خانه » آگهی های زیر مجموعه » آگهی استخدام اداره کل بهزیستی خراسان جنوبی

آگهی استخدام اداره کل بهزیستی خراسان جنوبی

متن آگهی:

اداره کل بهزیستی خراسان جنوبی در نظر دارد از متقاضیان واجد شرایط ک دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد و کارشناسی در رشته های پزشکی – مامایی – پرستاری بهداشت آموزش بهداشت – بهداشت (عمومی ، خانواده و مادر و کودک) و مشاوره ژنتیک برای اجرای برنامه کشوری آموزش آگاه سازی پیشگیری از معلولیت ها از طریق موسسات بخش غیر دولتی تحت نظارت بهزیستی استان به عنوان مربی آموزش دهنده دعوت به همکاری نماید .

لذا متقاضیان می توانند ظرف مدت یک هفته (تا پایان وقت اداری شنبه ۵ تیر ماه ) پس از انتشار آگهی و در ساعات ۸ الی ۴ با شماره ۹ – ۳۲۴۰۰۰۷۰ داخلی ۱۳۶ تماس حاصل فرمایید.

اطلاعات تماس

  • تلفن: 9 - 32400070 داخلی 136
کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *