خانه » استخدام در استان آذربایجان شرقی » آگهی استخدام نیرو در وزارت نیرو سال ۹۳ (اطلاعیه جدید)

آگهی استخدام نیرو در وزارت نیرو سال ۹۳ (اطلاعیه جدید)

متن آگهی:

توجه : آن دسته از داوطلبانی که فرم ثبت نام را تکمیل کرده اند ولی پرداخت الکترونیکی را انجام نداده اند یا با مشکل مواجه شده و موفق به دریافت کد رهگیری نشده اند  با استفاده لینک “پرداخت الکترونیکی هزینه ثبت نام” نسبت به پرداخت هزینه ثبت نام و دریافت کد رهگیری اقدام نمایند.
اطلاعیه شماره ۱ :
امکان ویرایش اطلاعات از سوی برخی از داوطلبان که ثبت نام ایشان دارای مشکل بوده و از جانب مجری پیام دریافت می نمایند یا خود درخواست انجام تغییرات را داشته اند، از صبح روز چهارشنبه ۲۱/۸/۹۳ از طریق همین سایت برقرار می باشد.
اطلاعیه شماره ۲ :
با توجه به کاربردی بودن رشته های تحصیلی دانشگاه صنعت آب و برق و موسسه آموزش عالی علمی – کاربردی صنعت آب و برق، از فارغ التحصیلان این مراکز در رشته های تحصیلی متناسب با رشته های شغلی اعلام شده استقبال به عمل می آید.

اطلاعیه  :
زمان دقیق مربوط به برقراری امکان ویرایش اطلاعات فقط از سوی برخی داوطلبان که ضرورت آن وجود دارد و حدوداً ۲ روز پس از پایان مهلت ثبت نام است از همین طریق اعلام خواهد گردید.

شرکت های تابعه (دولتی) وزارت نیرو به منظور تأمین نیروی انسانی مورد نیاز خود از محل مجوز شماره ۶۱۳۷/۹۳/۲۲۵ مورخ ۴/۵/۱۳۹۳ معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور، با رعایت قانون مدیریت خدمات کشوری، مواد ۵۱  و ۵۷ قانون برنامه پنجم توسعه جمهوری اسلامی ایران و  بخشنامه شماره ۸۴۵۹۷/۲۰۰ مورخ ۸/۹/۱۳۸۸ معاونت توسعه مدیریت و سرماه انسانی رئیس جمهور، تعداد ۶۱۶ نفر از افراد واجد شرایط را از طریق برگزاری آزمون توانمندی های عمومی و تخصصی، آزمون دانش مهارتی (مصاحبه) و طی فرآیند گزینش به شرط دارا بودن شرایط ذیل به صورت پیمانی (قراردادی)  استخدام می نماید.

الف) شرایط عمومی استخدام :    

۱- داشتن تابعیت ایران

۲- انجام خدمت دوره ضرورت یا معافیت قانونی دائم برای داوطلبان مرد

۳-  عدم اعتیاد به مواد مخدر و دخانیات

۴- عدم محکومیت به فساد اخلاقی، نداشتن سابقه محکومیت و سوء پیشینه کیفری که موجب محرومیت از حقوق اجتماعی شده باشد(با تأیید مراجع ذیصلاح).

۵- داشتن سلامت جسمانی و روانی و توانایی برای انجام کاری که استخدام می شوند. با رعایت تصویب نامه شماره ۸۸۳۸۴/۴۴۱۷۸ مورخ ۲۳/۴/۸۹ هیأت محترم وزیران.

۶- اعتقاد به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران.

۷- التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران

۸- دارا بودن شرایط احراز شغل

۹- احراز صلاحیت های عمومی به تأیید گزینش

۱۰- عدم منع قانونی جهت استخدام

۱۱- کسب حد نصاب نمره آزمون عمومی تعیین شده (۵۰ درصد)

۱۲- نداشتن منع استخدام در دستگاه های دولتی به موجب آراء مراجع قانونی

۱۳- داوطلبان استخدام نباید مستخدم رسمی، ثابت و پیمانی و یا بازخرید خدمت دستگاه های اجرایی باشند.

   دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی وزارت نیرو

ب) شرایط اختصاصی استخدام :

داشتن شرایط سنی به شرح زیر :

۱-      داشتن مدرک تحصیلی دانشگاهی ( لیسانس و بالاتر) در رشته های مرتبط با شغل مورد نظر

توضیح: حداقل ۵۰ درصد استخدام برای دارندگان مدرک تحصیلی فوق لیسانس و بالاتر خواهد بود.

۲-      حداقل سن ۲۰ سال تمام (متولدین قبل از تاریخ ۳۰/۸/۱۳۷۳ ) و حداکثر سن ۳۵ سال تمام  ( متولدین بعد از تاریخ ۳۰/۸/۱۳۵۸ )

تذکرات:

۱-     موارد ذیل به شرط ارائه تأییدیه های معتبر به سقف سن مقرر ( ۳۵ سال) اضافه خواهد شد:

الف- داوطلبانی که در جبهه های نبرد حق علیه باطل (از تاریخ ۳۱/۶/۵۹ لغایت ۲۹/۵/۶۷) به طور داوطلبانه خدمت نموده اند، به میزان مدت حضور در جبهه و همچنین مدت زمان بستری شدن و یا استراحت پزشکی رزمندگان در اثر مجروحیت در جبهه های نبرد حق علیه باطل.

ب- خواهر و برادر شهید، همسر و فرزند جانباز ( ۲۵ درصد به پایین) ، همسر و فرزند آزاده کمتر از یک سال اسارت تا میزان ۵ سال .

ج- جانبازان و آزادگان، همسر و فرزندان شهدا، همسر و فرزندان جانبازان ( ۲۵ درصد و بالاتر) ، همسر و فرزندان آزادگانی که حداقل یک سال سابقه اسارت دارند و فرد رزمنده ( با حداقل ۶ ماه حصور داوطلبانه در جبهه ) از شرط حداکثر سن معاف می باشند.

د- داوطلبانی که به صورت غیر رسمی و تمام وقت در دستگاه های مشمول ماده ۵ قانون مدیریت خدمات کشوری،  و شرکت های زیرمجموعه صنعت آب و برق به خدمت اشتغال داشته اند، مشروط بر ارائه سابقه بیمه مورد تأیید.

۲-   کارت مربوط به وضعیت نظام وظیفه ( آقایان ) و گواهی فراغت از تحصیل کلیه داوطلبان اعم از سهمیه ها و آزاد بایستی تا روز برگزاری آزمون آماده و صادر شده باشد و به همراه تائیدیه پرداخت حق بیمه در موعد مقرر  ارائه گردد.

۳-   از کل مجوز استخدامی اخذ شده، ۲۵ درصد آن از میان جانبازان ، آزادگان فاقد شغل و فرزندان و همسران شهدا و جانبازان ۲۵ درصد و بالاتر و فرزندان و همسران آزادگان بالای یک سال اسارت و خواهر و برادر شهید تخصیص می یابد.

توضیح: درصورت باقیماندن سهمیه ۲۵ درصد ایثارگران ( طبق لیست معرفی شده از بنیاد شهید و امور ایثارگران ) ، خواهران و برادران شهید که در آزمون شرکت و حد نصاب لازم را کسب نموده اند ، می توانند از سهمیه فوق استفاده نمایند.

۴-   از کل مجوز استخدامی اخذ شده ۵ درصد آن به رزمندگان ( با حداقل ۶ ماه حضور داوطلبانه در جبهه ها ) همسر و فرزندان آنان و فرزندان جانبازان زیر ۲۵ درصد و فرزندان آزادگان کمتر از یک سال اسارت تخصیص می یابد.

توضیح: مشمولین این بند بر اساس آگهی استخدامی در آزمون شرکت نموده ( رزمندگان بدون آزمون پذیرفته می شوند) و در بین خود به رقابت خواهند پرداخت. انتخاب ایثارگران در حد سهمیه تعیین شده به ترتیب نمره کسب شده از بین ایثارگران واجد شرایط که در زمان مقرر ثبت نام نموده اند؛ انجام خواهد شد.

۵-   استخدام مازاد بر ۳۰ درصد سهمیه ایثارگران از طریق رقابت با سایر داوطلبان آزاد واجد شرایط صورت خواهد گرفت، لذا افرادی که به هر دلیلی نتوانند از سهمیه های مربوط به ایثارگران برخوردار شوند ، می بایستی همپای سایر داوطلبان به رقابت بپردازند.

۶-   ایثارگرانی که در آزمون شرکت می نمایند؛ در صورت پذیرفته شدن می بایست نسبت به ارائه گواهی معتبر از بنیاد شهید و امور ایثارگران اقدام نمایند.

۷-   معلولین عادی به شرط کسب حد نصاب نمره لازم عمومی و دارا بودن شرایط مندرج در آگهی به ترتیب نمره مکتسبه از ۳ درصد سهمیه قانونی برخوردار خواهند بود.( کسب حد نصاب نمره آزمون عمومی تعیین شده و داشتن توانایی جسمانی برای انجام وظایف شغل مربوط، از شروط لازم می باشد.)

توضیح: معلولین محترم که مشکل بینایی دارند جهت تأمین منشی یا مشکل حرکتی دارند جهت استقرار در طبقه همکف، با شماره تلفن مجری آزمون ، مربوط به شرکت انتخابی خود، مندرج در جدول «ز» تماس حاصل نمایند. در غیر این صورت امکان ارائه تسهیلات مربوط در روز برگزاری آزمون میسر نخواهد بود.

۸-   انتخاب داوطلبان استخدامی برای انجام مصاحبه تخصصی حداکثر به میزان ۳ برابر ظرفیت مود نیاز از میان افرادی که حد نصاب نمره آزمون عمونی تعیین شده را کسب کرده ان، به ترتیب بالاترین نمرات آزمون تخصصی انجام و اسامی آنان حداکثر ۲ ماه بعد از آزمون در سایت اعلام خواهد شد.

۹-   کسب حد نصاب نمره لازم در آزمون عمومی صرفاٌ به منزله تأیید صلاحیت عمومی و تصحیح اوراق امتحان بوده و هیچگونه حق استخدامی ایجاد نمی کند و انتخاب داوطلبان بر اساس نمرات آزمون تخصصی و با رعایت اولویت های مقرر صورت می پذیرد.

۱۰- چنانچه در هر مرحله از فرآیند استخدام مشخص شود داوطلبی در زمان ثبت نام دانشجو بوده و تاریخ فارغ التحصیلی وی پس از موعد مقرر شده در آگهی است، استخدام وی منتفی خواهد شد.

۱۱- در صورتی که داوطلبی با مدارک تحصیلی غیر مرتبط و یا پایین تر از مقاطع تحصیلی اعلام شده در آگهی، در آزمون شرکت نماید ، از استخدام و ادامه اشتغال وی در هر مرحله ممانعت به عمل خواهد آمد.

۱۲- انتخاب نهایی پذیرفته شدگان آزمون پس از طی مراحل مصاحبه و گزینش میسر می باشد. ضمناٌ اسامی پذیرفته شدگان نهایی پس از تأیید مراجع ذی صلاح از طریق سایت آزمون به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.

توضیح: ارائه گواهی از سازمان بهزیستی و حسب مورد از مراجع ذیربط برای معلولین عادی در زمان بررسی مدارک الزامی است.

۱۳- ایثارگران گرامی که متقاضی استفاده از سهمیه ۵ درصد و معلولین محترم که متقاضی استفاده از سهمیه ۳ درصد هستند، قبل از ثبت نام با بررسی جدول نیازهای استخدامی از وجود این سهمیه ها در شرکت مورد نظر خود، که در ستون نام شرکت ذکر شده است، اطمینان پیدا کرده و سپس اقدام نمایند. بدیهی است در صورت عدم وجود هر یک از سهمیه های فوق در هر شرکت و انجام ثبت نام از سوی متقاضیان ذیربط در آن شرکت، هیچگونه نتیجه ای حاصل نخواهد شد و مسئولیت تبعات این موضوع به عهده داوطلبان می باشد.

توضیح: مهلت ارائه اصل مدارک لازم از سوی پذیرفته شدگان شامل مدرک تحصیلی، شناسنامه ، کارت ملی، مدرک وضعیت نظام وظیفه (مخصوص آقایان)، تأییدیه بنیاد شهید و امور ایثارگران ( برای سهمیه ۵ درصد) و تأییدیه سازمان بهزیستی (برای سهمیه ۳ درصد) و مدرک بومی به منظور تطبیق مدارک و تکمیل پرونده برای انجام مصاحبه به شرکت متقاضی استخدام، حداکثر ۵ روز پس از اعلام نتایج آزمون می باشد.

۱۴- مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی و یا ارسال ( اعلام ) مدارک به صورت ناقص بر عهده داوطلب خواهد بود و در هر مرحله از مراحل امتحان، مسابقه و جذب، محرز شود داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع داده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است ، از انجام مراحل بعدی محروم گردیده و حتی در صورت صدور حکم استخدامی، حکم مزبور لغو و بلا اثر می گردد.

۱۵- معلولین و ایثارگران در صورت تمایل می توانند به صورت داوطلب آزاد در آزمون ثبت نام نمایند. بدیهی است که در این صورت امکان طرح مجدد موضوع استفاده از سهمیه مربوطه در کلیه مراحل بعد از آن به هیچ وجه وجود نخواهد داشت.

مواد آزمون :

الف) مواد آزمون توانمندی های عمومی شامل:

۱- زبان و ادبیات فارسی۲- زبان انگلیسی عمومی ۳- ریاضی و آمار مقدماتی  ۴- فن آوری اطلاعات ۵- معارف اسلامی ۶- اطلاعات سیاسی ، اجتماعی و مبانی قانونی می باشد.

۱: فن آوری اطلاعات شامل مهارت های ۳ و ۴ و ۶ و ۷ ICDL می باشد.

۲: اقلیت های دینی از پاسخ گویی به سوالات معارف اسلامی معاف می باشند و امتیاز آن در سایر مواد آزمون توزیع خواهد شد.

ب) سوالات آزمون تخصصی بر اساس رشته های شغلی طراحی می گردد.

برای مشاهده مواد (دروس) و جزئیات آزمون کتبی اینجا کلیک نمایید.

 دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی وزارت نیرو

ج) جدول نیازهای استخدامی که از طریق آزمون کتبی جذب خواهند شد.

برای دیدن جدول نیازهای استخدامی اینجا کلیک کنید.

 

د) چگونگی ثبت نام:

داوطلبان پس از مطالعه دقیق شرایط مندرج در این آگهی می توانند از روز شنبه مورخ ۱۰/۰۸/۹۳ حداکثر تا ساعت ۲۴ روز یکشنبه مورخ ۱۸/۰۸/۱۳۹۳  از طریق پایگاه اطلاع رسانی فوق الذکر اقدام به ثبت­نام در آزمون نمایند.

۱-   داوطلبان می بایست مبلغ ۱۳۶۰۰۰ ( یکصد و سی و شش هزار) ریال را بعنوان هزینه شرکت در آزمون از طریق درگاه اینترنتی موجود در صفحه ثبت نام و با استفاده از کارت های بانکی عضو شبکه شتاب و الزامات آن مانند رمز دوم کارت و کد cvv2 پرداخت نمایند.

توضیح ۱: پس از پرداخت هزینه آزمون به صورت اینترنتی، سیستم بانکداری اینترنتی بانک ملی ایران شماره تراکنش مربوطه را اعلام می نماید که مؤید انجام موفقیت آمیز پرداخت است. در صورتی که این شماره اعلام نگردید یا بروز هر گونه اشکال، قبل از اقدام مجدد برای پرداخت –  با کنترل موجودی خود –  از عدم برداشت در اقدام قبلی اطمینان حاصل نمایید.

توضیح ۲: مبلغ هزینه ثبت نام به هیچ وجه مسترد نمی گردد.

۲ –  پس از انجام کامل و موفقیت آمیز ثبت نام که شامل تکمیل کلیه فیلدهای اطلاعاتی و پرداخت اینترنتی هزینه آزمون می باشد، به داوطلبان کد رهگیری اختصاص یافته و اعلام می شود. ضروری است کلیه داوطلبان این کد را یادداشت نموده و در حفظ آن دقت نمایند.

۳-  به داوطلبان محترم توصیه می شود که رأساً اقدام به ثبت نام در آزمون نموده و قبل از شروع به انجام ثبت نام اینترنتی، جدول نیازهای استخدامی (جدول «ج») ، راهنما،  نحوه ثبت نام و مدرک تحصیلی مورد نیاز در رشته شغلی مربوط را کاملاً‌ مطالعه و بررسی نموده و فایل رایانه ای عکس خود را با توجه به جزئیات اعلام شده در بند ” ه”  آماده نمایند.  ضمناً پیگیری مراحل بعدی مانند دریافت کارت ورود به جلسه آزمون، آگاهی از زمان و مکان برگزاری آزمون الزامی بوده و مسئولیت آن به عهده داوطلب می باشد.

۴-  ثبت نام در ساعات کم ترافیک، به مرور زمان و قبل از روزهای پایان مهلت، سهولت بیشتری را به همراه خواهد داشت و بهتر است ثبت نام به روزهای آخر موکول نشود.

      شایان ذکر است که در صورت وجود اشکال در مرحله ثبت نام، مانند واضح نبودن عکس ارسالی توسط داوطلب، اطلاع رسانی لازم از طریق ارسال پیامک به شماره تلفن همراه معرفی شده از سوی داوطلب یا برقراری تماس تلفنی، برای ویرایش اطلاعات در موعد مقرر به عمل خواهد آمد (تاریخ مربوط به ویرایش اطلاعات متعاقباً به اطلاع داوطلبان رسانیده خواهد شد).  در صورت بی توجهی به پیامک ارسالی و این موضوع، مسؤولیت تبعات آن به عهده داوطلب می باشد.

      یادآوری می نماید ویرایش و تغییر دادن اطلاعات مربوط به وضعیت ایثارگری به هیچ وجه امکان پذیر نخواهد بود. داوطلبان محترم دقت کافی و لازم را در این موارد و به هنگام ثبت نام به عمل آورند.

۵-  مهلت ثبت نام به هیچ وجه تمدید نخواهد گردید.

تذکر: داوطلبان محترم در صورت درج اشتباه اطلاعات شخصی در مرحله ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر  می توانند با شماره تلفن مجری آزمون ، مربوط به شرکت انتخابی خود ، مندرج در جدول «ز» تماس حاصل نمایند . متذکر می شود  که ویرایش اطلاعات، فقط در زمان مقرر امکان پذیر خواهد بود.

 دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی وزارت نیرو

ه) راهنما و نحوه ثبت نام :

۱- از تایپ لاتین اطلاعات خودداری نمایید. ۲- هنگام درج اطلاعات، کلید Caps Lock صفحه کلید خاموش باشد. ۳- از زدن کلید (Enter)   در هنگام درج اطلاعات خودداری نموده و برای جدا کردن کلمات از یکدیگر، از کلید فاصله(Space)  استفاده نمایید.۴- تکمیل اطلاعات کلیه فیلدها الزامی است. ۵- کد ملی خود را به صورت کامل ( با درج صفر) ‌و بدون خط تیره وارد نمایید. ۶- برای الصاق عکس، از فایل اسکن شده عکس پرسنلی ۴×۳ (تمام رخ، زمینه روشن و جدید)‌، با فرمت JPG و با حجم حداکثر۴۰ کیلوبایت استفاده نمایید. عکس های غیر پرسنلی ارسالی به هیچ وجه مورد قبول نخواهد بود.  ۷- پس از تکمیل نمودن اطلاعات، شماره رهگیری ثبت نام ارائه شده را یادداشت نمایید. ضمناً‌ امکان چاپ اطلاعات وجود دارد.۸- فیلد مربوط به شماره بازیابی که از نوع عددی و با ۵ رقم می باشد را به دلخواه تکمیل نموده وآن را به دقت یادداشت کرده یابه خاطر بسپارید. در صورت فراموش کردن کد رهگیری ثبت نام، با استفاده از این شماره به همراه کد ملی و شماره شناسنامه می توانید کد رهگیری خود را بازیابی نمایید، لذا تا پایان مراحل آزمون از این شماره کاملاً مراقبت نمایید. ۹- پس از اتمام مراحل ثبت نام و کامل شدن آن،  به منظور ثبت دقیق اطلاعات از دکمه خروج استفاده نمایید.

و) توزیع کارت ورود به جلسه و زمان برگزاری آزمون:

۱- ارائه کارت ورود به جلسه آزمون به صورت اینترنتی و از طریق پایگاه اطلاع رسانی فوق الذکر از تاریخ ۲۸/۰۸/۹۳ انجام خواهد پذیرفت.

۲- آزمون در روز جمعه مورخ ۳۰/۰۸/۹۳  در محل هایی که آدرس آنها در زمان ارائه کارت اعلام می گردد برگزار خواهد شد. شهر محل برگزاری آزمون مربوط به هر شرکت در جدول « ز » ذکر شده است.

۳-  در صورت ایجاد هرگونه تغییر در کلیه جزئیات مربوط به مراحل برگزاری آزمون، اطلاع رسانی لازم از طریق همین پایگاه اینترنتی به عمل خواهد آمد و داوطلبان محترم موظف به آگاهی یافتن ، رعایت و انجام آن ها می باشند.

۴ – ارائه کارت ورود به جلسه آزمون ( چاپ شده بر روی کاغذ ) هنگام ورود به حوزه الزامی است. در غیر اینصورت از ورود داوطلب جلوگیری خواهد شد.

موارد قابل توجه:

۱-     به امتیاز مکتسبه کارکنان قراردادی، کارگری و کارکنان طرح های عمرانی شاغل در صنعت آب و برق در هر یک از مراحل آزمون به میزان هر سال خدمت ۲ درصد و حداکثر ۲۰ درصد کل امتیاز آزمون، مشروط بر ارائه سابقه بیمه معتبر اضافه می گردد. واجدین شرایط بایستی ضمن مراجعه به لینک زیر و چاپ فرم مربوط، نسبت به اخذ تأییدیه سابقه کار در شرکت ذیربط اقدام نموده و فرم تکمیل شده را به همراه گواهی پرداخت حق بیمه، مربوط به همان سابقه اشتغال که از شعبه سازمان تأمین اجتماعی، ممهور به مهر و امضاء دریافت می نمایند، نزد خود نگهداری کرده و در صورت اعلام و درخواست، ضروری است مدارک فوق را ظرف مدت ۴۸ ساعت به مجری آزمون، مربوط به شرکت انتخابی خود (جدول «ز») تحویل نموده و رسید دریافت نمایند.

تذکر ۱: به لحاظ لزوم آماده سازی به موقع نتایج نهایی آزمون، در صورت عدم ارائه مستندات فوق در مهلت مقرر؛ موضوع استفاده از امتیاز مربوط منتفی بوده و هیچگونه اعتراضی قابل قبول نخواهد بود.

برای مشاهده و چاپ فرم درخواست سابقه کار اینجا کلیک کنید.

۲-     انتخاب افراد پذیرفته شده (کسانی که حد نصاب لازم را کسب نموده اند ) در مناطق محروم و کمتر توسعه یافته به ترتیب با بومی شهرستان، بومی استان و داطلب غیربومی می باشد.

توضیح ۱- در سایر مناطق در شرایط یکسان داوطلب بومی اولویت دارد.

توضیح ۲- بومی به فردی اطلاق می شود که حداقل دارای یکی از ویژگی های زیر باشد:

الف)محل تولد داوطلب با استان مورد تقاضا برای استخدام یکی باشد.

ب) حداقل پنج سال از سنوات تحصیلی داوطلب (ابتدائی،راهنمایی یا دبیرستان) به صورت پیوسته در استان مورد تقاضا طی شده باشد.

ج) همسر و فرزندان پرسنل نیروهای مسلح که استان محل تولد همسر یا پدر (شاغلین نیروهای مسلح) و یا محل سکونت کنونی آنان ( در خصوص بازنشستگان نیروهای مسلح) در استان مورد تقاضای شغل باشد.

د) فرزندان و همسر کارکنان رسمی ، پیمانی و نیروهای قراردادی که در اجرای مصوبات «کارگروه انتقال کارکنان دولت از تهران» به استان مورد تقاضا برای استخدام منتقل شده اند.

هـ) به آن دسته از افرادی که حداقل سه سال تمام سابقه کار تمام وقت در دستگاه های اجرایی استان مورد تقاضا برای استخدام با پرداخت حق بیمه داشته باشند.

و) همسر و فرزندان افراد بومی ساکن در استان.

توضیح ۳- داوطلبان موضوع این بند چنانچه در ردیف معرفی شدگان برای مصاحبه قرار گیرند، بایستی مدارک لازم دال بر بومی بودن را در زمان بررسی مدارک ارائه نمایند.در غیر این صورت حذف خواهند شد.

۳-   در هر یک از رشته‌های شغلی امتحانی (مشخص شده در جدول نیازهای استخدامی) صرفاً فارغ‌التحصیلان همان رشته و گرایش می‌توانند شرکت کنند و پذیرش دیگر رشته‌ها یا گرایش‌ها امکان‌پذیر نمی ­باشد. در صورت کتمان موضوع، بدون داشتن حق هرگونه اعتراض، قبولی ایشان در هر مرحله از آزمون ملغی اعلام خواهد شد.

۴-      پذیرفته شدن داوطلب جهت شرکت در آزمون با توجه به مقطع، رشته و گرایش تحصیلی ذکر شده در هنگام ثبت نام صورت می پذیرد. مسؤولیت صحت و سقم این موارد و ارائه اصل مدارک مربوط به شرایط مورد ادعا به عهده داوطلب خواهد بود.  

۵-   مدارک تحصیلی فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی در صورت پذیرفته شدن در آزمون ( حداکثر دو ماه پس از اعلام نتیجه ) می بایست به تائید سازمان مرکزی دانشگاه مذکور برسد .

۶-      دارندگان مدرک تحصیلی معادل، صادره از دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی کشور که در آزمون جامع سازمان سنجش آموزش کشور شرکت نموده و قبول شده اند و سازمان مذکور برای آنان گواهینامه مبنی بر امکان ادامه تحصیل در مقطع بالاتر تحصیلی با ارزش علمی صادر نموده، به شرط رعایت کلیه شرایط و ضوابط مندرج در این اطلاعیه مجاز به ثبت نام در آزمون می باشند.    

۷-      قبولی در آزمون به منزله استخدام قطعی نمی‌باشد بلکه انجام مراحل بعدی شامل مصاحبه‌، گزینش، معاینات پزشکی و اخذ عدم سوء پیشینـه از مراکز ذیصـلاح نیز الزامی می‌باشـد.

۸-      پذیرفته‌ شدگان نهایی می‌بایستی آمادگی خدمت و اشتغال به کار در هر یک از شهر‌های استان حوزه فعالیت شرکت که در جدول نیاز های استخدامی  تعیین شده است را داشتـه باشند و موظف به سپردن ده (۱۰ ) سال تعهد خدمتی به صورت محضری در رشته شغلی و محل خدمت تعیین شده به شرکت می باشند.

۹-      در این آزمون، هر داوطلب می تواند صرفاً برای یک رشته شغلی در شرکت مورد نظر خود ثبت نام نماید.                                                                                                                   

ز)‌ جدول مشخصات شرکت ها و مجریان آزمون:

برای مشاهده مشخصات و جزئیات شرکتها و مجریان آزمون اینجا کلیک نمائید .

 دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی وزارت نیرو

برای ثبت نام در آزمون استخدامی وزارت نیرو اینجا کلیک کنید.

لینک آگهی

اطلاعات تماس

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

۱۱۴ دیدگاه تاکنون.

 1. مرتضی گفت:

  فقط یک متاسفانه باید برای مسیولین مملکتونیم بگیم ک این همه دارای مدرک بیکار تو کشورمون هستش….اما سرمایه ایران و ایرانی داره برای عرب خرج میشه.پاینده باد ایران و ایرانی.

  [پاسخ]

 2. فرزند ایران گفت:

  تمام مسئولین باید اون دنیا جواب بدن
  واگذارتون کردیم بخدا همین….

  [پاسخ]

 3. جوياي كار ارشد گفت:

  بچه ها ازتون خواهشی که دارم حرمت فرزندان شهدا رو حفظ کنید باور کنید من نه فرزند یا از افراد درجه یک شهدا و ایثارگرام که اینو میگم خودم جویای کارم بخدا ارشد هم هستم کسی رو جز خدا هم ندارم امیدتون به خدا باشه اگه عدالتی باشه قانونی باشه به حقتون میرسید بخدا منم چشمم به سایت و زیر نویس شبکه هاست واسه استخدام بخدا همه استخدامی ها رو باند و باند بازی همین وزارت نیرو نتایج ۲۰ اذر ۳۰ اذر اعلام شد فک میکنید چرا؟؟ هان چرا معلومه که تا میخوان دستکاری کنن نتایجو و اون چیز که باب میل باشه اعلام کنند ما که نمیتونیم حرفی بزنیم حتی اگه ثابتم کنیم بازم دستمون به جای بند نیست بخدا بترسید از خدا و عذاب قیامت و حق مردم خوری بد ذابی داره خدا از حق الناس نمیگذره. بخدا فرزندان شهدای ما هم بنده های خدا شانسی ندارن اونایی که برادر پدر عزیزشون رو در راه دفاع از ناموس کشورشون فدا کردن هم بنده های خدا هیچی.. همه اینا الکی ۲۵ درصد خانواده شاهد و رزمنده باور کنید لطفا چند وقت دیگه برید توی همون اداره که ثبت نام کردید برای رشته شغلیش ببینید توی اون پست مورد نظر کی نشسته مطمن باشید یک در هزار ممکن هست با نتایج باشه اونم واقعا باید طرف خوش شانس باشه که در حقش بی عدالتی نشده باشه از این ۶۴۸ نفر نمیدونم بخدا ۶۳۰ از طریق ازمون نخواهند بود اون بقیه اجبارن میذارن که فردا اگه کسی شاکی بشه عدل اسم همونا در بیارن بگن ببینید بر اساس نتایج هست ….و .. ای ای ای… بیخیال به عینه تابلو هست که باید تو صحت ازمون های استخدامی شک کرد برید انشالله چند وقت دیگه همون محل مورد نظر تحقیق کنید اون کسی که نشسته توی اون ردیف پستی مورد نظر چکارست یه کاره معاونی رئیسی نماینده مجلسی شورایی چیزی هست چه فامیل دور دور چه نزدیک بالاخره که ممکن هست حتی شرکت هم نکرده باشه ما به سرما رفتیمو نشستیم سرجلسه اون توی رختخواب گرم خواب بوده ما کور شدیم از بس جزوه کتاب خوندیم توی همین ده روز تا ازمون ولی اونا راحت فیلم سریال نگاه کردند و قبول شدن بی دردسر..دوستان خدای شما هم هست نگران نباشید عدالتی هم هست به امید خوشحالی تمامی جوانان جویای کار و واقعا با سواد مملکت عزیزمون ایران انشاالله…

  [پاسخ]

 4. علي گفت:

  با سلام من ازمون دادم ولی معلوم بود که الکی هست بخدا
  از این وسط ما ضربه میخوریم که جز خدا پارتی نداریم اینا که بله که میگن همه از طریق ازمون قبول شدن ولی…
  ما که نمیتونیم ثابت کنیم که اینطور نیست تازه اگه ثابت بشه اینقد ماده تبصره میارن که….
  بابا چرا بچه های مردم رو آلت دست خودتون قرار میدید از اینقد نیروی جویای کار آزمون میگیرید فقط پول که کسری بودجتون رو کاهش بدید این وسط یک ازمون بی معنی هم میگیرید که سرصدا مردم در نیاد هی بترسید از خدا بترسید از روز حساب من از حقم نمیگزرم مطمن بودم قبول میشم مطمئن ولی هیی مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد هست ولی چه فایده کسی رو جز خدا ندارم…اگه راست میگید چرا درصد و نمره خام کارنامه ازمون رو نمیدید میدونید چرا؟؟؟؟ چون مطمن هستید خیلی ها قبول میشن اینجوری و حقشون رو مطالبه میکنن ولی فقط اعلام کردید مردود یا قبول این چه جورشه اون از ازمون دستگاه های اجرایی اون از شهرداری ها که خودشون گفتن الکی دارید امتحان میدید اون از فنی و حرفه ای اون از دانشگاها از چی بگیم بابا ما که کسی رو نداریم باید به کی شکایت کنیم نتایج این ازمونم که معلومه اول قرار بود ۲۰ اذر اعلام بشه صبر کردن خوب دستگاری بشه کاملا اسامی جابجا بشه بعد اغلام کنن بی خیال دوستان خدای ما هم بزرگه منه ۳۵ ساله دیگه نمیتونم شرکت کنم ازمون امیدوارم شما موفق بشید در ادامه انشاا.. واگذار میکنیم به خدا و روز قیامت از عذاب شب اول قبر بترسید هی هات…

  [پاسخ]

 5. نام شما گفت:

  سلام تو رو قران قسمتون میدم تو رو اون بچه هاتون از اون دنیاتون بترسید واسه بدبخت بیچاره هایی مث ما هم جا بذارید

  [پاسخ]

 6. ارشد گفت:

  سلام و خسته نباشید .اونایی که در این مملکت بی قانون سنشان گذشت و به یه جایی نرسیدند چیکار باید بکنند من الان ۳۶ سالمه لیسانس کامپیوتر و یک دست فروش . برای مملکتمون واقعا ننگه.

  [پاسخ]

 7. مهدی گفت:

  سلام میخواستم بدونم من با معافیت چشمی که عمل کردم میتونم استخدامشم

  [پاسخ]

 8. ناراحت گفت:

  آقا یا خانم بیکار چرا فقط گیر دادین به بچه های شهیدا برادر من فرزند شهید با مدرک فوق لیسانس صنایع غذایی از دانشگاه صنعتی بیکاره خود من هم فوق لیسانس منابع طبیعی بیکارم، خواهرم هم فوق لیسانس تربیت بدنی اونم بیکاره همش حرف مفت میزنن که اول بچه های بنیادی دارن میرن سرکار یا این دروغه یا اسم ما رو یادشون رفته تو دفترشون یادداشت کنن. پس الکی بی عرضگی یه عده ی دیگه رو به ما ربط ندین

  [پاسخ]

 9. zizi گفت:

  سلام خوبین ؟مسلما نه .به نظر من برین دوباره ادامه تحصیل بدین به امید اینکه بعدا کار پیدا کنین بجای غصه خوردن من همه راه هارو رفتم به این نتیجه رسیدم دوباره ادامه تحصیل بدم به امید اینکه برم سرکار وگرنه از افسردگی میمیرم

  [پاسخ]

 10. بیکار گفت:

  سلام ،واقعاخداقوت من که پارتی ندارم ،پدرم شهیدنشده باید چیکارکنم دست به کارآفرینی هم زدم با این اوضامملکت وشکسته شدم الانم قست وام میدیم واقعا آفرین داره به وضع.

  [پاسخ]

 11. نصرت گفت:

  بچه ها شغل در ایران سلطنتی شده از پدربه فرزند زور الکی نزنید به قول معروف خدا با ظالمین است .

  [پاسخ]

 12. صبا گفت:

  این الان ینی چی؟ نه مهلت ثبت نام داره نه زمان ازمون داره؟ لطفا اگه آگهی میذارید درست بذارید

  [پاسخ]

 13. نام شما گفت:

  منم یه فوق لیسانس بیکارم ولی همیشه امیدوارم.شرایط همینه ولی مهم اینه ک من میتونم در هر شرایطی موفق شم چون کسی رو دارم ک میتونه با یه معجزه برام کاری کنه ک هیچ نیرو و پارتی نمیتونه،خداوند خیلی بزرگ و تواناست

  [پاسخ]

 14. سما گفت:

  همیشه در همه حال باید ب خداوند امیدوار بود چون تا خدا نخواد برگی از درخت نمی افته،از افعال مثبت استفاده کنید اینقدر ک گفتین نمیشه کاری درست شد؟بگید میشه با توکل ب خدا و تلاش خودتون

  [پاسخ]

 15. محمد گفت:

  سلام به ملت همیشه سرکار!!!!!
  دوستم چند ماه پیش رفته تو یکی ازین شرکتای آب و فاضلاب، مدیونی اگه فکر کنی با پارتی رفت!!! خواستم بگم دوستان عزیز ثبتنام می کنید و پولتون میره به جهنم ولی این انتظاری که میکشی تا جوابا بیاد و بعد میبینی رد شدی خیلی بده. خیلی آدمو آزار میده.
  همونطور که گفتم دوستم با پارتی رفته به علاوه این آزمونم برای جذب یه سری نور چشمیه. البته میتونن این کارو بی سر و صدا هم انجام بدن ولی یکم پول احتیاج دارن که باید از ملت بگیرن. و اعتبارشونم یکم بالا ببرن که بله ما هم نیرو جذب می کنیم و به مشکل بیکاری کمک می کنیم

  [پاسخ]

 16. حامد گفت:

  آقایون خودتون رو اذیت نکنین.اینا نیروهاشون رو گرفتن همه سره کاریم.دوست من از هفته پیش با پارتی رفته سره کار. به جون مادرم.

  [پاسخ]

 17. الاف گفت:

  میدونین چرا پیشرفت نمیکنین چون خباثتتونو نمیزارین زمین این باعث میشه که اتحاد نداشته باشین نمیتونین حرف همدیگرو قبول کنین اگه پنج تا جوون باهم یکی شن پولاشونو یجا جمع کنن خیلی کارا میشه راه انداشت نمونش زدن یه کارگاه کوچیکه که مربوت به ساختمان باشه ساختمان چیزیه که همیشه هست ولی باید همدیگرو قبول کنن ریارو بزارن کنار یکدست بشن والا پیشرفت میکنن افرادیو میشناسم که تو یه پارکینگ کوچیک کفشی میسازن که به ترکیه صادر میکنن فقط و……پس یکی باشین چون مسئولای ما بخار توشون نیس فقط بلدن پول بیت المالو بوخورونن به پولدارا بعدشم فراریشون بدن والا بقران جنایت میکنن میری وام بگیری میگن برا ده میلیون بیس میلیون باید سود بدی اونم باید ده تا ضامن پوس کلفتو دوتا سند خونه یک میلیاردی داشته باشی به فکر خودتون باشین بیخیال مسئولای مسلمان نما خدا بالا سر همه فقیرا هست کور بشه چشه مسئولامو که هرچی ضررو زیان میرسه بهمون از خاطر اوناست نعلت به یزیدای روزگار این مملکت

  [پاسخ]

 18. الاف گفت:

  کار افرینی پول میخاد عزیزان من سعی جوونای ایرانی اینه که یه لقمه نون حلال ببرن خونشون وگرنه خیلی راهابرای پول درآوردن وجود داره تو استان اردبیل الان امروز کار افرینی میکنی فردا مسئولا کاری میکنن که قید زندگیو بزنه یعنی برشیکست میشه

  [پاسخ]

 19. علیرضا گفت:

  خواهشا افرادی که تحصیل کردن و بیکار هستن و نمیخوان منی که در حال تحصیل هستم این راه رو نرم کمک کنن.خصوصا اقای عقیل صفر نه صدو نوزده چهل و چهار بیست و دو چهار صدو سی و یک

  [پاسخ]

 20. اسم گفت:

  چرا شرایط سنی میذارید یعنی اگه کسی متولد ۵۷ بود باید بیکار بمونه

  [پاسخ]

 21. مریم گفت:

  کارآفرینی بهترین کاری هست که می تونید بکنید.
  نمی دونم چرا جوانان ما اصلا خلاق نیستن. بابا کاری کنید این مسئولان منتتونو بکش. بیاین کار کنید نه اینکه شما بشینید بگین آقا بدین بخوریم.
  الان کارآفرینی و ایده های خلاقانه داره در دنیا حرف اول را میزنه ولی ما جوانان ایران فقط بلدیم بخوریم و بخوابیمو انتظار داشته باشیم کی با خونه نشستن و ایمیل نگاه کردن صاحب کار شده مثلا دولت چقدر حقوق میده که منتظر استخدامش هستین؟
  واقعا برا جوانان متاسفم. دسترنج خودتونو بخورین هر چند با زحمت به دست بیارین. نه پولی که اینا میدن انگار دارن به گدا پول میدن.
  من خودم فرزند و همسر یه کارمندم ولی خودم کارآفرینی کردم و دسترنج زحمت خودمو می خورم و از همسرم هم بیشتر درآمد دارم مثلا درآمد قانون کار با اضافه کار چند میشه که این همه استرسشو می کشین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  [پاسخ]

 22. حامد گفت:

  ای ملت غیور و همیشه در صحنه ای جوانان از دم بیکار ای چشم به استخدامی دوختگان ای دل سوختگگان عاشق استخدام ! آیا از بیکاری رنج میبرید ؟شغلی راه بیندازید و طرحی نو در اندازید تا کی انتظار اه

  [پاسخ]

 23. جلال گفت:

  من دیپلممو کامل نگرفم هنوز!!!! میتونم ثبت نام کنم؟!!:|

  [پاسخ]

 24. بیکار سربلند گفت:

  ۲ سال پیش تو استخدام شهرداری یکی از شهرها شرط سنی رو ۳۵ سال گذاشته بودند ۶ ماه بعد از آزمون نتایج رو روی سایت استانداری زده بودند تمامی قبول شدگان متولدین ۱۳۴۰ تا ۱۳۵۰ بود یعنی بطور علنی یک بیلاخ گنده به همه شرکت کنندگان نشون دادند.

  [پاسخ]

 25. sajad گفت:

  با سلام.من گزینه سابق کار رو ثبت نکردم باید چکار کنم.ممنون

  [پاسخ]

 26. آواره کوچه ها گفت:

  والا ما که هرجایی دست انداختیم داغون شد… امتحان قبلی وزارت نیرو کسایی قبول شدن که بز بیشتر از اونها بارشون بود… طرف با دیپلم رفت سر کار ما هم با فوق لیسانس کامپیوتر یه لنگ پا موندیم… نه پولی داریم برای کار آزاد نه پارتی داریم برای کار دولتی…………بانک سپه هم که کاشف بعمل اومد یه ماه قبل آزمونش نورچشمی ها رفتن سر کار، فقط باید پول حقوق و مزایاشونو ما پرداخت می کردیم، بعید میدونم از سال بعد استخدام دولتی در کار باشه

  [پاسخ]

 27. از ارومیه گفت:

  هنوز آگهی استخدامیم نقضی نشده تو مرکز ارومیه درست به تعداد نفراتی که اعلام نیرو کردن، نیروی جدید وارد کردن !!!! این نشون میده که این آزمون برای فارغ التحصیل مستعد و طبق موازین شرعی و قانونی نیست بلکه فرصتی هست برای استخدام پخمگان و نوچه های مسئولین تخطی کننده از شرع و رهبری که عدالت ر زیر پاهاشون له میکنن

  [پاسخ]

 28. عقیل گفت:

  بابا به پیر پیغمبر ول کنید ما این راه را رفتیم به ولله سرکاریه تا کی می خواین خر باشین بخدا دروغه برید کار آزاد من مغازه زدم با ۵ میلیون ۸ ماه پیش حالا سرمایم شده ۲۲میلیون کار خرده ریز انجام بدید نه زمین میخورید نه سرمایه تونا از دست می دید سودشم به ولله زیاده من ۲ سال شرکت بودم ۶ تا ۹ شب برجی ۸۰۰ رئیس ترسید فوق لیسانس قبول شدم به قرآن مسئولیت ۴ نفر را بهم داد تا استعفا بدم خدا ازش نگذره تا گفتم استعفا می خوام بدم از ته دل روبروم می خندید اما حالا می فهمم زندگی چیه ببینیند اونایی که مال دارند چون اوستای کار خودشونند خودتون خرج این دولت نکنین مادرم ۳۰ سال معلم بود امسال بازنشسته می شه چقدر؟فوقش ۳۰میلیون با منت پاداش میدند ولی عموم بی سواد قنادی زد با هیچی حالا ۴ تا مغازه داره و ۶ تا خونه ۵ تا بچه هاشم زن داد وضع همشونم توپه خداراشکر حالا ما میگیم مهندسیم تروخدا دولت کار بهمون بدین ول کنین خودتون را جمع و جور کنین برای کی چشم بزارین ۳۰ سالت.نه نه زن نه بچه نه خونه نه ماشین

  [پاسخ]

 29. رضا گفت:

  پولتونو هدر ندین این استخدام ها سوریه.قبلا انتخاب شدند نیرو های انسانی مورد نیازشون.توسط خودشون وآدمای خودشون.کیرم تو این انقلاب وتو این نظام وتو این وضعیت بلا تکلیف.ما محکوم به زنگی ظلت بار توسط سردمداران مملکت میباشیم.امام ره گفت مواظب باشین من چه باشم چه نباشم این قلاب به دست نا اهلان نیافتد حال ببینید وضعیت رو.خودشون میخورند میدزدن میبرند به مردم که میرسند میگند تحریمیم قناعت کنید مرده شور.

  [پاسخ]

 30. akram گفت:

  سلام ببخشید شامل کل کشور نیست فقط همون جدول شهرها که گفتین هست اراک نیست

  [پاسخ]

 31. نام شما گفت:

  سلام؛ لطفا ج منو بدین اگه اطلاع دارید؛ با رشته مهندسی منابع طبیعی گرایش محیط زیست میتونم شرکت کنم آخه نوشتن مهندسی محیط زیست؛ در راه رضای خدا جواب منو بدید

  [پاسخ]

 32. عسل گفت:

  من یکی از گزینه های مربوط به اطلاعات شخصی رو اشتباه وارد کردم باید چیکار کنم؟لطفا راهنمایی بفرمایید

  [پاسخ]

 33. عارف گفت:

  سلام.من مدرک لیسانسمو خرداد۹۴ میگیرم میتونم ثبت نام کنم؟وبا مدرک فوق دیپلم کی تاریخ ثبت نام هست؟ باتشکر

  [پاسخ]

 34. صدف گفت:

  حالا همه چی به جهنم ثبت نامش انجام نمی شه

  [پاسخ]

 35. الی گفت:

  با این آزمونا باید برای آزمون های اون دنیا خودمو آماده کنم شاید فرجی بشه اونجا استخدام بشم

  [پاسخ]

 36. دکتربرق گفت:

  دوستان عزیز و بیکاران گرامی!
  با سلام و صلوات کشوار نمیتونه بیکارارو سرکار ببره. هر زمانی که توی شرکت ها و ادارات آدم های با کفایت رفتن اونوقت کشور از وجود بیکارا خالی میشه. در کشور ما در حال حاضر مفت خور ها حکومت می کنن هر زمان که مسئولین احمق از بالا به پایینترین نقطه جامعه کشیده شدن اونوقت کشور خود به خود شروع می کنه به پیشرفت.

  [پاسخ]

 37. AREZOO گفت:

  سلام لطفا رشته هایی که میخوایدرو واسم ایمیل کنید فایلش واسم باز نمیشه

  [پاسخ]

 38. فرهاد گفت:

  جمع کنید آنقدر دنبال استخدام رفتم که دیگر نای حرکت ندارم حالا هم میگید لیسانس بالاتر یا بعضی استخدامها دیپلم برمیداریم ما که فوق دیپلم هستیم چه گناهی کردیم

  [پاسخ]

 39. نام شما گفت:

  رشته من معارف گرایش فقه و حقوقه میتونم ثبت نام کنم ،لطفا راهنمایی بفرمایید.

  [پاسخ]

 40. ح گفت:

  بیشتر شبیه سرکاری هست تا سرکار بردن

  [پاسخ]

 41. younes گفت:

  بابا برید تو شرکتهای خصوصی کار کنید اینا همش سرکاریه,الان طرفو استخدامم کردن ی حقوقم گرفته

  [پاسخ]

 42. حوراء گفت:

  سلام به همه خواهر و برادر های گلم. کاملا درکتون میکنم، هم اونایی رو که هنوز اول راه کار یابی اند و نفسشون از جای گرم درمیاد هم اونایی که مثل خودم تو این راه استخون که هیچ مغز استخون خرد کردن …..چه میشه کرد من که قرار نیست نون درآر یه خونواده باشم با اینکه تحصیلات خوبی هم دارم به خاطر آیندم دارم کم کم به هر کار کم شأنی هم البته حلال راضی میشم ….چه برسه به اونایی که باید یه خونواده رو اداره کنند !دلم براهمه جوونا میسوزه انشاءالله خدا به حق جوان امام حسین علیه السلام دنیا و آخرت همومونو به دست با کفایت امام زمان علیه السلام آباد کنن.مسئولین کیلویی چندند؟امیدتون به خداباشه وبس !برا ظهور امام زمان صلوات .غمت نباشه …..اون بالایی هوامونوداره.

  [پاسخ]

 43. saeed گفت:

  یعنی می گین ثبت نام نکنیم ؟

  [پاسخ]

 44. منتظر گفت:

  سال ها میگذرند و استخدامی ها می آیند -انتظار از امتحون بدون پارتی و سهمیه کشم

  [پاسخ]

 45. nosh گفت:

  لطفا زمان برگزاری ازمون ورشته های تحصیلی مورد نیاز رو بگید

  [پاسخ]

 46. عقیل گفت:

  هر چی بگذره دارم از دین بیشتر زده میشم نمی خواد اینقدر نذری بدهید بیاین برا ما جوانان کار درست کنید بسه اسم رقم زدن بسه بخدا اگه ازش ۱۰تا هزاری قرض بخواهی بهت نمیده بسه مکه رفتن پول تو خیگ عربا کردن بسه بسه بسه ۳ سال بیکارم موهام سفید شد

  [پاسخ]

 47. نام شما گفت:

  امام حسین به دادمون برسه با این وضعیت

  [پاسخ]

 48. مهندس برق گفت:

  یه دفعه بگید اهای اونایی که خونواده شهید ایثارگر و جانباز نیستین برین گم شین این چ قانونیه برا خودتون درست کردین مگه اونایی که از توی خونواده های کم بضاعت و بی بضاعت رفتن درس خوندن سهمیه ام ندارن باید چیکار کنن-دوستان عزیز از این اگهی ها زیاد امتحان دادم ازمونو قبول میشم اما مصاحبه که میشه میگن سهمیه داری یا نه اگه نداری از همین راهی اومدی برگرد…………این عدالت نیست خدا به حق ابروی امام حسین جوابشونو بده…..این جور که شما اگهی زدین ۵۰%فقط ماله اونایی که سهمیه دارن

  [پاسخ]

 49. امین گفت:

  خدا دو جا به بنده هاش میخنده یکی جایی که خودش بخواد کسی رو بالاببره بنده هاش نذارن،یکی هم جایی بنده هاش بخوان کسی رو بالا ببرن خودش نخواد.از تو حرکت از اون برکت

  [پاسخ]

 50. بیکار گفت:

  بچه ها رشته و شهرهای مرد نیاز سایت زدنazmoon-niroo.ir

  [پاسخ]

 51. مجتبی گفت:

  سلام دوستان ، استخدام دولتی تموم شد (بند پ فقط هست البته) به فکر شغل آزاد و طرح های تولیدی باشید بیاییم دست به دست هم دهیم طرح های شغلی و ایده های شغلی بدیم…

  [پاسخ]

 52. جويای كار گفت:

  باسلام؛ رشته تحصیلی من مهندسی منابع طبیعی_‏ محیط زیست هست میتونم تو این آزمون شرکت کنم؛ لطفا منو راهنمایی کنید

  [پاسخ]

 53. بی کس گفت:

  من برای شهرداری کرج ثبت نام کردم قبول هم شدم ولی چون پارتی نداشتم تو مصاحبه رد شدم ولی جای گزین من که از بستگانش تو شهرداری کرج بود و دیپلم داشت به جای من فوق لیسانس معماری پذیرفته شد خلاصه اینو بگم یه پارتی پیدا کنید یه پولی بهش بدید ۱۰۰% استخدام میشید موفق باشید

  [پاسخ]

 54. امیر گفت:

  عزیزان اینها از قبل تعین شدن اگه پارتی دارید ردیفه وگرنه خودتونو الاف نکنید

  [پاسخ]

 55. ناصر گفت:

  سلام
  تو رو خدا یه حساب کنید ببینید ما داوطلبان جمعا چقدر داریم بابت برگزاری این آزمون پرداخت می کنم و این آقایون در ازای آن چند نفر از ما رو استخدام می کنند.
  مثلا اگر جمعا ۲ میلیون نفر شرکت کنند و در نهایت ۶۶۰ نفر استخدام بشند(شاید هم کمتر) و به صورت متوسط به هر نفر ۱۵۰۰۰۰۰ تومن ماهانه بدند اونوقت خودمون حقوق ۳ سال اون نفرات را از پیش داده ایم.
  تو رو خدا شما هم حساب کنید

  [پاسخ]

 56. يه بيكار مثل خيلي ها گفت:

  سلام تنها فایده این آزمون اینه که هزاران ۱۳۶۰۰ تومن میره به جیب اونایی که باید بره فرصت خوبیه نه؟

  [پاسخ]

 57. باران گفت:

  سلام
  لطفا بگین چه رشته هایی میتونن شرکت کنن ؟

  [پاسخ]

 58. سپیده گفت:

  دقیقا سر کاریه،همش ک شد ایثارگران و رزمندگان.. بقیشم ک حتما فامیلاشونه دیگه…حالا فقط هزینه ثبت نامش مونده بود،ک چشم!!!

  [پاسخ]

 59. اقای تلاش گفت:

  یعنی خوش به حالمون که اینقدر مسئولین به فکرن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  ماچقدر خوشبختیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  [پاسخ]

 60. بی نام گفت:

  وااااااای، واقعا که آدم ناامید میشه نظرات بعضیا رو میبینه. خوبه اولش نوشته بودن آگهی اولیه است. مث خنگا هی همه زدن سر کاریه و جدول کو و واسه ما زمان و شرایطو ایمیل کنید!! بعد دنبال کار هم میگردن بعضا با این IQ!!!!

  [پاسخ]

 61. Asal گفت:

  Slm.reshte tahsili va zano mardisho ham moshakhas konin

  [پاسخ]

 62. mohammadseyedgavadi@yahoo.com گفت:

  این ظرفیت های خنده دار که حدود ۳۱۰۰۰ نفر براش شرکت میکنن جایی برا ثبت نام میزاره از تیرماه داره میگه ازمون وزارت نیرو بعد میاد ظرفیت میزنه ۱ نفر نمیدونم خودتون فکر کنید ایا مصرفه شرکت کنید یا نه؟

  [پاسخ]

 63. عقیل گفت:

  یه بار ذوب آهن این کار را کرد حقوق بازنشستگی کارمنداش را داد ولی تکراریه راه دیگر بجورید مثلاً استخدام کنید بگید ۱ میلیون بدید بعد هم این قدر اذیتش کنید تا استعفا بده ۱۰ روزه این جور کاسبی بهتره مردم خرند نه؟

  [پاسخ]

 64. عقیل گفت:

  چی فکر کردید ما خریم یا گوساله یا نفهم نمی دونم واقعاً چی فکر کردین بسه جمع کنید این کار و کاسبی را من نیروی انتظامیشم رفتم گفت جذب نیرو ندارم ۱۰۰ بچه هر نفریم باید بزاد یا ۲۰۰ تا یا۵۰۰تا چقدر؟

  [پاسخ]

 65. عقیل گفت:

  یه فامیل دارم معلم مثل همین متن را دادند برای آموزش پرورش یه آشنا داشت نماینده مجلس گفت ثبت نام نکیند فقط یه نفر را می خوان فقط پول مبارکتون را می خوان خجالت

  [پاسخ]

 66. عقیل گفت:

  به ولای علی فقط پولتون را می خوان

  [پاسخ]

 67. LDH گفت:

  سلام اگه به جدول نیازمندیها در همین آگهی مراجعه کنید رشته های تحصیلی مشخص شده.

  [پاسخ]

 68. یاسی گفت:

  سلام همتون سرکارین اینها همش الکییییییییییییییییییییییییییه من خودم یکی از اشناهام تو نیرو است فقط فامیلهای خودشو استخدام کرده و جالب اینجاست که بینشون اختلاف خانوادگی باشه بیرون می کند وغیره …. خواستم بگم اگر دایی یا عمو تو وزارت نیرو داشتید خوش بحالتون وگرنه برای خودم و شماها متاسفم

  [پاسخ]

 69. فاطمه گفت:

  سلام اقا حامد با کدام سرمایه بریم دنبال شغل ازاد.شرکتهت هم حدود ۳۰۰تومان حقوق میدن.شرکتهای بزرگم پارتی میخواد.چاره چیه؟

  [پاسخ]

 70. اذر گفت:

  سلام من چند روزه معطلم متن کامل آگهی کی بیرون می اذ؟؟؟؟؟

  [پاسخ]

 71. tina گفت:

  کجای دنیا واسه کار کردن باید پول هم داد ؟این یعنی کلاهبرداری

  [پاسخ]

 72. صادق حسنی گفت:

  پس چطور اطلاعات باید گرفت

  [پاسخ]

 73. رودابه گفت:

  لطفا منابع استخدامی وزارت نیرو را برام بفرستید

  [پاسخ]

 74. مارال گفت:

  سلام
  لطفا اگه از شهرها و رشته ها خبر دارید برای من هم ارسال کنید

  [پاسخ]

 75. حامد گفت:

  سلام به همه دوستان واقعا تعجب کردم کامنتا رو دیدم بیشتر نوشتن واسم ایمیل کنید من چند سالی هست که لیسانس برق گرفتم و الانم تو وزارت نیرو به صورت قراردادی کار میکنم،فکر کنم دوستان یا از اوضاع بی خبرن یا شاد هستن که هر دو خوبه
  کلا اگه پارتی ندارید شرکت نکنید پول خودتونو هدر ندید این آزمونا فقط تزریق کردن پول به سازمانهاست و یکسری نور چشمی میاد واسه استخدام نمی خوام ناامیدتون کنم ولی وقتتونو پای این چیزا هدر ندید برید دنبال کار آزاد و کار آفرینی کنید از خودتون شروع کنید

  [پاسخ]

 76. یک مهندس بیکار گفت:

  بابا جان بیخود دل خودتونو خوش نکنین … آخرش آگهی میاد هر شهر هر شته یه نفر دو نفر میخواد … ما هم قبول نمیشیم…. همش سرکاریم بابا

  [پاسخ]

 77. نسل سوخته گفت:

  باسلام
  لطفا هروقت یه اگهی میزنید کم شرط و شروط سن ومعدل و بسیج و …بگذارید تا همه در شرایط برابر ازمون داده وبقول خودتون شایسته سالاری بشه ماچکار کنیم که سنمون گذشته ؟ازدواج که هیچ،کارم هیچ؟؟؟؟؟؟؟؟؟بخدااندازه صد تا تحصیلکرده رزومه و ……دارم و البته نیاز

  [پاسخ]

 78. پیمان گفت:

  به تاریخ اطلاعیه ها دقت کنید. قبلا یه خبر معمولی بود که جذب میکنند، من دیده بودم و یه لینکیم بود که تاریخ آزمونای قبلی رو زده بود. ولی این خبر تکمیلی تازه بهش اضافه شده و الان مشخص شده تاریخ و جزئیات بیشترش گه البته بازم اولیه هستش

  [پاسخ]

 79. سوگند گفت:

  سلام.
  ببخشید این چه آگهیه گفتین تا این تاریخ وقت ثبت نامه ولی اصن تو سایت وزارت نیرو چیزی از نحوه ثبت نام و رشته های مورد نیاز و سایر جزئیات چیزی نگفته. تاریخ پایان ثبت نامم گفتن حالا کجا ثبت نام کنن و کیا میتونن ثبت نام کنن

  [پاسخ]

 80. پارسا گفت:

  چرا از الان شرایط رو معلوم نمیکنید ؟

  [پاسخ]

 81. سعید گفت:

  میخاستم ببینم تاریخ آزمون کیه؟جوابو به ایمیلم بفرستید.

  [پاسخ]

 82. پروین گفت:

  خخخخخخخخخخخ
  دمتون گرم خیلی باحال بود

  [پاسخ]

 83. محسن گفت:

  از ۱۰ابان ثبت نام شروع میشه ای مردم

  [پاسخ]

 84. folani گفت:

  میشه رشته های موردنیاز وشهرهایی که نیرومیخوادرو اعلام کنید و دیگه این که شرایط اختصاصی وزارت نیرو چیه اصلا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  [پاسخ]

 85. گل نسترن گفت:

  سلام خسته نباشى خب بگین سرکاریه دیگه یادارى فکرمیکنیدچقدرهزینه ثبت
  نام بگیرید

  [پاسخ]

 86. سپیده گفت:

  وا بد نیست به جای این همه سؤالای پرتو پلا، با دقت اطلاعیه
  رو میخوندید.. چقدر هولید..

  [پاسخ]

 87. و ن گفت:

  با عرض سلام و خسته نباشی لطف کنید رشته های مورد نیاز،تاریخ آزمون،و شرایط سنی شرکت کنندگان رو دقیق اعلام کنید ممنون.

  [پاسخ]

 88. جوانان بدبخت گفت:

  خدا عاثبت همه جوان های بیکار از جمله خودم و دو تا خواهرم و برادر را بخیر کند….۴ تا هستیم و هر چهار تامون بیکار و تحصیل کرده……اخی خدا مارو هم ببین و به پدر و مادرم رحم کن….

  [پاسخ]

 89. ع گفت:

  وای جرا همه اینقد عجولن .این اطلاعیه اولیش بود.حالا باز اطلاع رسانی میکنه دیکه.صبور باشید.

  [پاسخ]

 90. عرفان گفت:

  چه رشته های میخواد

  [پاسخ]

 91. ادینه گفت:

  خودتون سر کار هستید یا ما رو سر کار گذاشتید؟ چرا نمیشه ثبت نام کرد؟

  [پاسخ]

 92. انیتا گفت:

  سلام خسته نباشید لطفا شرایط آزمون رو به ایمیلم ارسال کنید ممنونم.

  [پاسخ]

 93. h.salar گفت:

  مسخره کردین؟؟؟؟؟؟پس چرا رشته های تحصیلی مورد نیاز رو نزدین؟؟جمع کن اینم سرکاریه

  [پاسخ]

 94. مرضیه آقایی گفت:

  سلام لطفا زمان وتاریخ آزمون را برایم ارسال فرمایید

  [پاسخ]

 95. مریم گفت:

  بابا گفته که اطلاعات تکمیلی متعاقبا اعلام میشه. احتمالا همون ده آبان شرایط و اینارو اعلام میکنند.

  [پاسخ]

 96. محمد گفت:

  اینا همش کلک پوله. جاهای دولتی یه آزمون میزارن چند وقت یه بار. پول خوبی به جیب میزنن. آخرشم فامیلای خودشونو میارن.

  [پاسخ]

 97. خاطره گفت:

  سلام خواهشمندم زمان و تاریخ آزمون را برایم بفرستید.

  [پاسخ]

 98. مهندس گفت:

  جالب بود خندیدیم

  [پاسخ]

 99. حسن کمالی گفت:

  سلام
  لطفا زمان و مکان و شرایط ازمون رو به ایمیل ارسال کنید

  [پاسخ]

 100. پژمان گفت:

  سلام.این آگهی ک دادید کامل نیست.زمان و مکان آزمون و شهر های مورد نیاز و رشته ی تحصیلی را اطلاع رسانی کنید

  [پاسخ]

 101. نام شما گفت:

  باسلام چرا رشته های تحصیلی مورد نیاز وزارت مشخص نشده خواهشمندم جزییات بیشترشو ایمیل کنید

  [پاسخ]

 102. نام شما گفت:

  سلام,
  این فقط یه اطلاعیه است,آگهی اصلی وثبت نام درروزهای اینده اعلام خواهدشد

  [پاسخ]

 103. sadegh گفت:

  رشته ها و شرط معدل رو اعلام کنید

  [پاسخ]

 104. بیکار گفت:

  Jتورو خدا به فکر ما بدبختهای بیکار باشید که بعداز این همه دزس خوندن داریم از بیکاری دیونه میشیم.توروخدا مارو فراموش نکنید

  [پاسخ]

 105. نغمه گفت:

  بابا درست بخونید متن رو، نوشته که ثبت نام شروع بشه اعلام میکنن، احتمالا از ۱۰ آبان شروع میشه تا ۱۸ ام، فعلا یه اطلاعیه اولیه دادن فقط.

  [پاسخ]

 106. حجت میرزایی گفت:

  سلام
  اگه میشه تاریخ ثبت نام و ازمونو به ایمیلم ارسال کنید

  [پاسخ]

 107. مسعود گفت:

  سلام چرا زمان- مهلت ازمون-رشته تحصیلی مشخص نشده؟؟؟

  [پاسخ]

 108. یاس گفت:

  خواهشمندم زمان ثبت نام ازمون رو اعلام کنید شرط معدل داره؟به ایمیل بفرستید زمان رو با تشکر

  [پاسخ]

 109. الهام گفت:

  جالبه فقط آگهی هست دیگه مهلت ثبت نام تاریخ برگزاری آزمون نداره؟

  [پاسخ]

 110. احسان گفت:

  سلام.خواهشمندم زمان و مکان استخدامی را برایم ایمیل کنید.تشکر

  [پاسخ]

 111. فرهاد گفت:

  هدفتون از این آگهی چی هست ؟؟؟؟؟؟ نه زمان ثبت نام معلومه ، نه زمان آزمون معلومه نه توی سایت چیزی زده….

  [پاسخ]

 112. افروز گفت:

  سلام ثبت نام در سراسر کشور انجام میشه یا ن – تاریخ مهلت ثبت نام رو اعلام کنید

  [پاسخ]

 113. p گفت:

  این الان دقیقا یعنی چی؟؟؟ تاریخ های توی اکسل چیه زده شده؟

  [پاسخ]

 114. l l گفت:

  سلام تاریخ مهلت ثبت نامو چرا اعلام نمیکنید؟

  [پاسخ]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *