خانه » استخدام در استان تهران » آغاز ثبت نام متقاضیان جذب هیئت علمی دانشگاه تهران

آغاز ثبت نام متقاضیان جذب هیئت علمی دانشگاه تهران

متن آگهی:

خبر ۱۱ اردیبهشت ۹۷: آغاز ثبت نام متقاضیان جذب هیئت علمی دانشگاه تهران از ۱۵ اردیبهشت

ثبت نام متقاضیان جذب اعضای هیئت علمی دانشگاه تهران از روز شنبه ۱۵ اردیبهشت ماه آغاز می‌شود.
به گزارش حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان؛ تمامی متقاضیان شرکت کرده در فراخوان بهمن ۹۶ هیئت مرکزی جذب هیئت علمی وزارت علوم که محل خدمت خود را دانشگاه تهران انتخاب کرده‌اند از ۱۵ تا ۲۵ اردیبهشت ماه فرصت دارند به سامانه ویژه تکمیل مدارک علمی و تحصیلی در سایت دانشگاه مراجعه و نسبت به تکمیل اطلاعات خود اقدام کنند.
در صورت عدم ثبت نام در سامانه ویژه تکمیل مدارک علمی و تحصیلی دانشگاه تهران در موعد تعیین شده، بازه ثبت نام تمدید نخواهد شد.

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.