خانه » آگهی های زیر مجموعه » آگهی استخدام اداره کل پزشکی قانونی خراسان جنوبی

آگهی استخدام اداره کل پزشکی قانونی خراسان جنوبی

متن آگهی:

اداره کل پزشکی قانونی خراسان جنوبی درصدد است به منظور تکمیل کادر اداره نهبندان یک نفر نیروی بومی مرد دارای مدرک کاردانی یا کارشناسی اتاق عمل و آشنا به رایانه و تایپ را به صورت شرکتی بکارگیری نماید.

متقاضیان واجد شرایط می توانند تا پایان وقت اداری ۹۵/۴/۱ با در دست داشتن مدارک مربوطه به این اداره کل واقع در بیرجند انتهای مدرس ۸ مراجعه نمایند.

تلفن تماس : ۳۲۲۱۳۸۷۰ – داخلی ۱۰۴

اطلاعات تماس

  • نشانی: بیرجند، انتهای مدرس 8
  • تلفن: 32213870 - داخلی 104
کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *