خانه » استخدام در استان قزوین » استخدام بانک سینا مدیریت منطقه گیلان و قزوین

استخدام بانک سینا مدیریت منطقه گیلان و قزوین

متن آگهی:

خبر ۱۱ بهمن ماه ۹۶ – بانک سینا مدیریت منطقه گیلان و قزوین در نظر دارد از بین متقاضیان واجد شرایط نسبت به جذب نیرو به شرح ذیل نماید:

ردیف عنوان شغلی تعداد جنسیت
۱ تحصیلدار ۱ آقا

شرایط اختصاصی:

  1. متولدی ۱۳۷۰/۱۱/۰۱ به بعد
  2. دارای مدرک تحصیلی فقط دیپلم
  3. دارای کارت پایان خدمت
  4. بومی و ساکن استان قزوین
  5. متاهلین و دارندگان گواهینامه موتورسیکلت در اولویت می باشند

متقاضیان واجد شرایط می توانند جهت ارائه مدارک شامل: تصویر تمام صفحات شماسنامه و کارت ملی، تصویر آخرین مدرک تحصیلی و کارت پایان خدمت تا پایان وقت اداری روز پنج شنبه مورخه ۱۳۹۶/۱۱/۱۹ به بانک سینا شعبه آزادی قزوین واقع در میدان آزادی (سبزه میدان)، ابتدای خیابان نادری مراجعه نمایند.

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.