خانه » استخدام در استان لرستان » آزمون استخدامی در پلدختر به درگیری کشیده شد

آزمون استخدامی در پلدختر به درگیری کشیده شد

متن آگهی:

ممانعت از ورود برخی افراد ثبت نامی به محل آزمون استخدامی شرکت بهره برداری خطوط انتقال اتیلین غرب در شهرستان پلدختر موجب درگیری داوطلبان و عوامل برگزاری آزمون شد.
آزمون استخدامی شرکت بهره برداری خطوط انتقال اتیلن غرب صبح جمعه در شهرستان پلدختر برگزار شد که ممانعت از ورود برخی داوطلبان به جلسه آزمون موجب درگیری هایی شد.

یکی از این داوطلبان گفت: بومی منطقه هستم و در ثبت نام آزمون شرکت و هزینه های مربوطه را پرداخت کرده ام و با ما تماس گرفته و اعلام داشتند برای شرکت در آزمون ساعت هشت صبح روز جمعه پنجم اردیبهشت مراجعه کنید.

علی صارمی گفت: علی رغم این که به ما اعلام کردند که برای شرکت در آزمون مراجعه کنید اما لیست نزدیک به ۲۰ نفر را به مسئول برگزاری آزمون که در محل دبیرستان شهیده مهناز کاییدی شهر پلدختر ارائه نکرده بودند.

او با بیان این که مسئول کاریابی شهرستان منکر این موضوع بود، گفت: به این مسئول گفتم پس چرا ما را ثبت نام کرده اید و در این راستا هزینه ای متحمل شده ایم و حالا از ورود ما به آزمون ممانعت می کنید.

صارمی گفت: اگر ما واجد شرایط شرکت در این آزمون استخدامی نبوده ایم چرا ابتدا از ما ثبت نام صورت گرفته و سپس برای شرکت در آزمون نیز دعوت شده ایم.

باقر دریکوند یکی دیگر ازداوطلبان آزمون استخدامی شرکت بهره برداری خطوط انتقال اتیلین غرب گفت: مدارکم تکمیل بوده و دارای کارت پایان خدمت هستم ولی به دلایل نامعلوم از ورودم به آزمون جلوگیری کردند.

یکی دیگر از داوطلبان آزمون نیز به خبرنگار ما گفت: برای شرکت در آزمون به محل برگزاری آمدم ولی به علت نامعلوم اعلام کردند اسامی شما در لیست موجود نیست و از ورودم به آزمون جلوگیری کردند.

یاسر موسوی گفت: در جواب علت عدم ورود ما به جلسه آزمون گفتند که “اسامی شما را به اهواز داده ایم ولی از آنجا اسامی شما را به ما اعلام نکرده اند”.

طبق گفته یکی از این شرکت کنندگان، عوامل برگزاری آزمون پس از مشاهده حضور خبرنگار ما در محل برگزاری آزمون از این افراد که حدود ۱۵ نفر بودند به صورت جداگانه آزمون گرفته اند در حالی که مشخص نیست این آزمون واقعی بوده است یا صوری.

مسئول برگزار کننده آزمون استخدامی شرکت بهره برداری خطوط انتقال اتیلن غرب نیز در این خصوص به خبرنگار ما گفت: در این آزمون ۲۳۱ نفر شرکت کردند که از این تعداد ۱۶۹ نفر دارای مدرک دیپلم و ۲۷ نفر دارای مدرک مهندسی شیمی نفت و ۳۵ تن دیگر دارای مدرک برق هستند.

حسن علی طالب زاده گفت: افراد از اداره کاریابی پلدختر به اداره کار و امور اجتماعی شهرستان و از این طریق به ما معرفی شده اند و اگر افراد حق شرکت در آزمون استخدامی نداشته اند به دلیل این بوده که از طریق این دو اداره به ما معرفی نشده اند.

مسئول برگزار کننده آزمون استخدامی شرکت بهره برداری خطوط انتقال اتیلن غرب گفت: بعد از برگزاری آزمون جلسه ای با فرمانداری و اداره کاریابی و کارو امور اجتماعی تشکیل خواهیم داد در صورت صلاحدید افرادی که در آزمون شرکت کرده ولی اسامی آنها به ما ارائه نشده اند را جزء آمار آزمون محاسبه خواهیم کرد.

مسئول مرکز کاریابی پلدختر نیز گفت: اگر امروز مانع از حضور افرادی در آزمون استخدامی شرکت بهره برداری خطوط انتقال اتیلین غرب شدیم به دلیل این است که شرایط لازم ثبت نام را نداشته اند به عنوان مثال یا دارای مدرک پایین تر و یا لیسانس غیر مرتبط با شرایط اعلامی داشته اند که می خواستند در آزمون شرکت کنند.

عبدالستار جوادی گفت: وظایف کاریابی ثبت نام از افراد واجد شرایط آزمون استخدامی است نه این که هر فردی با هر مدرکی در آزمون شرکت کند.

ایرج باشی پور رییس اداره کار و امور اجتماعی شهرستان پلدختر گفت: این اداره هیچ نقشی در آزمون و کم و کیف آن ندارد و مسئول برگزاری آزمون و ثبت نام شرکت نفت و اداره کاریابی شهرستان است و این موضوع به اداره کار و امور اجتماعی پلدختر ندارد.

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

۱ دیدگاه تاکنون.

  1. محمد گفت:

    خدا به داد جوانان بیکار این مرزو بوم برسد ،من خودم با لیسانس مهندسی مکانیک که دارای حق امضا و پروانه اشتغال به کار هستم به سختی تونستم با حداقل حقوق (۶۰۰ تومان) کار پیدا کنم .

    [پاسخ]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *