خانه » استخدام در استان تهران » آگهی استخدام اداره کل درمان تامین اجتماعی استان تهران

آگهی استخدام اداره کل درمان تامین اجتماعی استان تهران

متن آگهی:

مدیر کل درمان استان تهران از جذب و به کارگیری نیرو به منظور تکمیل کادر پرستاری این اداره کل در بیمارستان شهدای ۱۵ خرداد ورامین  به عنوان یکی از مراکز درمانی تابعه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل درمان استان تهران ، دکتر سید علی جمالیان با اعلام این خبر گفت: اداره کل درمان تامین اجتماعی استان تهران به منظور تکمیل کادر پرستاری بیمارستان شهدای ۱۵ خرداد ورامین واقع در شهرستان ورامین از بین واجدین شرایط به صورت پیمانی و از طریق برگزاری مصاحبه تخصصی علمی و طی مراحل گزینش پرستارجذب می نماید .

وی درباره شرایط کلی ورود به خدمت در این بیمارستان نیز گفت :

شرایط عمومی شامل :

 • تابعیت جمهوری اسلامی ایران
 • اعتقاد به نظام  مقدس جمهوری اسلامی ایران و دین مبین اسلام یا یکی از ادیان مصرح در قانون اساسی
 • حداکثر سن ۳۵ سال تمام لغایت ۳۱/۳/۹۳ می باشد
 • علاوه بر این دارا بودن لیسانس پرستاری از مراکز آموزشی تابعه وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی و توانایی لازم برای انجام وظایف و مسئولیت های شغل مربوطه
 • ارائه پایان طرح لایحه نیروی انسانی و یا معافیت از طرح مذکور
 • دارا بودن برگ پایان خدمت زیر پرچم یا معافیت دائم برای آقایان
 • نداشتن سابقه محکومیت کیفری و داشتن سلامت جسمی و روانی و عدم اعتیاد به مواد مخدر از دیگر شرایط جذب و استخدام پرستار در بیمارستان شهدای ۱۵ خرداد ورامین است.

دکتر جمالیان همچنین اضافه کرد: بر همین اساس استخدام افرادی که در اجرای قانون رسیدگی به تخلفات اداری یا آراء قانون مراجع ذیصلاح  به مجازات های  اخراج ، بازنشستگی ، بازخرید خدمت و انفصال دائم از خدمت دولتی محکوم شده اند  ممنوع است.

مدیر کل درمان استان تهران در ادامه گفت: علاوه بر این  عدم اشتغال بکار و نداشتن تعهد انجام کار در سایر سازمان ها ، شرکت های دولتی و نهادهای عمومی  در زمان انعقاد قرارداد و شروع بکار در سازمان الزامی است .

وی با اشاره به مدارک مورد نیاز جهت استخدام افراد واجد شرایط نیز گفت :

 • ارایه اصل کارت ملی و شناسنامه و کپی از تمام صفحات آن
 • یک قطعه عکس ۴ × ۳
 • اصل و تصویر مدرک تحصیلی با درج معدل
 • اصل و تصویر طرح لایحه نیروی انسانی و یا معافیت از طرح
 • کارت پایان خدمت یا معافیت دائم و تصویر از پشت و روی کارت  وارائه گواهی در صورت اشتغال در مراکز تابعه تامین اجتماعی
 • ارائه ریز پرینت حق بیمه شعبه مربوطه از جمله مدارک مورد نیاز جهت جذب و به کارگیری نیروهای استخدامی واجد شرایط است

دکتر جمالیان خاطر نشان کرد:  امتیاز معدل و سابقه اشتغال در مراکز درمانی تامین اجتماعی نیز  در مجموع امتیاز نهایی موثر خواهد بود.

شایان ذکر است متقاضیان واجد شرایط می توانند از تاریخ های دوشنبه ۲۱/۱۱/۹۲ لغایت یکشنبه ۲۷/۱۱/۹۲ از ساعت ۸ صبح لغایت ۱۴ جهت تشکیل پرونده و ارائه مدارک مذکور به آدرس خیابان کارگر شمالی روبروی پارک لاله جنب فروشگاه اتکا اداره کل درمان تامین اجتماعی استان تهران طبقه پنجم مراجعه نمایند .

اصل آگهی

اطلاعات تماس

 • نشانی: خيابان كارگر شمالي - روبروي پارك لاله - جنب فروشگاه اتكا- اداره كل درمان تامين اجتماعي استان تهران -طبقه پنجم
 • وبسایت: darmantehran.sso.ir
کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *