خانه » دسته‌بندی نشده » ارسال ۵۳ پرونده عضو هیات علمی پیام نور به مرکز جذب وزارت علوم

ارسال ۵۳ پرونده عضو هیات علمی پیام نور به مرکز جذب وزارت علوم

متن آگهی:

ارسال ۵۳ پرونده عضو هیات علمی پیام نور به مرکز جذب وزارت علوم

به گزارش خبرگزاری مهر، عزت الله کردمیرزا نیکوزاد گفت: طی سه جلسه گذشته هیات اجرایی جذب با درخواست تبدیل وضعیت استخدامی تعداد ۳۲ عضو هیات علمی از پیمانی به رسمی آزمایشی، پیمانی به رسمی قطعی به استناد بند ز ماده ۴۴ قانون برنامه پنجم توسعه و از رسمی آزمایشی به رسمی قطعی موافقت کرده است.
وی با عنوان اینکه رسیدگی به وضعیت استخدامی اعضای هیات علمی یکی از برنامه های مهم دانشگاه و هیات جذب است، تاکید کرد: به منظور تسریع در روند بررسی پرونده های متقاضیان تبدیل وضعیت و جذب، هر هفته علاوه بر جلسات مقرر و منظم هیات، جلسات فوق العاده نیز به منظور تعیین نهایی وضعیت پرونده ها تشکیل می شود.
رئیس دبیرخانه هیات اجرایی جذب تصریح کرد: از میان پرونده های آن دسته از اعضای هیات علمی دارای مدرک دکتری تخصصی که بررسی پرونده آنها به تایید هیات امنای دانشگاه رسیده است، تاکنون ۵۵ پرونده بررسی و از این تعداد ۵۳ پرونده پس از تایید، به هیات مرکزی جذب وزارت علوم ارسال شد و طبق گزارش هیات مرکزی جذب وزارت علوم، تاکنون ۱۰ پرونده به تایید این هیات رسیده است.
کردمیرزا در مورد فرایند جذب اعضای هیات علمی دارای مدرک کارشناسی ارشد نیز گفت: بررسی پرونده اعضای هیات علمی دارای مدرک کارشناسی ارشد که به تایید هیات امنای دانشگاه رسیده است، نیز آغاز شده و بخش اعظمی از مصاحبه های علمی و عمومی آنها در کارگروه ها انجام شده و مابقی در دست اقدام است که با تلاش های صورت گرفته در هیات اجرایی جذب تاکنون وضعیت تعدادی از این پرونده ها مشخص شده و پیش بینی می شود تا پایان شهریورماه سال جاری وضعیت سایر پرونده ها نیز مشخص شود.
کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *