمون تموم شده وکای هم پیدا نشد واسمون چی میشه؟آخه تا کی؟نمره گرفتن تو دانشگاههای سراسری خیلی آسونتر از دانشگاههای دیگه اس.چون تودانشگاههای دیگه هزینه تحصیل به عهده دانشجوهست اسااتیدبا انصاف نمره نمیدن بخدا

  [پاسخ]

 77. پوریا گفت:

  حمید عزیز و مریم خانم
  از شما که تحصیل کرده هستید جدا بعیده که این جوری حرف میزنید. از خانم مریم که از روی تعصب حرف زند و از اشتغال خانمها حمایت کردن اینقدر ناراحت نشدیم که از جناب معین ناراحت شدیم.
  اقای معین اشتغال خانمها در وضعیت کنونی یعنی ضربه مهلک به وضعیت اقتصادی و اجتماعی کشور و هزار تا پیامد روانی و ناهنجاری دیگه که دنبالش میاد.
  الان نرخ بیکاری اقایون رفته بالا چرا؟ تضاد طبقاتی زیاد شده چرا؟ توضیح بدم؟ بخاطر اینکه خانمها نیروی کار ارزان هستند و به هر دلیلی (چه اینکه واقعا به کار نیاز داشته باشند و چه اینکه به خاطر تفریح سر کار رفته باشند) دارن باعث پر شدن جیب کارفرما میشن، چون دارن مجانی براش کار میکنن. خانمی که داره از صبح ساعت هفت تا چهار بعد از ظهر فقط برای چهارصد تومان کار میکنه این یعنی چی؟
  یعنی اینکه داره صاحب کار خودشو هر روز ثروتمندتر میکنه و از اون ور نرخ بیکاری رو میبره بالا،سن ازدواج رو میبره بالا
  یعنی چی که خانواده ای برای فرار از بدبختی اقتصادی مجبوره دختر خودش رو بفرسته سر کار؟ برای این حرف خودتان یه امار میتونی بدی؟ چند درصد خانواده ها الان برای فرار از فقر دارن دختر خودشونو میفرستن سر کار؟
  استثنائات همه جا هست اما الان نود درصد خانمهایی که میرن سر کار صرفا برای تفریح و یا ایجاد استقلال (به قول خودشون) میرن سر کار.فقط میخان خودشونو به همسرشون تحمیل کنن.
  از اون ور بچه کوچک خودشونو از تربیت درست از محبت مادری محروم میکنن. میندازنش تو مهد یا میدنش دست مادر بدبختشون.
  دولت باید یه فکر اساسی برای اینکار کنه، یه خانواده ای دو نفر میرن سر کار و یه خانواده ای هیچ نون آوری نداره و حتی مرد خانواده هم خانه نشینه، البته اینو نذارید به حساب بی عرزگیش، چون این که هر کی عرزه داشته باشه میره سر کار شعاری بیش نیست.
  الان یا باید پارتی داشته باشی، یا التماس کردن بلد باشی که اینها از یک مرد که تعصب مردانه داره بر نمیاد.

  من از مدیر سایت خواهش میکنم پیام منو تایید کنن تا دوستان ببین

  التماس دعا.

  [پاسخ]

 78. ساحل گفت:

  مث که رسم شده هر ارگانی نیاز به پول پیدا می کنه یه آگهی استخدام میزنه از ملت کلی پول میچاپه بعدشم هیچی به هیچی . بمیرم واسه همه جوونای بیچاره ی دهه شصتی. همه سرکاریم …
  معدلت بالا باشه میگن سابقه نداری … سابقه داشته باشی میگن رنج سنی ت نمیخوره … والا با این نوناشون ….

  [پاسخ]

 79. م - ا گفت:

  واقعا متاسفم که شرط معدل به تجربه و سابقه ترجیح داده میشه.عوض اینکه از افراد با سابقه و کار بلد استفاده کنن شرط معدل میذارن تا کسی بره کار کنه که معنی پاراف نامه رو هم نمیدونه.خدا وکیلی یه کم فکر کنید رو شرایطی که می زنید.

  [پاسخ]

 80. بشیر گفت:

  یه چیز دیگه که لازمه یاد آوری کنم رشته با رشته از نظر سختی تو مطالب درسی فرق میکنن چرا همه را به یه چشم می بینید؟
  در ضمن نمره گرفتن تو دانشگاههای دولتی به خاطر بالا بودن سطح اساتیدشون و نداشتن دغدغه مالی بسیار آسون تره تا سایر دانشگاهها

  [پاسخ]

 81. bashir گفت:

  ba in hame moshkelat eghtesadi ke daneshjo ham bayad kar kone kharjesho dar biare o ham dars bekhone chetor mishe talabe moadel balay 14 ya 15 mikonid
  vaghan nobaresho ovordin

  [پاسخ]

 82. امیر گفت:

  خدایا کاش میشد تمام بدنم را موریانه ها متلاشی میکردند و در عوض تمام برادران و خواهران من چنین مشکلاتی نداشتند . بیکاری درد بزرگیست خدا بهتون صبر بده .منم بیکارم کم اوردم شدید ………

  [پاسخ]

 83. میثم گفت:

  منی که با معدل بالا شاگرد اول رشته مهندسی شدم و دارم ۱ ساله بین ایییین همه آگهی دنبال کار میگردم و آخرشم همه جا فقط و فقط پارتی بازی میشه چی بگم؟ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  [پاسخ]

 84. زهرا گفت:

  سلام چرا جدیداتو آگهی هی استخدام از سال تولد ۶۵ به بعد برمیدارند

  [پاسخ]

 85. ستاره گفت:

  اخه چرا همش مرد مرد مرد مگه ما خانمها دل نداریم من الان ۲۶ هستم امسالم بانک نتونم برم دیگه نمیتونم

  [پاسخ]

 86. نيما گفت:

  آخه انصافه ۳۰۰۰۰ هزار تومان بدیم آخرش هم معلوم نیست که چی میشه؟واقعا چرا

  [پاسخ]

 87. مریم گفت:

  منم با نظر اقا حمید موافقم. همه خانم ها که واسه تفریح نمیرین دانشگاه.من خودم شخصا واسه کنکور کارشناسی خیلی زحمت کشیدم تا دولتی قبول شدم .اگه میخواستم واسه تفریح برم دانشگاه میرفتم یه دانشگاهی که نمیخواست واسه کنکور هم زیاد بخونم.واسه ارشد هم چهار ماه شب روز خوندم تا با رتبه تک رقمی دانشگاه تهران قبول شدم.اما خوب چه فایده وقتی کار نیست.بخدا ما هم به کار خیلی نیاز داریم .یکم انصاف داشته باشید( اقایونی که فقط فکر می کنید خودتون به کار نیاز دارید).

  [پاسخ]

 88. محتوی گفت:

  باسلام خسته نباشید من دانشجویی کاردانی ترم آخرحسابداری دولتی هستم دنبال کاردربانکهاهستم حتی مایلم شهرستانای تبریزم کارکنم خواش می کنم درصورت تامین نیروبه ماهم لطف فرماید

  [پاسخ]

 89. اشکان گفت:

  دانشگاه آزاد واحد مرودشت رو رفتید که ببینید تا الان رنگ خودکار نمره ی بالای ۱۴ رو کسی ندیده؟

  [پاسخ]

 90. شیوا گفت:

  سلام
  آقا ناصر دیگه اون زمان نیست که فقط مردها کار کنن الان دیگه هم زنا هم مردا هر دوتا واسه نون آوردن سر سفره دارن تلاش می کنن وقتب قیمت نمک هر روز داره می ره بالا یعنب داره کنتور می ندازه ….
  نمی دونی بدون.

  [پاسخ]

 91. بهنام گفت:

  با سلام وخسته نباشید
  دانشگاه پیام نور دانشگاه دولتی محسوب میشه یا غیر دولتی ؟

  [پاسخ]

 92. ناصر گفت:

  مرد ها نون میارن توسفره موندم چرا زن ها باید اینقدر پر توقع باشند.

  [پاسخ]

 93. نورمحمد گفت:

  آخه برا۱۳۶۳ یک جا بگذارین همش ۶۵و ۶۶و….پس ماچی که شرایط کاری مناسب نبوده وحالاهم هرچی میگیرن سن کمتر از ما،دارن باورکنید منصفانه نیست.

  [پاسخ]

 94. جمال گفت:

  آقای معین پس اون خانومایی که خرج یه خانواده را میدن چی میشه

  [پاسخ]

 95. حمید گفت:

  دوست عزیز آقای معین : من هم با شما موافقم و میدونم که آقایون بیشتر به شغل نیاز دارن ولی یه خرده انصاف داشته باشین… خانومها همه شون واسه تفریح دانشگاه نمیرن و درس نمیخونن . خیلی خانواده ها هستن که دختراشون واسه فرار از بدبختی های اقتصادی مجبورن کار کنن و کمک خرج خانواده باشن. خودتو بزار جای اونا… این اصلا منصفانه نیست. اصلا و ابدا

  [پاسخ]

 96. فریبا گفت:

  چرا بازم فقط مرداااااااااااااااااااااا
  من با کلی امید لینک آگهیو باز کردم

  [پاسخ]

 97. دیوید گفت:

  ای بابا مدیریت می خوندیم گفتن فایده نداره رفتیم مهندسی حالا بدتر شد تازه داریم فوق می خونیم پس کی به داد جوانان می رسید؟

  [پاسخ]

 98. محمد گفت:

  جدی جدی داره حالم داره بد میشه،کاش میدونستم کی دانشگاه پیام نور و آزادو….آورده خرخرشو میجوییدم،که اینقده آدما پررو نشن،اونی که دانشگاه سراسری خونده به خدا کنکور قبول شده درسشم از تویی ک پیام نور خوندی خیلی خیلی بهتر بود چه برسه به بقیه دانشگاها که سواد نداشتن،انصاف خوب چیزیه به خدا

  [پاسخ]

 99. معین گفت:

  به نظرم که سازمانهای دولتی و تیمه دولتی باید موظف بشه تو شهرای بزرگ فقط نیروی انسانی مرد استخدام کنه، ارزون و تفریحی کار کردن خانوما بازار کار رو داغون کرده، واسه طراحی و پیاده سازی یه پورتال که ۶ نفرماه کار می‌بره با ۱/۵ ،۲ تومن کارو میگیرن , فکر همکار مرد و که باید اجاره خونه بده و خرج خونه رو نمیکنن.
  البته حرفم زیاد منطقی نیست ولی جای من باشید میفهمید که چی میگم

  [پاسخ]

 100. میلاد گفت:

  نقل قول:اخه انصافه که معدل دانشگاههای دیگه ۱۵ باشه. پیام نور سخت تره یا دولتی؟
  آره واقعا، متاسفانه کل کتابو میخونیم معدلمونم کمتره
  خراب بشه پیام نور!!!!!!!!!!!!!!

  [پاسخ]

 101. حامد گفت:

  ببخشید میشه بگید چند درصد پسرایی که لیسانس گرفتن و یک سال هم منتظر اعزام به خدمت بودن و ۲ سال هم سرباز بودن ، فرض هم کنیم اصلا مدتی رو تو خونه بیکار نبودن، سن شون زیر ۲۷ ساله؟ یه بارگی بگید هیشکی نیاد و خلاص. خدا خیرتون بده .بعد چند سالم که آزمون زدید کاری کردید که خیلیا نتونن شرکت کنن. البته شایدم لطف داشتید و خواستید هزینه الکی بابت آزمون ندیم. اینم بگم که تا حالا هر چی آزمون استخدام دیدم شرط سن لیسانسه ها ۳۰ سال تمام بوده. شما کارتون خیلی درسته. جوون گرایی کردید. من ال.. توفیق

  [پاسخ]

 102. زهره گفت:

  اخه انصافه که معدل دانشگاههای دیگه ۱۵ باشه. پیام نور سخت تره یا دولتی؟

  [پاسخ]

 103. حسین گفت:

  من معدلم ۱۳٫۹۹ دانشگاه دولتی هست :))))))))))))

  [پاسخ]

 104. نام شما گفت:

  بازم فقط مرد…
  حالا این بانک هم که کامپیوتر میگیره فقط مرد…ای خدا
  راستی یه سوالی برای من پیش اومده: چطوریه که بعضی بانک ها کامپیوتر میگیرن بعضیا نمیگیرن؟ مگه بانک با بانک فرق داره؟!!!

  [پاسخ]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *