خانه » استخدام در استان اصفهان » آگهی های استخدام استان اصفهان – ۲ آذر ماه ۹۱

آگهی های استخدام استان اصفهان – ۲ آذر ماه ۹۱

متن آگهی:

آگهی های استخدام استان اصفهان

آگهی های استخدام استان اصفهان – ۲ آذر ماه ۹۱

 

  • نوع آگهی : آگهی های استخدام استان اصفهان
  • تاریخ آگهی : ۲ آذر ماه ۹۱

——————————————————————————————————————————-

استخدام استان اصفهان

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

۱ دیدگاه تاکنون.

  1. سمیه سلیمانی گفت:

    لرستان هیچگونه استخدامی نداره چون همه چی دست نماینده مجلسه هرکسی که اون بخواد استخدام میشه وهر کسی که نخواد علی رغم داشتن صلاحیت و تواناییهای لازم استخدام نمیشه.اینجا بیشتر با دیپلم یا سیکل با حمایت نماینده محترم استخدام میشن بعد طرف با ادامه تحصیل حین کار مدرک لازمو میگیره!!!!!! تازه اگرهم سالی هم یه استخدامی باشه نماینده محترم میگه خودم باید بگم کی صلاحیت داره یا نداره!!!!!!

    [پاسخ]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *