خانه » استخدام در استان خراسان رضوی » آگهی استخدام استانداری خراسان رضوی سال ۹۲ (تمدید مهلت ثبت نام)

آگهی استخدام استانداری خراسان رضوی سال ۹۲ (تمدید مهلت ثبت نام)

متن آگهی:

آخرین اخبار استخدامی استانداری خراسان رضوی

 استانداری خراسان رضوی برای تأمین نیروی انسانی مورد نیازاستانداری و دستگاههای اجرایی استان براساس قوانین و مقررات مربوط و دستورالعمل نحوه برگزاری امتحان عمومی و تخصصی برای بکارگیری افراد در دستگاه‌های اجرایی و از محل مجوز استخدامی شماره ۴۵۵۰/۱۱۰/دم مورخ ۲۱/۱۲/۱۳۹۰ معاونت محترم توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور تعداد ۸۲۲ نفر از افراد واجد شرایط را از طریق برگزاری آزمون توانمندیهای عمومی، تخصصی، مصاحبه و گزینش بصورت پیمانی به شرح ذیل استخدام می‌نماید

 

 • شهر های مورد نیاز : کلیه شهرستانهای استان خراسان رضوی
 • تعداد نیروی مورد نیاز : ۸۲۲ نفر
 • تاریخ انقضا : ۲۱ خرداد ۹۲

——————————————————————————————————————————-

شرایط استخدام : 

مهلت ثبت نام تا ساعت ۲۴ مورخ ۱۳۹۲/۰۳/۲۱ تمدید شد

دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی استانداری ها

شرایط عمومی استخدام :

۱ـ داشتن تابعیت ایران

۲ـ انجام خدمت دوره ضرورت یا معافیت قانونی برای مردان

۳ـ عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر

۴ـ نداشتن سابقه محکومیت جزائی مؤثر

۵ـ دارا بودن مدرک تحصیلی دانشگاهی و یا مدرک همتراز (برای مشاغلی که مدرک همتراز در شرایط احراز آنها پیش‌بینی شده است) بجز موارد استثنا شده در متن آگهی

۶ـ داشتن سلامت جسمانی و روانی و توانایی برای انجام کاری که استخدام می‌شوند.

۷ـ التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران

شرایط اختصاصی استخدام:

۱- داشتن حداقل سن بیست سال و حداکثر ۴۰ سال تمام برای دارندگان مدارک فوق لیسانس و پایین تر و ۴۵ سال تمام برای دکتریوبالاترتا آخرین روز مهلت ارسال مدارک

تبصره : موارد ذیل به شرط ارائه تأییدیه‌های معتبر به حداکثر سن مقرر اضافه خواهد شد :

الف) داوطلبانی که در جبهه های نبرد حق علیه باطل (از تاریخ ۳۱/۶/۱۳۵۹ لغایت ۲۹/۵/۱۳۶۷) به طور داوطلبانه خدمت نموده‌اند، به میزان مدت حضور در جبهه و همچنین مدت زمان بستریشدن و یا استراحت پزشکی رزمندگان در اثر مجروحیت در جبهه‌های نبرد حق علیه باطل

ب) افراد خانواده معظم شهدا، آزادگان، مفقودالاثرها، جانبازان، از کارافتاده کلی که قادر به کار نمی‌باشند شامل : همسر، فرزندان، پدر، مادر، خواهر و برادر تا میزان ۵ سال

ج) فرزندان شهداء، فرزندان جانبازان (۲۵ درصد و بالاتر) و فرزندان آزادگانی که حداقل یک سال سابقه اسارت دارند، از شرط حداکثر سن معاف می‌باشند.

د) داوطلبانی که به صورت غیررسمی و تمام وقت در دستگاههای دولتی از تاریخ ۲۲/۱۱/۱۳۵۷ به خدمت اشتغال داشته‌اند به میزان مدت خدمت غیررسمی آنها

۲- داشتن حداقل معدل ۱۲

مدارک مورد نیاز :

ـ‌ تکمیل برگ درخواست شغل

ـ تصویر آخرین مدرک تحصیلی

ـ تصویر کارت ملی

ـ تصویر صفحه اول شناسنامه (در صورت داشتن توضیحات، تصویر صفحه آخر)

ـ تصویر کارت پایان خدمت نظام وظیفه عمومی و یا معافیت دائم (ویژه برادران)، تاریخ پایان خدمت یا معافیت باید قبل از تاریخ آخرین مهلت ارسال مدارک باشد.

ـ رسید بانکی مبنی بر پرداخت مبلغ ۰۰۰/۹۰ ریال به حساب جاری ۹۸۰ خزانه نزد بانک مرکزی جمهوی اسلامی ایران قابل پرداخت در کلیه شعب بانک ملی ایران به عنوان حق شرکت در آزمونهای تخصصی و علمی ، داوطلبان استخدام (ایثارگران ۵۰ درصد مبلغ مذکور را می‌پردازند و فرزندان شاهد از پرداخت مبلغ مذکور معاف می‌باشند)

ـ دو قطعه عکس ۴*۳ جدید، تمام رخ، پشت نویسی شده (یک قطعه عکس روی برگ ثبت نام بارگزاری شود)

ـ مدارک دال بر بومی بودن

ـ تصویر گواهی نامه معتبر درخصوص زبان انگلیسی عمومی و مهارت های عمومی فن آوری اطلاعات

نحوه ارسال مدارک و مهلت ثبت نام :

داوطلبان قبول شده در مرحله اول امتحان استخدامی موظف هستند مدارک مورد نیاز را ظرف مدت ۵ روز کاری پس ازاعلام نتایج اولیه از سوی استانداری به همراه اصل مدارک به کارگزینی دستگاه اجرایی مورد تقاضا حضورا ارائهو رسید دریافت نمایند.دستگاههای اجرایی موظف هستند کلیه تصاویرمدارک را با اصل آنها مطابقت داده و برابربا اصل نمایند.

به مدارک ناقص و یا مدارکی که پس از مهلت مقررتحویل شود ترتیب اثر داده نخواهد شد و مدارک ارسالی و وجوه پرداختی به هیچ وجه مسترد نمی شود.

مهلت ثبت نام در سامانه ثبت نام اعلام شده است

زمان برگزاری آزمون و محل توزیع کارت :

چگونگی دریافت کارت ورود به جلسه آزمون و همچنین زمان و محل برگزاری آزمون متعاقبا ” به آگاهی داوطلبان خواهد رسید.

مواد آزمون عبارتند از:

الف) آزمون توانمندیهای عمومی شامل:

۱- معارف اسلامی ( ضریب ۳ ) ، ۲- زبان و ادبیات فارسی و اداری ( ضریب ۲ ) ، ۳- اطلاعات سیاسی و اجتماعی و مبانی قانونی ( ضریب ۲ ) که به تعداد (۹۰) سئوال چهار گزینه ای طراحی ( بدون اعمال نمره منفی ) خواهد بود.

تبصره: اقلیت های دینی از پاسخگوئی به سئوالات معارف اسلامی معاف می باشند و امتیاز آن در سایر موارد آزمون توزیع می شود.

ب) آزمون تخصصی شامل سئوالات مرتبط با رشته شغلی مورد درخواست داوطلب می باشد.

ج) داشتن گواهی نامه معتبر درخصوص زبان انگلیسی عمومی در سطح متوسط ( Intermediate ) و مهارت های عمومی فن آوری اطلاعات از مراکز معتبر تعیین صلاحیت شده ( برابر بند ۶ تذکرات )

دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی استانداری ها

تذکرات:

ü ۱۰۰درصد سهمیه استخدامی به دوطلبان بومی استان خراسان رضوی تعلق دارد

۱- تعریف بومی :

بومی شامل افرادی می شود که حداقل دارای یکی از ویژگی های زیر باشند:

الف) محل تولد داوطلب با استان مورد تقاضا برای استخدام یکی باشد.

ب) حداقل پنج سال از سنوات تحصیلی داوطلب ( ابتدایی ، راهنمایی یا دبیرستان ) به صورت پیوسته در استان مورد تقاضا در استان طی شده باشد.

ج) همسر و فرزندان پرسنل نیروهای مسلح که استان محل تولد همسر یا پدر ( شاغلین نیروهای مسلح ) در استان مورد تقاضای شغل باشد و یا محل سکونت کنونی آنان ( درخصوص بازنشستگان نیروهای مسلح ) در استان مورد تقاضای شغل باشد.

د) فرزندان و همسران کارکنان رسمی ، پیمانی و نیروهای قراردادی که در اجرای مصوبات ( کارگروه انتقال کارکنان دولت از تهران ) به استان مورد تقاضا برای استخدام منتقل شده اند.

و) آن دسته از افرادی که حداقل سه سال تمام سابقه کار تمام وقت در دستگاههای اجرایی استان مورد تقاضا برای استخدام ، با پرداخت حق بیمه داشته باشد.

تبصره: اولویت انتخاب داوطلبان با بومی شهرستان می باشد و در صورتی که داوطلب بومی شهرستان حد نصاب لازم برای قبولی را کسب نکرده باشد از داوطلبان بومی سایر شهرستانهای استان در صورت شرکت در آزمون مربوط به آن محل انتخاب می گردند.

توجه: داوطلبان موضوع این بند بایستی مدارک لازم را به همراه مدارک مورد نیاز ارسال نمایند.

۲- سهمیه استخدامی ایثارگران (۲۵%)از طریق بنیاد شهید و امور ایثارگران استان و معلولین (۳%) از طریق اداره کل بهزیستی استان جداگانه برابر قانون لحاظ شده است .

۱/۲- همچنین براساس قانون اصلاح بند (و) و ماده (۴۴) قانون برنامه پنجم توسعه ، فقط فرزندان شاهد و جانباز ۲۵ درصد و بالاتر و آزاده بالای یک سال اسارت از شرط جنسیت برای استفاده از سهمیه استخدامی معاف و دستگاههای مشمول این قانون موظفند بدون الزام به رعایت شرایط سنی ، تحصیلی ، معدل و آزمون و با احراز شرایط عمومی گزینش با هماهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران و از ابتدا آنان را به صورت رسمی قطعی استخدام نمایند.

مابقی مشمولین این بند که از سوی بنیاد شهید معرفی شده اند در حد باقیمانده سهمیه ۲۵ درصد، در آزمون استخدامی شرکت نموده و در رقابت با سایر افراد واجد شرایط این بند به ترتیب بالاترین نمره انتخاب خواهند شد.

۲/۲- پنج درصد (۵%) سهمیه استخدامی را به رزمندگان با سابقه حداقل شش ماه حضور داوطلبانه در جبهه ها و همسر و فرزندان آنان و فرزندان جانبازان زیر بیست و پنج درصد (۲۵%) و آزادگان زیر یک سال اسارت و خواهران و برادران شهدا اختصاص مییابد. مشمولین این بند براساس آگهی استخدامی در آزمون شرکت نموده و در بین خود به رقابت خواهند پرداخت. انتخاب ایثارگران درحد سهمیه تعیین شده به ترتیب نمره کسب شده از بین ایثارگران واجد شرایط که در زمان مقرر ثبت نام نموده اند انجام خواهد شد.

۳/۲- استخدام مازاد بر ۳۰ درصد سهمیه ایثارگران از طریق رقابت با سایر داوطلبان واجد شرایط صورت خواهد گرفت.

۴/۲- ایثارگرانی که از بنیاد شهید و امور ایثارگران کارت شناسایی دارند و افراد وابسته به آنان در صورت ارائه تصویر ، نیازی به اخذ و ارائه گواهی از بنیاد مذکور ندارند.

۵/۲- در گواهی خانواده جانبازان می بایست جمله ( عضو خانواده جانباز از کار افتاده کلی ، غیر قادر به کار قید گردد ) ، در غیر اینصورت این افراد نمی توانند از مزایای مربوطه بهره مند گردند.

۳- استخدام مازاد بر سهمیه ۳% معلولین عادی برابر شرایط قانونی از طریق رقابت با سایر داوطلبان واجد شرایط صورت خواهد گرفت .

۴- انتخاب داوطلبان استخدام برای انجام مصاحبه تخصصی حداکثر به میزان ۳ برابر ظرفیت مورد نیاز از میان افرادی که حدنصاب نمره آزمون عمومی (۶۰ درصد کل نمره آزمون) را کسب کرده اند ، به ترتیب بالاترین نمرات آزمون تخصصی انجام خواهد شد.

۵- کسب حد نصاب نمره لازم در آزمون توانمندیهای عمومی صرفاً به منزله تأیید صلاحیت عمومی و تصحیح اوراق امتحان بوده و هیچگونه حق استخدامی ایجاد نمی کند و انتخاب داوطلبان براساس نمرات آزمون تخصصی و با رعایت اولویت های مقرر صورت می پذیرد.

۶- افرادی که حدنصاب ۶۰% آزمون (توانمندیهای عمومی) را کسب نموده اند و پس از اعمال نمرات تخصصی به عنوان پذیرفته شده اولیه معرفی شده اند ، باید حداکثر ظرف مدت سه ماه از زمان اعلام نتیجه آزمون، گواهی نامه معتبردرخصوص زبان انگلیسی عمومی و مهارت های عمومی فن آوری اطلاعات را ارائه نمایند. در صورت عدم ارائه مدارک مذکور در مدت تعیین شده افراد ذخیره جایگزین خواهند شد. در مواردی که استخدام و جذب بعد از آزمون اولیه منوط به انجام مصاحبه تخصصی و آزمون عملی باشد پس از ارائه گواهی نامه مذکور و حداکثر ظرف مدت سه ماه از زمان اعلام نتیجه اولیه مصاحبه تخصصی یا آزمون عملی بعمل می آید.

۱/۶- کسانی که فاقد گواهی نامه های مذکور می باشند و یا گواهی نامه آنان از مراکز تعیین صلاحیت شده نمی باشد موظفند در یکی از مراکز تعیین صلاحیت شده که در بخش ( اعتبارسنجی مؤسسات آموزشی ) با عنوان ( مؤسسات تعیین صلاحیت شده ) سایت مرکز آموزشی مدیریت دولتی با آدرس ( WWW.Smtc.ac.ir )قابل مشاهده می باشد ، پس از شرکت در آزمون تعیین سطح ، گواهی نامه مذکور را ارائه نمایند.

۷- کارکنان غیر رسمی(( منظور از خدمت غیر رسمی , خدمت طی شده در دستگاه های دولتی می باشد که فرد با هر عنوان قراردادی با دستگاه قرارداد مستقیم تمام وقت (۴۴ ساعت ) داشته و مراتب اعلامی به تایید دستگاه مربوطه برسد ( ریز بیمه + اصل قرارداد ))) به ازای هر سال سابقه خدمت مربوط ومشابه از (۲) درصد و حداکثر (۲۰) درصد کل امتیاز در هر یک از مراحل آزمون استخدامی به صورت جداگانه برخوردار خواهند شد.

۸- اولویت انتخاب داوطلبان در شرایط یکسان به ترتیب با شاغلین غیر رسمی ( دستگاه ذیربط ) داوطلبان بومی و شاغلین غیر رسمی مناطق محروم و دور افتاده برای همان مناطق خواهد بود.

۹- به مدارک ارسالی توسط دانشجویان و دارندگان مدارک تحصیلی بالاتر و پائین تر از مقاطع تحصیلی اعلام شده در شرایط احراز مشاغل مذکور در آگهی و همچنین مدارک معادل ( به استثنای دارندگان مدارک تحصیلی معادل صادره از دانشگاهها و مؤسسات آموزش عالی کشور که در آزمون جامع سازمان سنجش آموزش کشور شرکت نموده و قبول شده اند و گواهی مبنی بر امکان ادامه تحصیل در مقطع بالاتر با ارزش علمی دارند ) ترتیب اثر داده نخواهد شد.

۱۰- مدارک تحصیلی فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی در صورت پذیرفته شدن در آزمون ( حداکثر ۲ ماه پس از اعلام نتیجه ) بایستی به تأیید سازمان مرکزی دانشگاه مذکور برسد.

۱۱- مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی و یا ارسال مدارک به صورت ناقص برعهده داوطلب خواهد بود و در هر مرحله از مراحل امتحان ، مسابقه و جذب محرز شودداوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع داده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است ، از انجام مراحل بعدی محروم گردیده و در صورت صدور حکم استخدامی ، حکم مزبور لغو و بلااثر می گردد.

۱۲- اسامی پذیرفته شدگان پس از تأیید مراجع ذی صلاح از طریق سامانه کارمند ایران ( پورتال مردم ) به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.

۱۳- انتخاب نهایی پذیرفته شدگان درصورت عدم بروز هرگونه مشکل در فرآیند استخدام پس از طی مراحل گزینش میسر می باشدو صرفا” شرکت افراددرآزمون حقی را برای آنان ایجاد نخواهد کرد .

ثبت نام در استخدامی استانداری خراسان رضوی

دانلود فایل PDF عناوین شغلی و رشته های مورد نیاز

دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی استانداری ها

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

۴۳ دیدگاه تاکنون.

 1. بینام گفت:

  منم نوشتم اما بعد ۶ماه ۷ماه هنوز خبرش نیست من به دیوان عدالت اداری شکایت میکنم

  [پاسخ]

 2. جواد گفت:

  خیلی نامردین بخدا من هیچی پول نداشتم
  فقط همون بود پول سیگارمو ندارم

  [پاسخ]

 3. بيکار گفت:

  سلام قرار نیست آزمون استانداری برگزار بشهههههههههه،خدا حقمونو ازتون بگیره

  [پاسخ]

 4. گزارشگر گفت:

  سلام.واقعا حق ما رو خوردین؟یه آب هم روش؟خوردن داره؟مال مردم و چجوری میتونین راحت بخورین؟من که راضی نیستم!حتما الان نیروهای جدیدتون چند ماهه سر کارن و حقوق میگیرن!حق خورها!!!!!

  [پاسخ]

 5. دزد زده گفت:

  خب شما که پول میخواستی راستشو میگفتی چرافک کردی ماخریم

  [پاسخ]

 6. tufan گفت:

  دوستان اینا اول میگن آزمون داریم یه پولی جمع میکنن بعد میو میو عوض میشه همه میشینن کارتو نشو نگاه میکنن

  [پاسخ]

 7. نجمه گفت:

  با سلام هنوز زمان آزمون استانداری خراسان رضوی مشخص نشده؟ خواهشآ اطلاعیه ای راجع به این موضوع در سایت استانداری قرار دهید تا همه تکلیف خود را بدانند
  با تشکر

  [پاسخ]

 8. نام شما گفت:

  سرمون کلاه رفت.استاندار سیر شد انشالا

  [پاسخ]

 9. هاشم زاده گفت:

  دیگه تقریبا برا همه واضح و مبرهن شده که آزمونی در کار نبوده و ملت یه جورایی سرکیسه شدن…
  این یکی هم روی بقیه مصائبی که بر سرمون رفته ومیره!

  [پاسخ]

 10. کتایون گفت:

  اگه واقعا آزمونی در کاره جون مادراتون تاریخشا اعلام کنید

  [پاسخ]

 11. سعیده گفت:

  ملت سالهاس سرکارن اسم خودشونو میذارن مسلمون به اسم اسلام پول ملت بدبختو میخورن و سرکیسشون میکنن اینقد که از این اتفاقا افتاده دیگه اعتقاداتم از میون مردم رفته

  [پاسخ]

 12. زهره گفت:

  باسلام خدمت شمانکنه نمیخوادازمون برگزارنشه ماهمه سرکاریم خواهش میکنم یکی دلش برای ما جوانابسوزه که چندماه منتظریم یک کاری برای این بیکارابکنید

  [پاسخ]

 13. حسین گفت:

  سلام.زمان برگزاری ازمون استخدامی استانداری خراسان رضوی کی میباشد؟ ممنون

  [پاسخ]

 14. قاصدک گفت:

  باسلام خدمت شما ببخشدمیخواستم بپرسم زمان آزمون استخدامی بهزیستی استانداری خراسان رضوی کیه؟باتشکر

  [پاسخ]

 15. سحر گفت:

  سلام
  زمان برگزاری این آزمون کی هست؟ از کجا باید خبر بگیریم؟
  ——-
  مدیر سایت : هنوز اعلام نکردند.

  [پاسخ]

 16. sepideh گفت:

  سلام.تاریخ ازمون استانداری خراسان رضوی چه موقع هست؟

  [پاسخ]

 17. مرتضی گفت:

  سلام اگه میشه تاریخ استخدامی رو برام میل کنید.سوالات تخصصی گمرک رو هم میخوام لطفا توی سایتتون بذاریذ.

  [پاسخ]

 18. فرزانه گفت:

  سلام تاریخ برگزاری آزمون کیه؟
  ممنون میشم بگید

  [پاسخ]

 19. تمنا گفت:

  سلام.خسته نباشید.آزمون استانداری خراسان رضوی کی برگزار میشه؟

  [پاسخ]

 20. سعید گفت:

  با سلام و خسته نباشید خدمت شما مدایران سایت
  یه سوال دارم که از هر کی می پرسم یه جواب درست و حسابی نمیده
  من تحلیل گر سیستم در ثبت احوال شرکت کرده ام می خوام ببینم باید چه منابع تخصصی باید بخوانم: نرم افزار – سخت افزار – مدار منطقی -پایگاه داده و….
  خواهشن کمکم کنید
  با تشکر

  [پاسخ]

 21. وحید گفت:

  کاش میشد تا آخر خرداد تمدید بشه :((((((((((((((((((((((((

  [پاسخ]

 22. رضوی گفت:

  salam
  زمان برگزاری ازمون استخدام استانداری چه زمانی است؟

  [پاسخ]

 23. malihe گفت:

  سلام رشته ی علومتربیتی گرایش اموزش ابتدایی هم شامل میشه خواهشا بگین فیش ریختم موندم هست یا نه؟؟؟؟؟؟

  [پاسخ]

 24. sanaz گفت:

  slm
  khaste nabashin
  madrake karshnasim hanooz nayoomade, ba govahi ham mishe sabte nam konam?
  ba tashakor

  [پاسخ]

  رضا پاسخ در تاريخ خرداد ۱۶ام, ۱۳۹۲ ۱:۲۰ ب.ظ:

  بلی

  [پاسخ]

 25. نغمه گفت:

  سلام من دانشجوی مدیریت اجرایی هستم و فقط پایان نامه ام مونده میتونم ثبت نام کنم؟

  [پاسخ]

 26. در به در کار گفت:

  با عرض سلام خدمت مدیران محترم ، من دانشجوی ترم آخر مدیریت بازرگانی هستم می تونم توی آزمون شرکت کنم مدرک تحصیلی باید تا چه تاریخی باشه ممنوم میشم اگه جوابمو بدین در ضمن در بند بومی بودن من از خراسان جنوبی هستم می تونم شرکت کنم

  [پاسخ]

  رضا پاسخ در تاريخ خرداد ۱۶ام, ۱۳۹۲ ۱:۲۲ ب.ظ:

  اگه ترم آخری میتونی ثبت نام کنی

  [پاسخ]

 27. niloofar گفت:

  سلام.ممکنه درباره منابع تخصصی رشته مهندسی صنایع(برنامه ریزی و تحلیل سیستم ها)اطلاع رسانی کنید.

  [پاسخ]

 28. fateme گفت:

  سلام
  میشه بگیدفیشوبایدبه چه حسابی پرداخت کنیم؟
  —–
  مدیر سایت : رسید بانکی مبنی بر پرداخت مبلغ ۰۰۰/۹۰ ریال به حساب جاری ۹۸۰ خزانه نزد بانک مرکزی جمهوی اسلامی ایران قابل پرداخت در کلیه شعب بانک ملی ایران به عنوان حق شرکت در آزمونهای تخصصی و علمی ، داوطلبان استخدام (ایثارگران ۵۰ درصد مبلغ مذکور را می‌پردازند و فرزندان شاهد از پرداخت مبلغ مذکور معاف می‌باشند)

  [پاسخ]

 29. مینا گفت:

  سلام من ترم آخر کارشناسی هستم می تونم برای رشته کارشناسی مورد نیاز شهرم ثبت نام کنم؟

  [پاسخ]

 30. ali گفت:

  برای مدرک دیپلم مکانیک استخدامی دارنداین نهادها؟جوابشوبهم ایمیل کنید

  [پاسخ]

 31. vahiiiiid گفت:

  سلام هنوزاستانداری مرحله اول ثبت نام راانجام میدهد؟لطفا بهم اطلاع بدین

  [پاسخ]

  ثنا پاسخ در تاريخ خرداد ۱۰ام, ۱۳۹۲ ۵:۵۷ ب.ظ:

  بله تا ۱۲ خرداد ادامه داره

  [پاسخ]

 32. s.a گفت:

  سلام لطفا منابع تخصص کارشناس امور ثبت احوال و تحلیلگر سیستم را اعلام نمائید

  [پاسخ]

 33. مهدی گفت:

  سلام.میخواستم بدونم این بند که گذاشتم واسه همه الزامی؟

  ج) داشتن گواهی نامه معتبر درخصوص زبان انگلیسی عمومی در سطح متوسط ( Intermediate ) و مهارت های عمومی فن آوری اطلاعات از مراکز معتبر تعیین صلاحیت شده ( برابر بند ۶ تذکرات )

  [پاسخ]

 34. ش گفت:

  سلام می شود منابع تخصصی آزمون کارشناس امور ثبت احوال را بگویید

  [پاسخ]

 35. فاطیما گفت:

  سلام من توی سایت استخدام ادواری استانداریها که میرم واسه ثبت نام اقدام کنم هیچ صفحه ای باز نمیشه در قسمت ثبت نام این مشکل سایت ؟ممنون میشم راهنماییم کنید

  [پاسخ]

 36. فرزانه گفت:

  slm dustan mishe pdf shoghlaye morede niaz 4 estekhdamie ostandary ro baram befrestid.
  filesh kharabe.:(
  ———
  مدیر سایت : دوست عزیز فایل اکسل خیلی ناخوانا و به سختی قایل مشاهده بود به صورت کامل بنابراین فایل رو به پی دی اف تبدیل کردیم میتونید دانلود کنید.

  [پاسخ]

 37. man گفت:

  سلام.شهرها و سمتهایی که جلوش واسه رشته ها چیزی ننوشته یعنی جه رشته هایی رو می خواد؟ خدا خیرتون بده هر کی میتونه راهنماییم کنه تا دیر نشده

  [پاسخ]

 38. قنبرزاده گفت:

  سلام و خسته نباشید
  تشکر از لطف شما که اطلاع رسانی نمودید

  [پاسخ]

 39. farnoosh گفت:

  salam lotfan be manam etela bedin mamnoon

  [پاسخ]

 40. asmat گفت:

  سلام درخصوص آزمون استخدامی استانداری خراسان رضوی اعلام شده بود از ۶خرداد ماه ولی نحوه و شرایط ثبت نام رو گفته بودید اعلام خواهد شد میشه لطف کنید زود اطلاع بدید ممنون میشم

  [پاسخ]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *