خانه » دسته‌بندی نشده » آگهی استخدام وزارت جهاد کشاورزی سال ۹۱+تمدید ثبت نام (پذیرش نیروی زن اصلاحیه جدید)

آگهی استخدام وزارت جهاد کشاورزی سال ۹۱+تمدید ثبت نام (پذیرش نیروی زن اصلاحیه جدید)

متن آگهی:

آگهی استخدام وزارت جهاد کشاورزی سال 91

وزارت جهادکشاورزی درراستای تامین نیروی انسانی متخصص موردنیاز خود و به منظور اجرایی نمودن قانون استخدام ناظرین تولیدات کشاورزی  مصوب(۱۲/۱۱/۱۳۹۰)،  مجلس محترم شورای اسلامی سامانه فراگیر ثبت نام ناظرین را ایجاد نموده.


 • شهرهای مورد نیاز  : سراسر کشور
 • تعداد نیروی مورد نیاز: مشخض نشده
 • تاریخ انقضا : ۲۸ بهمن ۹۱

——————————————————————————————————————————-

متن آگهی

شرط جنسیتی استخدام ناظران کشاورزی حذف شد و مهندسان زن می توانند در این طرح ثبت نام کنند.
به گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران مشهد، معاون توسعه نیروی انسانی سازمان جهاد کشاورزی استان خراسان رضوی اعلام کرد: با توجه به استقبال ناظران کشاورزی از طرح استخدامی وزارت جهاد کشاورزی و احتمال دسترسی نداشتن برخی ناظران به سایت ثبت نامی، مهلت ثبت نام تا تاریخ ۲۸ بهمن تمدید شد.مهندس اسماعیلی افزود: شرط جنسیتی که موجب محدود شدن ثبت نام مهندسان زن در این طرح شده بود از شروط محل خدمت نیز حذف شده است و کارشناسان ناظر زن می توانند در رشته هایی که پیش از این تنها برای کارشناسان مرد اختصاص داده شده بود، ثبت نام کنند.ضمنا مهلت ثبت نام تا پایان وقت اداری شنبه ۹۱٫۱۱٫۲۸ تمدید شد.

وزارت جهادکشاورزی درراستای تامین نیروی انسانی متخصص موردنیاز خود و به منظور اجرایی نمودن قانون استخدام ناظرین تولیدات کشاورزی  مصوب(۱۲/۱۱/۱۳۹۰)،  مجلس محترم شورای اسلامی سامانه فراگیر ثبت نام ناظرین را ایجاد نموده. تا کلیه ناظرین واجد شرایط و متقاضی استخدام بتوانند دراین سامانه  ثبت نام نموده و اطلاعات خواسته شده را درآن وارد نمایند. لذا ابتداء کلیه مشمولین تبصره ۴ قانون مذکور  و مشمولین بند “و” ماده ۴۴ قانون برنامه پنجم توسعه و اصلاحیه های بعدی آن  براساس سهمیه اعلام شده استخراج وبه واحدها معرفی تا مراحل جذب را پیگیری نمایند .بدیهی است درصورت عدم تکمیل ظرفیت تخصیصی اعلام شده سایر ناظرین در آزمونی که متعاقبا اعلام خواهد  شد میتوانند شرکت نمایند. این اطلاعات صرفا برای برنامه ریزی های مرتبط با جذب ناظرین استفاده خواهد شد. بنابراین، ورود اطلاعات  به معنای استخدام افراد متقاضی نیست و تعهدی را برای وزارت جهادکشاورزی به دنبال نخواهد داشت.

شرایط اختصاصی متقاضیان استخدام مهندسین ناظر:

ناظرین متقاضی استخدام قبل از واردکردن اطلاعات خود در سامانه، به نکات زیر توجه نمایند:

۱ –  از سال زراعی ۱۳۸۲ تا تاریخ ۱۲/۱۱/۱۳۹۰ (زمان تصویب قانون) دارای حداقل ۲سال سابقه فعالیت مستمر(فعالیت مستمر عبارت است از حداقل شش ماه فعالیت متوالی نظارت در هر سال زراعی) مشارکت و نظارت مستقیم در امور منابع طبیعی و تولید محصولات راهبردی و اساسی بخش کشاورزی از جمله گندم ، جو، ذرت ، دانه های روغنی ، چغندر قند ، شیر ،برنج ،  تخم مرغ ، گوشت سفید و قرمز ، در سازمان جهادکشاورزی استانها را داشته باشند.

 

۲- دارای مدرک کارشناسی یا بالاتر و عضو سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی در یکی از رشته های اصلی بخش کشاورزی که به صورت حقیقی یا حقوقی از طریق سازمان نظام مهندسی یا شرکت های خدمات فنی و مهندسی یا کلینیک های گیاهپزشکی برتولید محصولات اساسی و راهبردی نظارت دارد.

۳- با عنوان مدیر و یا کارشناس تعاونی های تولید که عضو سازمان نظام مهندسی بوده و در امور مشارکت و نظارت، فعالیت داشته باشد .(با تایید نمایندگی سازمان تعاون روستایی)

۴- داشتن تاییدیه ازسازمان جهاد کشاورزی استانها برای مدت سابقه اشتغال بکار و نظارت مستقیم بر محصولات اساسی و راهبردی کشاورزی

 

نکات ضروری

– وزارت جهادکشاورزی از بین متقاضیانی که اطلاعات خود را وارد این سامانه مینمایند، تعدادی از واجدین شرایط را براساس مجوز های صادره از سوی معاونت محترم توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور و پس از طی مراحل قانونی، صرفا برای اشتغال درشهرستانها ، مراکز جهادکشاورزی بخش و دهستان جذب و استخدام خواهد نمود. به موجب قانون به کارگیری این افراد حداقل تا ده سال پس از استخدام در واحدهای ستادی و مراکز استان ها ممنوع می باشد.
ناظرین متقاضی استخدام، در درج اطلاعات خواسته شده دقت و توجه کافی را به عمل آورند. زیرا درصورت اعلام و ارسال هرگونه اطلاعات اشتباه، عواقب ناشی از آن متوجه آنان خواهد بود.
– درصورت وجود مغایرت در سوابق کاری اعلام شده توسط متقاضی با سوابق تایید شده از سوی سازمان جهادکشاورزی استان ذیربط، سوابق تائید شده از سوی سازمان جها کشاورزی استان ملاک عمل خواهد بود .
– پس از تکمیل فرم ثبت نام در سامانه کد پیگیری به متقاضی اعلام خواهد شد ضروریست متقاضی محترم یک نسخه پرینت از اطلاعات وارد شده تهیه و به همراه کد پیگیری ، برای اقدام های بعدی خصوصا اصلاح احتمالی اطلاعات در مهلتی که اعلام خواهد شد، نزد خود نگهدارد.
– متقاضیان محترم قبل از ورود به سامانه ثبت نام و انتخاب اولویت های محل تقاضای خدمت از نیازهای استانها ، مندرج در فایل های ذیل مطلع گردید و سپس اقدام به تعیین اولویت های محل تقاضای خدمت خود نمائید.
– پس از اینکه اسامی افراد معاف از آزمون بر اساس قانون تعیین و درسایت دفتر درج گردید این افراد می بایستی فرم های یک و دو را تکمیل و بهمراه مدارک مثبته به استان مربوطه تحویل نمایند.
– متقاضیان محترم تا ساعت ۱۹ می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ثبت نام ناظرین با شماره تلفن های آقای مقصودیان ۸۱۳۶۳۰۱۷ – همراه ۰۹۳۷۴۴۰۲۷۸۴ و آقای درویشی ۸۱۳۶۳۰۱۹ – همراه ۰۹۱۹۲۳۳۱۵۵۸ و همچنین چنانچه سوالی در مورد سامانه ثبت نام دارند با شماره تلفن های ۱ – ۸۱۳۶۳۲۶۰ آقایان نظری۰۹۱۲۶۳۹۰۴۰۹ و    فراستی ۰۹۱۲۶۹۹۵۷۱۵ تماس حاصل نمایند.ضمنا ساعات پاسخگویی از ساعت ۷ صبح الی ۷ شب می باشد.

فایلها


۱دستور العمل ثبت نام سامانه.doc ۹۲٫۱۶ KB
۲٫ فرم شماره یک.doc ۴۸٫۶۴ KB
۳٫ فرم شماره دو.doc ۲۰٫۹۹۲ KB
۴ – نمونه ای از صفحه ثبت نام در سامانه.jpg ۳۱۲٫۲۶۵ KB
آذربایجان غربی.xls ۴۱٫۹۸۴ KB
آذربایحان شرقی.xls ۵۲٫۷۳۶ KB
اردبیل.xls ۴۷٫۶۱۶ KB
اصفهان.xls ۴۶٫۰۸ KB
البرز٫xls ۴۲٫۴۹۶ KB
ایلام.xls ۳۹٫۹۳۶ KB
بوشهر.xls ۴۹٫۶۶۴ KB
تهران.xls ۴۹٫۱۵۲ KB
جنوب کرمان.xls ۴۳٫۰۰۸ KB
چهارمحال.xls ۳۷٫۸۸۸ KB
خراسان جنوبی.xls ۴۴٫۰۳۲ KB
خراسان رضوی.xls ۴۸٫۱۲۸ KB
خراسان شمالی.xls ۴۱٫۹۸۴ KB
خوزستان.xls ۷۶٫۲۸۸ KB
زنجان.xlsx.xls ۴۰٫۹۶ KB
سمنان.XLS ۳۷٫۳۷۶ KB
سیستان وبلوچستان.xls ۵۵٫۲۹۶ KB
فارس٫xls ۵۸٫۳۶۸ KB
قزوین.xls ۳۰٫۲۰۸ KB
قم.xls ۲۸٫۶۷۲ KB
گلستان.xls ۳۵٫۸۴ KB
گیلان.xls ۴۶٫۰۸ KB
لرستان.xls ۴۲٫۴۹۶ KB
مازندران.xls ۳۷٫۸۸۸ KB
مرکزی.xls ۴۰٫۹۶ KB
هرمزگان.xls ۴۳٫۰۰۸ KB
همدان.xls ۵۰٫۶۸۸ KB
یزد.xls ۴۹٫۱۵۲ KB
کردستان.xls ۳۳٫۷۹۲ KB
کرمان.xls ۵۷٫۸۵۶ KB
کرمانشاه.xls ۳۶٫۸۶۴ KB
کهکیلویه.xls ۴۳٫۰۰۸ KB
کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

۲۹ دیدگاه تاکنون.

 1. محسن گفت:

  کسانی که سربازی و سابقه کار نداشتن اسمشون اومد اما افراد لایقی که مهارت و علمو سابقشونم زیاد بود نتونستن جذب بشن چون پ پ پ نداشتند خدا موفق کند شما های رو که این طور نان میخورید حلالا طیبا

  [پاسخ]

 2. یاراحمدی گفت:

  کسی که سابقه کار داره سر کارم هست (انجور که تو رم نوشته شماره تماس محل کار ) چه احتیاجی داره که دوباره استخدام بشه ؟

  [پاسخ]

  محسن پاسخ در تاريخ فروردین ۱۹ام, ۱۳۹۲ ۱۲:۰۶ ب.ظ:

  این طور نیس کسانی که پارتی دارن سر کارن

  [پاسخ]

 3. روشنک گفت:

  من ثبت نام کردم اما الان که پیگیری رو میزنم میبینم که شهرهای انتخاب شدمو اشتباه وارد کرده چون اون زمان که ثبت نام میکردم سایت مشکل داشت الان هم هر چی شهر رو عوض میکنم و ویرایش میکنم درست نمیشه! چیکار کنم؟!

  [پاسخ]

 4. mina گفت:

  چراد پس سایت باز نمیشه؟ مردمو مسخره کردین
  ———–
  مدیر سایت : لینک سایت http://dhrd.agri-jahad.ir/portal/Home/ShowPage.aspx?Object=News&CategoryID=82800430-858a-40c6-9bc5-be24828ede80&LayoutID=9cb8dc9f-891c-4e8f-990a-2e6fe63fe6ca&ID=757e12ec-bf11-49a0-976f-c57e23d8286d
  متاسفانه لینک ثبت نام خیلی کند هست.

  [پاسخ]

 5. مهشید گفت:

  اگه میخواین فامیلاتونو استخدام کنیدبکنید. پس چرا آگهی میدین حالا که مجبور میشین لینک رو ببندید

  [پاسخ]

  محسن پاسخ در تاريخ فروردین ۱۹ام, ۱۳۹۲ ۱۲:۰۹ ب.ظ:

  برا سرگرمی آگهی میدن تا سر کارمون بذارن غمت نباشه تا بوده همین بوده آهوی شکسته پا هم خدایی داره

  [پاسخ]

 6. somaye گفت:

  اگه نمی خواید استخدام کنید چرا بیخد جو میدید؟چرا لینک ثبت نام باز نمیشه ها؟

  [پاسخ]

 7. مریم گفت:

  من مهندس ناظر نیستم می تونم شرکت کنم؟

  [پاسخ]

 8. akbar j گفت:

  slm man faregol tahsile 1385 hastam.en shallah faraji shode be fkre ma bikaran ham oftadan..hala ke ma ba hogoge mahi 200 hezar tosang lakh kar nakardin bayad chikar konim? yani galat kardim? on ke malome galat kardim amma masoole kiye ke ma 4 sal omre kazebo hadare in pashmaka kardim..

  [پاسخ]

  ندا پاسخ در تاريخ اسفند ۱۹ام, ۱۳۹۱ ۲:۲۹ ق.ظ:

  من که رتبه یک دانشگاه شیراز بودم چی اصلا انگار که نه انگار

  [پاسخ]

 9. Leila گفت:

  سلام-ما توی مدیریت جهاد کشاورزی شهرستانمون نیرو کم هست اصلا کارشناس زراعت نیست چرا فرد استخدام شده را برا مرکز خدمات میخواند؟

  [پاسخ]

 10. زهرا گفت:

  سلام.من مهندسی منابع طبیعی خوندم پس تکلیف من چیه؟

  [پاسخ]

 11. fateme گفت:

  سلام رشته کاردانی من بهداشت محیط بوده ودر حال حاضر دانشجوی کارشناسی رشته آلودگی محیط زیست هستم چرا نمیتونم در این آزمون شرکت کنم؟

  [پاسخ]

 12. ویرانگر گفت:

  خبرویژه برای همه ی افرادی که می خواهند ثبت نام کنند وقتی که لینک ثبت نام را میزنید بالای صفحه نوشته ناظرین کشاورزی روی آن کلیک کنید میره توی صفحه ثبت نام ومیتونید ثبت نام کنید.

  [پاسخ]

 13. سهیلا گفت:

  تاریخ ثبت نام تا کی هست؟اونایی که فوق لیسانس دارن ولی توی دوره های نظارت شرکت نداشتن تکلیفشون چیه؟شانس قبولی شون چقدره؟

  [پاسخ]

  ویرانگر پاسخ در تاريخ بهمن ۱۵ام, ۱۳۹۱ ۴:۱۰ ب.ظ:

  زمان پیایان نداره برخی از افراد رو می خواهند خودشون بردارن وبرای افراد دیگه آزمون بگیرند.

  [پاسخ]

 14. علیرضا گفت:

  ما که فوق لیسانس مدیریت کشاورزی گرفتیم چی؟
  اصلا” اسمی از این رشته تو شهر تهران و حومه نبود حالا باید چیکار کنیم؟ تورو خدا یکی راهنمایی کنه؟

  [پاسخ]

 15. آزاده گفت:

  توروخدا شانسو ببین لینک باز نمیشه:((( حالا کارشناسی اقتصاد کشاورزی قبول میکنه؟
  ——
  مدیر سای :در فایل مربوط به هر استان رشته ها و تعداد مورد نیاز هر شهر نوشته شده دانلود کنید ببینید رشته شمارو هم شامل میشه یا نه تا لینک ثبت نام درست بشه.

  [پاسخ]

 16. مصطفی گفت:

  نگران نباشید که لینکها خرابه. چون دارن نور چشمی ها و فرزندان دلبندشون رو استخدام می کنند. اونا که تموم بشن لینکها برای بقیه باز میشه

  [پاسخ]

 17. marzieh گفت:

  سلام
  تکلیف ما هایی که فیزیولوژی گیاهی(زیست شناسی-گیاهی) خوندیم چیه؟سوادمون کمتر از کشاورزیا نیست بیشترم هست، اما مدرکمون زیسته!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  [پاسخ]

  samad پاسخ در تاريخ بهمن ۱۷ام, ۱۳۹۱ ۱۱:۰۶ ق.ظ:

  اگه قرار بود با سواد کسی رو استخدام کنن تکلیف شما قبل از اینا مشخص میشد !

  [پاسخ]

  علی پاسخ در تاريخ بهمن ۱۷ام, ۱۳۹۱ ۱۱:۴۲ ق.ظ:

  مرضیه خانوم کسی نگفت شما سوادت کمه یا زیاده. ولی بدون از کشاورزی -آب ،سوادت خیلی کمتره

  [پاسخ]

  روشنک پاسخ در تاريخ بهمن ۲۳ام, ۱۳۹۱ ۳:۵۴ ب.ظ:

  سلام مریضه جان خانمی ما کشاورزی ها فقط تنها مکان استخدامیمون جهاد کشاورزیه و این حقمونه سواد ما هم کم نیستا من ارشد زراعتم کلی هم دارم دنبال کار میگردم! مگه ما موقعی که داره اموزش پرورش زیست شناسی میگیره میگیم که سواد ما کمتر از زیستی ها نیست! اینجوری حرف زدن اصلا خوب نیست دوست من :)

  [پاسخ]

  محسن پاسخ در تاريخ فروردین ۱۹ام, ۱۳۹۲ ۱۲:۱۲ ب.ظ:

  هیچکس با مدرک استخدام نشد مرضیه خانوم همه این کاغذ بازیا الکی بود فقط خودشون و خانوادهاشون استخدام شدن

  [پاسخ]

 18. آیدا گفت:

  سلام متاسفانه در حال حاضر دسترسی به سامانه ثبت نام امکام پذیر نیست. دلیل خاصی وجود دارد.
  ———–
  مدیر سایت : متاسفانه لینک ثبت نام از دیروز مشکل داشته،یه دفعه بالا میومد و دفعه بعد مشکل داشت و خطا میداد حتما خودشون درستش میکنند.

  [پاسخ]

 19. ویرانگر گفت:

  آخر لیست نوشته دارندگان دانشنامه فوق دیپلم یا لیسانس که با علامت تیک آنها را جداکرده بخش جنگل بانی و مراتع

  [پاسخ]

 20. ویرانگر گفت:

  سلام میخواستم بدونم برای آن دسته از افرادی که نوشته دانشنامه فوق دیپلم ولی توی ثبت نام گزینه فوق دیپلم نیستش باید چیکار کنیم.
  ———–
  مدیر سایت : اگر فایل دستور االعمل ثبت نام سامانه رو مطالعه کرده باشید،یکی از شرایط اخصاصی مهندس ناظر در بند “۲ – دارای مدرک کارشناسی یا بالاتر و عضو سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی در یکی از رشته های اصلی بخش کشاورزی که به صورت حقیقی یا حقوقی از طریق سازمان نظام مهندسی یا شرکت های خدمات فنی و مهندسی یا کلینیک های گیاهپزشکی برتولید محصولات اساسی و راهبردی نظارت دارد” مقاطع لیسانس و بالاتر میتونند ثبت نام کنند.

  تشکر

  [پاسخ]

  ویرانگر پاسخ در تاريخ بهمن ۱۴ام, ۱۳۹۱ ۸:۳۰ ب.ظ:

  پس این که تو شرایط پذیرش استان آذربایجانغربی فوق دیپلم نوشته این یعنی چی؟
  ————-
  مدیر سایت : من در همین حد در جریان هستم چندین استاد و اون فایل رو که چک کردم دیدم لیسانس هست.

  [پاسخ]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *