خانه » استخدام در استان کردستان » نتایج آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی استان کردستان

نتایج آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی استان کردستان

متن آگهی:

آخرین اخبار استخدامی استانداری کردستان

بدینوسیله به اطلاع داوطلبان گرامی آزمون استخدامی ۲۶ دستگاه اجرائی استان درمورخ ۲۷/۱۱/۱۳۹۱ می رساند به استناد بند۴ آگهی ، کسب حدنصاب نمره عمومی ۶۰درصد برای داوطلبان الزامی بوده وانتخاب داوطلبان استخدام برای انجام مصاحبه تخصصی حداکثر به میزان ۳برابر ظرفیت موردنیاز ازمیان افرادی که حدنصاب نمره آزمون عمومی راکسب کرده اند با رعایت سهمیه قانونی به ترتیب بالاترین نمرات آزمون تخصصی انجام خواهدشدلذا باتوجه به موارد مذکور ، نتایج مرحله اول آزمون عمومی ،برحسب دستگاه اجرائی مورد تقاضاومرتب شده الفبائی بشرح پیوست اعلام می گردد .


 • نوع خبر :نتایج آزمون استخدامی استانداری کردستان

——————————————————————————————————————————-

متن خبر

بدینوسیله به اطلاع داوطلبان گرامی آزمون استخدامی ۲۶ دستگاه اجرائی استان درمورخ ۲۷/۱۱/۱۳۹۱ می رساند به استناد بند۴ آگهی ، کسب حدنصاب نمره عمومی ۶۰درصد برای داوطلبان الزامی بوده وانتخاب داوطلبان استخدام برای انجام مصاحبه تخصصی حداکثر به میزان ۳برابر ظرفیت موردنیاز ازمیان افرادی که حدنصاب نمره آزمون عمومی راکسب کرده اند با رعایت سهمیه قانونی به ترتیب بالاترین نمرات آزمون تخصصی انجام خواهدشدلذا باتوجه به موارد مذکور ، نتایج مرحله اول آزمون عمومی ،برحسب دستگاه اجرائی مورد تقاضاومرتب شده الفبائی بشرح پیوست اعلام می گردد .

تذکرات:

 1. ذکر اسامی افرادی که در لیست فوق حد نصاب لازم را کسب نموده اندبه منزله قبولی در آزمون نمی باشد و نتیجه نهایی منوط به بررسی سوالات تخصصی، انجام مصاحبه ، گزینش وسایر مراحل قانونی استخدام می باشد.
 2. داوطلبان شاغل غیر رسمی (قراردادی و نیروهای شرکتی شاغل در دستگاه اجرایی) در کلیه دستگاه های اجرایی دولتی به موجب مفاد آگهی آزمون می‌توانند از امتیاز سنوات خدمتی خود بهره مند گردند.لازم به ذکر است سنوات خدمتی می تواند در دستگاه مورد تقاضا و یا کلیه دستگاه های اجرایی دولتیدیگر منوط به رعایت شرط بومی بودن داوطلب لحاظ گردد.
 3. نمره عمومی داوطلبان شاغل بااحتساب سنوات خدمت براساس مدارک ارسالی وتایید دستگاههای اجرائی منظور گردیده است داوطلبانی که به سنوات خدمتی درج شده در لیست فوق هرگونه اعتراضی دارندویا نسبت به ارائه مدارکدال بر همکاریاقدام ننموده اند ، می توانند با در دست داشتن مدارک و مستندات قابل قبول حداکثر تاپایان وقت اداری  تاریخ ۳۱/۲/۱۳۹۲ به ادارات کارگزینی دستگاه‌های ذیربط مراجعه نموده و درخواست خود را کتبا تسلیم نمایند.
 4. باتوجه به اینکه سوالات عمومی به صورتمکانیزه تصحیح گردیده است لذا درخواست رسیدگی  به نمرات عمومی مقدورنمی باشد.
 5. داوطلبانی که نوع بومی آنها شهرستان می باشد و به اشتباه آن را در فرم ثبت نام استان درج نموده اند می توانند با در دست داشتن مدارک و مستندات قابل قبول حداکثر تا تاریخ۳۱/۲/۱۳۹۲ به ادارات کارگزینی دستگاه‌های ذیربط مراجعه نموده و درخواست خود را کتبا تسلیم نمایند.
 6. به استناد بند۱۱ آگهی ، مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده درمتن آگهی و یا ارسال مدارک بصورت ناقص بر عهده داوطلب می‌باشد و درهرمرحله از مراحل امتحان ، مسابقه و جذب محرز شود داوطلب به اشتباه یا  به عمداطلاعات خلاف واقع داده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است ، از انجام مراحل بعدی محروم گردیده و در صورت صدور حکم استخدامی ،حکم مزبور لغو و بلااثرمی گردد.
 7. به منظور تسریع درروندکار مراحل استخدامی خواهشمند است ازمراجعه حضوری درموارد غیرضرور به استانداری و دستگاههای اجرائی جدا” خودداری فرمائید.

جهت دریافت فایل نتایج دستگاه های اجرایی استان کردستان اینجا کلیک نمایید.

اطلاعیه های قبلی

نتایج آزمون استخدامی مورخ ۱۳۹۱/۳/۲۶ چهار دستگاه اجرایی (بهزیستی، پزشکی قانونی، انتقال خون و استانداری) و آزمون مورخ ۱۳۹۰/۱۲/۱۸ اداره کل فنی و حرفه ای در لینک زیر قابل دسترس است.

سامانه اعلام نتایج

داوطلب گرامی نمرات اعلام شده صرفا خام بوده و اطلاعات تکمیلی در خصوص ادامه فرآیند آزمون در اطلاعیه های بعدی اعلام می گردد.

جهت دانلود سوالات استخدامی مصاحبه و گزینش اینجا را کلیک نمایید

 

سنندج – معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار کردستان گفت: با ابلاغ صدور مجوز استخدام، بزودی مراحل جذب هزار و ۵۰۰ سهیمه استخدامی دستگاه های اجرایی استان عملیاتی می شود.

به گزارش ایرنا، موسی مرادیانی شامگاه پنجشنبه در جلسه عملیاتی کردن اختیارات تفویض شده به استانداران در سنندج گفت: جذب و استخدام بیش از هزار و ۵۰۰ نیروی انسانی مورد نیاز دستگاه های اجرایی استان گام مهمی در مسیر روند خدمات رسانی مناسب و مطلوب به مردم و روان سازی امورات اداری دستگاه های اجرایی است.

به گفته وی بکارگیری این تعداد نیروی انسانی در بدنه دستگاه های اجرایی در حقیقت زمینه استفاده از افراد واجد شرایط، متخصص و دانش آموخته کارآمد دانشگاهی استان را فراهم و موجب افزایش بهره وری خواهد شد و خانواده های این افراد نیز به آرزوی ایجاد اشتغال پایدار برای فرزندانشان دست خواهند یافت.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار کردستان اظهار کرد: تاکنون آزمون استخدامی چهار دستگاه اجرایی استان انجام شده و در آینده نزدیک زمان برگزاری سایر آزمون ها نیز اطلاع رسانی و به دستگاه های اجرایی ابلاغ خواهد شد.

به گفته وی بر اساس دستورالعمل ابلاغی به استانداری ها، منابع مالی سهمیه های استخدامی مذکور تامین و از سوی دستگاه های اجرایی هزینه خواهد شد.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار کردستان با توجه به اهمیت و ضرورت موضوع از همه دستگاه های اجرایی خواست تا همکاری لازم و مداوم را با دفتر منابع انسانی استانداری کردستان داشته باشند.

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

۲۳ دیدگاه تاکنون.

 1. تریفه گفت:

  بابا سه ساله منتظریم. دیگه بسه

  [پاسخ]

 2. لیونا گفت:

  با سلام و احترام.
  نتایج مصاحبه بهزیستی مربوط به ازمون ۲۷ بهمن ۹۱ که در مرداد ۹۳ انجام شد کی اعلام میشه؟

  [پاسخ]

 3. امید گفت:

  با سلام. الان نزدیم به ۲ سال میشه منتظر جواب استخدامی استانداری هستیم . جناب خوش خبر عزیز امیدوارم این خبر شما درست باشه و بلاخره بلاتکلیفی همه تموم بشه.گرچه بعضی ادارات ۲۴ آبان تازه شروع به مصاحبه میکنن پس فکر نکنم این ماه جواب بیاد

  [پاسخ]

 4. خوش خبر گفت:

  سلام به همه دوستان عزیزم که درآ زمون استخدامی ۲۷/۱۱/۹۱ شرکت کردن و این نوید را با قطعیت به همه دوستان میدم که ته انتظار همه ما تا آخر آبان هستش و حتما حتما جواب مصاحبه تخصصی میاد و تا بهمن امسال پذیرفتگان شروع به کار می کنند.

  [پاسخ]

 5. خسته گفت:

  سلام چرا جواب مصاحبه تخصصی استخدامی ۲۷ بهمن ۹۱ رو نمیدید به خدا خسته شدیم از بس انتظار کشیدیم سرنوشت ما به این استخدامی بستگی داره بالاخره باید تکلیف خودمونو بدونیم.

  [پاسخ]

 6. منتظر گفت:

  باسلام ازهرکی که خبر داره التماس میکنم جواب منو بدید که اعلام نتیجه مصاحبه استخدامی ۲۷ بهمن ۹۱ کی اعلام میشه بخدا زندگیم خوشبختیم همه چیم به این جواب بستگی داره خواهش میکنم هرکی میدونه بگه.با آرزوی قبولی همه

  [پاسخ]

 7. سارا گفت:

  سلام،توروخدا جواب مصاحبه تخصصی استانداری رو بدید،مردیم از استرس.

  [پاسخ]

 8. تریفه گفت:

  سلام
  واقعا جواب مصاحبه طول کشید .بابا دیگه اعلام کنید اینم شد ۴ ماه

  [پاسخ]

 9. ماندگار گفت:

  سلام
  کسی ازمصاحبه جهدکشاورزی خبرنداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  [پاسخ]

 10. پریسا گفت:

  سلام توروخدا چرا این جواب مصاحبه تخصصی استانداری کردستان اعلام نمیشه؟

  [پاسخ]

 11. یک دوست گفت:

  من قبول شدم ولی متوجه شدم یکی از رقیبام کارمند قراردادیه آیا تو اولویت قرار داره تورو خدا جوابمو بدین.یعنی اون استخدامه دیگه

  [پاسخ]

 12. چیمن گفت:

  سلام میشه بگید کی جواب ازمون تخصصی میاد؟لطفا جواب بدید…

  [پاسخ]

 13. روناک گفت:

  با سلام
  کی قرار جواب این آزمون تخصصی بیاد؟
  ما تا کی باید منتظر بمونیم؟
  لطفا یکی جواب مارو بده.

  [پاسخ]

 14. ماندگار گفت:

  سلام
  بابا جواب این آزمون استخدامی چی شد پس کی میاد؟
  نکنه مارو واقعا سر کار گذاشتید؟
  به خداخسته شدیم

  [پاسخ]

 15. هیوا گفت:

  لطفا زمان اعلام نتایج تخصصی رو بفرمایید

  [پاسخ]

 16. kamal گفت:

  جناب استاندار معزز و گرامی باسلام ؛ بنده ۹ سال از عمر خود را که دوران جوانی و ابتدای خدمت خود را در یکی از ارگانهای دولتی صرف خدمت نموده و حال که در آزمون استخدامی قبول شده ام سوابق قبلی و بیمه ای بنده را به حساب نیاورده و مارا جزء نهاد محسوب می کنند.خدا را خوش میاد که بنده عمر خود را صرف یک اداره دولتی نموده باشم ولی الان سوابق من محسوب نگردد و به دلیل شرایط سنی مرا از قبولی منع نمایند واقعا عادلانه نیست ما هم در این مرزوبوم و برای این ملت خدمت کرده ایم لطفا رسیدگی نمایید

  [پاسخ]

 17. raha گفت:

  salam alan 3 mahe javabe azmone omomi omade pas ki javabe takhasosish miad mamanon misham j bedid

  [پاسخ]

 18. تداعی گفت:

  سلام.خیلی وقته نتایج ازمون عمومی رو گرفتیم پس کی نتیجه تخصصی میاد ؟بخدا خسته شدیم ………..

  [پاسخ]

 19. پریسا گفت:

  با سلام خاستم ببینم کی جواب آزمون تخصصی و نتایج نهایی اعلام میشه؟
  مچکرم

  [پاسخ]

 20. سمیه گفت:

  با عرض سلام و خسته نباشید جواب استخدامی سال ۹۱ نتایج نهایی اش کی اعلام میشه ما جواب اولیه شو خیلی وقت پیش گرفتیم جواب نهایی و مصاحبه و گزینشش کیه؟

  [پاسخ]

 21. زهرا ندیمی گفت:

  باسلام و ادب
  میخواستم بپرسم جواب آزمون تخصصی جه تاریخی اعلام میشه؛مچکرم.

  [پاسخ]

 22. سس گفت:

  الان چه کار کنیم؟
  چرا اگهیش کامل نیست؟

  [پاسخ]

 23. حمید گفت:

  سلام.جناب استاندار پس تکلیف ما نیروهای شرکتی چی میشه؟حرفی از ما زده نشد.اداره غله استان کردستان

  [پاسخ]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *