خانه » استخدام در استان مازندران » آخرین اخبار استخدامی استانداری مازندران

آخرین اخبار استخدامی استانداری مازندران

متن آگهی:

آخرین اخبار استخدامی استانداری مازندران
سیدعلی‌اکبر طاهایی درباره وضعیت اشتغال در مازندران گفت: با اقدامات انجام شده حدود ۷۳ هزار و ۳۳۳ شغل در مازندران ایجاد شد که تنها بخشی از شغل‌ها پایدار است

 

 • نوع خبر : آخرین اخبار استخدامی مازندران

——————————————————————————————————————————-

خبر ۲۰ اسفند ماه ۹۱

سیدعلی‌اکبر طاهایی درباره وضعیت اشتغال در مازندران گفت: با اقدامات انجام شده حدود ۷۳ هزار و ۳۳۳ شغل در مازندران ایجاد شد که تنها بخشی از شغل‌ها پایدار است.نماینده عالی دولت در مازندران در ادامه با اشاره به برگزاری آزمون استخدامی در مازندران یادآور شد: در آزمون استخدامی حدود ۲۹ و هزار ۸۰۰ نفر شرکت کردند که ۶۰۰ نفر جذب می‌شوند.

وی در ادامه تاکید کرد: برای جذب پرسنل مسئولان دست اندرکار نسبت به جذب نیروهای بومی همان منطقه اقدام کنند.

استاندار مازندران در ادامه به برگزاری دیگر آزمون استخدامی در استان مازندران اشاره کرد و گفت: این آزمون ویژه فرزندان شاهد، جانباز و ایثارگر است که در این آزمون حدود یک‌هزار نفر از فرزندان شاهد به جمع آمار آزمون استخدامی مازندران اضافه می‌شود.

طاهایی در ادامه خواستار ایجاد اشتغال پایدار در استان مازندران شد و تاکید کرد: مسئولان همت کنند تا حداقل ۶۰ درصد اشتغال‌های ایجاد شده در مازندران در ردیف شغل‌های پایدار ثبت شود.

وی در ادامه درباره مشکل پیش آمده برای تسهیلات مددجویان کمیته امداد مازندران بیان داشت: در پرداخت تسهیلات به مددجویان کمیته امداد مشکلاتی در حسابداری دبیرخانه و بانک به وجود آمد.

این مسئول در ادامه یادآور شد: مسئولان تلاش کنند تا در اولین ابلاغیه ۵ میلیارد تومان به مددجویان کمیته امداد پرداخت شود.

خبر ۱۳ اسفند ماه ۹۱

مدیریت توسعه و منابع اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران از برگزاری آزمون استخدامی در این اداره کل با شرکت ۴ هزار و ۸۴۰ داوطلب خبر داد.
به گزارش خبرگزاری فارس از ساری به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی مازندران، اصغر میرایی محمدی با اعلام این مطلب بیان داشت: این اداره کل بر طبق مجوز از دفتر منابع انسانی و تحول اداری استانداری مازندران اقدام به برگزاری آزمون استخدامی در سطح استان کرده تا از این آزمون ۱۰۰ کارشناس در رشته‌های شغلی راه و ساختمان، حمل و نقل، حسابداری، مکانیک، ارتباطات و مخابرات، حقوق، معماری داخلی، کارشناس شهرسازی و خدمات اداری و مالی جذب کند.
مدیریت توسعه و منابع راه و شهرسازی مازندران در ادامه اظهار داشت: پس از مراحل اولیه اداری و درج آگهی استخدام در جراید استان تعداد ۴ هزار و ۸۴۰ نفر متقاضی شرکت در آزمون در این اداره کل ثبت‌نام کرده و در تاریخ ۱۱ اسفند ماه به صورت متمرکز در محل دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساری در آزمون توانمندی‌های تخصصی و عمومی شرکت کردند.
اصغر میرایی محمدی در ادامه خاطرنشان کرد: نفرات برگزیده پس از کسب حد نصاب نمره اولیه آزمون و موفقیت در دیگر مراحل مصاحبه‌های تخصصی و گزینش به عنوان نیروهای استخدام پیمانی جذب اداره کل راه و شهرسازی استان می‌شوند.
وی ابراز داشت: نتایج اولیه برپایی این آزمون حدود ۱۰ روز دیگر از طریق سایت استانداری مازندران به اطلاع داوطلبان می‌رسد.

اطلاعیه ۳ اسفند ماه ۹۱

داوطلبان آزمون استخدامی اداره کل جهاد کشاورزی

می توانند جهت دریافت کارت ورود به جلسه از روز یکشنبه مورخ ۱۳۹۱/۱۲/۰۶ از ساعت ۸ صبح تا ۴ بعد از ظهر به محل اداره کل مراجعه نمایند.

اطلاعیه ۱ اسفند ماه ۹۱ :

کارت ورود به جلسه اداره کل راه و شهرسازی کشور

به اطلاع کلیه داوطلبان شرکت کننده در آزمون استخدامی اداره کل راه وشهرسازی استان می رساند جهت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون از روز شنبه مورخ ۹۱/۱۲/۵ به اداره کل راه و شهرسازی استان به نشانی : ساری – میدان امام – خیابان جام جم – کوچه طالقانی مراجعه نمایند. جهت اطلاعات بیشتر به سایت http://www.maskan-mazandaran.ir مراجعه نمایند.

کارت ورود به جلسه اداره کل دامپزشکی کشور
به اطلاع کلیه داوطلبان شرکت در آزمون استخدامی اداره کل دامپزشکی استان می رساند جهت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون می توانند از روز شنبه ۱۳۹۱/۱۲/۵ فقط در ساعات اداری به محل اداره کل واقع در خیابان پاسداران مراجعه نمایند.
کارت ورود به جلسه اداره کل هواشناسیداوطلبان متقاضی شرکت در آزمون استخدامی اداره کل هواشناسی استان. کارت ورود به جلسه آزمون مذکور از تاریخ ۹۱/۱۲/۶ فقط در ساعات اداری در محل اداره کل هواشناسی استان واقع در اتوبان ساری به قائم شهر توزیع می گردد.داوطلبان سایر دستگاه های اجرایی استان منتظر اطلاعیه های بعدی ما باشند.
دفتر منابع انسانی و تحول اداری استانداری مازندراناطلاعیه ۲۴ بهمن ماه ۹۱ : نتایج پذیرفته شدگان در فراخوان دفاتر پیشخوان استان مازندران  ۱۳۹۱دبیرخانه کارگروه پیشخوان خدمات دولت مازندران طی اطلاعیه ای نتایج پذیرفته شدگان در فراخوان دفاتر پیشخوان دولت سال ۱۳۹۱ را اعلام کرد.
متن اطلاعیه به شرح ذیل است:
به اطلاع کلیه متقاضیان محترم دفاتر پیشخوان دولت می رساند پس از بررسی تمامی تقاضاهای رسیده به این دبیرخانه از شهرها و روستاهای استان، نتایج بررسی ها به تفکیک شهر و روستا بر اساس جدول پیوست اعلام می گردد.
لازم به ذکر است مراحل قانونی برای پذیرفته شدگان در فراخوان(شامل بررسی صلاحیت واستعلام از مراجع قانونی و ذیصلاح) در حال انجام می باشد و نتایج نهایی از طریق سایت استانداری مازندران اطلاع رسانی خواهد شد.
شایان ذکر است، دبیرخانه کارگروه پیشخوان خدمات دولت استان مجاز است در همه شهرها و روستا ها در صورت ردصلاحیت هریک از پذیرفته شدگان، از افراد واجد شرایط دیگر به عنوان جایگزین استفاده کند.
در پایان از کلیه ثبت نام شوندگان درخواست می شود تا حصول نتیجه نهایی از مراجعه حضوری و تماس تلفنی خودداری فرمایید.

 

پیوست‌ها:
فایل توضیحات حجم فایل
دریافت این فایل (pishkhan-roostaee.pdf)pishkhan-roostaee.pdf لیست افراد پذیرفته شده دفاتر پیشخوان روستایی ۲۱۱ Kb
دریافت این فایل (pishkhan-shahri.pdf)pishkhan-shahri.pdf لیست افراد پذیرفته شده دفاتر پیشخوان شهری ۸۸ Kb

 نتایج نهایی آزمون استخدامی آتش نشانی شهرداری مازنداران

بدینوسیله نتیجه نهایی قبولی داوطلبان آزمون استخدامی رشته شغلی آتش نشان ( مأمور – راننده ) شهرداری های استان مازندران که پس از آزمون علمی و شرکت در آزمون عملی – تخصصی با مصوبه کمیته اجرایی آزمون استخدامی شهرداریهای استان ، حد نصاب لازم قبولی ( حداقل ۴۵۰ امتیاز برای آتش نشان و ۴۰۰ امتیاز برای راننده آتش نشان ) را کسب نموده اند به ترتیب نمره به شرح ذیل اعلام می گردد .
تذکر :
۱- نفرات اعلامی قبولی اصلی برای طی مراحل بعدی استخدام دعوت و در صورتی که به هر دلیل ادامه روند استخدامی برایشان امکان پذیر نباشد ، نفرات ذخیره جایگزین و دعوت خواهند شد .
۲- اسامی افرادی که در لیست ذیل مورد اشاره قرار نگرفته یا عنوان ذخیره برای شهرداری اعلام نگردیده است به دلیل عدم کسب حدنصاب امتیاز ذکر شده ،جزء مردودین می باشند .

لیست نهایی رشته شغلی آتش نشان

اطلاعیه های قبلی :

اطلاعیه ۱۸ دی ۹۱ :

داوطلبان واجد شرایطی که در خرداد ماه سال جاری ثبت نام نموده و مدارک مربوط را بصورت کامل ارسال نموده اند نیاز به ثبت نام مجدد ندارند و ثبت نام قبلی به قوت خود باقی بوده و همچنین بر اساس برنامه زمانبندی شده آزمون در تاریخ ۱۳۹۱/۱۲/۱۱ به صورت هماهنگ در سطح استان مازندران برگزار می گردد

به گزارش روابط عمومی استانداری، فرهاد صفایی، مدیرکل دفتر منابع انسانی و تحول اداری استانداری اعلام کرد: در راستای اجرای سیاست های دولت مبنی بر تأمین نیروی انسانی دستگاه های اجرایی استان و با توجه به مجوز شماره ۱۱۰/۴۵۵۰ دم مورخ ۱۳۸۰/۱۲/۲۱ معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور، دفتر منابع انسانی و تحول اداری استانداری مازندران اقدام به انتشار آگهی استخدامی در خرداد ماه  سال جاری نموده که با توجه به مراجعات مکرر و درخواست های داوطلبان واجد شرایط مبنی بر تمدید مهلت ثبت نام و با توجه به عدم برگزاری آزمون فوق، این دفتر مجدداً اقدام به انتشار آگهی مربوط از تاریخ ۱۳۹۱/۱۰/۱۶ نموده که هم اکنون شرایط و ضوابط آن بر روی سایت استانداری قابل دریافت می باشد و کلیه داوطلبان واجد شرایط می توانند بر اساس شرایط مندرج در آگهی تا تاریخ ۱۳۹۱/۱۰/۲۴ نسبت به ثبت نام اقدام نماید. شایان ذکر است کلیه داوطلبان واجد شرایطی که در خرداد ماه سال جاری ثبت نام نموده و مدارک مربوط را بصورت کامل ارسال نموده اند نیاز به ثبت نام مجدد ندارند و ثبت نام قبلی به قوت خود باقی بوده و همچنین بر اساس برنامه زمانبندی شده آزمون در تاریخ ۱۳۹۱/۱۲/۱۱ به صورت هماهنگ در سطح استان مازندران برگزار می گردد. داوطلبان عزیز   در تاریخ مقرر نسبت به ثبت نام اقدام نمایند که مهلت آن قابل تمدید نمی باشد.

جهت دانلود سوالات استخدامی دستگاه های اجرایی اینجا را کلیک نمایید.

اطلاعیه های قبلی:
به گزارش روابط عمومی استانداری، سید علی اکبر طاهایی، استاندار مازندران در جلسه کارگروه اشتغال و توسعه سرمایه گذاری استان با اشاره به ایجاد ۱۵ هزار و ۹۹۹ فرصت شغلی در بخش مسکن استان، تصریح کرد: ۳۹ هزار و ۹۴۱ فرصت شغلی نیز در سایر بخش ها و دستگاه های اجرایی استان ایجاد شده است.
وی تعهد استان برای ایجاد فرصت شغلی در سال جاری را ۹۸ هزار و ۸۰۴ شغل اعلام کرد و افزود: تاکنون بیش از ۵۶ درصد تعهد استان برای ایجاد فرصت شغلی، محقق گردیده است.
طاهایی دغدغه اصلی همه مدیران را اشتغال دانست و اظهار داشت: دولت با تمام توان در راستای حل مشکلات اقتصادی مردم گام بر می دارد.
نماینده عالی دولت در استان اظهار داشت: اغلب جلساتی که با حضور مدیران استان در استانداری برگزار می شود، در راستای حمایت از تولید و ایجاد شغل می باشد.
حجت الاسلام ناصری، نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی نیز در این جلسه با اشاره به فشار اقتصادی دشمنان به کشور، بیان نمود: با وجود این مشکلات همه باید در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری در زمینه اشتغال با تمام توان حرکت کنیم.
وی اعطای تسهیلات زودبازده به تولیدکنندگان را مثبت دانست و در عین حال افزود: می بایست در اعطای این تسهیلات نظارت دقیق صورت گیرد تا در مسیر اصلی خود یعنی تولید و اشتغال صرف شود.
حجت الاسلام ناصری با تاکید بر حفظ مشاغل موجود در کشور ، ادامه داد: توجه به مشاغل خانگی و تسهیل صادرات محصولات کشاورزی از جمله اقداماتی ست که روند رشد اقتصادی جامعه را تسریع می کند.

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

۸ دیدگاه تاکنون.

 1. دبیر شرکتی . م-د گفت:

  من بمدت ۲ سال دبیر زمین شناسی دریکی از شهرستانها بودم آزمون هم دادم متاسفانه بانمره۶۰ قبولی داشت من با نمره۶۹ قبول شدم و ظاهرا بعد از دو روز وزیر دستور دادن نمره ۷۰ به بالا را داد برای قبول شدن در روستاهها و مدارس دولتی تدریس داشتم و چون بعلت اینکه شرکتی بودم دیگر مرا نپذیرفتند با توجه به اینکه این رشته درمازندران بهشهر کم میباشد

  [پاسخ]

 2. سلمان گفت:

  سلام میخواستم بدونم رشته زمین شناسی برای خانمها کار نیست در مازندران؟ منو راهنمایی کنید

  [پاسخ]

 3. مهدی گفت:

  سلام.
  من هم آزمون سازمان بازرسی اداره کل مازندران رو دادم جمعه. اما به چی امید داشته باشم؟؟؟؟
  حداقل ۱۲۰ نفر تو رشته من که کامپیوتر هست شرکت کرده بودند که ۲ نفر بیشتر نمی خوان.
  از این ۲ نفر هم ۳۰ درصد سهمیه ایثارگران هست.این یعنی چی؟ یعنی …

  [پاسخ]

 4. reza گفت:

  سلام به همه
  مدیر سایت این کارت ورود به جلسه اداره جمع اوری وفروش اموال تملیکی ساری که آدرسش خیابان پیروزی کوچه ایثار از کجا باید گرفت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  [پاسخ]

 5. بهنام گفت:

  تربیت بدنی چی شد…؟!!!!!!!!

  [پاسخ]

 6. با سلام و خسته نباشید
  همه لینک هایی که برای دانلود اسامی پذیرفته شده ها قرار دادید خراب است.به طور مثال لیست نهایی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آتش نشانی شهرداری مازنداران.لطفا رفع عیب کنید با تشکر از سایت خوبتون
  ——-
  مدیر سایت : نه مشکلی نداره تست شده.

  [پاسخ]

 7. سحر گفت:

  nahve sabte nam va koja ro mail konid merci

  [پاسخ]

 8. 112 گفت:

  بازم به من دروغ بگو
  بگو بگو

  [پاسخ]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *