خانه » دسته‌بندی نشده » اسامی پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی ۱۳۹۱ موسسه میزان

اسامی پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی ۱۳۹۱ موسسه میزان

متن آگهی:

آگهی استخدام موسسه مالی و اعتباری میزان درسراسر کشور

یرو اطلاعیه‌های قبلی ، بدین وسیله اسامی پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی سال ۱۳۹۱ موسسه مالی و اعتباری میزان به شرح زیر اعلام می گردد. قبل از اعلام اسامی نکاتی چند به اطلاع می رساند.


 

  • نوع خبر : اطلاعیه اعلام نتایج

——————————————————————————————————————————-

متن خبر

یرو اطلاعیه‌های قبلی ، بدین وسیله اسامی پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی سال ۱۳۹۱ موسسه مالی و اعتباری میزان به شرح زیر اعلام می گردد. قبل از اعلام اسامی نکاتی چند به اطلاع می رساند :
پذیرفته‌شدگان برای تشکیل پرونده و برگزاری دوره های آموزشی بدو خدمت از طریق کارگزینی موسسه با آنها تماس گرفته و دعوت خواهند شد . لذا نیازی به تماس و یا مراجعه حضوری افراد قبول شده به موسسه نمی‌باشد.(تماس های بی مورد امتیاز منفی در پی خواهد داشت)

مشاهده اسامی پذیرفته شدگان

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *