خانه » استخدام در استان تهران » آگهی استخدام یک مرکز جامع شبانه روزی پزشکی

آگهی استخدام یک مرکز جامع شبانه روزی پزشکی

متن آگهی:

یک مرکز جامع شبانه روزی پزشکی واقع در مرکز شهر تهران جهت تکمیل کادر پرسنلی خود  نیاز به استخدام افراد با شرایط زیر دارد.

 بخش  کد  جنسیت  شیفت  شرایط
 کارشناس رادیولوژیست  TECH  خانم /آقا  صبح – عصر  لطفا رزومه خود را به همراه آخرین تصویر مدرک تحصیلی، کارت ملی،شناسنامه و تلفن تماس به آدرس با درج کد شغلی در سطر عنوان ارسال نمایند.

imagingtechjobs@gmail.com

 تکنسین بیهوشی یا بهیار  ANS   خانم /آقا   صبح – عصر  لطفا رزومه خود را به همراه آخرین تصویر مدرک تحصیلی، کارت ملی،شناسنامه و تلفن تماس به آدرس با درج کد شغلی در سطر عنوان ارسال نمایند.

imagingtechjobs@gmail.com

 روابط عمومی  PR   خانم /آقا   صبح – عصر  لطفا رزومه خود را به همراه آخرین تصویر مدرک تحصیلی، کارت ملی،شناسنامه و تلفن تماس به آدرس با درج کد شغلی در سطر عنوان ارسال نمایند.

jobkdmic@yahoo.com

 تایپ  MR   خانم /آقا   صبح – عصر لطفا رزومه خود را به همراه آخرین تصویر مدرک تحصیلی، کارت ملی،شناسنامه و تلفن تماس به آدرس با درج کد شغلی در سطر عنوان ارسال نمایند.

jobkdmic@yahoo.com

 پذیرش  ADM   خانم /آقا   صبح – عصر لطفا رزومه خود را به همراه آخرین تصویر مدرک تحصیلی، کارت ملی،شناسنامه و تلفن تماس به آدرس با درج کد شغلی در سطر عنوان ارسال نمایند.

jobkdmic@yahoo.com

 حراست فیزیکی  SEC  آقا   صبح – عصر  مدرک تحصیلی دیپلم و فوق دیپلم ،سن ۳۵ الی ۴۵ سال ، قد حداقل ۱۸۰ سانتی متر،وزن حداقل ۸۵ کیلو گرم،لطفا مدارک لازم را به آدرس با درج کد شغلی در سطر عنوان ارسال نمایند.

کپی شناسنامه، کارت ملی، کارت پایان خدمت

jobkdmic@yahoo.com

 حراست اداری  SEC  آقا   صبح – عصر  مدرک تحصیلی دیپلم و فوق دیپلم ،سن ۳۵ الی ۴۵ سال ، قد حداقل ۱۸۰ سانتی متر،وزن حداقل ۸۵ کیلو گرم،لطفا مدارک لازم را به آدرس با درج کد شغلی در سطر عنوان ارسال نمایند.

کپی شناسنامه، کارت ملی، کارت پایان خدمت

jobkdmic@yahoo.com

به ایمیل های که فاقد کد مربوط در بخش عنوان (subject ) باشد ترتیب اثر داده نخواهد شد.

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

۱ دیدگاه تاکنون.

  1. علی ابی زاده گفت:

    کدsecقد۱۸۰ دیپلم سن ۳۶ تلفن ۰۹۳۵۷۴۴۵۷۷۴

    [پاسخ]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *