خانه » استخدام در استان اصفهان » آگهی های استخدام استان اصفهان – ۲۸ آبان ماه ۹۲

آگهی های استخدام استان اصفهان – ۲۸ آبان ماه ۹۲

متن آگهی:

نیازمندی های استان اصفهان –  ۲۸ آبان ماه ۹۲

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

۱ دیدگاه تاکنون.

  1. saeed zabihi گفت:

    من فکر کنم تمام این اگهی ها فقط جنبه فرار از اداره کار میباشد که ثابت نماید کارفرما اگهی مربوطه را در چندین نوبت اعلام نموده ولی فرد مورد نظر را انتخاب نکرده است وبه هر دلایلی واز طرفی پسر خاله منشی یا مهندس مشاور چند مورد اعلام نموده وکارفرما برادر خانومش بیکار میباشد ویاحتی کسانی که بازنشسته واز اقوام مدیران لایغمان میباشند ….اگر کسی به رزومه بنده که در مدت ۲۴ الی ۲۵ سال سابقه کاری جمع اوری نمودم ودر بخش خودم ودر رشته خودم بدونه اقرار حرفه ای میباشم الان با گذشت ۹ ماه هنوز کسی با من تماس نداشته یعنی اینکه برای این ۶ سال یا ۵ باز برگردم بیابانهای کشور ایا از خانواده ۲۴ سال دور بودم کافی نیست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟باکمال تشکر وارزومیکنم این الودگی وفساد اخلاقی در تمامی ارگانها ازبین برود

    [پاسخ]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *